FK Radnik Bijeljina

Avatar
DRHAUSE
Postovi: 2355
Pridružen/a: 02 avg 2011, 20:49
Lokacija: Century City
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la DRHAUSE » 28 maj 2012, 14:33

Imaju dobar tim i vrhunskog trenera(kojeg neki nevole jer ne mogu igrati tatini sinovi kao kod Bale).Bijeljina je jedan od najvećih gradova u državi i jako brzo raste.Najveći če im problem biti finansije, jer Bijeljina nema industriju a privreda je slabo razvijena što uz vrlo slab životni standard žitelja ne znači ništa dobro za Radnik.Ipak ako ih lokalna zajednica malo pogura bit će nešto od njih.Za one šošone što porede Gabelu,Gradišku i sl. sa Bijeljinom preporučujem Bijeljina Wikipedia. :idea: :arrow:
“You can think I'm wrong, but that's no reason to quit thinking.”

Dr. Gregory House

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la rebonja » 28 maj 2012, 18:15

Ma kakav GOŠK. Ne znam odakle vam takvo upoređivanje.

Bijeljina je veliki grad, a Radnik je veliki klub. Što se tiče stadiona, on podržava sve uslove PL, teren odličan.

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la incident » 28 maj 2012, 19:59

rebonja je napisao/la:Ma kakav GOŠK. Ne znam odakle vam takvo upoređivanje.

Bijeljina je veliki grad, a Radnik je veliki klub. Što se tiče stadiona, on podržava sve uslove PL, teren odličan.
Morace nove stolice da se rade...moraju da imaju 3 000 stolica sa naslonom i posebnu tribinu za gostujuce navijace..znaci tamo na brdu ce se verovatno raditi neka manja tribina za 200-300 navijaca...inace ostali uslovi su odlicnu, od svlacionica pa do vrlo dobre podloge...!
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

Avatar
Prijedor
Postovi: 1478
Pridružen/a: 20 nov 2010, 16:57
Lokacija: Moskva
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la Prijedor » 31 maj 2012, 16:34

rebonja je napisao/la:Ma kakav GOŠK. Ne znam odakle vam takvo upoređivanje.

Bijeljina je veliki grad, a Radnik je veliki klub. Što se tiče stadiona, on podržava sve uslove PL, teren odličan.
Pozdrav braci iz Bijeljine. Drago mi je da ste se konacno vratili.

Bijeljina svakako velik grad, najveci u RS uz Banja Luku i Prijedor.

Rudar financira Rudnik ponajvise, a kod vas ce izgleda biti borba ali nadam se da ce Radnik postati standardan Premijerligas jer Bijeljina kao grad to i zasluzuje!

Btw moram spomenuti da imate jako kvalitetnog trenera koji je Rudar ekspresno uveo iz druge lige RS u prvu i iste sezone iz prve rs u premijer ligu i odrzao ekipu u najelitnijem natjecanju.

Vidimo se na terenu uskoro, topli sportski pozdrav iz Prijedora ;)
? &

ŠTA JE TO KAVIJAR MOŽE U LEPINJIIIII

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la astra1922 » 01 jun 2012, 08:03

dragan ristic moguce pojacanje
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

arger13
Postovi: 62
Pridružen/a: 26 dec 2009, 12:10
Lokacija: Gradacac-Orasje
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la arger13 » 01 jun 2012, 11:53

Pozdrav! Cestitke Radniku na plasmanu u premijer ligu. Nisam daleko pa mozda skoknem da pokledam neki susret u naredoj sezoni. Zanima me, mozda neko zna, jesu li vec dogovorena neka pojacanja? U Orasju se prica da je dogovorena suradnja sa nekim igracima iz HNK Orasja?

