NFL

Atletika, stoni tenis, šah, plivanje, vaterpolo, biciklizam, ragbi...

Moderator/ica: rio_Ferdy88

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 12 feb 2024, 13:42

S obzirom koliko im se zakuhala divizija ako ovako nastavi Mahomes bice GOAT sigurno. Daleko tezu diziviju ce imati nego sto je imao Brady.

Avatar
alemsa
Postovi: 23948
Pridružen/a: 21 jul 2012, 19:27
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la alemsa » 12 feb 2024, 13:48

wadethegreat je napisao/la:
12 feb 2024, 13:42
S obzirom koliko im se zakuhala divizija ako ovako nastavi Mahomes bice GOAT sigurno. Daleko tezu diziviju ce imati nego sto je imao Brady.
Ma jest ali je Brady igro protiv top QBs, dok je ovom glavna prepreka mrtvi choker smrdo iz Ravensa.
Over thinking, over analyzing separates the body from the mind

It's not what you deserve, you get what you earn

numanumaye23
Postovi: 37
Pridružen/a: 06 feb 2024, 20:39
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la numanumaye23 » 12 feb 2024, 14:54

Iako se narativ na drustvenim mrezama pokusava okrenuti ka tome kako je ovo Shanhanov poraz, ja ipak to ne bi okarakterisao kao takav u potpunosti kao sto su bili SB protiv Falcnsa i KC, choke job jeste ali od sva 3 SB ovaj choke nekako najamnje ide na ruku Shanhanu. Game managment je morao biti bolji.


Mislim da je glavna greska sto cijeli fan base, a samim ti i organizacija i treneri, predovdjeni medijima previse uzdizu Purdya koji je prosjecan QB i tako stvaraju laznu realnost. Dobar je QB s obzirom da je bio zadnji pick zadnje runde drafta, ali u svemu ostalom je prosjek i samo je rezultat dobrog sistema oko njega. SF je izgubio tekmu u sekvenci INT, 3&out, 3&out na pocetku drugog poluvremena i na kraju kada te CMC dovede na 10 yardi od endzone ti bespotrebno dajes QB da baca fade a inas CMC i Deboa u personelu.

Ne mogu se otarasiti dojmu da je Snahan mislio kako njegov mladi QB to moze iznjeti, iako je ocigledno da ne moze i zasto se jednostavno nije drzao run game kad je vidio da ide.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 598
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la FKSzuti » 12 feb 2024, 14:59

Šteta za Ninerse, clutch KC i svaka čast iako ih ne mogu smisliti :salut:

Sjajna tekma :ljepota:

Avatar
scholsey
Postovi: 1635
Pridružen/a: 26 feb 2020, 21:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la scholsey » 12 feb 2024, 15:19

Rano je Mahomesa gurati u GOAT priču. Vrhunski QB, fantastični rezultati, ali ima on još dosta toga da stigne tatu. :kafa:

Inače beton tekma, a Bgm i vrhunska kvota za duplanje. Svaka čast Chiefsima - kako je sezona išla, baš nisam mislio da će opet osvojiti.
Zadnja izmjena: scholsey, dana/u 12 feb 2024, 15:21, ukupno mijenjano 1 put.
The saddest thing in life is wasted talent.

Avatar
FKSzuti
Postovi: 598
Pridružen/a: 22 avg 2023, 21:18
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la FKSzuti » 12 feb 2024, 15:20

Bulić i Frenč izdominirali kao i uvijek :tokralju:

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 feb 2024, 15:26

isprovaljivali se ko bekani. samoprozvani sveznajući

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 12 feb 2024, 16:15

alemsa je napisao/la:
12 feb 2024, 13:48
wadethegreat je napisao/la:
12 feb 2024, 13:42
S obzirom koliko im se zakuhala divizija ako ovako nastavi Mahomes bice GOAT sigurno. Daleko tezu diziviju ce imati nego sto je imao Brady.
Ma jest ali je Brady igro protiv top QBs, dok je ovom glavna prepreka mrtvi choker smrdo iz Ravensa.
Chargersi sa Harbaughom postaju ako ne sljedece sezone onda one tamo ozbiljan problem.
Herbert je napokon dobio trenera a sa nekim od najgorih trenera u ligi je obarao rekorde...
Payton u Denveru.
Ako se jos Raidersi dozovu...
S obzirom da im je do sada divizija obicno bila ono velika ocekivanja i na kraju se svaka ekipa raspadne osim Chiefsa to ce se drasticno promijeniti.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 feb 2024, 17:19

osim ako se ne promjeni :mrgreen:
neznam da li su chiefsi ikad imali 6:0 u diviziji, mislim da nisu ali 5:1 ili 4:2 će i dalje biti “normalno“ dok god mahomes igra

bilo je puno puta unaprijed priča o “strašnim” divizijama pa na kraju najmanje dva tima propadnu

Avatar
wadethegreat
Postovi: 9108
Pridružen/a: 25 avg 2014, 14:40
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la wadethegreat » 12 feb 2024, 18:45

Ma sumnjam.
Kombo Herbert Harbaugh ne vjerujem da moze failati.
Ja ozbiljno mislim da su Chargersi okrenuli franchizu ovim potezima.
Ne samo Harbaugh neko tim koji je uspio pulati oko sebe i ovaj lik iz Ravensa Joe Hortiz sto je GM.
Utakmice Chiefsi Chargersi su bile sve tijesne bez obzira na mismatch na klupama gdje su Chiefsi uvijek imali boljeg trenera i kordinatore.
Ovo je sada vec ozbiljan lik i kazem tim oko njega.
Samo je pitanje koliko brzo ce se stvari okrenuti a vjerujem da ce vec od sljedece sezone daleko tvrdji orah biti.
A Sean Payton je trener koji sa malo moze napraviti svasta tako da i tu ocekujem da budu zayebana ekipa.
Raidersi vidjet cemo...

Avatar
Winters
Postovi: 2201
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 12 feb 2024, 19:40

numanumaye23 je napisao/la:
12 feb 2024, 14:54
Mislim da je glavna greska sto cijeli fan base, a samim ti i organizacija i treneri, predovdjeni medijima previse uzdizu Purdya koji je prosjecan QB i tako stvaraju laznu realnost. Dobar je QB s obzirom da je bio zadnji pick zadnje runde drafta, ali u svemu ostalom je prosjek i samo je rezultat dobrog sistema oko njega. SF je izgubio tekmu u sekvenci INT, 3&out, 3&out na pocetku drugog poluvremena i na kraju kada te CMC dovede na 10 yardi od endzone ti bespotrebno dajes QB da baca fade a inas CMC i Deboa u personelu.

Ne mogu se otarasiti dojmu da je Snahan mislio kako njegov mladi QB to moze iznjeti, iako je ocigledno da ne moze i zasto se jednostavno nije drzao run game kad je vidio da ide.
Napokon netko. :tokralju:

Čovjek je iznadprosječan QB i kao takvog ga treba tretirati a ne gurati u samu elitu kao što ga mediji i fanbase 49ersa pokušavaju.

slika

Shanahan je uspio od Nicka Mullensa napraviti da izgleda kao Pro Bowler u njegovom sistemu dok je Matt Ryan uzeo MVP-a, to dovoljno govori.
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

numanumaye23
Postovi: 37
Pridružen/a: 06 feb 2024, 20:39
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la numanumaye23 » 12 feb 2024, 19:44

Winters je napisao/la:
12 feb 2024, 19:40
numanumaye23 je napisao/la:
12 feb 2024, 14:54
Mislim da je glavna greska sto cijeli fan base, a samim ti i organizacija i treneri, predovdjeni medijima previse uzdizu Purdya koji je prosjecan QB i tako stvaraju laznu realnost. Dobar je QB s obzirom da je bio zadnji pick zadnje runde drafta, ali u svemu ostalom je prosjek i samo je rezultat dobrog sistema oko njega. SF je izgubio tekmu u sekvenci INT, 3&out, 3&out na pocetku drugog poluvremena i na kraju kada te CMC dovede na 10 yardi od endzone ti bespotrebno dajes QB da baca fade a inas CMC i Deboa u personelu.

