Lige u fudbalu BiH

Moderator/ica: insider

PostPostao/la SarcofagoVenom dana 07 okt 2012, 23:11

Ligaško takmičenje u BiH za sezonu 2012-2013

I - Premijer liga 16
II- 1.Liga Federacije 16
II- 1.Liga R.Srpske 14
III- 2.Liga Federacije-zapad 12
III- 2.Liga Federacije-sjever 16
III- 2.Liga Federacije-centar 16
III- 2.Liga Federacije-jug 16
III-2.Liga R.Srpske-zapad 14
III-2.Liga R.Srpske-istok 14
IV-Unsko-Sanska kantonalna liga 12
IV-1.Srednjobosanska kantonalna liga 9
IV-1.Posavska županijska liga 14
IV-1. Tuzlanska kantonalna liga 16
IV-Zeničko-Dobojska kantonalna liga 10
IV-Kantonalna liga Sarajevo ,grupa A 8,grupa B 9,(17)
IV-Bosanskopodrinjska kantonalna liga ?
IV-Hercegovačko-Neretvanska kantonalna liga 8
IV-Međužupanijska liga ZHK-HBK 6
IV-Regionalna liga R.Srpske-zapad 14
IV-Regionalna liga R.Srpske-centar 14
IV-Regionalna liga R.Srpske-istok 14
IV-Regionalna liga R.Srpske-jug 5
V-2.Srednjobosanska kantonalna liga 8
V-2.Posavska županijska liga 13
V-2.Tuzlanska kantonalna liga-zapad 14
V-2.Tuzlanska kantonalna liga-sjever 14
V-2.Tuzlanska kantonalna liga-jug 14
V-Općinska liga Visoko,grupa A 9,Grupa B 8 (17)
V-Područna liga Prijedor 12
V-Područna liga Gradiška 12
V-Područna liga Banja Luka 13
V-Područna liga Doboj 14
V-4.Liga -centar 16
V-Područna liga Birač 9
VI-3.Tuzlanska kantonalna liga-sjever 11
VI-3.Tuzlanska kantonalna liga -zapad 9
VI-3.Tuzlanska kantonalna liga-istok 9
VI-3.Tuzlanska kantonalna liga -jug 10
VI-Međuopštinska liga Prijedor 13
VI-Međuopštinska liga Gradiška,grupa zapad 14,Grupa istok 8 (22)
VI-Međuopštinska liga Doboj 10
VI-Međuopštinska liga Modriča 12
VI-Međuopštinska liga Šamac 8
VI-Opštinska liga Brčko,grupa zapad 10,grupa istok 10 (20)
VI-Opštinska liga Ugljevik 5
VI-1.Opštinska liga Bijeljina ,grupa zapad 12,grupa istok 12 (24)
VII-2.Opštinska liga Bijeljina,grupa zapad 10,grupa istok 10 (20)


Ukupno 602 kluba,bez BP kantona,i eventualno još neke lige u Federaciji.
Federacija ima 298 klubova,bez PB kantona.
R.Srpska ima 304 kluba

Ko ima podatke o Bosanskopodrinjskom kantonu,te nekim ligama meni nepoznatim neka dopiše.
Zadnja izmjena: SarcofagoVenom; 18 okt 2012, 20:00; ukupno mijenjano 2 put/a.
Slušaj glasno,uznemiravaj okolinu
Avatar
SarcofagoVenom
 
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35

PostPostao/la AnelZ dana 07 okt 2012, 23:43

SarcofagoVenom je napisao/la:
V-4.Liga -centar 16

Ko ima podatke o Podrinjskobosanskom kantonu,te nekim ligama meni nepoznatim neka dopiše.


Svaka čast, neka je neko napokon sve na jedno mjesto okupio da se to može vidjeti. Bilo bi zanimljivo kada bi se pokazalo kako je koja liga povezana, tj. kako klubovi ispadaju/ulaze u odredjenu ligu. Možda cak i nekad to uradim.

Nego "V - 4.Liga - centar 16", nije mi jasno koja je ovo liga?

A za Bosanskopodrinjski kanton, lakše je covjeku otici na mjesec nego naci podatke iz tog kantona. I ja sam nesto za licne potrebe trazio podatke iz tog kantona i nije bilo šanse da bilo šta nadjem na internetu. Sada, jeli do mene pa ne znam pronaci podatke (iako sam sve ostale nasao) ili stvarno nema na internetu podataka vezano za tu ligu (sto mi je tesko za povjerovati).
"I dobro znajte, da sve sam njemu dao
zbog njega ja sam stoput u belaj pao"

AIESEC - najveća studentska organizacija u svijetu
http://ba.aiesec.org/
Avatar
AnelZ
 
Postovi: 1630
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:41
Lokacija: Hrasno

PostPostao/la SarcofagoVenom dana 08 okt 2012, 12:42

AnelZ je napisao/la:Nego "V - 4.Liga - centar 16",
4.Liga-centar je liga Područnog saveza Bijeljina i okuplja klubove iz Bijeljine,Brčkog,Ugljevika,Lopara,Donjeg Žabara.Prvak ide u RL-istok.Možda bi bilo bolje da se zove Područna liga Bijeljina-Semberija-Majevica,no ovako se vodi na više mjesta.
Slušaj glasno,uznemiravaj okolinu
Avatar
SarcofagoVenom
 
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35

PostPostao/la SarcofagoVenom dana 08 okt 2012, 17:01

Sastav ekipa Bosanskopodrinjskog kantona 2012-2013

- Berič
- Gradac
- Gazije
- Drina
- Ilovača
- Prača
- Radnički
-Azot

Što podiže broj klubova u BiH na 610.
Federacija 306 kluba
R.Srpska 304 kluba
Slušaj glasno,uznemiravaj okolinu
Avatar
SarcofagoVenom
 
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35

PostPostao/la zmaj0712 dana 17 okt 2012, 16:51

Pozdrav svima koji posjećuju ovu temu. Malo sam se potrudio i prikupio učesnike svih ligaških takmičenja u BiH.
Vjerujem da je interesantno.


1.RANG

1.PREMIJER LIGA
1.Travnik – Travnik
2.Široki Brijeg – Široki Brijeg
3.Zrinjski – Mostar
4.Velež – Mostar
5.GOŠK – Gabela
6.Željezničar – Sarajevo
7.Sarajevo – Sarajevo
8.Olimpic – Sarajevo
9.Čelik – Zenica
10.Gradina – Srebrenik
11.Zvijezda – Gradačac
12.Rdar Prijedor – Prijedor
13.Borac – Banja Luka
14.Radnik - Bijeljina
15.Slavija – Istočno Sarajevo
16.Leotar – Trebinje

2.RANG

1.1.PRVA LIGA FEDERACIJE BIH
1.Krajišnik – Velika Kladuša
2.Krajina – Cazin
3.Jedinstvo – Bihać
4.Podgrmeč – Sanski Most
5.Iskra – Bugojno
6.NK Vitez – Vitez
7.Troglav – Livno
8.Branitelj – Mostar
9.Čapljina – Čapljina
10.Goražde – Goražde
11.Bosna – Visoko
12.Rudar – Kakanj
13.Budućnost – Banovići
14.Sloboda – Tuzla
15.Radnički – Lukavac
16.Bratstvo Gračanica

1.2.PRVA LIGA RS
1.Sloboda – Novi Grad
2.Kozara – Bosanska Gradiška
3.Ljubić – Prnjavor
4.Sloboda – Mrkonjić Grad
5.Sloga – Doboj
6.Modriča – Modriča
7.Borac – Bosanski Šamac
8.Rudar – Ugljevik
9.Podrinje Janja
10.Mladost – Velika Obarska
11.Drina – Zvornik
12.Drina HE Višegrad
13.Sutjeska Foča
14.Mladost Gacko

3.RANG

1.1.1.DRUGA LIGA FBIH – ZAPAD
1.Mladost DS – Vrnograč
2.Mladost – Polje (Cazin)
3.Vitez – Bužim
4.Bratstvo – Bosanska Krupa
5.Sloga – Bosanska Otoka
6.Omladinac 75 – Pokoj
7.Una 1925 – Kulen Vakuf
8.Ključ – Ključ
9.Maestral BSI – Jajce
10.Vlašić – Turbe
11.FK Vitez – Vitez
12.Kiseljak – Kiseljak

1.1.2.DRUGA LIGA FBIH – JUG
1.Kamešnica – Podhum
2.Kupres – Kupres
3.Tomislavgrad – Tomislav
4.Posušje – Posušje
5.Grude – Grude
6.Sloga – Ljubuški
7.Bigeste – Ljubuški
8.Sloga – Uskoplje (Gornji Vakuf)
9.Rama – Prozor
10.Turbina Jablanica
11.Igman – Konjić
12.Klis – Buturović Polje
13.Lokomotiva – Mostar
14.Brotnjo Čitluk
15.Višići – Višići
16.Stolac – Stolac

1.1.3.DRUGA LIGA FBIH – CENTAR
1.Radnik Hadžići
2.Famos SAŠK – Hrasnica
3.Biser – Sarajevo
4.Vratnik – Sarajevo
5.FCT – Sarajevo
6.Ozren – Semizovac
7.Ilijaš – Ilijaš
8.Kolina – Ustikolina
9.Stupčanica – Olovo
10.Mladost – Župča
11.Mladost – Doboj (Kakanj)
12.Krivaja – Zavidovići
13.Natron – Maglaj
14.TOŠK – Tešanj
15.Borac – Jelah
16.Usora – Žabljak

