Laboral Kutxa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 22:49

neno#4 je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!
to je aksiom koji se ne dokazuje........covjek je danas dosao i nakucao brdo postova.......
Advokat,ljubomoran si na Mirzu jer imas sindrom klasicnog ljubomornog Bosnje,koji uspjeh nikada i nikome iz ove zemlje ne mogu oprostiti! To mislis da je neka tvoja prednost sto si starosjedioc na ovom forumu,i zbog toga ti kao treba vjerovati!? ok za tebe i onog sisatog je Novica bolji,ali za svakog ljubitelja kosarke iz Srbije koji realno gleda na kosarkasko znanje,Mirza je bolji od Novice! otidji malo na forume u regionu,pa ces vidjeti sta ti ljudi pricaju o Mirzi! ja nisam rekao da je Novica bezveze igrac,naprotiv jako dobar i kvalitetan,ali on ima tek 2 kvalitetne sezone iza sebe,dok ih Mirza ima najmanje 5! i molim te ne obracaj mi se,nisam na forumu da se svadjam i prepirem sa hormonski neizivljenim pubertetlijama!

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la The Game » 14 jan 2010, 22:52

k_c je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!
to je aksiom koji se ne dokazuje........covjek je danas dosao i nakucao brdo postova.......
Advokat,ljubomoran si na Mirzu jer imas sindrom klasicnog ljubomornog Bosnje,koji uspjeh nikada i nikome iz ove zemlje ne mogu oprostiti! To mislis da je neka tvoja prednost sto si starosjedioc na ovom forumu,i zbog toga ti kao treba vjerovati!? ok za tebe i onog sisatog je Novica bolji,ali za svakog ljubitelja kosarke iz Srbije koji realno gleda na kosarkasko znanje,Mirza je bolji od Novice! otidji malo na forume u regionu,pa ces vidjeti sta ti ljudi pricaju o Mirzi! ja nisam rekao da je Novica bezveze igrac,naprotiv jako dobar i kvalitetan,ali on ima tek 2 kvalitetne sezone iza sebe,dok ih Mirza ima najmanje 5! i molim te ne obracaj mi se,nisam na forumu da se svadjam i prepirem sa hormonski neizivljenim pubertetlijama!
:roll: :roll: :roll:
Zadnja izmjena: The Game, dana/u 14 jan 2010, 23:00, ukupno mijenjano 1 put.

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 14 jan 2010, 22:58

The Game je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!
Haj mi reci onda sto nije igrao baraz ljetos, il sto se zajeebaje u kvalifikacijama za Euro, sto tad ne pokaze svoj kvalitet. Da je on igro, vjerovatno bi i mi bili u Poljskoj pa bi mozda i imao priliku da se sretne sa Velickovicem. Ali ne, on je tjerao neki svoj inat.

PS Sto tebi smeta moja opsjednutost sisama, kako je ti zoves. Jesi to mozda derpe
Kako ce bolan napredovati sa Mensom Bajramovicem na klupi,ko se to jos kod Mense nije zajebavao!??
ne smetaju mi sise,ali mi djelujes malo hormonski opterecen lik!

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la The Game » 14 jan 2010, 23:05

k_c je napisao/la:
The Game je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!
Haj mi reci onda sto nije igrao baraz ljetos, il sto se zajeebaje u kvalifikacijama za Euro, sto tad ne pokaze svoj kvalitet. Da je on igro, vjerovatno bi i mi bili u Poljskoj pa bi mozda i imao priliku da se sretne sa Velickovicem. Ali ne, on je tjerao neki svoj inat.

PS Sto tebi smeta moja opsjednutost sisama, kako je ti zoves. Jesi to mozda derpe
Kako ce bolan napredovati sa Mensom Bajramovicem na klupi,ko se to jos kod Mense nije zajebavao!??
ne smetaju mi sise,ali mi djelujes malo hormonski opterecen lik!
Ja ti kazem, ja sam ubijedjen da bi mi prosli baraz da je on bio tu. Sad, posto si mu jaran, haj reci sto nije htio igrat ljetos.
PS Ovim pitanjem nasa rasprava na ovu temu zavrsava, barem sto se tice moje strane. A to bi isto preporucio i tebi, posto si mi se fino nagovorio i nisi daleko od bana ako ovako nastavis. A Bgm necu ni ja biti ako ti nastavim odgovarat.
Budi mi pozdravljen ;) ;) ;)

Avatar
King_James
Postovi: 462
Pridružen/a: 08 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la King_James » 14 jan 2010, 23:15

Ka ti kazem, ja sam ubijedjen da bi mi prosli baraz da je on bio tu. Sad, posto si mu jaran, haj reci sto nije htio igrat ljetos.
PS Ovim pitanjem nasa rasprava na ovu temu zavrsava, barem sto se tice moje strane. A to bi isto preporucio i tebi, posto si mi se fino nagovorio i nisi daleko od bana ako ovako nastavis. A Bgm necu ni ja biti ako ti nastavim odgovarat.
Budi mi pozdravljen ;) ;) ;)[/quote]

