Lista igraca menadzera Seada Susica

ZvijezdaGranda
Postovi: 89
Pridružen/a: 18 jan 2013, 22:35
Kontakt:

Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la ZvijezdaGranda » 07 sep 2013, 19:42

Volio bih kada bi neko napravio listu igraca koju su u reprezentaciji BIH ili kruze oko reprezentacije a kojima je menadzer Sead Susic, brat ovog naseg kloca....

Ja mogu samo da pretpostavljam o kojim igracima se radi, ali necu napamet i bez dokaza da se pravim pametan i da se provaljivam....No zna li neko kako se to moze provjeriti??

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la calcio » 07 sep 2013, 19:43

ZvijezdaGranda je napisao/la:Volio bih kada bi neko napravio listu igraca koju su u reprezentaciji BIH ili kruze oko reprezentacije a kojima je menadzer Sead Susic, brat ovog naseg kloca....

Ja mogu samo da pretpostavljam o kojim igracima se radi, ali necu napamet i bez dokaza da se pravim pametan i da se provaljivam....No zna li neko kako se to moze provjeriti??
evo ima na ovom linku dosta se govori o tome

Avatar
Cartman
Postovi: 29479
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la Cartman » 07 sep 2013, 19:47

Jedino je sigurno da Husejinovic, Cocalic i Ljevakovic nisu na toj listi.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la samson » 07 sep 2013, 19:52

Kakva buranija i s cim se ista bavi ... Ohladite malo, malo precekirajte svoje liste. Liste prioriteta u zivotu prije svega ..

Avatar
Dushi_Rob
Postovi: 889
Pridružen/a: 09 mar 2011, 21:47
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la Dushi_Rob » 07 sep 2013, 21:10

ZvijezdaGranda je napisao/la:Volio bih kada bi neko napravio listu igraca koju su u reprezentaciji BIH ili kruze oko reprezentacije a kojima je menadzer Sead Susic, brat ovog naseg kloca....

Ja mogu samo da pretpostavljam o kojim igracima se radi, ali necu napamet i bez dokaza da se pravim pametan i da se provaljivam....No zna li neko kako se to moze provjeriti??
Ne brini se, nije menadjer Avdiji ...
Menadjer je Visci,Zahirovicu,Stevanovicu,Sunjicu,Vranjesu . To mi je palo na pamet "na prvu" ...
Kratke hlače,duga brada,kalašnjikov ambasada...

Be Casual ...

Avatar
legenda reala
Postovi: 33836
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la legenda reala » 07 sep 2013, 21:14

http://www.transfermarkt.de/de/germania ... _1886.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

soko
Postovi: 3847
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la soko » 07 sep 2013, 21:18

http://www.germania-sportagentur.com/players" onclick="window.open(this.href);return false;

ZvijezdaGranda
Postovi: 89
Pridružen/a: 18 jan 2013, 22:35
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la ZvijezdaGranda » 07 sep 2013, 21:26

Nije strasno ovako na prvu, mislio sam da je gora situacija ali sam ubijedjen da i Safet i Sead imaju i te kako dobre koristi od guranja u reprezentaciju pojedinih igraca...Nazalost jedan dio njih bespotrebno zauzima mjesto mnogo kvalitetnijim igracima, al **** sad....

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la calcio » 07 sep 2013, 21:27

Eto crno na bijelo da je samo jedan igrac u njegovoj agenciji ali ako mislite da ce ovim prestati mahalanje, grdno se varate. Ljudi vjeruju ono sto zele da vjeruju.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la Donnie Darko » 07 sep 2013, 21:29

Jel ovaj Ljevakovic kojeg se stalno spominje jedan od one brace sto su sa Vrsajevicem igrala u Celiku? :mrgreen:

Avatar
chily-rz
Postovi: 8307
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la chily-rz » 07 sep 2013, 21:34

Donnie Darko je napisao/la: Jel ovaj Ljevakovic kojeg se stalno spominje jedan od one brace sto su sa Vrsajevicem igrala u Celiku? :mrgreen:
Jest,samo mu ja brata ne pamtim nesto :mrgreen:

I Mahmutovic je igrao tada za Celik,.

ZvijezdaGranda
Postovi: 89
Pridružen/a: 18 jan 2013, 22:35
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la ZvijezdaGranda » 07 sep 2013, 21:40

Ima tu svega, recimo evo samo jedan primjer kojeg sam proizvoljno izmislio....

Gura se u tim recimo jedan Bicakcic kome je menadzer neko sasvim treci ali Safet, Sejo i kompanija odrade transfer i srede sve i on prelazi u neki klub, papiri se srede izmedju dva kluba i na ime tog menadzera od Bicakcica ali se dio lovi dijeli i Susicima....sve to tako nekako ide...Lik 10 godina ne moze naci dva kvalitetna beka za reprezentaciju ali zato u istu se guraju svakakvi igraci...

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la calcio » 07 sep 2013, 21:42

ZvijezdaGranda je napisao/la:Ima tu svega, recimo evo samo jedan primjer kojeg sam proizvoljno izmislio....