1.1.4.DRUGA LIGA FBIH – SJEVER
1.Slaven – Živinice
2.Bosna – Kalesija
3.Sloga – Tojšići
4.Mramor – Mramor
5.Radnik – Lipnica
6.Priluk – Priluk
7.Mladost – Puračić
8.Prokosovići – Prokosovići
9.Ingram – Duboki Potok
10.Mladost Malešići
11.Omladinac – Mionica
12.Bosna – Mionica
13.Mladost – Donji Svilaj
14.Orašje – Orašje
15.Dinamo Donja Mahala
16.Dizdaruša – Dizdaruša

1.2.1.DRUGA LIGA RS – ZAPAD
1.Jedinstvo – Žeravica
2.Jablanica Standard – Jablanica
3.Sloga – Srbac
4.Laktaši – Laktaši
5.Župa Milka – Milosavci
6.BSK – Banja Luka
7.Gomionica Bronzani – Majdan
8.Krajina – Banja Luka
9.Mladost – Donja Slatina
10.Naprijed Horizont – Banja Luka
11.Proleter – Teslić
12.Vučijak – Majevac
13.Ozren – Petrovo
14.Tekstilac Derventa

1.2.2.DRUGA LIGA RS – ISTOK
1.Lokomotiva – Brčko
2.Jedinstvo – Brčko
3.Ilićka 01 – Brčko
4.Mladost – Bogutovo Selo
5.Gorica Pučile
6.Jedinstvo – Brodac
7.Proleter – Dvorovi
8.Napredak – Donji Šepak
9.Milići – Milići
10.Vlasenica – Vlasenica
11.OFK Glasinac 2011 – Sokolac
12.Famos – Vojkovići
13.Mladost – Rogatica
14.Stakorina – Čajniče

4.RANG

1.1.1.1.KANTONALNA LIGA USK
1.Mutnica – Pjanići
2.Gomila – Stijena
3.Željezničar – Bosanska Krupa
4.Brekovica 78 – Brekovica
5.Bakšaiš – Bakšaiš
6.Borac – Izačić
7.Kamenica – Kamenica
8.Sloga 1937 – Kralje
9.Mladost 38 – Bosanski Petrovac
10.Omladinac – Sanica
11.Rudar – Kamengrad
12.Bajer 99 – Velagići

1.1.1.2.PRVA KANTONALNA LIGA SBK
1.Jajce – Jajce
2.Radnik – Donji Vakuf
3.Mladost – Nević Polje
4.Rijeka – Vitez
5.Šantići – Šantići
6.Jardol PC-96 – Jardol
7.Busovača – Busovača
8.Fojnica – Fojnica
9.Kreševo – Kreševo

1.1.2.1.MEĐUŽUPANIJSKA LIGA HBŽ/ZHŽ
1.Šator – Glamoč
2.Junak – Srđević
3.Bužan – Prisoje
4.Šujica – Šujica
5.Vir – Vir (Posušje)
6.Drinovci – Drinovci

1.1.2.2.KANTONALNA/ŽUPANIJSKA LIGA HNK/Ž
1.Buna – Blagaj
2.Cim – Mostar
3.Bjelopoljac – Bjelo Polje
4.Jasenica – Jasenica
5.Kruševo – Kruševo
6.Međugorje – Međugorje
7.Lipanjske zore – Domanovići
8.Iskra – Stolac

1.1.3.1.LIGA KANTONA SARAJEVO – GRUPA A
1.Pofalički – Sarajevo
2.Dobrinja – Dobrinja
3.Iskra – Sarajevo
4.Omladinac – Doglodi
5.Butmir – Butmir
6.Bosna – Sarajevo
7.Ozren – Semizovac
8.Jedinstvo – Lješevo

1.1.3.1.LIGA KANTONA SARAJEVO – GRUPA B
1.Igman – Ilidža
2.SAŠK Napredak – Sarajevo
3.Stup – Sarajevo
4.Jug – Sarajevo
5.Saobraćajac – Sarajevo
6.Hrid – Sarajevo
7.Vrbanjuša – Sarajevo
8.Bojnik – Sarajevo
9.Mošćanica – Sarajevo

1.1.3.2.KANTONALNA LIGA BPK
1.Azot – Vitkovići
2.BKB – Berič
3.Drina – Goražde
4.Gradac – Vranići
5.Gazije – Goražde
6.Ilovača – Goražde
7.Radnički – Goražde
8.Jahorina – Prača

1.1.3.3.KANTONALNA LIGA ZDK
1.Rudar – Zenica
2.OFK Zenica – Zenica
3.Borac – Tetovo
4.Nemila – Nemila
5.Novi Šeher – Novi Šeher
6.Vis – Kosova
7.Gradina – Mravići
8.Pobjeda – Tešanjka
9.Napredak – Šije
10.Proleter – Makljenovac

1.1.4.1.PRVA LIGA TUZLANSKOG KANTONA
1.Gornji Rainci – Gornji Rainci
2.Tuzla – Tuzla
3.Rudar – Bukinje
4.Kiseljak – Kiseljak
5.DSK – Devetak
6.Svatovac – Poljice
7.Mladost – Gnojnica
8.Sloga – Bikodže
9.Mladost – Tinja
10.Orahovica 78 – Gornja Orahovica
11.Doboj-Istok – Klokotnica
12.Mladost – Velika Brijesnica
13.Jedinstvo – Vučkovci
14.Sloboda – Kerep
15.Vražići – Vražići
16.Gornji Rahić – Gornji Rahić

1.1.4.2.PRVA ŽUPANIJSKA LIGA POSAVINE
1.Odžak 102 – Odžak
2.Sloga – Prud
3.Mladost – Domaljevac
4.Hajduk – Orašje
5.Sloga – Tolisa (Modriča)
6.Bok – Bok
7.HNK Kostrč – Kostrč
8.Mladost – Vidovice
9.Napredak – Matići
10.19.srpanj – Oštra Luka
11.Tramošnica – Tramošnica (Pelagićevo)
12.Mladost – Sibovac (Gradačac)
13.Posavina 108 Bosanska Bijela (Brčko)
14.Dinamo 75 Prijedor (Brčko)

1.2.1.1.REGIONALNA LIGA RS ZAPAD
1.Ravan – Međeđa
2.Borac – Kozarska Dubica
3.Omarska – Omarska
4.Radnik Urije – Prijedor
5.Brdo – Hambarine
6.Dubrave – Dubrave
7.Omladinac – Brestovčina
8.Obradovac – Obradovac
9.Sloga – Trn
10.Potkozarje – Aleksandrovac
11.Budućnost – Srpski Milanovac
12.OFK Lauš – Banja Luka
13.Krupa – Kupa na Vrbasu
14.Progres – Kneževo

1.2.1.2.REGIONALNA LIGA RS CENTAR
1.Naša Krila – Kostajnica
2.OFK Pridjel – Donji Pridjel
3.Rudanka – Rudanka
4.Željezničar – Doboj
5.Trebava – Osječani
6.Liješće – Liješće
7.Vranjak – Vranjak
8.Skugrić – Skugrić
9.Posavina – Miloševac
10.Hajduk – Batkuša
11.Mladost – Tišina
12.Crvena zvijezda – Obudovac
13.Crvena zvijezda – Gajevi
14.Polet – Čović Polje (Donji Žabar)

1.2.2.1.REGIONALNA LIGA RS ISTOK
1.Majevica – Lopare
2.Partizan – Donja Trnova
3.BSK Ledinci – Batković
4.Drina – Amajlije
5.Sloga Junajted – Bijeljina
6.Zadrugar – Donje Crnjelovo
7.Jedinstvo – Roćević
8.Podrinje – Tršić
9.OFK Trnovica – Trnovica
10.Radnički – Karakaj
11.OFK Šekovići – Šekovići
12.Birač – Derventa
13.Bratstvo – Bratunac
14.Guber – Srebrenica

1.2.2.2.REGIONALNA LIGA RS JUG
1.Romanija – Pale
2.Rudo – Rudo
3.Željeznica – Trnovo
4.Velež – Nevesinje
5.Hercegovac – Bileća


5.RANG

1.1.1.2.1.DRUGA KANTONALNA LIGA SBK
1.Elektrobosna – Jajce
2.Dnoluka – Dnoluka
3.Karaula – Karaula
4.Rudar – Han Bila
5.Gorica – Guča Gora
6.Kaćuni – Kaćuni
7.OFK Lugovi – Lugovi
8.Bilalovac CPU – Billovac

1.1.3.3.1.OPĆINSKA LIGA VISOKO – GRUPA A
1.7.april – Buci
2.Stari Grad – Visoko
3.Sloboda – Vratnica
4.Gračanica – Gračanica
5.Poriječani – Poriječani
6.Dijamant – Grđevac
7.Uskok – Dobrinje
8.Moštre – Donje Moštre
9.Ljiljan – Zimča

1.1.3.3.1.OPĆINSKA LIGA VISOKO – GRUPA B
1.Goduša – Goduša
2.Kralupi – Kralupi
3.Zanatlija – Visoko
4.Bratstvo – Topuzovo Polje
5.Omladinac – Poriječani
6.Zmaj – Buzić Mahala
7.Monjare – Kološići
8.Liješeva – Liješeva


1.1.4.1.1.DRUGA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – JUG
1.Vrana – Banovići Selo
2.Srnica – Treštenica
3.Gornje Dubrave – Gornje Dubrave
4.Jedinstvo – Donje Dubrave
5.Napredak – Tupkovići
6.Omladinac RMU – Đurđevik
7.Rijeka – Šerići
8.Slatina – Bašigovci
9.Mladost 78 – Vukovije
10.Mladost – Kikači
11.Husinski rudar – Husino
12.Mladost – Gornja Tuzla
13.Sloga – Simin Han
14.Proleter – Slavinovići