Nije igrao zato sto ga je Menso je...o u zdrav mozak...Mirza grije kilupu dok neki Krupalija(koji je igro eto taj jedan ciklus) biva po 25. min. na parketu...Mirza promasi dva suta, tjera ga na klupu uvodi Bavketa itd. itd
Covjek je reko da nece igrat za repku dok je Menso trener...
“Sometimes you have a noisy neighbour. You cannot do anything about that. They will always be noisy. You just have to get on with your life, put your television on and turn it up a bit louder.”
On the challenge of City and their newfound wealth - 2009

k_c
Postovi: 619
Pridružen/a: 14 jan 2010, 14:49
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la k_c » 15 jan 2010, 00:32

k_c je napisao/la:
The Game je napisao/la:
k_c je napisao/la:Mirza je pokazao da je najbolja evropska cetvorka! u Spanijije jedan od najpopularnijih kosarkasa! ova drzava mora biti ponosna na ovog igraca! iako ima mnogo ljubomornih i licemjernih lezihljebovica koji ti sve mogu oprostiti ,ali uspjeh nikako! ne trebam ih imenovati,takvi ce se sami prepoznati!
Haj mi reci onda sto nije igrao baraz ljetos, il sto se zajeebaje u kvalifikacijama za Euro, sto tad ne pokaze svoj kvalitet. Da je on igro, vjerovatno bi i mi bili u Poljskoj pa bi mozda i imao priliku da se sretne sa Velickovicem. Ali ne, on je tjerao neki svoj inat.

PS Sto tebi smeta moja opsjednutost sisama, kako je ti zoves. Jesi to mozda derpe
Kako ce bolan napredovati sa Mensom Bajramovicem na klupi,ko se to jos kod Mense nije zajebavao!??
ne smetaju mi sise,ali mi djelujes malo hormonski opterecen lik!
Ja ti kazem, ja sam ubijedjen da bi mi prosli baraz da je on bio tu. Sad, posto si mu jaran, haj reci sto nije htio igrat ljetos.
PS Ovim pitanjem nasa rasprava na ovu temu zavrsava, barem sto se tice moje strane. A to bi isto preporucio i tebi, posto si mi se fino nagovorio i nisi daleko od bana ako ovako nastavis. A Bgm necu ni ja biti ako ti nastavim odgovarat.
Budi mi pozdravljen ;) ;) ;)[/quote]
ok

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la nerminh74 » 15 jan 2010, 21:20

k_c jucer si se upisao napravio 45 postova i u oko 10-tak si nekoga vrijedzao, bilo bi dobro da se smiris i koristis normalan rijecnik za daljnju konverzaciju
smatraj ovo kao upozorenje
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Institut
Postovi: 152
Pridružen/a: 08 avg 2008, 22:04
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la Institut » 25 feb 2010, 22:09

teletovic i dalje ne staje ! :mrgreen:

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la Neutral » 25 mar 2010, 19:17

Ubija ih CSKA. Ta lijepa 3\4. +15 je za Ruse.

Mirza 9 poena, 3-7 trica i 4 skoka. Solida.

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la neno#4 » 25 mar 2010, 19:46

Neutral je napisao/la:Ubija ih CSKA. Ta lijepa 3\4. +15 je za Ruse.

Mirza 9 poena, 3-7 trica i 4 skoka. Solida.
ma da kao sto sam i rekao , hladna setnja previse je siskauskas dobar da bi dozvolio da Caja napravi brejk gore ;) ;) ;) ...inace CSKA u dva dana rotira samo 8 igraca.....evo sada kada je odluceno ubacaju ponkrasova, mensah - bonsua, kurbanova....mislim da su prejaki...meni se izricito svidja kako ovaj viktor igra, odlicno skolovan igrac.....mislim da je ovdje najblize 3-0.....u krajnjem slucaju 3-1....
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
GunnerS
Postovi: 9228
Pridružen/a: 20 maj 2008, 19:57
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la GunnerS » 25 mar 2010, 19:56

Ništa od njih, bar ne ovu seriju u Moskvi... :)
a b c č ć d dž đ e f g h i j k l lj m n nj o p r s š t u v z ž

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la nerminh74 » 26 mar 2010, 20:22

svi zaboravljate daje Caja izgubila glavnog sponzora tj. Tau ceramicu zato se sada zovu po orginalnom nazivu i imaju 50% manje love nego ranije, a slazem se za baraca, nikako da se probije
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la The Game » 26 mar 2010, 20:33

Ekipa sa najruznijim prezimenima u historiji kosarke :) :)

