RSD Velež Mostar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: Kulesza,mozak

podhum
Postovi: 404
Pridružen/a: 02 feb 2014, 22:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la podhum » 21 apr 2015, 16:03

GOOOOOOLOVA RODJENIIIIIII,...

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Pirke » 21 apr 2015, 16:31

rodjenizavjecnost je napisao/la:Kodro nije vise trener Sarajeva

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi ono još nemamo novog trenera jeli?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la rodjenisa » 21 apr 2015, 16:40

Pirke je napisao/la:
rodjenizavjecnost je napisao/la:Kodro nije vise trener Sarajeva

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi ono još nemamo novog trenera jeli?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Tacno tako brate crveni .
Mislim da nema na svijetu navijaca Veleza koji ne bi zelio Kodru u nasim redovima.Veliko ime naseg Veleza,nase repke ,mocne Barse ,gospodin kakav se rijetko srece u svijetu fudbala.Sve je to nas Meho.U FKS poceo graditi sistem,doveden na duze staze,smanjio razliku za prvim na tabeli,kad je dosao bilo -7 a kad je otjeran bio na -2 .
Bojim se da zbog stvari koje sam iznio necemo Kodru gledati na BH terenima,BIH je kao sto znamo mjesto gdje ti ljudi nikada nece oprostiti uspjeh.Ovdje te tapsu samo kad si niko i nista i kad nekog nesto molis
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

mikki21
Postovi: 764
Pridružen/a: 25 apr 2012, 12:48
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mikki21 » 21 apr 2015, 17:11

rodjenisa je napisao/la:
Pirke je napisao/la:
rodjenizavjecnost je napisao/la:Kodro nije vise trener Sarajeva

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Mi ono još nemamo novog trenera jeli?

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Tacno tako brate crveni .
Mislim da nema na svijetu navijaca Veleza koji ne bi zelio Kodru u nasim redovima.Veliko ime naseg Veleza,nase repke ,mocne Barse ,gospodin kakav se rijetko srece u svijetu fudbala.Sve je to nas Meho.U FKS poceo graditi sistem,doveden na duze staze,smanjio razliku za prvim na tabeli,kad je dosao bilo -7 a kad je otjeran bio na -2 .
Bojim se da zbog stvari koje sam iznio necemo Kodru gledati na BH terenima,BIH je kao sto znamo mjesto gdje ti ljudi nikada nece oprostiti uspjeh.Ovdje te tapsu samo kad si niko i nista i kad nekog nesto molis
pa dobro sve je to relativno! mada ja mislim da bi meho u velezu dobio ono sto nikad nije mogao u sarajevu, to jest ljubav i postovanje od kluba a pogotovo navijaca od prvog dana i mogucnost za rad na duge staze bez prevelikog pritiska, mogao bi dugorocno radit da razvije sistem! problem mehe u sarajevu je bio prevelik pritisak od prvog dana i klub i navijaci koji ocekuju da svaku tekmu dobiju po 5-0, ako nedobiju 5-0 to je odma neuspjeh! sto sam kazes bili su na -7 kad ih je preuzeo a sad su na -2 ali nisu voljni bili iztrajat da meho slozi svoju ekipu! cak i jedan murinho kad preuzme novi klub uvijek kaze sta bude bude u prvoj sezoni a ako u drugoj neostvarim ciljeve e onda me mozete razapet i sam cu podnjet ostavku! imao bi meho i u nas neki imperativ od prvog dana, to jest da slozi ekipu koja bi se od prvog kola sljedece sezone borila stabilno za evropu stim da ga nebi objesili u slucaju da je neizbori na kraju ako bi bio konkurentan tokom citave sezone i idalje bi imao priliku da vodi ekipu u sezoni 2016/2017 ako bi se vidio napredak od ove sezone! druga stvar, sistem i formacija koje meho preferira je bas onaj koji mi odavno igramo, neki hibrid izmedju 4-2-3-1 i 4-3-3, u isto vrijeme trazi veliku agresivnost i visoki presing a mi bas na taj nacin igramo odavno! kad sve saberes i oduzmes velez i kodro su perfektan par za stvorit najveci upjeh kluba u novijoj historiji kluba.. ja se nadam da mu se nije sve previse zgadilo uvezi nase lige i da bi mogla ljubav prema velezu i mostaru ipak prevladat i da ce bas ova legenda naseg kluba sjest na klupu nasi rodjeni!

