Kantonalna liga NS USK

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 26 avg 2013, 00:06

Posto ove teme nema na ovom podforumu, a ima dosta krajisnika na sportsport forumu, mislim da bi bilo dobro da imaju rezultati i utakmice ove lige, sad za vikend je pocela 2013/2014 sezona, pa cemo vidjeti koji se to klubovi takmice i kakvi su rezultati prvog kola bili...

slika
KANTONALNA LIGA NS USK
Datum: 25.08.2013 godine
I kolo

Bajer 99 Velagići - Sloga 1937 Kralje 1:3 (0:2)
Gomila Stijena - Kamenica 1:3 (1:3)
Krajišnik Velika Kladuša - Željezničar Bosanska Krupa 5:0 (4:0)
Omladinac Sanica - Rudar Donji Kamengrad 2:3 (1:2)
Bakšaiš - Mutnica Pjanići 4:1 (1:0)
Borac Izačić - Mladost Polje 2:0 (1:0)
Zadnja izmjena: Mirzoni89, dana/u 27 avg 2013, 01:19, ukupno mijenjano 1 put.
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Carli
Postovi: 2504
Pridružen/a: 01 maj 2013, 23:02
Lokacija: Čaršija

PostPostao/la Carli » 26 avg 2013, 10:51

Ima l' đe kantonalna liga SBK-a?
Allegri je gospodin!

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 27 avg 2013, 01:21

Carli je napisao/la:Ima l' đe kantonalna liga SBK-a?


Pokusaj vidjeti ako ima, na stranici NS SBK/KSB...
http://www.nssbkksb.ba/
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Bistrik
Postovi: 1094
Pridružen/a: 26 maj 2011, 08:22

PostPostao/la Bistrik » 27 avg 2013, 11:27

ovaj Bajer 99 je nekada čini me se igrao drugu ligu eto sad su u kantonalnoj.

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 27 avg 2013, 20:03

II KOLO - 31.08/01.09

01.09. nedjelja - Kralje: NK “Sloga 1937“ - NK “Mladost“
01.09. nedjelja - Pjanići: NK “Mutnica“ - NK “Borac“
01.09. nedjelja - Kamengrad: NK “Rudar“ - NK “Bakšaiš“
31.08. subota - Bosanska Krupa: NK “Željezničar“ - NK “Omladinac“
01.09. nedelja - Kamenica: NK “Kamenica“ - NK “Krajišnik“
01.09. nedelja - Velagići: NK “Bajer 99“ - NK “Gomila“
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 27 avg 2013, 20:06

Bistrik je napisao/la:ovaj Bajer 99 je nekada čini me se igrao drugu ligu eto sad su u kantonalnoj.


Sluzbena stranica NK Bajer 99 Velagići: http://nkbayer99.com/index.htm
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 30 avg 2013, 01:01

Pionirska selekcija Unsko-sanskog kantona otputovala na federalno prvenstvo

28.08.2013.

Danas je pionirska nogometna selekcija NS USKa otputovala na međukantonalno prvenstvo u Tuzlu koje se i ove godine održava pod visokim pokroviteljstvom Nogometnog saveza Federacije BiH.

Da podsjetimo, ova nogometna manifestacija će okupiti preko 200 najboljih mladih nogometaša-pionira iz 10 kantonalnih saveza, a pravo nastupa na turniru imaju igrači rođeni 01.01.1998. godine i mlađi.


Kod: Označi sve

Na spisku pionirske reprezentacije Unsko – sanskog kantona su:

1. Fajković Ahmed    – NK Jedinstvo, Bihać
2. Halavač Eli       – NK Jedinstvo, Bihać
3. Čavkić Sandi      – NK Jedinstvo, Bihać
4. Hasanagić Anes    – Kolibri; Bihać
5  Jašarević Samir   – Kolibri, Bihać
6. Veladžić Demirel  – Krajišnik, Velika Kladuša
7. Akvić Franz       – Krajišnik, Velika Kladuša
8. Silić Belmin      – Gomila, Stijena, Cazin
9. Kujundžić Mirza   – Bajer, Velagići, Ključ
10. Sejarić Ismar    – Ključ, Ključ
11. Botonjić Belmin  – Omladinac, Sanica, Ključ
12. Šahinović Samir  – Vitez, Bužim
13. Ljubijankić Adis – Krajina, Cazin
14. Sivić Adnan      – Krajina , Cazin
15. Lacić Zaim       – Podgrmeč, Sanski Most
16. Paunović Ammar   – Podgrmeč, Sanski Most
17. Kekić Zlatan     – Sloga, Bosanska Otoka
18. Halilović Edin   – Sloga, Bosanska Otoka


Kod: Označi sve

dok stručni štab čine:

Eminić Edham,      selektor
Kuželj Velid,      trener
Terzić dr. Zlatan, liječnik
Gogić Pašaga,      vođa puta i
Šabanagić Esad,    novinar, dopisnik RTV USKa.