1.1.4.1.2.DRUGA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – ZAPAD
1.Željezničar – Dobošnica
2.Jedinstvo – Huskići
3.Mramor – Babice
4.Orahovica 77 – Orahovica
5.Ratiš – Dobošnica
6.Rudar – Lukavac Mjesto
7.Turija – Turija
8.Bukovik – Gornji Srebrenik
9.Seona – Seona
10.Sladna – Sladna
11.Stjepan Polje – Stjepan Polje
12.Lokomotiva – Miričina
13.Mladost – Doborovci
14.Jedinstvo – Lukavica

1.1.4.1.3.DRUGA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – SJEVER
1.OFK Međiđa – Međiđa
2.Vida – Gradačac
3.12.decembar – Rajska
4.Trebava – Zelinja
5.Željezničar – Jelovče Selo
6.Čelić – Čelić
7.Koraj – Koraj (Lopare)
8.Izbor – Brčko
9.Graničar – Brezovo Polje
10.OFK 1978 Brčko – Brčko
11.Posavina – Brod
12.Trešnjevka – Maoča
13.Voćar – Šatorovići
14.Polet – Palanka

1.1.4.2.1.DRUGA ŽUPANIJSKA LIGA POSAVINE
1.Dragovoljac – Novo Selo
2.Posavina Posavska Mahala
3.Korpar – Grebnice
4.9.lipanj – Bazik
5.Radnik – Hrvatska Tišina
6.Posavac – Ugljara
7.Frankopan Hrvatska Špionica
8.Ravne – Zovik
9.Vitanovići 78 (Brčko)
10.HAŠK Napredak Ulović (Brčko)
11.Dubrave (Brčko)
12.Mladi Zadrugar Gornji Rahić (Brčko)
13.Hrvatski Dragovoljac Boće (Brčko)

1.2.1.1.1.PODRUČNA LIGA RS PRIJEDOR
1.Partizan – Bosanska Kostajnica
2.Plamen – Donje Vodičevo
3.Rudar – Blagaj
4.Knežopoljac – Knežica
5.Radnik – Kozarska Dubica
6.Bratstvo – Kozarac
7.Gomjenica – Prijedor
8.OFK 1975 Berek – Prijedor
9.FSA – Prijedor
10.Sloga – Rakelići
11.Kozara – Donji Orlovci
12.Podgrmeč – Oštra Luka

1.2.1.1.2.PODRUČNA LIGA RS GRADIŠKA
1.Lijevče – Nova Topola
2.Sloga DIPO – Gornji Podgradci
3.Bratstvo – Kozinci
4.Kozara – Turjak
5.Torpedo – Cerovljani
6.Mladost – Seferovci
7.Bratstvo – Povelič
8.Mladi Krajišnik – Kukulje
9.Borac – Šibovska
10.Borac – Maglajani
11.Mladost – Glamočani
12.Milan – Kosjerovo

1.2.1.1.3.PODRUČNA LIGA RS BANJA LUKA
1.Vrbas – Banja Luka
2.Džaja – Banja Luka
3.Mladost – Zalužani
4.Omladinac – Banja Luka
5.Željezničar – Banja Luka
6.Karanovac – Karanovac
7.Rekreativo – Banja Luka
8.Polet – Dragočaj
9.Zmijanje – Han Kolo
10.Čelinac – Čelinac
11.Šnjegotina – Šnjegotina
12.Mladost – Kotor Varoš
13.Gorica – Šipovo

1.2.1.2.1.PODRUČNA LIGA RS DOBOJ
1.Ukrina – Čečava
2.Mineral – Banja Vrućica
3.Hajduk – Kožuhe
4.Ozren – Paklenica
5.Zvijezda – Kakmuž
6.Borac – Osinja
7.Zadrugar – Sijekovac
8.Mladost – Dobrinja
9.Sloga – Dugo Polje
10.Mladost – Botajica
11.Bratstvo – Donja Dubica
12.Sloga – Jakeš
13.Budućnost – Gornja Slatina
14.Crkvina – Crkvina

1.2.2.1.1.ČETVRTA LIGA RS CENTAR
(Donji Žabar, Brčko, Ugljevik, Bijeljina)
1.OFK Brezik – Brezik
2.Mladost – Lončari
3.Crvena zvijezda – Donji Žabar
4.Borac – Ugljevička Obrijež
5.Majevica – Donje Zabrđe
6.Semberija Gaj – Srednja Čađabica
7.OFK Ljeljenča – Ljeljenča
8.Novo doba – Čardačine
9.Pobjeda – Triješnica
10.Semberija – Popovi
11.Sloboda – Donji Zagoni
12.Proleter – Ruhotina-Johovac
13.Zvijezda – Etno Selo Stanišići
14.Balatun – Balatun
15.Sloga 94 – Bijeljina
16.Magnojević 2001 – Donji Magnojević

1.2.2.1.2.PODRUČNA LIGA BIRAČ – ZVORNIK
1.Srpski soko – Čelopek
2.Budućnost – Pilica
3.Jardan – Jardan
4.Jasenica – Jasenica
5.Tabanci – Tabanci
6.Lokanj – Donji Lokanj
7.Jadar – Nova Kasaba
8.Polet – Kravica
9.Budućnost – Skelani

6.RANG

1.1.4.1.1.1.TREĆA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – JUG
(Kladanj, Banovići, Živinice)
1.Konjuh – Kladanj
2.Grivice – Grivice
3.Oskova – Oskova
4.Borac – Kovači
5.Metalac – Živinice
6.Gornje Živinice – Gornje Živinice
7.Toplice – Toplice
8.Jablanica – Barice
9.Rudar – Ciljuge
10.Bratstvo – Šerići (?)

1.1.4.1.1.2.TREĆA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – ISTOK
(Tuzla, Kalesija, Teočak)
1.Spreča – Donji Rainci
2.Bjeljevac – Miljanovci
3.Krušik – Krušik
4.Memići – Memići
5.Teočak – Teočak
6.Mladot – Solina
7.OFK Pasci 78 – Pasci
8.OFK Tuzla – Tuzla
9.Zrinski – Tuzla

1.1.4.1.2.1.TREĆA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – ZAPAD
(Lukavac, Srebrenik, Gračanica)
1.Bistarac – Bistarac
2.BSK – Bokavići
3.Borac – Tabaci
4.Jaruške – Jaruške
5.Polet – Hrvati
6.Podrinje – Mosorovac
7.Špionica – Špionica
8.Pribava – Pribava
9.Škahovica – Škahovica


1.1.4.1.3.1.TREĆA LIGA TUZLANSKOG KANTONA – SJEVER
(Gradačac, Čelić, Brčko)
1.Biberovo Polje – Biberovo Polje
2.Mionica 85 – Mionica
3.Ratkovići – Ratkovići
4.Brčko 72 – Brčko
5.Napredak – Omerbegovača
6.Brka 1948 – Brka
7.Ćoseti 96 – Maoča
8.Ograđenovac – Ograđenovac
9.Rahićki Ljiljani – Gornji Rahić
10.Sloboda – Mujkići
11.Majevica – Rašljani


1.2.1.1.1.1.MEĐUOPŠTINSKA LIGA RS PRIJEDOR
1.Slaven – Dobrljin
2.Svodna – Svodna
3.Željezničar – Ravnice
4.Blatna – Blatna
5.Omladinac – Draksenić
6.Moštanica – Božići
7.Brzi – Busnovi
8.OFK Rasavci – Rasavci
9.Ljubija – Ljubija
10.OFK Mrakovica – Kozaruša
11.Trnopolje – Trnopolje
12.Tukovi – Tukovi
13.Kiseljak – Gornja Koprivna

1.2.1.1.2.1.MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRADIŠKA – ZAPAD
(Gradiška)
1.Biseri – Čatrnja
2.Kalemi - Trebovljani
3.Borac – Mašići
4.OFK Laminci – Laminci
5.Bratstvo Brezik – Laminci
6.Polet – Elezagići
7.Romanovci – Romanovci
8.Sloboda – Donji Podgradci
9.Vilusi – Vilusi
10.13 Skojevki – Grbavci
11.Stevan Dukić – Rogolji
12.Rovine – Rovine
13.Bratstvo – Orahova
14.Ratar – Stara Topola

1.2.1.1.2.2.MEĐUOPŠTINSKA LIGA GRADIŠKA – ISTOK
(Srbac, Prnjavor, Laktaši)
1.Mladost – Bajinci
2.Vrbas – Prijebljezi
3.Studenac – Kobaš
4.Budućnost – Donji Galjipovci
5.Biseri – Ljišnja
6.Kladari – Kladari
7.OFK Sokolski – Prnjavor
8.Tamaris – Mrčevci

1.2.1.2.1.1.MEĐUOPŠTINSKA LIGA DOBOJ
(Teslić, Doboj, Petrovo, Derventa)
1.BSK – Bušletić
2.Borac – Kotorsko
3.Rudar – Stanari
4.Polet – Podnovlje
5.Željezničar – Gornji Pridjel
6.Borac 1975 – Osinja
7.4.juli – Pojezna
8.Borac – Bosanski Lužani
9.27.juli – Kalenderovci
10.OFK Polet 1926 – Brod (Brod)

1.2.1.2.1.2.MEĐUOPŠTINSKA LIGA MODRIČA
(Brod, Modriča, Odžak)
1.Zborište – Zborište
2.Sloboda – Vinska
3.Sloga – Kolibe Gornje
4.Radnički – Brodsko Polje
5.Zadrugar – Tarevci
6.Partizan – Koprivna
7.Omladinac – Modriča
8.Sloga 73 – Ždreban
9.Trebavac – Vranjak
10.Skugrić 1964 – Skugrić
11.Kladari Gornji – Kladari Gornji
12.Bosna 1977 – Modrički Lug