donedavno mi je baka bio najveci favorit da sjedne na nasu klupu ali eto ode za parama u siroki poslje dva sastanka sa ljudima u nasem klubu! :thumbdown: u sadasnjim okolnostima i imenima koja se spominju u mene lista zelja ide ovako;
1.Meho Kodro :tokralju:
2.Slaven Musa :clap:
3.Zlatko Dalic :thumbup:

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 apr 2015, 19:36

Ali bas nikakve promjene nema na pomocnom,ocito fino vrijeme i vece temperature cekaju.. :think: :think:
#musvdg

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la AlemC85 » 21 apr 2015, 19:43

1922VFC1981 je napisao/la:Ali bas nikakve promjene nema na pomocnom,ocito fino vrijeme i vece temperature cekaju.. :think: :think:
Bio si danas na tekmi? Koliko je ljudi bilo?

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la 1922VFC1981 » 21 apr 2015, 19:45

AlemC85 je napisao/la:
1922VFC1981 je napisao/la:Ali bas nikakve promjene nema na pomocnom,ocito fino vrijeme i vece temperature cekaju.. :think: :think:
Bio si danas na tekmi? Koliko je ljudi bilo?
Pa oko 400-500 ljudi tu negdje
#musvdg

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica » 21 apr 2015, 20:18

MEHU ZA TRENERA NA DUGOROČNO
From father to son

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: FK Velež: Stadion i infrastruktura

Post Postao/la pravnik1981 » 21 apr 2015, 21:50

prvo zid okolo da se ne moze uc na pomocni pa tek onda trava...skupljaju RAja pare za zid :D

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la NeverGiveUp » 22 apr 2015, 00:33

Misliš da će ovdje raditi u normalnim okolnostima ?
Istina, NAŠ je i tu mu je plus, ali klub je i dalje itekako nesređen i pitanje je želi li doći u takvo okruženje gdje navijači istog već dugo žele neki konkretni rezultat a od toga godinama ništa.
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 22 apr 2015, 11:16

NeverGiveUp je napisao/la:Misliš da će ovdje raditi u normalnim okolnostima ?
Istina, NAŠ je i tu mu je plus, ali klub je i dalje itekako nesređen i pitanje je želi li doći u takvo okruženje gdje navijači istog već dugo žele neki konkretni rezultat a od toga godinama ništa.
Ja mislim da bi mu upravo to (boldirano) trebao biti motiv!!!
Davnih dana je rijesio svoju egzinstenciju. Nostalgija ga pati, vuce ga doma. Evo mu prilike da se vrati, da zajedno sa upravom digne klub na jos veci nivo. Ne samo na terenu vec u svakom mogucem pogledu. Nema tog mjesta na svijetu gdje je lako biti trener ali tako i treba da bude. Ako cemo dizati klub na veci nivo neko od nasih bivsig igraca mora pomoci. To su ljudi koji su prosli kroz ono o cemu mi sanjamo. Nadam se nekoj nasoj legendi...

Protiv Slavije mojih 11:

4-2-3-1
Dragojevic
Barisic, Mahinic, Zvonic, Setka
Kodro, Demic
D. Cemalovic, Tolic, Peco
Hadzic

Zamjene koje bi usle u igru:
Isic, Jakupovic i M. cemalovic

Nisam siguran da su svi zdravi, da imaju uredne papire, da ne igraju danaz za U-18 (juniore).....moja zelja!!!

P.S. Ovim igracima bi ja dao priliku ne radi takozvanog "derbija" sa svinjama u narednom klou vec radi odlicne prilike da mladima (Kodro izuzetak :lol: ) podarimo dragocjene minute u drustvu najboljih.
Prkosni i Ponosni od 1922

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54379
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la MortemHz » 22 apr 2015, 11:26

Pozdrav Mikki,znas sta..mi smo kiksali protiv jednih od najslabijih ekipa u ligi konstantno a kao borimo se za titulu? jedini razlog sto je sad na -2 je to sto svi kiksaju stalno..zrinjski je remizirao 4 od 5 recimo,siroki izgubio pa 2 remija,nasi igraci su igrali bezvoljno i igra se ne moze porediti sa onom kad smo docekali Borussiu,rasuli malene a imali smo malo slabiji igracki kadar
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

mikki21
Postovi: 764
Pridružen/a: 25 apr 2012, 12:48
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la mikki21 » 22 apr 2015, 13:34