Gura se u tim recimo jedan Bicakcic kome je menadzer neko sasvim treci ali Safet, Sejo i kompanija odrade transfer i srede sve i on prelazi u neki klub, papiri se srede izmedju dva kluba i na ime tog menadzera od Bicakcica ali se dio lovi dijeli i Susicima....sve to tako nekako ide...Lik 10 godina ne moze naci dva kvalitetna beka za reprezentaciju ali zato u istu se guraju svakakvi igraci...
Nasao je Mujdzu, nasao je Kolasinca, nasao je i mnoge druge. Ne znam sta ocekujete, da dovede i Danija Alvesa? Kao da imamo milion bekova svjetske klase

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11831
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 sep 2013, 21:44

Pusti budalu, svi napadali Safeta kad nije zvao Bicakcica, sad ga napadaju kad ga zove.
Celik!3,2,2.

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36514
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la Donnie Darko » 07 sep 2013, 21:46

chily-rz je napisao/la:
Donnie Darko je napisao/la: Jel ovaj Ljevakovic kojeg se stalno spominje jedan od one brace sto su sa Vrsajevicem igrala u Celiku? :mrgreen:
Jest,samo mu ja brata ne pamtim nesto :mrgreen:

I Mahmutovic je igrao tada za Celik,.
Aha, sjecam se kad je frka bila sa njima dvojicom, Vrsajevicem i Mahmutovicem, kad su ih suspendovali na vise od pola godine u Celiku. Tad su i otisli ako se ne varam. I to svi u cesku kako vidim. Ne sjecam se sta je tacno u pitanju bilo. :mrgreen:

Frajer se za 7 godina nije proguro dalje od Teplica :roll:

Opet bolje i to nego da se ko Vrsajevic, progura unatrag.

Avatar
BaDa12
Postovi: 4412
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la BaDa12 » 07 sep 2013, 21:47

Potrebno je jednom za sva vremena javno pitati koji su to igrači koje zastupa Sead Sušić i njegova agencija! Ova naglabanja jednih te istih kako Sejo kroji ekipu ubiše svakog normalnog insana.

Ivica Osim je jednom izjavio da se on ne petlja u Safetove odluke, ne znam zašto bi Safet to onda dozvolio tamo nekim menadžerima.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la adriano_leite » 07 sep 2013, 22:11

BaDa12 je napisao/la:Potrebno je jednom za sva vremena javno pitati koji su to igrači koje zastupa Sead Sušić i njegova agencija! Ova naglabanja jednih te istih kako Sejo kroji ekipu ubiše svakog normalnog insana.

Ivica Osim je jednom izjavio da se on ne petlja u Safetove odluke, ne znam zašto bi Safet to onda dozvolio tamo nekim menadžerima.
Nekima nije bitno ni sta veliki Ivica kaze. Neki su misljenja da kada se pobijedi, Ivica nazove Papeta prije tekme, izdiktira sastav i kaze mu kako ce se igrati, a kada se gubi, onda je kriv Pape, jbg. nisu telefonske veze radile. Tako je isto i za ove igrace koje vodi Sead Susic. Nebitno je sto na oficijelnoj stranici pise da je samo Adnan Zahirovic njegov igrac, nego se spekulise i da su mnogi drugi, pa da Safet i Sead kupe pare na tim igracima. 100 ljudi 100 cudi i nekima nije dovoljno ni kada je nesto napisano crno na bijelo, tako da se nema potrebe zamarati time.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...


Avatar
harishp
Postovi: 19169
Pridružen/a: 28 feb 2009, 05:52
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la harishp » 07 sep 2013, 22:47

ZvijezdaGranda je napisao/la:Volio bih kada bi neko napravio listu igraca koju su u reprezentaciji BIH ili kruze oko reprezentacije a kojima je menadzer Sead Susic, brat ovog naseg kloca....

Ja mogu samo da pretpostavljam o kojim igracima se radi, ali necu napamet i bez dokaza da se pravim pametan i da se provaljivam....No zna li neko kako se to moze provjeriti??
I na kraju ne da se isprovaljiva,vec fakat ti ispade kloc.Jer je ocito da nisu ni 5% igraca od onih koji si ti ocekivao.
Samo jedan reprezentativac i to ni on nije vise standardan u repci.
Ovakve gluposti od tema treba fakat zakljucati,a tipove koje otvaraju te gluposti sankcionisati.
Sacuvaj me boze onih navijaca repke koji na domaci mec te repke moraju nositi putovnicu ili ti ga pasos, a uz to jos svoji na svom.
-----------
A Begovic sta je branio Spaniulusu?To je cudesna suma Jel?By @bhsport
-----------
Pravda za @Kurtmu

ZvijezdaGranda
Postovi: 89
Pridružen/a: 18 jan 2013, 22:35
Kontakt:

Re: Lista igraca menadzera Seada Susica

Post Postao/la ZvijezdaGranda » 08 sep 2013, 11:39

Harise plitak si ko planinski potok krajem jula.....

Ne mora igrac direktno biti reprezentiran od strane jednog menadzera dda bi taj menadzer na njemu mogao zaraditi.....

Lupam, Ibricicu menadzer Irgan Redzepagic, ali recimo Safetov brat Sead nadje mu angazman u nekom timu, preko Redzepagica se sredi transfer i dogovore uslovi a lova se dijeli izmedju klubova, tog igraca, Redzepagica a dio ide Seadu i cijeloj drugoj ekipi koja je jedne veliko vrijeme prije toga radila na tome i pripremala teren i u mnogo utakmica sasvim bespotrebno forsirala tog Ibricica da eventualno pokaze nesto kako bi pravdali taj transfer....

I na kraju svima njima je dobro a to sto je taj recimo Ibricic na x utakmica milionima ljudi pokidao zivce, o tome nista se ne prica......

Odgovori

Natrag na “Ostalo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.