1.2.1.2.1.3.MEĐUOPŠTINSKA LIGA ŠAMAC
(Pelagićevo, Šamac)
1.Pelagićevo – Pelagićevo
2.Zvijezda – Kruškovo Polje
3.Bosna – Pisari
4.Mladost 36 – Donja Slatina
5.Sloga – Srednja Slatina
6.Zasjeka – Novo Selo
7.Sutjeska – Brvnik
8.Jedinstvo – Gornja Crkvina

1.2.2.1.1.1.OPŠTINSKA LIGA BRČKO – ZAPAD
1.GFK Srpska Varoš – Brčko
2.Grčica – Brčko
3.Obilić – Krepšić
4.Sveti Jovan – Donji Brezik
5.Zadrugar – Bukvik
6.Gredice 1 – Gredice 1
7.Budućnost Red Star – Vučilovac
8.Stanovi – Stanovi
9.Čelik – Grbavica
10.Omladinac – Potočari

1.2.2.1.1.1.OPŠTINSKA LIGA BRČKO – ISTOK
1.Sava 04 – Brezovo Polje
2.Slijepčevići – Slijepčevići
3.Jugović – Gredice 1
4.Bobetino Brdo – Bobetino Brdo
5.Borac – Ražljevo
6.Sloboda – Mrtvica
7.Mladost – Trnjaci
8.Mladost 2003 – Popovo Polje
9.Mladost – Sandići
10.Jedinstvo – Koretaši (Lopare)

1.2.2.1.1.2.PRVA OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – ZAPAD
1.Sloboda – Donji Dragaljevac
2.Mladost – Patkovača
3.Stević Jovan - Vršani
4.OFK Magnojević – Gornji Magnojević
5.Obarska – Velika Obarska
6.OFK BUK – Gornja Bukovica
7.Ljeskovac – Ljeskovac
8.Proleter – Gornji Dragaljevac
9.Jedinstvo – Donja Čađavica
10.Akademac UIS – Bijeljina
11.Sinđelić – Golo Brdo
12.Građanski – Bijeljina

1.2.2.1.1.3.PRVA OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – ISTOK
1.Bjeloševac – Bjeloševac
2.Napredak – Dijelovi
3.Modran – Modran
4.Drina – Batar
5.Ostojićevo – Ostojićevo
6.Glogovac – Glogovac
7.Kolektiv – Međaši
8.Glavičice – Glavičice
9.Međaši – Međaši
10.Tavna – Banjica
11.Čengić – Čengić
12.Jedinstvo – Suvo Polje

7.RANG

1.2.2.1.1.2.1.DRUGA OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – ZAPAD
1.Sava – Gradac
2.Nacional – Bijeljina
3.Kovačići 08 – Kovačići
4.OFK Piperci – Piperci
5.Panteri – Zagoni
6.Sloga – Gornje Crnjelovo
7.Polet – Mala Obarska
8.Omladinac – Gornja Čađavica
9.Sloga – Donja Bukovica
10.Koridor – Bijeljina

1.2.2.1.1.3.1.DRUGA OPŠTINSKA LIGA BIJELJINA – ISTOK
1.OFK Batković – Batković
2.Sloga – Dazdarevo
3.OFK Janja 2009 – Janja
4.Mladen Perić – Glogovac
5.Mladost 73 – Kriva Bara
6.Polet – Gornji Kojčinovac
7.Lazarevica – Čengić
8.VSK – Velino Selo
9.Borac – Trnjaci
10.Miloš Obilić – Novo Naselje Janja
zmaj0712
 
Postovi: 91
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11

PostPostao/la badblueboylivno dana 17 okt 2012, 22:54

Sjajna tema.

Bio sam ovo napravio nedavno u excelu - stablo s ligama, a u komentaru svake lige klubovi iz iste, ali na starom računalu, koje sam zbog kvara morao zamijeniti, tako da mi se sve pobrisalo.

Bilo bi lijepo pratiti ovdje promocije, relegacije, i slično o tim ligama, donositi kakve vijesti i slično.
ZZD | Futsal Dinamo
8-6-34 35:89, 13 poraza zaredom u gostima | GNK i najveći sin Jugoslavije u skupinama eurokupova
Avatar
badblueboylivno
Moderator
 
Postovi: 6084
Pridružen/a: 01 jul 2010, 16:57
Lokacija: bojkot

PostPostao/la SarcofagoVenom dana 18 okt 2012, 00:11

Da dodam i ovu koja nedostaje,koja je u rangu sa Bos.Pod.Kan.Ligi po informacijama.

OL Ugljevik

1.Strijelac Tutnjevac
2.Graničar Korenita
3.FK Priboj
4.Hajduk Mezgraja
5.Chelsea Donja Trnova

prvak u 4 ligu -centar.
Slušaj glasno,uznemiravaj okolinu
Avatar
SarcofagoVenom
 
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35

PostPostao/la Eborg dana 18 okt 2012, 02:49

Svaka cast!
Avatar
Eborg
 
Postovi: 1476
Pridružen/a: 09 jun 2012, 02:24

PostPostao/la zmaj0712 dana 18 okt 2012, 16:26

Evo i popisa klubova po općinama/opštinama.


FEDERACIJA BIH

UNSKO-SANSKI KANTON 24 kluba

VELIKA KLADUŠA 2
1.Krajišnik – Velika Kladuša 2.rang
2.Mladost DS – Vrnograč 3.rang
-ABC – Podzvizd mirovanje

CAZIN 4
1.Krajina – Cazin 2.rang
2.Mladost – Polje 3.rang
3.Mutnica – Pjanići 4.rang
4.Gomila – Stijena 4.rang
-Čoralići – Čoralići mirovanje
-Ostrožac – Ostrožac mirovanje

BUŽIM 1
1.Vitez – Bužim 3.rang

BOSANSKA KRUPA 3
1.Bratstvo – Bosanska Krupa 3.rang
2.Sloga – Bosanska Otoka 3.rang
3.Željezničar – Bosanska Krupa 4.rang

BIHAĆ 8
1.Jedinstvo – Bihać 2.rang
2.Omladinac 75 – Pokoj 3.rang
3.Una 1925 – Kulen Vakuf 3.rang
4.Brekovica 78 – Brekovica 4.rang
5.Bakšaiš – Bakšaiš 4.rang
6.Borac – Izačić 4.rang
7.Kamenica – Kamenica 4.rang
8.Sloga 1937 – Kralje 4.rang
-Radnički 1936 – Ripač mirovanje

BOSANSKI PETROVAC 1
1.Mladost 38 – Bosanski Petrovac 4.rang

SANSKI MOST 3
1.Podgrmeč – Sanski Most 2.rang
2.Omladinac – Sanica 4.rang
3.Rudar – Kamengrad 4.rang

KLJUČ 2
1.Ključ – Ključ 3.rang
2.Bajer 99 – Velagići 4.rang

SREDNJOBOSANSKI KANTON 25 kluba

JAJCE 4
1.Maestral BSI – Jajce 3.rang
2.Jajce – Jajce 4.rang
3.Elektrobosna – Jajce 5.rang
4.Dnoluka – Dnoluka 5.rang

DOBRETIĆI

DONJI VAKUF 1
1.Radnik – Donji Vakuf 4.rang

BUGOJNO 1
1.Iskra – Bugojno 2.rang

TRAVNIK 5
1.Travnik – Travnik 1.rang
2.Vlašić – Turbe 3.rang
3.Karaula – Karaula 5.rang
4.Rudar – Han Bila 5.rang
5.Gorica – Guča Gora 5.rang

NOVI TRAVNIK 1
1.Mladost – Nević Polje 4.rang
-Novi Travnik – Novi Travnik mirovanje

VITEZ 5
1.NK Vitez – Vitez 2.rang
2.FK Vitez – Vitez 3.rang
3.Rijeka – Vitez 4.rang
4.Šantići – Šantići 4.rang
5.Jardol PC-96 – Jardol 4.rang

BUSOVAČA 3
1.Busovača – Busovača 4.rang
2.Kačuni – Kačuni 5.rang
3.OFK Lugovi – Lugovi 5.rang

FOJNICA 1
1.Fojnica – Fojnica 4.rang

KISELJAK 2
1.Kiseljak – Kiseljak 3.rang
2.Bilalovac CPU – Bilalovac 5.rang
-Brnjaci – Brnjaci mirovanje

KREŠEVO 1
1.Kreševo – Kreševo 4.rang

GORNJI VAKUF – USKOPLJE 1
1.Sloga – Uskoplje 3.rang

ŽUPANIJA 10 (HERCEG-BOSANSKA) 8 klubova

DRVAR

BOSANSKO GRAHOVO

GLAMOČ 1
1.Šator – Glamoč 4.rang

LIVNO 3
1.Troglav – Livno 2.rang
2.Kamešnica – Podhum 3.rang
3.Junak – Srđevići 4.rang
Rujani Čelebić 92 – Rujani mirovanje

KUPRES 1
1.Kupres – Kupres 3.rang

TOMISLAVGRAD 3
1.Tomislav – Tomislavgrad 3.rang
2.Bužan – Prisoje 4.rang
3.Šujica – Šujica 4.rang

ZAPADNO-HERCEGOVAČKA ŽUPANIJA 7 klubova

POSUŠJE 2
1.Posušje – Posušje 3.rang
2.Vir – Vir 4.rang
Rakitno – Rakitno mirovanje