sony_91
Postovi: 2135
Pridružen/a: 15 feb 2010, 11:59
Lokacija: Somewhere in Posavina
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la sony_91 » 01 jun 2012, 12:35

arger13 je napisao/la:Pozdrav! Cestitke Radniku na plasmanu u premijer ligu. Nisam daleko pa mozda skoknem da pokledam neki susret u naredoj sezoni. Zanima me, mozda neko zna, jesu li vec dogovorena neka pojacanja? U Orasju se prica da je dogovorena suradnja sa nekim igracima iz HNK Orasja?
Da im budu pojačanja iz trenutnog kadra HNK :? , pa to bi mogli biti samo Matijas Pejić, Milorad Ilišković i Josip Maskaljević. Šteta je šta se desilo sa ekipe HNK Orašje, jesenas onakav trio, Krpić-Mikić-Letić, osvojeno 25 bodova, proljeće tmurno, adekvatne zamjene nisu stigle i problemi unutar kluba dovedoše nekada stabilnog premijerligaša na rub ponora.

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la incident » 06 jun 2012, 00:42

Hoce li dovesti oni koga, nesto su se ucutali sad, treba na vreme obezbijediti igrace za Premijer ligu,a ne da dodje na kraju onaj gdje nigdje nije mogao ili ga niko nije htio ?? :?
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

Avatar
mirza_rd
Postovi: 365
Pridružen/a: 09 avg 2010, 21:54
Lokacija: Gradačac
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la mirza_rd » 06 jun 2012, 01:10

Čestitke na ulasku u PL BiH. Imal mozda neko koju sliku vaseg stadiona?

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la incident » 06 jun 2012, 13:26

http://i.wp.pl/a/f/jpeg/19774/stadion_n ... 512_1.jpeg" onclick="window.open(this.href);return false;
Evo ga samo jos malo se sredjuje okolina :lol: :lol:
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la astra1922 » 06 jun 2012, 14:17

incident jako si inteligentan ko noga :lol: :lol:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la incident » 06 jun 2012, 22:32

astra1922 je napisao/la:incident jako si inteligentan ko noga :lol: :lol:
E jbg ja se zezam malo a ti odmah vredjas :oops:
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la astra1922 » 06 jun 2012, 22:52

ma i ja se salim :D .imali kakvih prinova,jel doric i sad kod vas i dali ostaje sledece sezone
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la incident » 07 jun 2012, 02:31

astra1922 je napisao/la:ma i ja se salim :D .imali kakvih prinova,jel doric i sad kod vas i dali ostaje sledece sezone
Hehe, ma jeste Djora je tu, ali slabo je igrao ovu polusezonu, mozda i ostane ali ako nije igrao ovu ligu tesko da ce i u PL imate veci minutazu, mada ko zna sta se sve moze izdesavati u klubu. Ceka se UO ovih dana pa onda kao krecu sa pojacanjima, sta ce biti vidjecemo ubrzo 8-)
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la incident » 16 jun 2012, 00:43

http://pressrs.ba/sr/sport/sportske_ves ... +tima.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la sonik24 » 17 jun 2012, 20:24

rebonja je napisao/la:Ma kakav GOŠK. Ne znam odakle vam takvo upoređivanje.

Bijeljina je veliki grad, a Radnik je veliki klub. Što se tiče stadiona, on podržava sve uslove PL, teren odličan.

Po čemu!?

Čestitke na ostvarenom uspjehu!

Avatar
rebonja
Postovi: 279
Pridružen/a: 30 jun 2011, 13:57
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la rebonja » 18 jun 2012, 00:02

sonik24 je napisao/la:
rebonja je napisao/la:Ma kakav GOŠK. Ne znam odakle vam takvo upoređivanje.

Bijeljina je veliki grad, a Radnik je veliki klub. Što se tiče stadiona, on podržava sve uslove PL, teren odličan.

Po čemu!?

Čestitke na ostvarenom uspjehu!
Radnik je u svojoj istoriji 1971/72 godine izborio plasam u tadašnju Drugu ligu SFRJ. To nije nikako mala stvar, tako da ima kakvu takvu istoriju za razliku od nekih klubova. Bijeljina zaslužuje premijerligaša.