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la neno#4 » 28 mar 2010, 18:42

caja laboral ima osnovni problem a to je nedostatak klasicnog playmakera...singletary nema taj kvalitet, pau ribas nije taj pravi pley vise kao combo bek, vise naginje ka dvojci sto je i igrao pored rubija, maleta.....huertas samo povremeno bljesne....na mjestu igora je doveden english...san emeterio je van forme totalno....olesona ne racunam, jer da je bio imalo sposoban da igra solidno ne bi ga mesina odmah mijenjao....a evo kako vidimo vidal ne dobija ni minute u kraljevini..spliter je dosta vremena povrijedjen bio....barac je imao sasvim solidnih rola, ali ruku na srce vrlo vrlo je tesko igrai u sjeni splitera.....pa cak i kada je on bio povrijedjen...elijahu je odlican igrac,ali iz sjene, ne moze da do kraja nosi ekipu, pogadja vrlo dobro u seriji.....herman je vise mator, plus totalno van neke prave forme...van kondicije, ja bih prije rekao.....dusko ivanovic je procitan trener, to da, ali ova caja ne moze bolje od ovoga zato sto manjak para je uslovio to, i nikako nisu mogli da naprave taj iskorak sto je bilo na psiholoskoj bazi (sjetimo se one pobjede olija prosle godine u vitoriji, kada su ih gurnuli prema blau grani)....rekao sam prije serije da je 3 - 1 najrealniji ishod...

@The Game, treba ti dati ban zato sto nebuloze valjas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

The Game
Postovi: 3337
Pridružen/a: 09 jul 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la The Game » 28 mar 2010, 18:47

neno#4 je napisao/la:caja laboral ima osnovni problem a to je nedostatak klasicnog playmakera...singletary nema taj kvalitet, pau ribas nije taj pravi pley vise kao combo bek, vise naginje ka dvojci sto je i igrao pored rubija, maleta.....huertas samo povremeno bljesne....na mjestu igora je doveden english...san emeterio je van forme totalno....olesona ne racunam, jer da je bio imalo sposoban da igra solidno ne bi ga mesina odmah mijenjao....a evo kako vidimo vidal ne dobija ni minute u kraljevini..spliter je dosta vremena povrijedjen bio....barac je imao sasvim solidnih rola, ali ruku na srce vrlo vrlo je tesko igrai u sjeni splitera.....pa cak i kada je on bio povrijedjen...elijahu je odlican igrac,ali iz sjene, ne moze da do kraja nosi ekipu, pogadja vrlo dobro u seriji.....herman je vise mator, plus totalno van neke prave forme...van kondicije, ja bih prije rekao.....dusko ivanovic je procitan trener, to da, ali ova caja ne moze bolje od ovoga zato sto manjak para je uslovio to, i nikako nisu mogli da naprave taj iskorak sto je bilo na psiholoskoj bazi (sjetimo se one pobjede olija prosle godine u vitoriji, kada su ih gurnuli prema blau grani)....rekao sam prije serije da je 3 - 1 najrealniji ishod...

@The Game, treba ti dati ban zato sto nebuloze valjas :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Haj reci ko od ovih boldiranih ima lijepo prezime. Niko.
Jos kao slag na tortu TELEtovic, ajd da je barem JANJEtovic, neg tele :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la juzni vjetar! » 30 mar 2010, 21:28

razvali Caja ruse ;)
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la Neutral » 31 mar 2010, 04:28

Da, razvali ih, sjajna odbrana, no malo je ovo. Ipak i da pobjede drugo utakmicu kod kuće, ne mogu dobiti onu odlučujuću petu u Rusiji.

Avatar
juzni vjetar!
Postovi: 747
Pridružen/a: 29 nov 2008, 13:21
Lokacija: Estadio Vicente Calderon, Madrid
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la juzni vjetar! » 31 mar 2010, 09:33

ne znam poznavajuci Caju ako izjednace i u rusiji ako ih krenu trojke sve je moguce 8-)
La liga * Winners (9):
copa del rey Winners (9):
UEFA Cup Winners' Cup Winners (1): . Intercontinental Cup Winners (1):

Los Colchoneros !

Dabar
Postovi: 957
Pridružen/a: 27 mar 2010, 11:44
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la Dabar » 01 apr 2010, 20:16

juzni vjetar! je napisao/la:ne znam poznavajuci Caju ako izjednace i u rusiji ako ih krenu trojke sve je moguce 8-)
teško vjeruj mi gleda sam obe utakmice što su se u moskvi igrale,i caja nije imala baš nikakve šanse,ali nek večeras pobijede pa šta bude

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Caja Laboral

Post Postao/la Neutral » 02 apr 2010, 00:17

Pokazali su kakva su ekipa, te da su opali totalno. Onako odigrati posljednu dionicu 4\4 je sramotno .

Odgovori

Natrag na “Evropska košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 6 gostiju.