NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22774
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 22:01

Titansi imaju ponajbolji OL lige , a naša odbrana ih je razvalila da valja .. drago mi je zbog odbrane vise nego ista .. zaista su odlicno igrali ove tri utakmice Denver, Arizona i sad Titansi
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16537
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 27 avg 2017, 22:45

kizer starter u brownsima .... juhu, objavljuju rat jetsima i ninersima za prvi pick :mrgreen: a ko zna, možda se i coltsi tu umiješaju, treba im QB :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37600
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 27 avg 2017, 22:53

jestamaji je napisao/la:kizer starter u brownsima .... juhu, objavljuju rat jetsima i ninersima za prvi pick :mrgreen: a ko zna, možda se i coltsi tu umiješaju, treba im QB :mrgreen: :mrgreen:
Opet kontam nesto nece oni biti tako losi ove godine. Kizer se opet bolje pokazao od Osweillera. Onaj kada je igrao Brownsi nisu imali poena u igri..Nije da su imali nekog izbora :D

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41257
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 27 avg 2017, 22:59

jestamaji je napisao/la:kizer starter u brownsima .... juhu, objavljuju rat jetsima i ninersima za prvi pick :mrgreen: a ko zna, možda se i broncosi tu umiješaju, treba im QB :mrgreen: :mrgreen:
Ispravljeno :kafa:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22774
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 27 avg 2017, 23:50

Neće Denver sebi dozvoliti to imaju još uvjek odbranu uzdaju se u nju kad je Grossman mogo igrat SB može i onaj u Denveru

Mi ćemo imati Glennona na raspolaganju mi očekujemo barem da vratimo pickove nazad uskoro :) .. danas je bio odlican
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Rodman
Postovi: 1485
Pridružen/a: 10 jan 2013, 16:35
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Rodman » 28 avg 2017, 00:10

jestamaji je napisao/la:kizer starter u brownsima .... juhu, objavljuju rat jetsima i ninersima za prvi pick :mrgreen: a ko zna, možda se i coltsi tu umiješaju, treba im QB :mrgreen: :mrgreen:
Kizer > Watson :kafa:
„Ako Bog da, bit će naša BiH. Osjećam da mogu uraditi zamišljeno. Nestalo je struje. Sretno!”- Izet Nanic

- FK Sarajevo

BOSANSKA KRAJINA !

Avatar
alemsa
Postovi: 24072
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 28 avg 2017, 03:53

Rodman je napisao/la:
jestamaji je napisao/la:kizer starter u brownsima .... juhu, objavljuju rat jetsima i ninersima za prvi pick :mrgreen: a ko zna, možda se i coltsi tu umiješaju, treba im QB :mrgreen: :mrgreen:
Kizer > Watson :kafa:
Sta ima
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22774
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 avg 2017, 04:02

Ne znam Chicago je grad navijača Notre Dame skoro svaki Irac ovdje je njihov navijac i ljudi imaju njihove sezonske ulaznice kao i neke koje poznajem ulaznice Bearsa.. kad sam se nadao da mi njega nekako u drugoj ru Di uzmemo većina tih navijača koji su njega gledali za Notre Dame bili su protiv da ga mi uzmemo.. ima ruku može baciti jako čovjek i ima talenata li tvrde da neće biti neka klasa od QB možda solidan i to je to .. Watson je pobjednik dobijao je lik odbranu Alabeme jest da je imao i WD pored sebe , ali ne može se njemu ništa osporiti zna kako pobjediti .. njemu j pala klasika u med upao je u ekipu koja ima odbranu ima odlične i WR sad sve to treba da Iskoristi jbg
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22774
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 28 avg 2017, 04:21

Zna li se nešto u vezi Mcpheea i Trevathana kad će oni biti spremni i da li su oni uopste na PUP listi i nemaju orava igrati prvih 6 weeks ? Govorili su da će ih staviti Vjerovatno pa zato jer.. Mcphee posebno on **** dobro napada QB i očekujem ga sto prije u odbrani a i ovog drugog svakako dokazan LB.. stvarno veliki napredak odbrane. Takodjer i secondary izgleda bolje jer je i onih front 7 puno napredovala valjda jer napadaju QB konstantno i onda je lakše i za secondary

Edit:

Evo Mcphee čeka se da dobije dozvolu doktora vidjet ćemo šta će biti sa njega nadam se da će biti spreman barem da do Packersa bude spreman jer on je lud neka malo tuče Rodgersa :)

https://www.google.com/amp/chicago.cbsl ... eared/amp/

Sto se tiče Trevathana on je recimo putovao sa ekipom na današnju utakmicu ali nije igrao .. njegov oporavak teče dosta dobro mogao bi on i biti spreman uskoro.. dobre vijesti sto se tiče njih dvojice .. izgubili smo ponajboljeg WR kakva šteta peh je veliki s obzirom da imamo još 2-3 WR koji su out


Nisam znao da se Floyd povrijedio danas fuck nadam se da će biti spreman za prvu heftu ali kako je ono bilo prljavo od strane Titansa kad se povrijedio užas
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
jestamaji
Postovi: 16537
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 29 avg 2017, 11:24