MortemHz je napisao/la:Pozdrav Mikki,znas sta..mi smo kiksali protiv jednih od najslabijih ekipa u ligi konstantno a kao borimo se za titulu? jedini razlog sto je sad na -2 je to sto svi kiksaju stalno..zrinjski je remizirao 4 od 5 recimo,siroki izgubio pa 2 remija,nasi igraci su igrali bezvoljno i igra se ne moze porediti sa onom kad smo docekali Borussiu,rasuli malene a imali smo malo slabiji igracki kadar
to za vas igracki kadar se slazem, cak i vi sami u zadnje vrijeme govorit da vam podosta igraca nevalja i da nije na nivou a to je za mene nebuloza, jer vam je igracki kadar premocan za ove lige i ne da imate vrlo dobri prvi 11 nego imate i dobri 11 zamjena za prvi 11! vas problem iz utakmice u utakmicu je isti onaj koji smo mi imali u kupu protiv kona, to jest nevidjeni pritisak na igrace! utakmica sezone, jedina preostala prilika za evropu a usput i derbi! stvorila se takva atmosfera da poslje 2-2 na BB 100% prolazimo u polufinale! taj pritisak odradi svoje, kad glava nije na mjestu, dzaba, noge se svezu! tako nama bi i primismo traljav gol za 0-1 pa na kraju izgubismo i 0-2 iz kontre u zadnjoj minuti... izgubismo 0-2 na domacem terenu u najvaznijoj utakmici sezone a na domacem terenu imamo najbolju statistiku lige bez ijednog poraza sa 9 pobjeda i 2 nerijesena do sad! izgledalo bukvalno koda igraci nemaju volje poslje primljenog gola a idalje je samo jedan gol trebao za prolaz! psiha je cudo i treba izac na kraj snjom, nemaju dzaba svi ozbiljni evropski klubovi i repke stalno zaposlene psihologe u ekipama! u vas je sve i jedna utakmica to sto je bilo 1/4 kupa za nas jer idete na titulu a citavu sezonu ste koji korak iza vodece ekipe i stim pred svaku utakmicu pa protiv koga god igrali stvarate nevidjen pritisak na svoje igrace i oni tu podlegnu atmosferi.. i mi smo evo ove sezone nabili sebi kompleks gostujuceg terena pa nikako da dobijemo u gostima pa skim god igrali! bez uvreda za mladost, drinu, radnik, travnik pa i slobodu i celik koji su ipak velikani naseg fudbala ali to su sve ekipe od koji smo dosta kvalitetniji ali opet smo ili porazeni ili jedva bod izvukli od tih ekipa u gostima jer nam se stvorio neki kopleks tog gostujuceg terena! nad domacem terenu igramo sampionsku sezonu, znaci najbolju od svih ekipa u ligi a u gostima igramo sezonu vrijednu ispadanja iz lige i treba se podosta godina vratit unazad kad smo imali sezonu bez ijedne jedine gostujuce pobjede a evo za sad je imamo... opet ponavljam psiha je problem i nasi gostujuci neuspijeha a i vasi kikseva, dzaba murinho da vodi ekipu ako igraci nisu na mjestu u glavi i izgore u prevelikoj zelji a mi iz bih smo najludji narod na svijetu sto se tice stvaranja tog pritiska, nema zlatne sredine ili je sve crno ili je sve bijelo, ostale boje nepostoje...

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la lovcen16 » 22 apr 2015, 18:48

E ovo mozes nazvati premijerligaskom utakmicom...Slavija bolja prvo poluvrijeme,Velez drugo odigrao za deset...Ova nasa djeca dok imaju snage mogu igrati kvalitetno sat vremena poslije gube snagu,koncentraciju i samopouzdanje sto ovako dobre ekipe kao Velez danas znaju da kazne opasno....Slavija definitivno mora dovesti iskusnije igrace sa ovom djecom necemo daleko....