Avatar
incident
Postovi: 197
Pridružen/a: 25 maj 2012, 00:06
Lokacija: Madird
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la incident » 18 jun 2012, 14:21

Pricajte vi sta hocete, ali Radnik je klub za razliku od pola iz sadasnje PL.
Север ? $ се ?, црвено-?, ' у $ $, са севера &' запева &, &' " &, $ " !

samoradnik
Postovi: 982
Pridružen/a: 22 jun 2012, 10:29
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la samoradnik » 25 jun 2012, 12:09

Vamos je napisao/la:Pa sta da pisu?

Pusti ljude, polako :mrgreen: . Usli su u ligu, sada ce prebaciti ovu temu u podforum iznad pa cemo diskutovati :D
Cestitka i od mene na ulasku u PL. Mada nam je malo daleko zbog gostovanja ali ok, islo se i dalje :D

Kakva je situacija sa stadionom? Jel vec ispunjavate uslove za PL, sta treba jos uraditi ako ne ispunjavate??
Hocete li mozda prijaviti neki drugi stadion na pocetku???
Pozz svima....
Navijač sam Radnika od kada znam za sebe.

Prvo i osnovno, Bijeljina jeste i po statutu grad,sa 140 000 stanovnika,jedna od najrazvijenijih sredina ove države....

Radnik je trostruki šampion Republike Srpske...
Što se stadiona tiče on ima 5000 sjedećih mjesta i potencijal da se naprave još tri tribine,ali.....
Što se uslova tiče navodno moramo imat i još jednu tribinu,iako mi imamo sektor na postojećoj za gostujuće navijače... Koliko znam stadion u Ugljeviku je prijavljen,al utakmice će se igrat u Bijeljini...

I da opština je nagradila plasman sa 30000 KM, biće vjerovatno glavni oslonac kluba u tom finansijskom smislu...
Što se tiče ostalog definitivno ma kako to ko shvatio samim bjeljincima ona stvar ide za PL,al eto treba ispoštovat svoj klub iako kažem za razliku većine sredine BNu izgleda daleko su važniji neki drugi sadržaji....

Narednih dana će u klub doći nekoliko momaka.

samoradnik
Postovi: 982
Pridružen/a: 22 jun 2012, 10:29
Kontakt:

Re: FK Radnik Bijeljina

Post Postao/la samoradnik » 25 jun 2012, 12:15

DRHAUSE je napisao/la:Imaju dobar tim i vrhunskog trenera(kojeg neki nevole jer ne mogu igrati tatini sinovi kao kod Bale).Bijeljina je jedan od najvećih gradova u državi i jako brzo raste.Najveći če im problem biti finansije, jer Bijeljina nema industriju a privreda je slabo razvijena što uz vrlo slab životni standard žitelja ne znači ništa dobro za Radnik.Ipak ako ih lokalna zajednica malo pogura bit će nešto od njih.Za one šošone što porede Gabelu,Gradišku i sl. sa Bijeljinom preporučujem Bijeljina Wikipedia. :idea: :arrow:
Dobar tim??? Možda solidan, definitivno moramo poraditi na ofanzivnom dijelu tima i naravno imat jaču klupu.Što se Nestora tiče ok je lik, možda ponekad nedovoljno velik autoritet,vidi se to sa tribine stadiona,odnosno čuje se...

Tačno tako BN je jedan od najvećih gradova (msm 4ti,posle SA,BL,Tu).
Bijeljina ima odličan budžet,ali kako već rekoh jednostavno PL,tj. sportski uspjesi SD Radnik se ne prate u tolikoj mjeri i otprilike to je razlog što jedan od najvećih gradova godinama nije imao ekipu u PL...
Ovo oko industrije je tu i tamo,a kako bolan privredu nema??? Pa Bijeljina je glavna poljoprivredna opština,koja svojim potencijalom može nahraniti cijelu zemlju i da ostane, uz to najveća tv kuća je iz BN, imamo muzičke produkcije, etno selo koje nema nigdje u BiH, pozitivan natalitet,najljepse cure,univerzitet,privatne univerzitete,jake domaće firme..... Životni standard građana Bijeljine je najbolji u državi,bolji od građana BL i Sa.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”