BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Amar Dzeko
Postovi: 4120
Pridružen/a: 26 jan 2010, 23:02
Lokacija: Parken Stadium
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Amar Dzeko » 11 sep 2013, 14:09

Gol razlika se gleda.
Ronaldo - Isco - Bale

"U svakom porazu ja sam video deo slobode. I kad je gotovo, za mene znaj tek tad je počelo." M.M.

Avatar
Head
Postovi: 12367
Pridružen/a: 26 nov 2012, 11:14
Lokacija: London
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Head » 11 sep 2013, 14:12

Ma dobro,uvaliti Lihtenstajnu sto vise i to je to.
Ako Grci daju nekome 15+ golova ja cu odrezati kopulativni organ.
1946

Avatar
revan
Postovi: 1215
Pridružen/a: 13 jun 2009, 22:00
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la revan » 11 sep 2013, 14:15

Ma hajde budimo ozbiljni. Daju 9 golova u osam susreta, od toga se pate sa Liechtensteinom i Latvijom po 1:0 i sada neko očekuje da oni stignu nekih +15? Možda jedino da im posudimo reprezentaciju u dva preostala kola, a i tada pitanje jer igraju protiv Slovaka. Mislim da su i oni sami svjesni da im je baraž realnost, a po pokazanom nisu zaslužili da budu ispred nas.
Zadnja izmjena: revan, dana/u 11 sep 2013, 14:17, ukupno mijenjano 1 put.
Hope is the first step on the road to disappointment - Ordo Malleus

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la insider » 11 sep 2013, 14:16

Kakv kraljevi :lol: :lol: :lol: :lol: Čuj prave računicu da nas Grci ne bi stigli s gol-razlikom :lol: :lol: :lol: :lol:
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
Dex
Postovi: 17612
Pridružen/a: 17 jul 2012, 19:18
Lokacija: Eric Forman's Basement
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Dex » 11 sep 2013, 14:18

Grci 3 gola maximum daju u ove dvije utakmice, a mi punimo Lihtennštajnu 5 minimum
I had an appointment with you tonight… in Samarra.

Avatar
Bayern@heart
Postovi: 3669
Pridružen/a: 05 avg 2011, 15:57
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Bayern@heart » 11 sep 2013, 14:18

čuj Grci da nas sitgnu sa gol razlikom :lol: :lol: pa neće valjda igrati sa tahitijem

Avatar
Batko
Postovi: 4980
Pridružen/a: 27 apr 2012, 10:37
Lokacija: Tuj
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Batko » 11 sep 2013, 14:19

Jao njih. Nisam rekao da se bojim, ali po bogu ljudi moramo znati pravila, vidite da ih ni ovdje pola ne zna. Gleda se gol razlika i treba da se zna sta je to sto nas vodi u Brazil...

Naravno da je 15:0 nesto abnormalno i niko ne vjeruje u to ali nije sgoreg znati da je to tako...Ja ne vjerujem da Grcka moze dati i vise od 3 Lihtenstajnu.

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la dubrava » 11 sep 2013, 14:20

Dobro, Lihtenštajn će se pregaziti ko plitak potok.
Al, treba biti oprezan sa Litavcima, hladne glave uću u tekmu i ne pomišljati uopće na Brazil.

Uh, čovječe, da Bosna ode na Svjetsko 8-) uhh...samo kad to čujem naježim se... bemti sve, još malo...pa kad dođu one ljetne vrućine, navijačka euforija, ludilo u zraku, tri tekme u danu, pivo, čips, društvo, analiziranje protivnika, favoriti....a na TV-u u pola 3 igra Bosnia and Herzegovina 8-) Ovo sam već doživio uz Hrvatsku, nadam se da će sad to moći doživjeti Sarajlije, Mostarci, Zeničani, ma i Banjalučani i Posavci.....
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la bagrcavi » 11 sep 2013, 14:21

Grci ne mogu reprezentaciji Bosansko-podrinjskog kantona dati više od 2 gola na utakmici, i to ako se ovi opuste.
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
insider
Moderator
Postovi: 5049
Pridružen/a: 27 mar 2008, 20:30
Lokacija: Tu negdje okolo.
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la insider » 11 sep 2013, 14:22

Batko je napisao/la:Jao njih. Nisam rekao da se bojim, ali po bogu ljudi moramo znati pravila, vidite da ih ni ovdje pola ne zna. Gleda se gol razlika i treba da se zna sta je to sto nas vodi u Brazil...

