FK Mladost Velika Obarska

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 19 apr 2014, 20:49

idemoooooooooooooooooooooooooooooooooo
003871312

1452
Postovi: 184
Pridružen/a: 24 okt 2013, 17:35
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la 1452 » 19 apr 2014, 21:25

Naprijed FC Jugend!!! Mostar je uz vas!

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 19 apr 2014, 21:38

pitic je napisao/la:
Cickoo je napisao/la:slika
Sportski direktor sa našim prvotimcima :D Dosta igrača PL bi u ovom trenutku poželjelo da igraju za Mladost
Svi smo mi ljudi, i po nekad se opustimo :thumbup:
Ako ćemo vjerovati u provjerene informacije ovih sa druge strane Miljacke, ako u Sarajevu uzmete koji bod u narednom kolu moglo bi i janje da bude na ovome stolu i teleća glavuša :lol:
Miriše pečenje :urnebes:
003871312

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Odg: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la bhsport » 19 apr 2014, 21:59

1452 je napisao/la:Naprijed FC Jugend!!! Mostar je uz vas!
I Svraka je uz Mostar. Kapa dole semberci, teška tekma al smo uspjeli slomiti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: Odg: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 19 apr 2014, 22:01

bhsport je napisao/la:
1452 je napisao/la:Naprijed FC Jugend!!! Mostar je uz vas!
I Svraka je uz Mostar. Kapa dole semberci, teška tekma al smo uspjeli slomiti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Čestitke na zasluženoj pobjedi :D Najbolje bi bilo 3 boda vama 1 bod nama, ali fudbal je takav ;)
Sretno u nastavku borbe za titulu :wave:
003871312

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la terabajt » 19 apr 2014, 22:07

Cvrsta ste ekipa i definitivno zasluzujete da igrate i naredne godine premijer ligu.

1452
Postovi: 184
Pridružen/a: 24 okt 2013, 17:35
Kontakt:

Re: Odg: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la 1452 » 19 apr 2014, 22:09

bhsport je napisao/la:
1452 je napisao/la:Naprijed FC Jugend!!! Mostar je uz vas!
I Svraka je uz Mostar. Kapa dole semberci, teška tekma al smo uspjeli slomiti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sto ja ne smijem navijat za fc jugend? Libo me uz koga je taj štiglić!
Ionako bi vam penal svirali...

Koliko god nekoga ne volio ali sve je jasno,velezov golman dobija zuti (treci) zbog otezanja igre pri rezultatu 1-5 vjerovatno sudac za vitez natezo

Avatar
dino lj
Postovi: 1223
Pridružen/a: 15 maj 2010, 21:21
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la dino lj » 19 apr 2014, 22:19

Cestitke na prikazanom, namucili ste nas.Mnogo srece u sljedecoj sezoni, vi za opstanak ste brinuli bez razloga.
Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil
življenja i ponašanja.

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Odg: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la bhsport » 19 apr 2014, 22:22

1452 je napisao/la:
bhsport je napisao/la:
1452 je napisao/la:Naprijed FC Jugend!!! Mostar je uz vas!
I Svraka je uz Mostar. Kapa dole semberci, teška tekma al smo uspjeli slomiti.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Sto ja ne smijem navijat za fc jugend? Libo me uz koga je taj štiglić!
Ionako bi vam penal svirali...

Koliko god nekoga ne volio ali sve je jasno,velezov golman dobija zuti (treci) zbog otezanja igre pri rezultatu 1-5 vjerovatno sudac za vitez natezo
Smijes kralju ko ti brani i ja sam za Likce navijo.
Samo ti Tika taka posla maksuziju:)

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 19 apr 2014, 23:33

Jevrić: Na korak smo do ostvarenja sna

Jevrić: Trener Mladosti iz Velike Obarske bio je zadovoljan igrom svojih fudbalera uprkos porazu od 2:1 na gostovanju kod aktuelnog prvaka Bosne i Hercegovine.