Rezultati koje su mladi Krajišnici ostvarili u pripremnim utakmicama (poraz 3:4 od kadeta „Sloge“ iz Bosanske Otoke i pobjeda 9:0 nad pionirima „Krajine“) daju optimizam da se imamo nadati dobrom rezultatu u Tuzli.

Pionirska reprezentacija našeg kantona nalazi se u grupi A i prvu utakmicu će odigrati danas na u 18:30 sati protiv reprezentacije Tuzlanskog kantona, a za prolaz u polufinale još će se takmičiti sa reprezentacijama Zapadnohercegovačkog (Širokobriješka županija), Hercegovačko-neretvanskog (Mostarski kanton) i Posavskog kantona (Orašje).

Sve ekipe učesnice turnira su smještene u hotelu “Rudar” u Tuzli, a danas se igraju utakmice prvog kola na stadionima Tušanj i Bukinje. Utakmica za treće mjesto i finalna utakmica odigrat će se u petak na stadionu Tušanj. Osim Tuzle i Bukinja utakmice se igraju i na stadionima u Mramoru i Lipnici.
Kako je saopćeno iz Nogometnog saveza Federacije BiH, turnir je izvanredna prilika da selektori kadetske i pionirske reprezentacije izvrše uvid u kvalitet mladih igrača, te da izvrše selektiranje za reprezentativne selekcije BiH koje očekuju utakmice narednog ciklusa kvalifikacija za Evropsko prvenstvo. Nogometni savez Federacije BiH obezbijedio je prigodne poklone i nagrade za najuspješnije ekipe, te za najbolje pojedince turnira.
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 30 avg 2013, 01:07

REZULTATI:
III KOLO
NK”Gomila”-NK”Sloga-37” 3:1(2:0)

NK”Krajišnik”-NK”Bajer 99” 9:0(3:0)

NK”Omladinac”-NK”Kamenica” 1:2(1:2)

NK”Bakšaiš”-NK”Željezničar” 1:1(0:0)

NK”Borac”-NK”Rudar” 3:0(1:0)

NK”Mladost”-NK”Mutnica” 2:1(2:1)

Tabela:

Borac 6 (+4), Rudar 6 (+2), Kamenica 6 (+2), Sloga-37 4 (0), Mladost 4 (-1), Zeljeznicar 4 (-3), Krajisnik [-6] 3 +15, Gomila 3 (-1), Mutnica 3 (-3), Bajer-99 3 (-4), Omladinac 0 (-4), Baksais [-6] 0 (-1)
Zadnja izmjena: Mirzoni89, dana/u 10 sep 2013, 02:30, ukupno mijenjano 3 puta.
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 10 sep 2013, 02:21

Dana 12.09.2013 godine (četvrtak) u prostorijama NS USK-a dvorana ,,LUKE” Bihać održaće se izvlačenje parova

I. kola KUP takmičenja NS USK-a za takmičarsku 2013/2014 godinu sa početkom u 18:00 sati.

Predstavnici klubova dužni su doći na izvlačenje, a u slučaju nemogućnosti dolaska obavezni su obavijestiti kancelariju Saveza na broj: 037/220-283.

Shodno Propozicijama takmicenja u I kolu Kup-a NS USK-a za seniore obavezni su da ucestvuju klubovi Kantonalne lige USK-a : NK „Krajišnik „ Vel.Kladuša, NK „Mladost“ Polje, NK „Mutnica“ Pjanići, NK „Gomila“ Stijena, NK „Željezničar“ Bos.Krupa, NK „ Rudar“ Kamengrad, NK „Omladinac“ Sanica, NK „Bajer 99“ Velagići, NK „ Kamenica“ Bihać, NK „Borac“ Izačić, NK „Sloga 1937“ Kralje i NK „Bakšaiš“ Bihać.