Naravno da je 15:0 nesto abnormalno i niko ne vjeruje u to ali nije sgoreg znati da je to tako...Ja ne vjerujem da Grcka moze dati i vise od 3 Lihtenstajnu.
Može Grčka zabiti Lihtenštajnu pet-sedam golova i opet ništa nisu napravili.
Moje su slutnje bile uvijek malo čudne, tesko je mene preći je l' znaš?

Avatar
tyler durden
Postovi: 3984
Pridružen/a: 13 avg 2011, 09:02
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la tyler durden » 11 sep 2013, 14:22

Donnie Darko je napisao/la:5:0 protiv Višenšajma, minimalna pobjeda protiv Litvanije, i Grcima bi trebala pobjeda od nekih 20:0. Što znači da bi sudija trebao pokazati sudijsku nadoknadu od 16 mjeseci da bi istu ostvarili.
minimum 16 mjeseci.

Avatar
barsa77
Postovi: 189
Pridružen/a: 21 feb 2013, 14:01
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la barsa77 » 11 sep 2013, 14:22

amko27 je napisao/la:
Head je napisao/la:Gleda se medjusobni skor mislim.
u kvalifikacijama za EP se gleda medjusobni skor prvo, a u kvalifikacijama za SP prvo gol razlika;
Ne lupajte đaba...prvo se gleda međusobni skor pa tek onda gol razlika!!!Mogu grci obje dobit po 20:0,ali đaba im ako mi obje dobijemo po 1:0!
vamossssss Barsa,naprijed Bosna

Avatar
Lennon
Postovi: 247
Pridružen/a: 31 jul 2011, 09:20
Lokacija: Germany
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Lennon » 11 sep 2013, 14:23

Mišljenja sam kako bih u meču protiv Lihtenštajna u prvih XI mogli da gledamo neka nova imena, zar ne?
Naravno, ne želim da podcijenim mogućnosti ove države, ali realno gledajući u ovom trenutku nam ne mogu parirati (primjer je i rezultat iz prvog meča u Vaduzu, 1:8).

Kada kažem "nova imena" mislim na poziv novim licima, kao što su Kolašinac, Hadžić, i eventualno neko iz PL. Zašto ne pokušati ovu soluciju? Ako u reprezentaciji ima mjesta za Vršajevića, Generala, Višću - onda definitivno ima i za ove igrače. Dobili bi na širini klupe, ali i prosjek godina bi itekako popravili.

Eh, ovako nešto bi bilo idealno:

----------------------Begović---------------------

Mujdža---------Bičakčić------Spahić-----Kolašinac

--------------------Medunjanin-------------------

Hajrović------------Pjanić------------------Lulić

---------------Džeko-----------Vedo---------------

Fantastičnih XI, i s ovom momčadi možemo itekako dogurati. Šef zna svoj zanat, te se nadam kako će se moje molitve uslišiti, i da više nećemo gledati neka imena koja nisu zaslužila da se nađu na spisku za našu državu.
Freude, schöner Götterfunken, Tochter aus Elysium. Wir betreten feuertrunken, Himmlische, dein Heiligtum. Deine Zauber binden wieder, was die Mode streng geteilt: Alle Menschen werden Brüder, wo dein sanfter Flügel weilt.

Avatar
Rikardo
Postovi: 810
Pridružen/a: 07 feb 2013, 23:46
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Rikardo » 11 sep 2013, 14:28

Uskoro Vilnius ili Marijampole postaju Bosansko-herecgovacki gradovi, jucer je to bila Zilina, a ranije Vaduz, Riga. :mrgreen:

Avatar
Centre forward
Postovi: 6149
Pridružen/a: 26 jun 2010, 14:37
Lokacija: Rudolf Diesel straße
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Centre forward » 11 sep 2013, 14:28

dubrava je napisao/la:Dobro, Lihtenštajn će se pregaziti ko plitak potok.
Al, treba biti oprezan sa Litavcima, hladne glave uću u tekmu i ne pomišljati uopće na Brazil.