"Čestitam domaćinu na pobjedi, kojem bi se ujedno želio zahvaliti na fer i korektnoj igri, te im od srca želim da u nastavku sezone ostvare svoje ciljeve. Moram čestitati i mojim igračima jer su pokazali da naši rezultati ovog proljeća nisu slučajni. Znali smo da je protivnik kvalitetan, veoma dobro vođen i da neće biti lako", rekao je trener Mladosti, Dušan Jevrić.

"Odlučili smo se da odigramo sa dva klasična špica da tako onemogućimo protok lopte. Znali smo da Kerla i Zeljković dobro funkcionišu, te da od njih kreću dobro organizovani napadi. Plod naše dobre igre jeste i taj gol, ipak u finišu smo primili taj gol 3-4 minuta prije kraja. Do izražaja je došlo iskustvo fudbalera Željezničara", istakao je strateg tima iz Semberije, te dodao:

"Moram zaista pohvaliti odličnu publiku na stadionu Grbavica koja zna cijeniti dobar fudbal, te nagraditi i domaće, ali i gostujuće fudbalere. Ovdje sam uvijek volio gostovati. Pored publike, i sudija Paradžik je sjajnim suđenjem upotpunio ovu fudbalsku predstavu".

U preostala tri kola glavni zadatak za novajliju u BH Telecom Premijer ligi jeste osigurati opstanak.

"Do kraja moramo odigrati na nivou kako smo igrali dana kako bi ispunili svoj cilj, a to opstanak u ligi. To je jedini cilj za mali klub, malog budžeta, kakav smo mi. Ipak, za sve ljude u klubu i navijače je ovo veliki cilj. Iako ga još nismo ostvarili, ali smo na korak od ostvarenja našeg sna. Do kraja idemo bez opuštanja, samo kad teoretski osiguramo opstanak, tek tada ćemo slaviti", kazao je Jevrić na kraju.
003871312

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la esprit24 » 21 apr 2014, 19:01

Semberci,eto osigurali ste opstanak,hocel biti kakvih radova na stadionu ili dalje gostujete u Bn.Draga ste ekipa pravo jos samo da napravite stadion.Nekako me podsjecate na Hoffenheim. I jos jedno pitanje nacuo sam da vam je prvi covjek veoma bitna karika u SNSD-u . Da li to znaci da ce od rezultata ovogodisnjih izbora ovisiti i sudbina vaseg kluba??
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 21 apr 2014, 19:41

esprit24 je napisao/la:Semberci,eto osigurali ste opstanak,hocel biti kakvih radova na stadionu ili dalje gostujete u Bn.Draga ste ekipa pravo jos samo da napravite stadion.Nekako me podsjecate na Hoffenheim. I jos jedno pitanje nacuo sam da vam je prvi covjek veoma bitna karika u SNSD-u . Da li to znaci da ce od rezultata ovogodisnjih izbora ovisiti i sudbina vaseg kluba??
Stadion - u VO nema nekih mašina, koje bi naznačavale eventualnu izgradnju, ali po pričama mještana radovi trebaju početi onog trenutka kada bi 100% bili osigurani za narednu sezonu (to sam ja čuo prije neke 2-3 sedmice)
Mada, što se tiče Radnika, ne osjeća se toliko da smo "privremeno izmješteni" jer ko voli Mladost, doćiće makar i u Zvornik ako treba :D
Hoffenheim http://prntscr.com/1i1hxp" onclick="window.open(this.href);return false; Jesi se kada zapitao za mjesto Velika Obarska zašto baš Velika haha
Milovanović (SNSD) - Ma dosta mi imamo u našem fudbalu takvih ljudi, samo što se to krije ko isplaćuje dugove. Nema razloga da zavisi sudbina jer on nije jedini izvor prihoda, trenutno je predsednik skupštine kluba, vatreni navijač. Sušta suprotnost u Bijeljini je FK Radnik, koji trostruko ima veći budzet grada, jer u Bijeljini vlada SDS, mada politika ne treba da nas zanima, ja vjerujem u klub da će opstati ekonomski, a opstao je 99% u ligi, iako se ni 1% ljudi i sa foruma i ovako nije nadao :D
003871312