GRUDE 2
1.Grude – Grude 3.rang
2.Drinovci – Drinovci 4.rang

ŠIROKI BRJEG 1
1.Široki Brijeg – Široki Brijeg 1.rang
Blato – Ljuti Dolac mirovanje

LJUBUŠKI 2
1.Sloga – Ljubuški 3.rang
2.Bigeste – Ljubuški 3.rang

HERCEGOVAČKO-NERETVANSKI KANTON 21 klub

PROZOR 1
1.Rama – Prozor 3.rang

JABLANICA 1
1.Turbina – Jablanica 3.rang

KONJIC 2
1.Igman – Konjic 3.rang
2.Klis – Buturović Polje 3.rang

MOSTAR 9
1.Zrinjski – Mostar 1.rang
2.Velež – Mostar 1.rang
3.Branitelj – Mostar 2.rang
4.Lokomotiva – Mostar 3.rang
5.Buna – Blagaj 4.rang
6.Cim – Mostar 4.rang
7.FK Bjelopoljac – Bjelo Polje 4.rang
8.Jasenica – Jasenica 4.rang
9.Kruševo – Kruševo 4.rang
-Blagaj – Blagaj mirovanje

ČITLUK 2
1.Brotnjo – Čitluk 3.rang
2.Međugorje – Međugorje 4.rang

ČAPLJINA 4
1.GOŠK – Gabela 1.rang
2.Čapljina – Čapljina 2.rang
3.Višići – Višići 3.rang
4.Lipanjske Zore – Domanovići 4.rang
-Sloga – Trebižat mirovanje

STOLAC 2
1.Stolac – Stolac 3.rang
2.Iskra – Stolac 4.rang

NEUM

RAVNO

KANTON SARAJEVO 26 klubova

HADŽIĆI 1
1.Radnik – Hadžići 3.rang

TRNOVO

ILIDŽA 2
1.Famos SAŠK – Hrasnica 3.rang
2.Igman – Ilidža 4.rang

SARAJEVO 20
1.Željezničar – Sarajevo 1.rang
2.Sarajevo – Sarajevo 1.rang
3.Olimpic – Sarajevo 1.rang
4.Biser – Sarajevo 3.rang
5.Vratnik – Sarajevo 3.rang
6.FCT – Sarajevo 3.rang
7.SAŠK Napredak – Sarajevo 4.rang
8.Bosna – Sarajevo 4.rang
9.Butmir – Butmir 4.rang
10.Iskra – Sarajevo 4.rang
11.Jug – Sarajevo 4.rang
12.Omladinac – Doglodi 4.rang
13.Pofalički – Sarajevo 4.rang
14.Saobraćajac – Sarajevo 4.rang
15.Vrbanjuša – Sarajevo 4.rang
16.Bojnik – Bojnik 4.rang
17.Dobrinja – Dobrinja 4.rang
18.Hrid – Sarajevo 4.rang
19.Mošćanica – Sarajevo 4.rang
20.Stup – Sarajevo 4.rang
-Koševsko Brdo – Sarajevo mirovanje
-Partizan – Sarajevo mirovanje

VOGOŠĆA 1
1.Ozren – Semizovac 4.rang
-Unis – Vogošća mirovanje

ILIJAŠ 2
1.Ilijaš – Ilijaš 3.rang
2.Jedinstvo – Lješevo 4.rang

BOSANSKO-PODRINJSKI KANTON 10 klubova

GORAŽDE 8
1.Goražde – Goražde 2.rang
2.Azot – Vitkovići 4.rang
3.BKB – Berič 4.rang
4.Drina – Goražde 4.rang
5.Gradac – Vranići 4.rang
6.Ilovača – Goražde 4.rang
7.Gazije – Goražde 4.rang
8.Radnički – Goažde 4.rang

FOČA-USTIKOLINA 1
1.Kolina – Ustikolina 3.rang

PALE 1
1.Jahorina – Prača 4.rang

ZENIČKO-DOBOJSKI KANTON 39 klubova

OLOVO 1
1.Stupčanica – Olovo 3.rang

VAREŠ
Vareš – Vareš mirovanje

BREZA 2
1.Rudar – Breza 3.rang
2.Mladost – Župča 3.rang

VISOKO 18
1.Bosna – Visoko 2.rang
2.Moštre – Donje Moštre 5.rang
3.Omladinac – Poriječani 5.rang
4.Uskok – Dobrinje 5.rang
5.Zmaj – Buzić Mahala 5.rang
6.Dijamant – Grđevac 5.rang
7.Poriječani – Poriječani 5.rang
8.Liješeva – Liješeva 5.rang
9.Ljiljan – Zimča 5.rang
10.Bratstvo – Topuzovo Polje 5.rang
11.Zanatlija – Visoko 5.rang
12.Stari Grad – Visoko 5.rang
13.7.april – Buci 5.rang
14.Goduša – Goduša 5.rang
15.Kralupi – Kralupi 5.rang
16.Sloboda – Vratnica 5.rang
17.Gračanica – Gračanica 5.rang
18.Monjare – Kološići 5.rang
-Trijumf – Podvinjci mirovanje
-Napredak – Radovlje mirovanje

KAKANJ 2
1.Rudar – Kakanj 2.rang
2.Mladost – Doboj/Kakanj 3.rang

ZENICA 5
1.Čelik – Zenica 1.rang
2.Nemila – Nemila 4.rang
3.Rudar – Zenica 4.rang
4.OFK Zenica – Zenica 4.rang
5.Borac – Tetovo 4.rang

ŽEPČE
Žepče – Žepče mirovanje

ZAVIDOVIĆI 1
1.Krivaja – Zavidovići 3.rang

MAGLAJ 3
1.Natron – Maglaj 3.rang
2.Novi Šeher – Novi Šeher 4.rang
3.Vis – Kosova 4.rang

DOBOJ-JUG 1
1.Gradina – Mravići 4.rang

TEŠANJ 4
1.TOŠK – Tešanj 3.rang
2.Borac – Jelah 3.rang
3.Pobjeda – Tešanjka 4.rang
4.Napredak – Šije 4.rang

USORA 2
1.Usora – Žabljak 3.rang
2.Proleter – Makljenovac 4.rang

TUZLANSKI KANTON 99 kluba

KLADANJ 1
1.Konjuh – Kladanj 6.rang

BANOVIĆI 5
1.Budućnost – Banovići 2.rang
2.Vrana – Banovići Selo 5.rang
3.Srnica – Treštenica 5.rang
4.Grivice – Grivice 6.rang
5.Oskova – Oskova 6.rang

ŽIVINICE 14
1.Slaven – Živinice 3.rang
2.Gornje Dubrave – Gornje Dubrave 5.rang
3.Jedinstvo – Donje Dubrave 5.rang
4.Napredak – Tupkovići 5.rang
5.Omladinac RMU – Đurđevik 5.rang
6.Rijeka – Šerići 5.rang
7.Slatina – Bašigovci 5.rang
8.Jablanica – Barice 6.rang
9.Borac – Kovači 6.rang
10.Metalac – Živinice 6.rang
11.Mladost – Gornje Živinice 6.rang
12.Toplice – Toplice 6.rang
13.Rudar – Ciljuge 6.rang
14.Bratstvo – Šerići (?) 6.rang

KALESIJA 9
1.Bosna – Kalesija 3.rang
2.Sloga – Tojšići 3.rang
3.Gornji Rainci – Gornji Rainci 4.rang
4.Mladost 78 – Vukovije 5.rang
5.Mladost – Kikači 5.rang
6.Spreča – Donji Rainci 6.rang
7.Bjeljevac – Miljanovci 6.rang
8.Krušik – Krušik 6.rang
9.Memići – Memići 6.rang

SAPNA
-Sloga – Sapna mirovanje

TEOČAK 1
1.Teočak – Teočak 6.rang

TUZLA 14
1.Sloboda – Tuzla 2.rang
2.Mramor – Mramor 3.rang
3.Radnik – Lipnica 3.rang
4.Tuzla – Tuzla 4.rang
5.Rudar – Bukinje 4.rang
6.Kiseljak – Kiseljak 4.rang
7.Husinski rudar – Husino 5.rang
8.Mladost – Gornja Tuzla 5.rang
9.Sloga – Simin Han 5.rang
10.Proleter – Slavinovići 5.rang
11.Mladost – Solina 6.rang
12.Pasci 78 – Pasci 6.rang
13.OFK Tuzla – Tuzla 6.rang
14.Zrinski – Tuzla 6.rang
-Mladost – Suha mirovanje

LUKAVAC 21
1.Radnički – Lukavac 2.rang
2.Priluk – Priluk 3.rang
3.Mladost – Puračić 3.rang
4.Prokosovići – Prokosovići 3.rang
5.DSK – Devetak 4.rang
6.Svatovac – Poljice 4.rang
7.Mladost – Gnojnica 4.rang
8.Sloga – Bikodže 4.rang
9.Željezničar – Dobošnica 5.rang
10.Jedinstvo – Huskići 5.rang
11.Mramor – Babice 5.rang
12.Orahovica 77 – Orahovica 5.rang
13.Ratiš – Dobošnica 5.rang
14.Rudar – Lukavac Mjesto 5.rang
15.Turija – Turija 5.rang
16.Bistarac – Bistarac 6.rang
17.BSK – Bokavići 6.rang
18.Borac – Tabaci 6.rang
19.Jaruške – Jaruške 6.rang
20.Polet – Hrvati 6.rang
21.Podrinje – Mosorovac 6.rang