Uh, čovječe, da Bosna ode na Svjetsko 8-) uhh...samo kad to čujem naježim se... bemti sve, još malo...pa kad dođu one ljetne vrućine, navijačka euforija, ludilo u zraku, tri tekme u danu, pivo, čips, društvo, analiziranje protivnika, favoriti....a na TV-u u pola 3 igra Bosnia and Herzegovina 8-) Ovo sam već doživio uz Hrvatsku, nadam se da će sad to moći doživjeti Sarajlije, Mostarci, Zeničani, ma i Banjalučani i Posavci.....
Što Tuzlu zaboravi bolan bolan ? :D
05.09.1995 ♥

11-0-0 Rekordmeister

Ratzel Hettner Ritter Meyer Waldseemüller

amko27
Postovi: 873
Pridružen/a: 13 avg 2012, 08:51
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la amko27 » 11 sep 2013, 14:29

barsa77 je napisao/la:
amko27 je napisao/la:
Head je napisao/la:Gleda se medjusobni skor mislim.
u kvalifikacijama za EP se gleda medjusobni skor prvo, a u kvalifikacijama za SP prvo gol razlika;
Ne lupajte đaba...prvo se gleda međusobni skor pa tek onda gol razlika!!!Mogu grci obje dobit po 20:0,ali đaba im ako mi obje dobijemo po 1:0!
ti lupas prijatelju, gol razlika se gleda u ovim kvalifikacijama

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36507
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la Donnie Darko » 11 sep 2013, 14:31

Prvo se gleda gol razlika. Medjusobni omjer je cini mi se tek cetvrti na listi :lol:

Avatar
dubrava
Moderator
Postovi: 4830
Pridružen/a: 31 mar 2009, 09:21
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la dubrava » 11 sep 2013, 14:36

Centre forward je napisao/la:
dubrava je napisao/la:Dobro, Lihtenštajn će se pregaziti ko plitak potok.
Al, treba biti oprezan sa Litavcima, hladne glave uću u tekmu i ne pomišljati uopće na Brazil.

Uh, čovječe, da Bosna ode na Svjetsko 8-) uhh...samo kad to čujem naježim se... bemti sve, još malo...pa kad dođu one ljetne vrućine, navijačka euforija, ludilo u zraku, tri tekme u danu, pivo, čips, društvo, analiziranje protivnika, favoriti....a na TV-u u pola 3 igra Bosnia and Herzegovina 8-) Ovo sam već doživio uz Hrvatsku, nadam se da će sad to moći doživjeti Sarajlije, Mostarci, Zeničani, ma i Banjalučani i Posavci.....
Što Tuzlu zaboravi bolan bolan ? :D
:D
Ma i Tuzlaci i čitava vaša županija :D eto, jel bolje :D
"Stvarna veličina kluba ne mjeri se trenutnim rezultatima, trofejima ili novcem, nego time koliko ga ljudi doživljava kao svoj – kao nešto bitno u svojim životima"

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la LenBias » 11 sep 2013, 14:55

insider je napisao/la:Kakv kraljevi :lol: :lol: :lol: :lol: Čuj prave računicu da nas Grci ne bi stigli s gol-razlikom :lol: :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Avatar
viKK
Postovi: 3191
Pridružen/a: 15 sep 2012, 18:00
Lokacija: na stageu
Kontakt:

Re: BiH - Lihtenštajn / Litvanija - BiH

Post Postao/la viKK » 11 sep 2013, 14:57

Donnie Darko je napisao/la:Prvo se gleda gol razlika. Medjusobni omjer je cini mi se tek cetvrti na listi :lol:
tako nekako . prvo se gleda gol razlika , a poslije toga se gleda broj UKUPNO POSTIGNUTIH GOLOVA . tako da međusobni omjer dolazi tek 3. ili 4.

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.