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la esprit24 » 21 apr 2014, 20:48

Cickoo je napisao/la:
esprit24 je napisao/la:Semberci,eto osigurali ste opstanak,hocel biti kakvih radova na stadionu ili dalje gostujete u Bn.Draga ste ekipa pravo jos samo da napravite stadion.Nekako me podsjecate na Hoffenheim. I jos jedno pitanje nacuo sam da vam je prvi covjek veoma bitna karika u SNSD-u . Da li to znaci da ce od rezultata ovogodisnjih izbora ovisiti i sudbina vaseg kluba??
Stadion - u VO nema nekih mašina, koje bi naznačavale eventualnu izgradnju, ali po pričama mještana radovi trebaju početi onog trenutka kada bi 100% bili osigurani za narednu sezonu (to sam ja čuo prije neke 2-3 sedmice)
Mada, što se tiče Radnika, ne osjeća se toliko da smo "privremeno izmješteni" jer ko voli Mladost, doćiće makar i u Zvornik ako treba :D
Hoffenheim http://prntscr.com/1i1hxp" onclick="window.open(this.href);return false; Jesi se kada zapitao za mjesto Velika Obarska zašto baš Velika haha
Milovanović (SNSD) - Ma dosta mi imamo u našem fudbalu takvih ljudi, samo što se to krije ko isplaćuje dugove. Nema razloga da zavisi sudbina jer on nije jedini izvor prihoda, trenutno je predsednik skupštine kluba, vatreni navijač. Sušta suprotnost u Bijeljini je FK Radnik, koji trostruko ima veći budzet grada, jer u Bijeljini vlada SDS, mada politika ne treba da nas zanima, ja vjerujem u klub da će opstati ekonomski, a opstao je 99% u ligi, iako se ni 1% ljudi i sa foruma i ovako nije nadao :D
hvala na odgovoru,prije nekoliko sedmica kada je sarajevo gostovalo u Bn,otprilike istu pricu kao ovu tvoju sam cuo od jednog mjestanina V.Obarske.Ako bi radovi poceli ti uslikaj ponesto pa objavi da budemo u toku :)
P.S nemoj se uvrijediti al drago mi je da ste se rijesili onih groznih ''uhlsport'' dresova koji su katastrofalni,dok su ovi dresovi u kojima ste igrali na Grbavici dosta dosta bolji.
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

semberac
Postovi: 101
Pridružen/a: 13 maj 2013, 14:26
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la semberac » 21 apr 2014, 21:09

Ponosan sam na FK MLADOST. Momci svaka cast.

Avatar
anonimni
Postovi: 10139
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la anonimni » 21 apr 2014, 22:04

Otkud vama oni Uhlsport i Nike dresovi ? :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

esprit24
Postovi: 5382
Pridružen/a: 13 dec 2013, 20:41
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la esprit24 » 21 apr 2014, 22:21

anonimni je napisao/la:Otkud vama oni Uhlsport i Nike dresovi ? :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Ili su kupili ili su dobili od nekog donaciju,onaj uhlsport je katastrofa teska dugi rukavi ko vrece na igracima. A sto se ti ce opreme svih nasih klubova opste je poznato da je to jedan veliki cirkus,Slavija jedno kolo igra u Jominim,jedno u Adidasovim, jedno u Da capo itd.Msm da 5 do 6 ekipa u ovoj ligi ima uredne ugovore sa dobavljacima opreme tipa Sarajevo sa Haad-om, Zeljo sa Jomom, Siroki sa Jako-om, Borac sa Naai-om a ovo ostalo se snalazi kako ko zna :D
P.S semberci izvinte ako sam nekog uvrijedio
Biti srcem vezan, u tome leži snaga..