Utakmice I.kola nogometnog KUP takmičenja NS USK-a igraju se u srijedu i četvrtak, 18/19.09.2013. godine sa početkom u 16,00 sati.
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

NeRi_K
Postovi: 525
Pridružen/a: 26 jul 2010, 16:02
Lokacija: Bihać
Kontakt:

PostPostao/la NeRi_K » 10 sep 2013, 12:14

Iako je Borac Izačić ove godine dobra ekipa, mislim da ce se Krajišnik iz Velike Kladuše prošetati ligom.
Službena web stranica NK "Jedinstvo" Bihać: www.****

Avatar
badblueboylivno
Postovi: 6595
Pridružen/a: 01 jul 2010, 17:57
Lokacija: LI

PostPostao/la badblueboylivno » 10 sep 2013, 12:56

Mirzoni89 je napisao/la:Dana 12.09.2013 godine (četvrtak) u prostorijama NS USK-a dvorana ,,LUKE” Bihać održaće se izvlačenje parova

I. kola KUP takmičenja NS USK-a za takmičarsku 2013/2014 godinu sa početkom u 18:00 sati.

Predstavnici klubova dužni su doći na izvlačenje, a u slučaju nemogućnosti dolaska obavezni su obavijestiti kancelariju Saveza na broj: 037/220-283.

Shodno Propozicijama takmicenja u I kolu Kup-a NS USK-a za seniore obavezni su da ucestvuju klubovi Kantonalne lige USK-a : NK „Krajišnik „ Vel.Kladuša, NK „Mladost“ Polje, NK „Mutnica“ Pjanići, NK „Gomila“ Stijena, NK „Željezničar“ Bos.Krupa, NK „ Rudar“ Kamengrad, NK „Omladinac“ Sanica, NK „Bajer 99“ Velagići, NK „ Kamenica“ Bihać, NK „Borac“ Izačić, NK „Sloga 1937“ Kralje i NK „Bakšaiš“ Bihać.

Utakmice I.kola nogometnog KUP takmičenja NS USK-a igraju se u srijedu i četvrtak, 18/19.09.2013. godine sa početkom u 16,00 sati.


Konačno je jedan savez započeo sa kantonalnim/županijskim kupom već u jesenskom dijelu - em će rasteretiti ekipe em će se nogomet igrati u normalnijim uvjetima na normalnijim terenima.
ZZD | Futsal Dinamo | protiv nogometne mafije!
8-6-34 35:89, 13 poraza zaredom u gostima | GNK i najveći sin Jugoslavije u skupinama eurokupova

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 12 sep 2013, 01:50

NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 16 sep 2013, 01:27

Rezultati 4. kola:

KRALJE: Sloga 37 – Mutnica 1:1
KAMENGRAD: Rudar – Mladost (Polje) 1:2 (prekid)
BOSANSKA KRUPA: Željezničar – Borac (Izačić) 1:3
KAMENICA: Kamenica – Bakšaiš (Bihać) 6:0
VELAGIĆI: Bajer 99 – Omladinac (Sanica) 2:2
STIJENA: Gomila – Krajišnik 1:0
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 25 sep 2013, 03:37

REZULTATI:

NK”Bakšaiš” - NK”Bajer 99” 4:0 (1:0)
NK”Krajišnik” - NK”Sloga-37” 3:0 (2:0)
NK”Omladinac” - NK”Gomila” 1:2 (0:1)
NK”Borac” - NK”Kamenica” 2:0 (0:0)
NK”Mladost” - NK”Željezničar” 4:1 (2:1)
NK”Mutnica” - NK”Rudar” 2:0 (1:0)
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 10 apr 2015, 03:15

REZULTATI Kantonalne i Omladinske lige NS USK-a 04/05.04.2015 godine

Rezultati trinaestog kola KNL NS USK-a 04/05.04.2015 godine
NK „Brekovica 78” – NK”Sloga 37” 4:2
NK”Omladinac”S – NK”Bajer 99” 5:1
NK”Rudar” – NK”Kamenica” 1:1
NK”Krajišnik” – NK”Gomila” 5:0
NK”Mladost”P – NK”Željezničar” 1:2
NK”Borac” – NK”Mutnica” 0:1

TABELA
1. NK“Omladinac „S 13 8 4 1 29:14 28
2. NK”Krajišnik” 13 8 3 2 40:14 27
3. NK”Željezničar” 13 8 1 4 34:26 25
4. NK”Rudar” 13 7 2 4 27:18 23
5. NK”Borac” (-3) 13 7 2 4 29:19 20
6. NK”Brekovica 78 (-3) 12 6 2 4 19:18 17
7. NK”Mladost” P 12 3 4 5 22:18 16
8. NK”Mutnica” 12 5 1 6 19:24 16
9. NK”Kamenica “ (-3) 13 5 1 7 24:35 13
10. NK”Bajer 99” 13 4 1 8 22:37 13
11. NK”Sloga 37” (-6) 11 3 0 8 17:36 3
12. NK”Gomila” 12 0 1 11 8:42 1

