Elmedin Kikanović

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la baglama » 30 mar 2015, 22:49

Javi se kad navedes kome je Stipanovic zabio 30 koseva i ko smatra Kikanovica dobrim odbrambenim igarcem i skakacem...
na ostale nebuloze Kikanove rodbine ili prijatelja se ne zelim osvrtat. Ni sam ne znas sta hoces i o cemu ja pisem...

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Ethel » 30 mar 2015, 23:59

baglama je napisao/la:Javi se kad navedes kome je Stipanovic zabio 30 koseva i ko smatra Kikanovica dobrim odbrambenim igarcem i skakacem...
na ostale nebuloze Kikanove rodbine ili prijatelja se ne zelim osvrtat. Ni sam ne znas sta hoces i o cemu ja pisem...
Niko ovdje nije spomenuo Kikanovica kao nekoga kome je odbrana kvalitetniji dio, ali da ga neko predstavlja ko igraca koji skoka ne moze uhvatiti i rupu u odbrani to nije.

Uhvatio si se tih 30 poena Stipanovica kao da niko nikad nije odigrao jednu takvu utakmicu u karijeri. Navedi kome je jos Teletovic zabio 34 poena ako cemo tako?

Zar je tako tesko pohvaliti igraca kad igra sezonu karijere ili je lakse nalaziti manu u svemu?
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
baglama
Postovi: 1386
Pridružen/a: 21 sep 2014, 23:56
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la baglama » 31 mar 2015, 00:48

ja pricam o igracu koji igra losu odbranu i slab je u skok igri, nema mase da zagradi, a ti mi podmeces da sam ga proglasio limitiranim u svemu. imam tonu argumenata, stipan je samo jedan primjer, jer ne vazi kao dobar ofanzivni igrac ali ga je kikanovic ucinio hakeemom

tvoja analogija s nowitzkim je potpuno promasena jer novicki jeste slab odbrambeni igarc. a to sto mu je mirza sasuo 34, ne znaci da ga neko poznaje kao dobrog odbrambenog igraca pa mu je odjednom nakon tog meca ugled na tom kraju parketa otisao u k.urac. zato razmisli sta pises i postedi me patriotskih pridika
drzi se ti statistike pajdo,a evo ja vise necu spominjat tvog ljubljenog elmedina..kud ga spomenuh

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Odg: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Ethel » 31 mar 2015, 12:16

baglama je napisao/la:ja pricam o igracu koji igra losu odbranu i slab je u skok igri, nema mase da zagradi, a ti mi podmeces da sam ga proglasio limitiranim u svemu. imam tonu argumenata, stipan je samo jedan primjer, jer ne vazi kao dobar ofanzivni igrac ali ga je kikanovic ucinio hakeemom

tvoja analogija s nowitzkim je potpuno promasena jer novicki jeste slab odbrambeni igarc. a to sto mu je mirza sasuo 34, ne znaci da ga neko poznaje kao dobrog odbrambenog igraca pa mu je odjednom nakon tog meca ugled na tom kraju parketa otisao u k.urac. zato razmisli sta pises i postedi me patriotskih pridika
drzi se ti statistike pajdo,a evo ja vise necu spominjat tvog ljubljenog elmedina..kud ga spomenuh
I bolje da ne spominjes, jer si ga se sjetio kritikovati kada igra svoju najbolju sezonu karijere, da igra prosjecno pa bih i shvatio ali ovako ne znam sta si htio postici sa onim uletom kukala nam majka s njim.

Ne dizem Elmedina u zvijezde vec sam ga samo pohvalio jer igra sjajno, a ti si pricajuci o Elmedinu stigao i drugog centra nazvati drvom.
Neko bi se zapitao kakvu mi to repku imamo kad nam drvo od igraca stavi Valanciunasa u dzep.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la LloriS » 06 apr 2015, 01:13

Kikanovic veceras 25 poena u porazu od Nymburka
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Ethel » 08 apr 2015, 20:02

Opet sjajan Kikanović 33 poena, 7 skokova :thumbup:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Lotus » 08 apr 2015, 20:16

Ethel je napisao/la:Opet sjajan Kikanović 33 poena, 7 skokova :thumbup:
Sad se vidi sta znaci Nenad Trajkovic u reprezentaciji i to samo dva mjeseca rada s njim i Stipanovic odlicno igra :tokralju:
Jedva cekam da i Juka dodje u njegove ruke :cool:

LloriS
Postovi: 4357
Pridružen/a: 18 sep 2012, 00:41
Lokacija: Rijeka Una
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la LloriS » 08 apr 2015, 20:28

Kome je postigao 33 poena :o :tokralju:
Nek' se zna, da crveno-bijel naš je grad!

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la thulkazal » 09 apr 2015, 12:05

U porazu od Avtodora za pola koša ...