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 22 apr 2015, 19:02

lovcen16 je napisao/la:E ovo mozes nazvati premijerligaskom utakmicom...Slavija bolja prvo poluvrijeme,Velez drugo odigrao za deset...Ova nasa djeca dok imaju snage mogu igrati kvalitetno sat vremena poslije gube snagu,koncentraciju i samopouzdanje sto ovako dobre ekipe kao Velez danas znaju da kazne opasno....Slavija definitivno mora dovesti iskusnije igrace sa ovom djecom necemo daleko....
Znači igrali smo dobro, pošto su mahom u pitanju mladi igrači? :clap: Ovo ohrabruje za narednu sezonu...

Avatar
lovcen16
Postovi: 829
Pridružen/a: 14 mar 2012, 16:30
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la lovcen16 » 22 apr 2015, 19:08

AlemC85 je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:E ovo mozes nazvati premijerligaskom utakmicom...Slavija bolja prvo poluvrijeme,Velez drugo odigrao za deset...Ova nasa djeca dok imaju snage mogu igrati kvalitetno sat vremena poslije gube snagu,koncentraciju i samopouzdanje sto ovako dobre ekipe kao Velez danas znaju da kazne opasno....Slavija definitivno mora dovesti iskusnije igrace sa ovom djecom necemo daleko....
Znači igrali smo dobro, pošto su mahom u pitanju mladi igrači? :clap: Ovo ohrabruje za narednu sezonu...
Ma sta dobro igrali ste za deset..pravo ste fina ekipa...hrabri,pozrtvovani,disciplinovani ma organizovana pismena ekipa...

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la AlemC85 » 22 apr 2015, 19:09

lovcen16 je napisao/la:
AlemC85 je napisao/la:
lovcen16 je napisao/la:E ovo mozes nazvati premijerligaskom utakmicom...Slavija bolja prvo poluvrijeme,Velez drugo odigrao za deset...Ova nasa djeca dok imaju snage mogu igrati kvalitetno sat vremena poslije gube snagu,koncentraciju i samopouzdanje sto ovako dobre ekipe kao Velez danas znaju da kazne opasno....Slavija definitivno mora dovesti iskusnije igrace sa ovom djecom necemo daleko....
Znači igrali smo dobro, pošto su mahom u pitanju mladi igrači? :clap: Ovo ohrabruje za narednu sezonu...
Ma sta dobro igrali ste za deset..pravo ste fina ekipa...hrabri,pozrtvovani,disciplinovani ma organizovana pismena ekipa...
haval ti lovcen. ;) bolje je i vama i nama da se spremamo za narednu sezonu, jer će biti guravo... :kafa:
Zadnja izmjena: AlemC85, dana/u 22 apr 2015, 19:37, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
SipakUlicar1922
Postovi: 347
Pridružen/a: 07 maj 2014, 13:41
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la SipakUlicar1922 » 22 apr 2015, 19:36

Lovcen druze hvala na kratkom ali vrijednom izvjestaju. Samo nam jos bogati reci jeli bio penal za Velez (drugo poluvrijeme, negdje oko 80:e minute)????
Prkosni i Ponosni od 1922

1922VFC1981
Postovi: 1666
Pridružen/a: 04 sep 2014, 11:09
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la 1922VFC1981 » 22 apr 2015, 19:41

Na vanrednoj sjednicu Upravnog odbora, održanoj dana 21.04.2015.godine, zbog toga što su prekršili pravilnike o klupskoj disciplini, pokrenut je disciplinski postupak protiv igrača Mustafe Kodre i Amira Zolja. Ova dva igrača su suspendovana do okončanja disciplinskog postupka i izricanja kazne.
Zna li iko sta je bilo ?
#musvdg

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: RSD Velež Mostar

Post Postao/la Cernica » 22 apr 2015, 19:45

1922VFC1981 je napisao/la:Na vanrednoj sjednicu Upravnog odbora, održanoj dana 21.04.2015.godine, zbog toga što su prekršili pravilnike o klupskoj disciplini, pokrenut je disciplinski postupak protiv igrača Mustafe Kodre i Amira Zolja. Ova dva igrača su suspendovana do okončanja disciplinskog postupka i izricanja kazne.
Zna li iko sta je bilo ?
Uhvatili ih da se guze u svlacionici. Sta je sa Zoljem grob te yebo taman se fino uklopio na mjestu zadnjeg. Aaaaaa :crazy:
From father to son

Zaključano

Natrag na “FK Velež”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.