@aleme
nisi namjestio flex opciju na rosterima, trenutno stoji 3xWR 2xRB i 1xTE, a mislim da smo igrali 2xWR 2xRB 1xTE i 1 Flex

osim toga kod kickova je definitivno previše boba namješteno po yahoo defaultu, bolje je to promijeniti na manje inače će opet biti kickera koji skupljaju po 25 bodova
prijedlog:
Field Goals 40-49 Yards 3 (yahoo 4) ... jeb.iga svaki pravi kicker bi trebao biti u stanju pogoditi sve ispod 50 i to je normalna stvar, ne treba to beneficirati
Field Goals 50+ Yards 4 (yahoo 5)

ostalo je top!

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9979
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Edin TM87 » 29 avg 2017, 14:15

Nek ostane sve kako smo igrali do sad, kickovi preko 50 yardi su umjetnost. To treba nosit petaka. Uzmi rano Tuckera i osiguraj se, on je daleko najbolji i treba da donosi bodove.

Ja bih samo promijenio da interception nosi -2. Malo je glupo da fumble kod QB nosi -2 a pick -1.
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14910
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 29 avg 2017, 18:03

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37600
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 avg 2017, 18:07

5 ekipa koje su se poselamile sa Super Bowlom :D

Avatar
jestamaji
Postovi: 16537
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 29 avg 2017, 18:40

ja se iskreno nadam da će raidersi otići u isti :mrgreen:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37600
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 29 avg 2017, 18:46

jestamaji je napisao/la:ja se iskreno nadam da će raidersi otići u isti :mrgreen:
Ne znam jel istina ali gledao sam neki sablon oko SB ucesnika i najvise ucestvuju ekipe koje imaju QB na rookie ugovoru. Zato Dallas je sada u dobroj situaciji, malo mi je cudno sto nisu vise odbranu sredili ali imaju 2 godine da uzmu SB ..

Mig_Mig
Član IO SS.ba lige
Postovi: 12694
Pridružen/a: 03 okt 2008, 12:29
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Mig_Mig » 29 avg 2017, 18:48

Hajde da vidimo sta je sa draftom? Od koliko cemo sati?
Max Allegri 300 💪💪💪

Avatar
SaltCityAttack
Postovi: 22774
Pridružen/a: 24 jan 2010, 20:49
Lokacija: Tuzla-Chicago
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la SaltCityAttack » 30 avg 2017, 19:09

BernardBarnjak je napisao/la:slika

Nisam znao dok nije dobio ove pare pa Stafford ima 5-46 rekord protiv ekipa koje su .500 blago rečeno katastrofa
Zadnja izmjena: SaltCityAttack, dana/u 30 avg 2017, 20:19, ukupno mijenjano 1 put.
SA VJEROM BOGA, FUKARE SLOBODA DO GROBA!
I opet Tušanj, tribina i sindrom ludila
jedan klub, jedan grad i navijačka skupina
OD PROŠLE, NE MOŽE BITI NAM TEŽA GODINA
I DALJE OSTAJEMO SLOŽNI KO' BRAĆA I RODBINA !
FKR TZ 87'

East Family FFC1987

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14910
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la BernardBarnjak » 30 avg 2017, 19:53

@salt

Pa kad samo o fantasyju pricate... :mrgreen:
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
muhamedhulk
Postovi: 8102
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:04
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la muhamedhulk » 31 avg 2017, 12:23

Jel se vec odredilo ko ce imati koji pik na draftu? Tamo na stranici ne mogu nista naci oko toga...pa da se mogu organizovati :D
Jos jedno pitanje; IR, sta to znaci? 'injury reserve'? Jel tu mogu samo povrijedjeni ili?
NEMA NAZAD!
FC Bayern Rekordmeister!
Sarajevo šampion!
Dallas Cowboys!

Safet Sušić - najbolji igrač u historiji Sarajeva i BiH, najbolji selektor u historiji reprezentacije BiH!

Avatar
jestamaji
Postovi: 16537
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 31 avg 2017, 13:59

kod vas u drugoj ligi ne znam, kod nas je obrnuto od redoslijeda na kraju prošle sezone. to je u svakom slučaju bolje nego automatski jer se (ko hoće) može preko par mockova pripremiti, barem orjentaciono jer u stvarnosti uvijek sve ide naopako. dođu randy i edo i pokupe gronka i lucka prije vremena i cijeli draft poludi :mrgreen:

na IR možeš staviti jednoga igrača koji je povrijeđen i za datu sedmicu zvanično "out" (ne mora biti na stvarnoj IR). tako možeš uštediti jedan roster spot, ali da bi vratio tog igrača u aktivni roster (kad ozdravi) moraš prije toga nekoga cut-ovati i tako osloboditi mjesto. to znači da npr. nažalost ne možeš napraviti swap gdje stavljaš drugog povrijeđenog igrača na IR a vraćaš ovoga koji je ozdravio u jednom cugu.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.