Eto highlights utakmice ...
[youtube][/youtube]

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la bhsport » 09 apr 2015, 13:59

Vrlo se malo vidi Kikan u napadu, u odbrani su ga nartpali bar prema ovome sto klip pokazuje...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la lumani » 09 apr 2015, 17:13

Lotus je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Opet sjajan Kikanović 33 poena, 7 skokova :thumbup:
Sad se vidi sta znaci Nenad Trajkovic u reprezentaciji i to samo dva mjeseca rada s njim i Stipanovic odlicno igra :tokralju:
Jedva cekam da i Juka dodje u njegove ruke :cool:

Stipanovicu odgovara brza igra koju Nenad voli da igra.Kikan je i prosle godine igrao dobro,a oni igraju samo napad.Nurkic :?: momak je u nba,ne moze se Trajkovic porediti sa tim radom.

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Lotus » 09 apr 2015, 18:03

lumani je napisao/la:
Lotus je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Opet sjajan Kikanović 33 poena, 7 skokova :thumbup:
Sad se vidi sta znaci Nenad Trajkovic u reprezentaciji i to samo dva mjeseca rada s njim i Stipanovic odlicno igra :tokralju:
Jedva cekam da i Juka dodje u njegove ruke :cool:

Stipanovicu odgovara brza igra koju Nenad voli da igra.Kikan je i prosle godine igrao dobro,a oni igraju samo napad.Nurkic :?: momak je u nba,ne moze se Trajkovic porediti sa tim radom.
Taj Trajkovic je odlican strucnjak za indvidualni rad pogotovo sa centrima i radi sa NBA igracima preko ljeta.
Cuj ne moze se Trajkovic poredit,pa de mi reci jel Jusuf poboljsao igru ledjima prema kosu ili razvio centarsku tehniku otkako je u NBA?
Kako je tamo sut sa poludistance je poboljsao i doveli su ga u pristojnu fizicku formu,ali ja nisam vidio poboljsanje ledjne tehnike..

Ne znam sta pokusavas reci jer znam ja da ti klubovi imaju za sve trenere,ali da je Trajkovic strucnjak jeste i tu nema dvojbe.

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Ethel » 09 apr 2015, 19:07

Cuj ne moze se Nenad porediti sa tim radom, a tip vec radi u Phoenix Sunsima par sezona..
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
guillermo
Postovi: 2305
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la guillermo » 09 apr 2015, 19:30

Sto se tice Kikanove odbrane tu ni Trajkovic nije mogao pomoci.

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la lumani » 09 apr 2015, 21:42

Ethel je napisao/la:Cuj ne moze se Nenad porediti sa tim radom, a tip vec radi u Phoenix Sunsima par sezona..
Nisi me razumio ;) Nenad ne dolazi da trenira sa Jusufom 1 na 1 ,nego da pomaze Ivanovicu.Malo je tu vremena da doticni napravi cuda od 3 igraca kao sto je iznad pisalo.

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Ethel » 09 apr 2015, 21:46

lumani je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Cuj ne moze se Nenad porediti sa tim radom, a tip vec radi u Phoenix Sunsima par sezona..
Nisi me razumio ;) Nenad ne dolazi da trenira sa Jusufom 1 na 1 ,nego da pomaze Ivanovicu.Malo je tu vremena da doticni popravi 3 igraca kao sto je iznad pisalo.
To definitivno da.
Mada za mene je Jusuf najveci napredak ostvario kod Nazora i naravno sada u NBA je vec neka druga prica..
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Lotus
Postovi: 1237
Pridružen/a: 26 jun 2012, 21:15
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Lotus » 09 apr 2015, 22:54

lumani je napisao/la:
Ethel je napisao/la:Cuj ne moze se Nenad porediti sa tim radom, a tip vec radi u Phoenix Sunsima par sezona..
Nisi me razumio ;) Nenad ne dolazi da trenira sa Jusufom 1 na 1 ,nego da pomaze Ivanovicu.Malo je tu vremena da doticni napravi cuda od 3 igraca kao sto je iznad pisalo.
Ko je pisao o nekakvom cudu?Ponovo procitaj valjda shvatis.I da malo je vremena dva mjeseca da ga nauci necemu :facepalm: jer Jusuf ima veoma slabu ledjnu tehniku i to je cinjenica :!:

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la lumani » 10 apr 2015, 14:04

2 mjeseca od toga 4 sedmice ne vide loptu ;) ako mislis da je Nenad u tom periodu popravio Kikanovica,Stipana svaka ti cast.Nurkic je u nba sve popravio,ne znam sta gledas,low post igra mu je odlicna,odbrana napredovala.

Avatar
rambo16
Postovi: 8264
Pridružen/a: 19 avg 2013, 23:15
Lokacija: Above Tottenham and Terek
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la rambo16 » 11 apr 2015, 18:03

Kako momčina igra u posljednje vrijeme. :bow:
Nova žrtva je bio Khimki
A.F.C. Bournemouth!

Bassha
Postovi: 8750
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Elmedin Kikanović

Post Postao/la Bassha » 11 apr 2015, 18:51

slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: nerkolfc i 17 gostiju.