SREBRENIK 7
1.Gradina – Srebrenik 1.rang
2.Ingram – Duboki Potok 3.rang
3.Mladost – Tinja 4.rang
4.Bukovik – Gornji Srebrenik 5.rang
5.Seona – Seona 5.rang
6.Sladna – Sladna 5.rang
7.Špionica – Špionica 6.rang

GRAČANICA 8
1.Bratstvo – Gračanica 2.rang
2.Mladost – Malešići 3.rang
3.Orahovica 78 – Gornja Orahovica 4.rang
4.Stjepan Polje – Stjepan Polje 5.rang
5.Lokomotiva – Miričina 5.rang
6.Mladost – Doborovci 5.rang
7.Pribava – Pribava 6.rang
8.Škahovica – Škahovica 6.rang

DOBOJ-ISTOK 2
1.Doboj Istok – Klokotnica 4.rang
2.Mladost – Brijesnica 4.rang

GRADAČAC 12
1.Zvijezda – Gradačac 1.rang
2.Omladinac – Mionica 3.rang
3.Bosna – Mionica 3.rang
4.Jedinstvo – Vučkovci 4.rang
5.Sloboda – Kerep 4.rang
6.OFK Međiđa – Međiđa 5.rang
7.Vida – Gradačac 5.rang
8.12.decembar – Rajska 5.rang
9.Trebava – Zelinja 5.rang
10.Željezničar – Jelovče Selo 5.rang
11.Biberovo Polje – Biberovo Polje 6.rang
12.Mionica 85 – Mionica 6.rang

ČELIĆ 5
1.Vražići – Vražići 4.rang
2.Čelić – Čelić 5.rang
3.Jedinstvo – Lukavica 5.rang
4.Koraj – Koraj (Lopare) 5.rang
5.Ratkovići – Ratkovići 6.rang

POSAVSKA ŽUPANIJA 22 kluba

ODŽAK 4
1.Mladost – Donji Svilaj 3.rang
2.Odžak 102 – Odžak 4.rang
3.Sloga – Prud 4.rang
4.Dragovoljac – Novo Selo 5.rang
5.Posavina – Posavska Mahala 5.rang

DOMALJEVAC – ŠAMAC 4
1.Mladost – Domaljevac 4.rang
2.Korpar – Grebnice 5.rang
3.9.Lipanj – Bazik 5.rang
4.Radnik – Hrvatska Tišina 5.rang

ORAŠJE 12
1.Orašje – Orašje 3.rang
2.Dinamo – Donja Mahala 3.rang
3.Hajduk – Orašje 4.rang
4.Sloga – Tolisa (Modriča) 4.rang
5.Bok – Bok 4.rang
6.HNK Kostrč – Kostrč 4.rang
7.Mladost – Vidovice 4.rang
8.Napredak – Matići 4.rang
9.19.srpanj – Oštra Luka 4.rang
10.Tramošnica – Tramošnica (Pelagićevo) 4.rang
11.Mladost – Sibovac (Gradačac) 4.rang
12.Posavac – Ugljara 5.rang
-Kopanice – Kopanice mirovanje

RAVNE – BRČKO 2
1.Frankopan – Hrvatska Špionica 5.rang
2.Ravne Zovik – Zovik 5.rang

BRČKO DISTRIKT 47 klubova

FEDERACIJA BIH 24
1.Dizdaruša – Dizdaruša 3.rang
2.Gornji Rahić – Gornji Rahić 4.rang
3.Posavina 108 – Bosanska Bijela 4.rang
4.Dinamo 75 – Prijedor 4.rang
5.Izbor – Brčko 5.rang
6.Dubrave – Dubrave 5.rang
7.HAŠK Napredak – Ulovići 5.rang
8.Hrvatski Dragovoljac – Boće 5.rang
9.Mladi Zadrugar – Donji Rahić 5.rang
10.Vitanovići 78 – Vitanovići 5.rang
11.Graničar – Brezovo Polje 5.rang
12.OFK 1978 Brčko – Brčko 5.rang
13.Posavina – Brod 5.rang
14.Trešnjevka – Maoča 5.rang
15.Voćar – Šatorovići 5.rang
16.Polet – Palanka 5.rang
17.Brčko 72 – Brčko 6.rang
18.Napredak – Omerbegovača 6.rang
19.Brka 1948 – Brka 6.rang
20.Ćoseti 96 – Maoča 6.rang
21.Majevica – Rašljani 6.rang
22.Ograđenovac – Ograđenovac 6.rang
23.Rahićki Ljiljani – Gornji Rahić 6.rang
24.Sloboda – Mujkići 6.rang
REPUBLIKA SRPSKA 23
1.Jedinstvo – Brčko 3.rang
2.Ilićka 01 – Brčko 3.rang
3.Lokomotiva – Brčko 3.rang
4.OFK Brezik – Brezik 5.rang
5.Mladost – Sandići 6.rang
6.Omladinac – Potočari 6.rang
7.Budućnost Red Star – Vučilovac 6.rang
8.Čelik – Grbavica 6.rang
9.Grčica – Brčko 6.rang
10.Gredice 1 – Gredice 1 6.rang
11.Obilić – Krepšić 6.rang
12.Stanovi – Stanovi 6.rang
13.Sveti Jovan – Donji Brezik 6.rang
14.Zadrugar – Bukvik 6.rang
15.Bobetino Brdo – Bobetino Brdo 6.rang
16.Borac – Ražljevo 6.rang
17.Jugović – Gredice 1 6.rang
18.Mladost 2003 – Popovo Polje 6.rang
19.Mladost – Trnjaci 6.rang
20.Sava 04 – Brezovo Polje 6.rang
21.Slijepčevići – Slijepčevići 6.rang
22.Sloboda – Mrtvica 6.rang
23.GFK Srpska Varoš – Brčko 6.rang
-OFK Krbeti mirovanje

REPUBLIKA SRPSKA

RFS PRIJEDOR 32 kluba

BOSANSKI NOVI 8
1.Sloboda – Bosanski Novi 2.rang
2.Partizan – Bosanska Kostajnica 5.rang
3.Plamen – Donje Vodičevo 5.rang
4.Rudar – Blagaj 5.rang
5.Slaven – Dobrljin 6.rang
6.Svodna – Svodna 6.rang
7.Željezničar – Ravnice 6.rang
8.Blatna – Blatna 6.rang

KOZARSKA DUBICA 6
1.Ravan – Međeđa 4.rang
2.Borac – Kozarska Dubica 4.rang
3.Knežopoljac – Knežica 5.rang
4.Radnik – Kozarska Dubica 5.rang
5.Moštanica – Božići 6.rang
6.Omladinac – Draksenić 6.rang
-Potkozarje – Kozarska Dubica mirovanje

PRIJEDOR 17
1.Rudar – Prijedor 1.rang
2.Omarska – Omarska 4.rang
3.Radnik Urije – Prijedor 4.rang
4.Brdo – Hambarine 4.rang
5.Bratstvo – Kozarac 5.rang
6.Gomjenica Celpak – Prijedor 5.rang
7.OFK Berek 1975 – Prijedor 5.rang
8.FSA Masterwood – Prijedor 5.rang
9.Sloga – Rakelić 5.rang
10.Kozara – Donji Orlovci 5.rang
11.Brzi – Busnovi 6.rang
12.OFK Rasavci – Rasavci 6.rang
13.Ljubija – Ljubija 6.rang
14.OFK Mrakovica – Kozaruša 6.rang
15.Trnopolje – Trnopolje 6.rang
16.Tukovi – Tukovi 6.rang
17.Kiseljak – Gornja Koprivna 6.rang

OŠTRA LUKA – SANSKI MOST 1
1.Podgrmeč – Oštra Luka 5.rang

RFS GRADIŠKA 46 klubova
BOSANSKA GRADIŠKA 26
1.Kozara – Gradiška 2.rang
2.Jedinstvo – Žeravica 3.rang
3.Jablanica Standard – Jablanica 3.rang
4.Dubrave – Dubrave 4.rang
5.Omladinac – Brestovčina 4.rang
6.Obradovac – Obradovac 4.rang
7.Lijevče – Nova Topola 5.rang
8.Sloga DIPO – Gornji Podgradci 5.rang
9.Bratstvo – Kozinci 5.rang
10.Kozara – Turjak 5.rang
11.Torpedo – Cerovljani 5.rang
12.Mladost – Seferovci 5.rang
13.Biseri – Čatrnja 6.rang
14.Kalemi – Trebovljani 6.rang
15.OFK Laminci – Laminci 6.rang
16.Borac – Mašići 6.rang
17.Bratstvo Brezik – Laminci 6.rang
18.Polet – Elezagići 6.rang
19.Romanovci – Romanovci 6.rang
20.13.Skojevki – Grbavci 6.rang
21.Sloboda – Donji Podgradci 6.rang
22.Stevan Dukić – Rogolji 6.rang
23.Vilusi – Vilusi 6.rang
24.Rovine – Rovine 6.rang
25.Bratstvo – Orahova 6.rang
26.Ratar – Stara Topola 6.rang

SRBAC 6
1.Sloga – Srbac 3.rang
2.Bratstvo – Povelič 5.rang
3.Mladi Krajišnik – Kukulje 5.rang
4.Mladost – Bajinci 6.rang
5.Studenac – Kobaš 6.rang
6.Vrbas – Prijebljezi 6.rang
-Crvena zemlja – Nova Ves mirovanje

PRNJAVOR 6
1.Ljubić – Prnjavor 2.rang
2.Borac – Šibovska 5.rang
3.Biseri – Ljišnja 6.rang
4.Budućnost – Donji Galjipovci 6.rang
5.Kladari – Kladari (Doboj) 6.rang
6.OFK Sokolski – Prnjavor 6.rang