Avatar
anonimni
Postovi: 10139
Pridružen/a: 04 jan 2012, 14:54
Lokacija: Uvijek uz tebe!
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la anonimni » 21 apr 2014, 22:24

Ma nisu losi dresovi, a znam da su (relativno) skupi i da je Uhlsport nemoguce nabaviti ovdje, Slavija Adidasove dresove ima 5-6 godina, a jedino ovi iz vrha imaju to pitanje koliko-toliko regulisano (nije nesto bitno, ali ipak znaci igrati u opremi nekog veceg brenda)...

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Željezničar 1921! Arsenal FC 1886!

Kapiten Blue Traina

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 21 apr 2014, 22:37

esprit24 je napisao/la:
anonimni je napisao/la:Otkud vama oni Uhlsport i Nike dresovi ? :D

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Ili su kupili ili su dobili od nekog donaciju,onaj uhlsport je katastrofa teska dugi rukavi ko vrece na igracima. A sto se ti ce opreme svih nasih klubova opste je poznato da je to jedan veliki cirkus,Slavija jedno kolo igra u Jominim,jedno u Adidasovim, jedno u Da capo itd.Msm da 5 do 6 ekipa u ovoj ligi ima uredne ugovore sa dobavljacima opreme tipa Sarajevo sa Haad-om, Zeljo sa Jomom, Siroki sa Jako-om, Borac sa Naai-om a ovo ostalo se snalazi kako ko zna :D
P.S semberci izvinte ako sam nekog uvrijedio
ma yebeš dresove, bitno je da se obezbjedi PL sledeće godine ! I da su zeleno-bijeli ahah
003871312

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la Cickoo » 10 maj 2014, 19:03

I na kraju sezone 11 mjesto, obezbeđena liga za sledeću godinuu! :njanjanja:
Niko se tome nije nadao, sem pojedinaca, ima dosta postova za citiranje, ali nema veze :tralala:
Veliki uspjeh za ovako mali klub, i malo mjesto !
Čestitke svim igračima i navijačima FK MLADOST VO !
003871312

flagrantus
Postovi: 679
Pridružen/a: 14 nov 2011, 12:21
Kontakt:

Re: FK Mladost Velika Obarska

Post Postao/la flagrantus » 10 maj 2014, 21:44

Cestitke na opstanku u eliti!Izvinjavam se tebi Cickoo ako si se uvrijedio zbog mog posta gdje sam i Mladost ubrojao u prosjecne klubove.To nije upereno protiv Mladosti,vec se odnosi na to da je kompletna liga i kvalitet prosjecan.
Ako si pazljivo pratio, ja sam replicirao momku koji je rekao da klubovi iz RS smanjuju kvalitet lige i da su po njemu katastrofa.Ja sam njemu odgovorio da npr.Travnik i Vitez po meni nisu ništa kvalitetniji od klubova iz RS za koje je naveo da uništavaju kvalitet lige!
Naravno da je Mladost koja je u zadnje 2-3 godine postigla impresivne rezultate,u odnosu na npr.Zrinjski ,Borac ili recimo Sarajevo još uvijek mali i prosjecan klub.Nema razloga da se zbog toga ljutiš,isto tako barem trenutno mali i prosjecan klub je i moja Drina,ali naravno i tako prosjecnu ja je volim najviše!
Isto kao i ti Mladost ,i treba da je braniš ali ja stvarno mislim da nisam napisao ništa protiv FK Mladost.
Tacno je i da liga RS nije nekog kvaliteta,ali vjeruj mi ni u jednoj ligi nije lako imati 9 bodova prednosti dva kola prije kraja i biti lider od 3 prvenstvenog kola .
Ja se ne ljutim što ti Drinu predvidjaš sudbinu Leotara i potcjenjuješ sa onim pst.Sve ce se vidjeti na terenu,ipak je ovo samo igra i sport pa i da ispadnemo sve je to za ljude :mrgreen:
Fk Mladost Velika Obarska od srca zelim da joj naredna sezona bude još uspješnija od ove!
Sportski pozdrav!

Odgovori

Natrag na “Prva liga RS”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.