Rezultati četrnaestog kola Pionirske ONL NS USK-a Grupa „I“
NK”Borac” – NK”Podgrmeč” 0:1
NK”Kamenica” – NK”Bajer 99” 2:0
NK”Una NP” – NK”Omladinac 75” – nije igrano
NK”Jedinstvo” – NK”Brekovica 78” – nije igrano
NK”Rudar” – NK”Ključ” – odgođeno
NK”Omladinac”S – slobodan

TABELA
1. NK“Podgrmeč“ 12 10 0 2 28:7 30
2. NK“Jedinstvo“ (-3) 12 10 1 1 44:7 28
3. NK”Kamenica” (-3) 12 9 2 1 42:6 26
4. NK”Rudar” 13 7 2 4 25:12 23
5. NK”Ključ” 11 7 0 4 32:17 21
6. NK”Omladinac”S 13 6 0 7 23:30 18
7. NK”Omladinac 75” 11 5 1 5 20:19 16
8. NK”Bajer 99” 14 4 0 10 26:41 12
9. NK”Una NP” (-3) 11 4 1 6 15:25 10
10. NK”Brekovica 78” (-3) 11 3 1 7 13:40 7
11. NK”Borac”(-3) 11 2 0 9 11:39 3
12. NK”Sloga 37” 10 0 0 10 0:30 0

Rezultati četrnaestog kola Pionirske ONL NS USK-a Grupa „II“
NK“Krajišnik” – NK”Mutnica” 10:0
NK”Sloga” – FK”Una 88” 1:1
NK”Vitez” – NK”Željezničar” 6:0
NK”Bratstvo” – FC”Abc” 1:1
NK”Mladost”P – OFŠ”Krajina” 6:0
NK”Gomila” – slobodni

TABELA
1. NK“Krajišnik” 14 10 3 1 63:12 33
2. NK”Mladost”P 14 10 3 1 53:10 33
3. NK”Bratstvo” 13 9 2 2 37:16 29
4. FC”Abc” 14 9 1 4 29:13 28
5. NK”Vitez” 13 7 1 5 27:33 22
6. NK”Mladost” V 11 6 1 4 24:17 19
7. NK”Gomila” 13 6 0 7 24:17 18
8. OFŠ”Krajina” 14 6 0 8 24:36 18
9. FK” Una 88” 13 5 2 6 16:21 17
10. NK”Sloga” 14 4 1 9 19:48 13
11. NK”Mutnica” 14 1 1 12 17:52 4
12. NK”Željezničar” 14 0 1 13 16:63 1
NAPOMENA: NK”Mladost” Vrnograč je odustao od takmičenja sa svim svojim kategorijama: Seniori, Pioniri, Pretpioniri.

Rezultati desetog kola Pretpionirske ONL NS USK-a
OFŠ”Krajina” – NK”Podgrmeč” 0:7
FK”Una 88” – NK”Kolibri” 6:1
NK”Omladinac 75” – slobodni
NK”Mladost”P – slobodni
NK”Ključ” – NŠ”Bod” – odgođeno

TABELA
1. NK“Ključ“ 8 6 2 0 43:3 20
2. NK”Kolibri” 9 6 2 1 26:10 20
3. NK”Podgrmeč” 9 6 1 2 45:5 19
4. ONŠ”Bod” 8 4 4 0 21:5 16
5. NK”Mladost”P 8 4 0 4 29:19 12
6. NK”Mladost” V 8 2 0 6 5:27 6
7. NK”Omladinac 75” 8 2 0 6 5:33 6
8. OFŠ”Krajina” 9 1 2 5 8:45 5
9. FK”Una 88” 9 1 1 7 10:35 4
NAPOMENA: NK”Mladost” Vrnograč je odustao od takmičenja sa svim svojim kategorijama: Seniori, Pioniri, Pretpioniri.
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

arabijskisupi
Postovi: 21
Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20

PostPostao/la arabijskisupi » 19 apr 2015, 19:49

Gomili bi bilo bolje da prestane s takmičenjem jer uspjeh im je kad po utakmici prime manje od 3 gola :D , šta da kažem, lakrdija živa
Sunce zalazi Gomila se snalazi :salut:

LloriS
Postovi: 3771
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Iza tebe

PostPostao/la LloriS » 20 apr 2015, 03:02

arabijskisupi je napisao/la:Gomili bi bilo bolje da prestane s takmičenjem jer uspjeh im je kad po utakmici prime manje od 3 gola :D , šta da kažem, lakrdija živa
Sunce zalazi Gomila se snalazi :salut:
Ajde Gomila odgovori mi na pitanje koje sam ti postavio na temi NK Jedinstva :?: :?:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

arabijskisupi
Postovi: 21
Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20