LAKTAŠI 8
1.Laktaši – Laktaši 3.rang
2.Župa Milka – Milosavci 3.rang
3.Sloga – Trn 4.rang
4.Potkozarje – Aleksandrovac 4.rang
5.Borac – Maglajani 5.rang
6.Mladost – Glamočani 5.rang
7.Milan – Kosjerovo 5.rang
8.Tamaris – Mrčevci 6.rang

RFS BANJA LUKA 24 kluba
BANJA LUKA 18
1.Borac – Banja Luka 1.rang
2.BSK – Banja Luka 3.rang
3.Gomionica – Bronzani Majdan 3.rang
4.Krajina – Banja Luka 3.rang
5.Naprijed Horizont – Banja Luka 3.rang
6.Mladost – Donja Slatina 3.rang
7.Budućnost – Srpski Milanovac 4.rang
8.OFK Lauš – Banja Luka 4.rang
9.Krupa – Krupa na Vrbasu 4.rang
10.Vrbas – Banja Luka 5.rang
11.Željezničar – Banja Luka 5.rang
12.Džaja – Banja Luka 5.rang
13.Mladost – Zalužani 5.rang
14.Omladinac – Banja Luka 5.rang
15.Karanovac – Karanovac 5.rang
16.Rekreativo – Banja Luka 5.rang
17.Zmijanje – Han Kolo 5.rang
18.Polet – Dragočaj 5.rang
-IC Ramići – Ramići mirovanje
-OFK Spartak – Banja Luka mirovanje
-Sloga Nektar- Ivanjska mirovanje

ČELINAC 2
1.Čelinac – Čelinac 5.rang
2.Šnjegotina – Čelinac 5.rang

KOTOR VAROŠ 1
1.Mladost – Kotor Varoš 5.rang

KNEŽEVO 1
1.Progres – Kneževo 4.rang

MRKONJIĆ GRAD 1
1.Sloboda – Mrkonjić Grad 2.rang

ŠIPOVO 1
1.Gorica – Šipovo 5.rang

RFS DOBOJ 67 klubova

TESLIĆ 3
1.Proleter – Teslić 3.rang
2.Ukrina – Čečava 5.rang
3.Mineral – Banja Vrućica 5.rang

DOBOJ 14
1.Sloga – Doboj 2.rang
2.Vučijak – Majevac 3.rang
3.Naša Krila – Kostajnica 4.rang
4.OFK Pridjel – Donji Pridjel 4.rang
5.Rudanka – Rudanka 4.rang
6.Željezničar – Doboj 4.rang
7.Trebava – Osječani 4.rang
8.Hajduk – Kožuhe 5.rang
9.Ozren – Paklenica 5.rang
10.Borac – Kotorsko 6.rang
11.BSK – Bušletić 6.rang
12.Polet – Podnovlje 6.rang
13.Rudar – Stanari 6.rang
14.Željezničar – Gornji Pridjel 6.rang

PETROVO – GRAČANICA 2
1.Ozren – Petrovo 3.rang
2.Zvijezda – Kakmuž 5.rang

DERVENTA 6
1.Tekstilac – Derventa 3.rang
2.Borac – Osinja 5.rang
3.Borac 1975 – Osinja 6.rang
4.4.Juli – Pojezna 6.rang
5.Borac – Bosanski Lužani 6.rang
6.27.juli – Kalenderovci 6.rang
-Sloboda – Velika Sočanica mirovanje

BOSANSKI BROD 7
1.Liješće – Liješće 4.rang
2.Zadrugar – Sijekovac 5.rang
3.OFK Polet 1926 – Bosanski Brod 6.rang
4.Radnički – Brodsko Polje 6.rang
5.Sloboda – Vinska 6.rang
6.Sloga – Kolibe Gornje 6.rang
7.Zborište – Zborište 6.rang

MODRIČA 14
1.Modriča – Modriča 2.rang
2.Skugrić – Skugrić 4.rang
3.Vranjak – Vranjak 4.rang
4.Posavina – Miloševac 4.rang
5.Mladost – Dobrinja 5.rang
6.Sloga – Dugo Polje 5.rang
7.Mladost – Botajica 5.rang
8.Kladari Gornji – Kladari Gornji 6.rang
9.Omladinac – Modriča 6.rang
10.Partizan – Koprivna 6.rang
11.Skugrić 1964 – Skugrić 6.rang
12.Sloga 73 – Ždreban 6.rang
13.Trebavac – Vranjak 6.rang
14.Zadrugar – Tarevci 6.rang

ODŽAK – VUKOSAVLJE 3
1.Bratstvo – Donja Dubica 5.rang
2.Sloga – Jakeš 5.rang
3.Bosna 1977 – Modrički Lug 6.rang
4.Vučijak – Gnionica mirovanje

GRADAČAC – PELAGIĆEVO 1
1.Pelagićevo – Pelagićevo 6.rang

BOSANSKI ŠAMAC 14
1.Borac – Bosanski Šamac 2.rang
2.Hajduk – Batkuša 4.rang
3.Mladost – Tišina 4.rang
4.Crvena Zvijezda – Obudovac 4.rang
5.Crvena Zvijezda – Gajevi 4.rang
6.Budućnost – Gornja Slatina 5.rang
7.Crkvina – Crkvina 5.rang
8.Zvijezda – Kruškovo Polje 6.rang
9.Bosna – Pisari 6.rang
10.Mladost 36 – Donja Slatina 6.rang
11.Sloga – Srednja Slatina 6.rang
12.Sutjeska – Brvnik 6.rang
13.Zasjeka – Novo Selo 6.rang
14.Jedinstvo – Gornja Crkvina 6.rang
-Munja – Škarić mirovanje

ORAŠJE – DONJI ŽABAR 3
1.Polet – Čović Polje 4.rang
2.Crvena zvijezda – Donji Žabar 5.rang
3.Mladost – Lončari 5.rang

RFS BIJELJINA 72 kluba

LOPARE 2
1.Majevica – Lopare 4.rang
2.Jedinstvo – Koretaši 6.rang

UGLJEVIK 5
1.Rudar – Ugljevik 2.rang
2.Mladost – Bogutovo Selo 3.rang
3.Partizan – Donja Trnava 4.rang
4.Borac – Ugljevički Obrijež 5.rang
5.Majevica – Donje Zabrđe 5.rang
-Budućnost – Ravno Polje mirovanje
-Strijelac – Tutnjevac mirovanje
-Priboj – Priboj mirovanje
-Hajduk – Mezgraja mirovanje
-Čelzi – Donja Trnova mirovanje

BIJELJINA 65
1.Radnik – Bijeljina 1.rang
2.Podrinje – Janja 2.rang
3.Mladost – Velika Obarska 2.rang
4.Gorica – Pučile 3.rang
5.Jedinstvo – Brodac 3.rang
6.Proleter – Dvorovi 3.rang
7.BSK Ledinci – Batković 4.rang
8.Drina – Amajlije 4.rang
9.Sloga Junajted – Bijeljina 4.rang
10.Zadrugar – Donje Crnjelovo 4.rang
11.Semberija GAJ – Srednja Čađavica 5.rang
12.OFK Ljeljenča – Ljeljenča 5.rang
13.Novo Doba – Čardačine 5.rang
14.Pobjeda – Triješnica 5.rang
15.Proleter – Ruhotina/Johovac 5.rang
16.Semberija – Popovi 5.rang
17.Zvijezda 09 – Etno Selo Stanišići 5.rang
18.Balatun – Balatun 5.rang
19.Magnojević 2001 – Donji Magnojević 5.rang
20.Sloga 94 – Bijeljina 5.rang
21.Sloboda – Donji Zagoni 5.rang
22.Sloboda – Donji Dragaljevac 6.rang
23.Ostojićevo – Ostojićevo 6.rang
24.OFK BUK – Gornja Bukovica 6.rang
25.Građanski – Bijeljina 6.rang
26.Jedinstvo – Donja Čađavica 6.rang
27.Ljeskovac – Ljeskovac 6.rang
28.Mladost – Patkovača 6.rang
29.Obarska – Velika Obarska 6.rang
30.OFK Magnojević – Gornji Magnojević 6.rang
31.Proleter – Gornji Dragaljevac 6.rang
32.Stević Jovan – Vršani 6.rang
33.Čengić – Čengić 6.rang
34.Drina – Batar 6.rang
35.Glavičice – Glavičice 6.rang
36.Glogovac – Glogovac 6.rang
37.Kolektiv – Međaši 6.rang
38.Modran – Modran 6.rang
39.Napredak – Dijelovi 6.rang
40.Sinđelić – Golo Brdo 6.rang
41.Tavna – Banjica 6.rang
42.Akademac IUS – Bijeljina 6.rang
43.Međaši – Međaši 6.rang
44.Jedinstvo – Suvo Polje 6.rang
45.Bjeloševac – Bjeloševac 6.rang
46.Borac – Trnjaci 7.rang
47.Sava – Gradac 7.rang
48.OFK Piperci – Piperci 7.rang
49.Kovačići 08 – Kovačići 7.rang
50.Omladinac – Gornja Čađavica 7.rang
51.Panteri – Zagoni 7.rang
52.Polet – Mala Obarska 7.rang
53.Miloš Obilić – Novo Naselje Janja 7.rang
54.Sloga – Donja Bukovica 7.rang
55.Sloga – Gornje Crnjelovo 7.rang
56.Janja 09 – Janja 7.rang
57.Lazarevica – Čengić 7.rang
58.Mladen Perić – Glogovac 7.rang
59.Mladost 73 – Kriva Bara 7.rang
60.Nacional – Bijeljina 7.rang
61.Polet – Gornji Kojčinovac 7.rang
62.Sloga – Dazdarevo 7.rang
63.VSK – Velino Selo 7.rang
64.Koridor – Bijeljina 7.rang
65.OFK Batković – Batković 7.rang