Ne mogu se otarasiti dojmu da je Snahan mislio kako njegov mladi QB to moze iznjeti, iako je ocigledno da ne moze i zasto se jednostavno nije drzao run game kad je vidio da ide.
Napokon netko. :tokralju:

Čovjek je iznadprosječan QB i kao takvog ga treba tretirati a ne gurati u samu elitu kao što ga mediji i fanbase 49ersa pokušavaju.

slika

Shanahan je uspio od Nicka Mullensa napraviti da izgleda kao Pro Bowler u njegovom sistemu dok je Matt Ryan uzeo MVP-a, to dovoljno govori.
Upravo to, Nick Mullens :rol: ,

Avatar
Amarinho
Postovi: 1165
Pridružen/a: 07 mar 2013, 11:13
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Amarinho » 12 feb 2024, 20:15

Kao TB fanboy tek mi je sad jasno kako je vama bilo ostalim za sve te godine, veliko fuj. Mislim ok kad pocnes pratit NFL nalozis se na neku dobru ekipu (ako nemas bas nista sa SAD kao neki Bosnjo-Ameri), ali ovo je bas van svake pameti.

KC je bukvalno sh1thole dakle ama bas nema nista sto bih napravio "most" kao lik iz Evrope da zavolim tu ekipu. Mogu volit Lionse jer sam se lozio na Eminema kao klinac, ili 9erse jer sam gledao "Full House", Raiderse jer sam pratio NWA kako nosaju kackete i dux dok sam mislio da je to njihov neki brend, Jetse sam znao da postoje radi Doug Heffernena prije nego NFLa samog... ali brate KC bas odron :D

Mahomes svakako HOF i u GOAT kombinacij, ovako sami eye test mi kaze da su ovo radili samo Rodjo-Prime i Mahomes ovako. Ali dzaba jbg kad si od Toma popijo batine dva puta bukvalno za SB, pratit ce ga to do kraja zivota... a zna svak da Tom moze evo sad sa fotelje ustat, pozvat Gronka i bili bi bare bare.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16525
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la jestamaji » 12 feb 2024, 20:44

boli svakog fana cheatera i sama pomisao da bi neko mogao ugroziti svetog im tomicu ko upaljen zub :mrgreen:

FYI: jednom je popio batine jer je igrao sa third string OL i bježao da spasi živu glavu od suha, jpp-a i ostalih tampinih zvijeri i opet je bacao passeve ko lud ali su mu WR sve dropali, a drugi puta mu se maloumni linebacker pocalio offside na 4th down kada je već bio dobio utakmicu :wave:

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Deen » 12 feb 2024, 21:27

Amarinho je napisao/la:
12 feb 2024, 20:15
Kao TB fanboy tek mi je sad jasno kako je vama bilo ostalim za sve te godine, veliko fuj. Mislim ok kad pocnes pratit NFL nalozis se na neku dobru ekipu (ako nemas bas nista sa SAD kao neki Bosnjo-Ameri), ali ovo je bas van svake pameti.

KC je bukvalno sh1thole dakle ama bas nema nista sto bih napravio "most" kao lik iz Evrope da zavolim tu ekipu. Mogu volit Lionse jer sam se lozio na Eminema kao klinac, ili 9erse jer sam gledao "Full House", Raiderse jer sam pratio NWA kako nosaju kackete i dux dok sam mislio da je to njihov neki brend, Jetse sam znao da postoje radi Doug Heffernena prije nego NFLa samog... ali brate KC bas odron :D