PostPostao/la arabijskisupi » 20 apr 2015, 03:52

LloriS je napisao/la:
arabijskisupi je napisao/la:Gomili bi bilo bolje da prestane s takmičenjem jer uspjeh im je kad po utakmici prime manje od 3 gola :D , šta da kažem, lakrdija živa
Sunce zalazi Gomila se snalazi :salut:
Ajde Gomila odgovori mi na pitanje koje sam ti postavio na temi NK Jedinstva :?: :?:

Pa logično, Zvijezda ispada 100% i odlaze igrači, a Jedinstvo najavljiva borbu za PL pa će se povući ti neki igrači koji su igrali kad je Čala bio prije 1.5god. trener, a među njima i Urke (pod uslovom da ostane i dalje na klupi)

Avatar
Mirzoni89
Postovi: 732
Pridružen/a: 19 mar 2012, 01:48
Lokacija: Bihać - Ilidža
Kontakt:

PostPostao/la Mirzoni89 » 07 maj 2015, 23:18

NOGOMETNA LIGA UNSKO-SANSKOG KANTONA
Takmičarska sezona 2014/2015
REZULTATI – XVII KOLO
02/03.05.2015. – 17:00 sati

KAMENICA - SLOGA 1937 (2:0) 4:0
BAJER 99 - GOMILA (2:0) 5:0
BREKOVICA - ŽELJEZNIČAR (1:0) 2:0
OMLADINAC - MUTNICA (2:0) 4:0
RUDAR - BORAC (1:1) 1:1
KRAJIŠNIK - MLADOST (4:0) 6:1


OMLADINSKA LIGA UNSKO-SANSKOG KANTONA
– KADETI -
Takmičarska sezona 2014/2015
REZULTAT – XI KOLO
02/03.05.2015. – 12:00 sati

BAJER 99 – VITEZ (3:0) 7:0
BRATSTVO – UNA NAC.PARK - GOSTI NISU DOPUTOVLI
MLADOST 38 – MLADOST (P) (2:0) 2:2
KLJUČ - slobodni


OMLADINSKA LIGA UNSKO-SANSKOG KANTONA
– PIONIRI GRUPA 1 -
Takmičarska sezona 2014/2015
REZULTATI – XVIII KOLO
02/03.05.2015. – 10:00 sati

OMLADINAC 75 - slobodni
PODGRMEČ – BAJER 99 (6:0) 11:2
OMLADINAC (S) – KLJUČ (0:0) 0:1
BORAC – BREKOVICA 78 - Gosti nisu doputovali
JEDINSTVO - slobodni
KAMENICA – RUDAR (3:1) 3:2


OMLADINSKA LIGA UNSKO-SANSKOG KANTONA
– PIONIRI GRUPA 2 -
Takmičarska sezona 2014/2015
REZULTATI – XVIII KOLO
02/03.05.2015. – 10:00 sati

KRAJIŠNIK – slobodni
UNA 1988 – ŽELJEZNIČAR (4:0) 9:0
MUTNICA – ABC (0:2) 0:2
SLOGA – KRAJINA (0:2) 0:3
GOMILA – MLADOST (P) (0:2) 0:4
VITEZ – BRATSTVO (1:0) 1:1


OMLADINSKA LIGA UNSKO-SANSKOG KANTONA
– PREDPIONIRI -
REZULTATI – XIV KOLO
02/03.05.2015. – 10:00 sati

KLJUČ – MLADOST (P) - GOSTI NISU DOŠLI
PODGRMEČ - slobodni
BOD – KOLIBRI (0:1) 1:1
OMLADINAC 75 – UNA 1988 (0:1) 0:1
KRAJINA - slobodni
NK Jedinstvo 1919 - Zajedno kroz zivot idemo...

arabijskisupi
Postovi: 21
Pridružen/a: 18 mar 2015, 13:20

PostPostao/la arabijskisupi » 12 maj 2015, 13:41

REZULTATI 18. KOLA:

NK Željezničar - NK Bajer 5:0

NK Sloga - NK Krajišnik 0:0

NK Gomila - NK Kamenica 1:1

NK Borac - NK Omladinac 7:1

NK Mladost - NK Rudar 1:2

NK Mutnica - NK Brekovica 1:4

Tabela kantonalne lige USK-a (prvih pet ekipa)

1. NK Omladinac 36
2. NK Krajišnik 34
3. NK Borac 33
4. NK Rudar 33
5. NK Željezničar 32


Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.