RFS BIRAČ 23 kluba

ZVORNIK 14
1.Drina – Zvornik 2.rang
2.Napredak – Donji Šepak 3.rang
3.Jedinstvo – Ročević 4.rang
4.Podrinje – Tršić 4.rang
5.OFK Trnovica – Trnovica 4.rang
6.Radnički – Karakaj 4.rang
7.Srpski Soko – Čelopek 5.rang
8.Budućnost – Pilica 5.rang
9.Jardan – Jardan 5.rang
10.Jasenica – Jasenica 5.rang
11.Tabanci – Tabanci 5.rang
12.Lokanj – Donji Lokanj 5.rang
13.Mladost – Divič mirovanje
14.Pecka – Ročević mirovanje

ŠEKOVIĆI 1
1.OFK Šekovići – Šekovići 4.rang

MILIĆI 3
1.Milići – Milići 3.rang
2.Birač – Derventa 4.rang
3.Jadar – Nova Kasaba 5.rang

VLASENICA 1
1.Vlasenica – Vlasenica 3.rang

BRATUNAC 2
1.Bratstvo – Bratunac 4.rang
2.Polet – Kravica 5.rang

SREBRENICA 2
1.Guber – Srebrenica 4.rang
2.Budućnost – Skelani 5.rang

RFS ISTOČNO SARAJEVO 14 klubova

HAN PIJESAK
Han Pijesak – Han Pijesak mirovanje

SOKOLAC 1
1.OFK Glasinac 2011 – Sokolac 3.rang

ISTOČNO SARAJEVO 2
1.Slavija – Istočno Sarajevo 1.rang
2.Famos – Vojkovići 3.rang

PALE 1
1.Romanija – Pale 4.rang

ROGATICA 1
1.Mladost – Rogatica 3.rang

VIŠEGRAD 1
1.Drina HE – Višegrad 2.rang

RUDO 1
1.Rudo – Rudo 4.rang

ČAJNIČE 1
1.Stakorina – Čajniče 3.rang

FOČA 1
1.Sutjeska – Foča 2.rang

TRNOVO 1
1.Željeznica – Trnovo 4.rang

KALINOVIK

NEVESINJE 1
1.Velež – Nevesinje 4.rang

GACKO 1
1.Mladost – Gacko 2.rang

BILEĆA 1
1.Hercegovac – Bileća 4.rang

BERKOVIĆI

LJUBINJE

TREBINJE 1
1.Leotar – Trebinje 1.rang
zmaj0712
 
Postovi: 91
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11

PostPostao/la SarcofagoVenom dana 18 okt 2012, 17:57

Pohvale za trud,no potkralo se par greškica.
Partizan je iz opštine Kostajnica,ne Novi Grad
Kiseljak Koprivna iz opštine Oštra Luka,ne Prijedor
FK Kladari su iz Srbca ,ne iz Prnjavora(Doboja)
Mladost Donja Slatina je iz Šamca,ne Banja Luke
Strijelac Tutnjevac,FK Priboj,Hajduk Mezgraja,Chelsea Donja Trnova ne miruju nego igraju uz još ne upisani Graničar Korenita.

Omladinac Sanica opština Ključ,ne Sanski Most

U svakom slučaju pohvale,te i drugi da dodaju neke informacije prije svega o malim klubovima.
Slušaj glasno,uznemiravaj okolinu
Avatar
SarcofagoVenom
 
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35

PostPostao/la zmaj0712 dana 18 okt 2012, 18:53

Hvala na ispravkama. Iskreno sam očekivao i više pogrešaka. Pozivam i ostale posjetioce teme da se uključe i isprave moguće greške, ali i da daju komentar na brojnost klubova po općinama.
zmaj0712
 
Postovi: 91
Pridružen/a: 04 nov 2010, 11:11

PostPostao/la badblueboylivno dana 18 okt 2012, 21:38

U Općini Livno postoji još Hajduk Orguz, koji je lani uz gore navedene Rujane napustio ligu usred sezone. Nisam siguran da li "miruju" ili ne.

Svaka čast za popis klubova.

Chelsea Velika Trnova :lol: :mrgreen:
ZZD | Futsal Dinamo
8-6-34 35:89, 13 poraza zaredom u gostima | GNK i najveći sin Jugoslavije u skupinama eurokupova
Avatar
badblueboylivno
Moderator
 
Postovi: 6084
Pridružen/a: 01 jul 2010, 16:57
Lokacija: bojkot

PostPostao/la SarcofagoVenom dana 18 okt 2012, 23:20

Chelsea Velika Trnova :lol: :mrgreen:[/quote]

Smij se ti al kad za koju godinu Chelsea bude u PL, Abramovič ima ozbiljne namjere,no za sad u jedinoj odigranoj utakmici su izgubili 10:0.Stizu zvučna pojačanja uskoro,javlja Rojter.
Slušaj glasno,uznemiravaj okolinu
Avatar
SarcofagoVenom
 
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35

PostPostao/la 123456 dana 21 okt 2012, 08:13

Samo da pohvalim pokretaca teme.Svaka cast.

Takodje neke stvari upadaju u oci.Naprimjer da Visoko ima vise klubova od recimo Zenice?Osim Visokog i Prijedor ima veliki broj klubova sto je za pohvalu.O Posavini da i ne govorim.Taj dijo je mislim najpokriveni sa klubovima.Nekada se upitam postoji li tamo i jedan selo da nema svoj klub? To je za pohvalu svakako.

Takodje vidim neke gradove sto ni jedan FK/NK nemaju.To je tuzno.
SportSport.ba liga | Igrac ekipe FK Delfini

*19.05.1995
*31.08.1996
*02.11.1997
*15.07.2000
Avatar
123456
Sekretar SS.ba lige
 
Postovi: 4055
Pridružen/a: 16 apr 2009, 19:56

PostPostao/la Eborg dana 21 okt 2012, 12:13

Mislim da je to zato jer Visoko ima gradsku ligu, pisalo se na jednoj drugoj temi o tome.
Avatar
Eborg
 
Postovi: 1476
Pridružen/a: 09 jun 2012, 02:24

PostPostao/la SarcofagoVenom dana 21 okt 2012, 13:11

Opštine u RS bez kluba.

Krupa na Uni
Ribnik
Drinić
I.Drvar
Kupres RS
Jezero
Osmaci
I.Stari Grad
Novo Goražde
Kalinovik
I.Mostar
Ljubinje
Berkovići

Radi se uglavnom o novonastalim mikro opštinama sa malo stanovnika.

Od 95,klubove su imali I.Drvar(prijavit Borac Drvar),Novo Goražde(Radnički),Kalinovik i Ljubinje,

U FederacijI,kluba nema,Dobretić,Grahovo,Drvar,Neum,Ravno,Trnovo FBIH...
Slušaj glasno,uznemiravaj okolinu
Avatar
SarcofagoVenom
 
Postovi: 242
Pridružen/a: 28 feb 2012, 14:35

PostPostao/la badblueboylivno dana 21 okt 2012, 13:24

Od ovih šest federalnih općina dvije su iz moje županije... šteta što taj Borac ne igra nigdje - RS ih valjda neće, oni ne žele u FBiH - imaju ogroman sportski centar i stadion bolji od mog prvoligaša Troglava, a šteta što i Grahovo nema kluba.

stadion u Drvaru
slika

slika
ZZD | Futsal Dinamo
8-6-34 35:89, 13 poraza zaredom u gostima | GNK i najveći sin Jugoslavije u skupinama eurokupova
Avatar
badblueboylivno
Moderator
 
Postovi: 6084
Pridružen/a: 01 jul 2010, 16:57
Lokacija: bojkot

PostPostao/la Bistrik dana 24 okt 2012, 12:27

samo da dodam da postoje OFK Kasindo i FK Kalinovik ali u stanju mirovanja jer nemaju para da drže prva timove a imaju mladje kategorije.
Avatar
Bistrik
 
Postovi: 978
Pridružen/a: 26 maj 2011, 07:22

PostPostao/la Livnjak dana 24 okt 2012, 13:52

SarcofagoVenom je napisao/la:U FederacijI,kluba nema,Dobretić,Grahovo,Drvar,Neum,Ravno,Trnovo FBIH...


slika

Neum igra Omladinsku Ligu Jug za Juniore i Kadete, a mladji igraju natjecanja HNZ
Avatar
Livnjak
 
Postovi: 837
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29

PostPostao/la AnelZ dana 24 okt 2012, 14:44

Livnjak je napisao/la:
SarcofagoVenom je napisao/la:U FederacijI,kluba nema,Dobretić,Grahovo,Drvar,Neum,Ravno,Trnovo FBIH...


slika

Neum igra Omladinsku Ligu Jug za Juniore i Kadete, a mladji igraju natjecanja HNZ


Misli se na seniorski sastav da nemaju, a ne omladinske pogone.
"I dobro znajte, da sve sam njemu dao
zbog njega ja sam stoput u belaj pao"

AIESEC - najveća studentska organizacija u svijetu
http://ba.aiesec.org/
Avatar
AnelZ
 
Postovi: 1630
Pridružen/a: 19 okt 2011, 23:41
Lokacija: Hrasno

Sljedeća

Natrag na Ostalo

Online

Trenutno korisnika/ca: / i 1 gost.