Mahomes svakako HOF i u GOAT kombinacij, ovako sami eye test mi kaze da su ovo radili samo Rodjo-Prime i Mahomes ovako. Ali dzaba jbg kad si od Toma popijo batine dva puta bukvalno za SB, pratit ce ga to do kraja zivota... a zna svak da Tom moze evo sad sa fotelje ustat, pozvat Gronka i bili bi bare bare.
Ma TB12 je Goat nema sta. 7 puta SB, bio 10 puta u finale. On i Gronk da su igrali u 49ers osvojili bi SB. U Tampa Bay covjek sa 45 godina u zadnje 2 do 3 Minute sam predvodi napad sa svojim playcalling bez HC i OC, utakmice protiv rams najbolji primjer. Odbrana nemoze ga zaustavit kad on sam vodi napad.

Mahomes jos fali 4 puta da pobjedi, pa mozemo imati diskusiju ko je Goat, do tad TB12 je prvi. Hateri su rekli da nemoze on bez Belichick, on je sistem QB, pa smo vidili u tampa bay sta je covjek uspijo, i to sa 43 Godina (199th pick u draftu) kad je pobjedio Mahomesa u SB i to u prvoj godini odmah. Tampa koja 13 godina nije bila u playoff...

A gdje nam je Bill bio poslje Brady? Patriots bez Brady jos sebi nisu dosli. Nevjerovatno da najbolji trener u NFL nemoze dobit HC mjesto. I ako imas dosta ljudi koji nisu TB12 fans, sto je sasvim normalno kao i sto ne voli svako mahomes, tesko da cemo vidit nekog QB da ima 43 godina i da osvoji SB, pogotovo kad vidis da danas u Nfl QB mora biti ko RB, pocket passer nisu vise popularni kao prije.
Ako cemo gledati trenutno sve QB sto igraju, mahomes je naravno najbolji nema sta. Jos jedna pobjeda u SB i eto ga na 2. mjestu sa joe montanom u all time ranking

Avatar
Winters
Postovi: 2201
Pridružen/a: 26 apr 2016, 16:50
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Winters » 12 feb 2024, 21:46

jestamaji je napisao/la:
12 feb 2024, 20:44
boli svakog fana cheatera i sama pomisao da bi neko mogao ugroziti svetog im tomicu ko upaljen zub :mrgreen:

FYI: jednom je popio batine jer je igrao sa third string OL i bježao da spasi živu glavu od suha, jpp-a i ostalih tampinih zvijeri i opet je bacao passeve ko lud ali su mu WR sve dropali, a drugi puta mu se maloumni linebacker pocalio offside na 4th down kada je već bio dobio utakmicu :wave:
Strašno koliko su i sami nesigurni u ovo što pišu, nedao Bog da netko samo posmisli da je netko bolji od Toma. :rol:

I ovo "popio batine" kao da je bio u ringu sa Alijem, onda je i Brady dva puta "popio batine" od Elija i jednom od Folesa što je još veći cringe i mrlja na karijeri. :mrgreen:

O ovom degradiranju Billa kao da je riječ o Brandonu Staleyu neću ni komentirati, još je žalosnije ako je ovo iznad fan Patriotsa. :crazy:
Imagine enjoying a sport in Philadelphia.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 feb 2024, 22:01

Ko ce biti GOAT i koliko ce prstenja da skupi Mahomes zavisi od toga kako ce sve to da izrezira Sleepy Joe :mrgreen:

Deen
Postovi: 233
Pridružen/a: 21 jul 2023, 01:12
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la Deen » 12 feb 2024, 22:50

Winters je napisao/la:
12 feb 2024, 21:46
jestamaji je napisao/la:
12 feb 2024, 20:44
boli svakog fana cheatera i sama pomisao da bi neko mogao ugroziti svetog im tomicu ko upaljen zub :mrgreen:

FYI: jednom je popio batine jer je igrao sa third string OL i bježao da spasi živu glavu od suha, jpp-a i ostalih tampinih zvijeri i opet je bacao passeve ko lud ali su mu WR sve dropali, a drugi puta mu se maloumni linebacker pocalio offside na 4th down kada je već bio dobio utakmicu :wave:
Strašno koliko su i sami nesigurni u ovo što pišu, nedao Bog da netko samo posmisli da je netko bolji od Toma. :rol:

I ovo "popio batine" kao da je bio u ringu sa Alijem, onda je i Brady dva puta "popio batine" od Elija i jednom od Folesa što je još veći cringe i mrlja na karijeri. :mrgreen:

O ovom degradiranju Billa kao da je riječ o Brandonu Staleyu neću ni komentirati, još je žalosnije ako je ovo iznad fan Patriotsa. :crazy:
Pa da je Brady u tvojoj ekipu igrao i da ima te 6 super bowl drugacije bi ti pisao. Ali naravno da jedan SB sa foles ili 2 sa manning vise vrijedi nego 7.
Forumska logika samo u inat kontra bez obzira jeli ima smisla hahah

Boli me briga za patriots i za tampa bay. Gledam realno ako je neko dobar kao sto je brady onda nemogu pisati da je normalan QB i da je prosjecan. To sto vi njega ne voli te, jer je 20 godina dominirao to je druga stvar. Narod ne voli mahomes i KC jer su uspijesni. Niko ne voli kad je neko drugi uspijesan osim ako je u tvoju korist ili ako se radi o tvojoj ekipi onda je oke. I navijaci tampa bay su pisali da je on sistem QB, i kad je osvojio SB onda je od jednom goat.

Pa eto majstore sto Bill nema posao? Tebi to sve normalno sto jedan Bill Belichick nema posao? Nisi dzabe philly navijac, sve si objasnio. Nije ni cudo sto treneri nemogu dugo ostati kod vas, najgora navijacka baza philly. Daj boze da Dallas bude prvi, da otjerate jos trenera jer drugo nezna te.

Kakvo degradiranje? Okrenes rijeci kako tebi odgovara, nista novo u forumu.
Za mene je Bill najbolji trener kao i sto je Brady Goat najbolji QB. Ako ne volis brady to je sasvim oke, ali ne priznati sta je sve uradio u 20 godina je nerealno.

I te price on je cheater, jeli 28-3 protiv falcons bilo cheater? Jeli protiv KC 31-9 bio cheater? Hajd molim te, to je isto kad sad kazem mahomes je prosjecan QB jer eto to je sve zbog andy reid i kelce. Mahomes je prosjecan jer eto nfl nije ista kao prije 10 godina zbog novi pravila, ili mahomes je prosjecan jer eto sudije ga guraju, to je nerealno ljudi. Gleda se ko ima najvise pobjede u SB.

Dzabe tebi sto rodgers ima talent ili sto je lamar mvp, na kraju se gleda koliko si puta osvoji trofej.
Ako mahomes osvoji 7 puta SB onda je on za mene novi goat i prvi cu mu cestitat. Ako tvoj Hurts koji te bas uvredio ove sezone osvoji 7 puta SB onda je on za mene novi Goat i prvi cu mu cestitat.
Nije meni mrsko priznati ako je neko top, ali vama je tesko priznat da je neko top jer vlastiti ego ne dozvoli takve stvari. Pozdrav 😎

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41247
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 12 feb 2024, 23:17

Problem sa BBom je sto on hoce i dalje potpunu kontrolu tima u svojim rukama, da bude i GM i trener a to je prevazidjeno danas u NFLu, nema vise takvih timova koji ce rizikovati toliko zarad par godina njega na klupi, to je bio problem i u Patsima nakon odlaska Bradya, previse moci u rukama jednog covjeka. Nije on za timova koji trebaju krenuti ispocetka sada, samo sto ni on to jos tako ne vidi i ocekuje da sve bude po njegovom.
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37576
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: NFL

Post Postao/la tuzlak1987 » 12 feb 2024, 23:27

Patriotsi se raspali kada im je otisao Dante Scarnecchia.

Odgovori

Natrag na “Ostali sportovi”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.