18.11.2013. BiH - Argentina

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la bvb » 20 nov 2013, 22:59

DonCorleone je napisao/la: Znam samo da je nestao iz A tima, a zadnja izjava Safeta u vezi njega je bila da mora prvo igrati za U21, sto nema logike, jer Kolasinac to ne mora izgleda. To su stvari koje jednostavno nisu logicne. Stim da je Besic kvalitetan igrac i mnogo kvalitetniji od nekih A reprezentativaca, tako da je jos cudnije kada se ne nadje na spisku Safeta.
samo jedan u nizu Safetovih nelogicnih i kontradiktornih postupaka koji su samo njemu jasni.

Avatar
Saurman
Postovi: 29511
Pridružen/a: 22 avg 2009, 20:08
Lokacija: Alpha Centauri
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la Saurman » 20 nov 2013, 23:38

sejidinc je napisao/la:Realno ne znam sta ste mogli I ocekivat...Argentina vas je razbucala
...Mi smo sa igracem manje osigurali plasman..
Pitam se kad bi bosna mogla tako ;)
Realno Bosna je u ovom trenutku bolja ekipa od Hrvatske, ali ni Hrvatska nije toliko loša koliko se čini ipak je sa igračem manje izbacila fudbalsku velesilu.
1974---1975---1976---2001---2013---2020

bacelonafan
Postovi: 971
Pridružen/a: 25 apr 2013, 12:30
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la bacelonafan » 20 nov 2013, 23:42

sejidinc je napisao/la:Realno ne znam sta ste mogli I ocekivat...Argentina vas je razbucala
...Mi smo sa igracem manje osigurali plasman..
Pitam se kad bi bosna mogla tako ;)
HAHA razbucala 2-0 :lol: pa vi Grcku nemozete u dva meca da dobijete,ljudi vam sklempe palili,a mi ih poderemo,samo sto protiv Grcke vama nije bila prijateljska kao nama sa Argentinom sto znaci po tvojoj logici da ste klocine :lol: a tek Belgija kako vam lekcije odrza mi im petarde davali :lol: Igrali ste sa ribarima sinko,mnogo ste jaki bas mnogo cekaj svjetsko prvenstvo sa Simunicem starohanom pa cemo vidjet kako igrate

Avatar
Goalgetter
Postovi: 24514
Pridružen/a: 04 feb 2011, 12:48
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la Goalgetter » 20 nov 2013, 23:47

Kaze Pape da je Visca bio medju losijima na terenu... :roll: :lol:
Očekivao bolje Uz sve rečeno, Pape, ipak, nije previše zabrinut, a evo i njegovih argumenata zašto? - Nemam šta brinuti, jer sam svjestan s kim smo igrali, a uz to, radilo se o prijateljskoj utakmici. Ne možemo biti neskromni i sada kuditi ovu ekipu. Jesam očekivao bolje i razočaran sam, ali nije sramota od Argentine izgubiti 0:2. Kod nas stiče se dojam da je sve ovo već opisano kao katastrofa. Mislim da jednostavno moramo biti svjesni gdje smo, jer su nas mnogi prije ove utakmice već vidjeli u drugom krugu SP-a. Ovakve utakmice pomognu da se strasti stišaju, da se spustimo na zemlju i počnemo objektivnije rezonovati. Željeli smo vidjeti gdje smo, i vidjeli smo. Razlika između najboljih i nas je velika - zaključio je Sušić. Šta dalje? Do početka decembra, kada je žrijeb grupa, ništa, a naredne prijateljske utakmice ne možemo očekivati prije februara ili marta naredne godine. O Misimoviću: Mora poraditi na sebi, pred SP neće biti milosti Avdija Vršajević, Edin Višća, Edin Džeko, Miralem Pjanić, pa čak i Emir Spahić, koji je, uprkos dobrim reakcijama u nekoliko navrata, bio direktan krivac za prvi gol..., lista onih koji su bili loši u Sent Luisu je podugačka. Ipak, najviše brine jedno ime - Zvjezdan Misimović. Njegovo fizičko stanje je zabrinjavajuće. U ozbiljnoj ekipi za takvog nema mjesta.
- Upozoravam ga stalno. Ima sedam-osam kilograma viška. Kada dođe brža i okretnija ekipa, naravno da ne može napraviti ništa. No, Misimović je pametan momak i vjerujem da čita novine. Nadam se da je svjestan svoje situacije. Mogao sam do sada malo zažmiriti, ali kada budem sastavljao konačan spisak za SP, odlučit ću pošteno. Neće biti milosti, bez obzira o kojem se igraču radi. Zato, i on i ostali moraju povesti računa o sebi - kaže Sušić. Kolašinac je bio solidan, to je igrač za budućnostKada smo prvi put igrali protiv Argentine, debitovao je Sergej Barbarez. Sada je debitovao Sead Kolašinac. Ako je približno dobar kao Sergej, dobili smo mnogo. - Prvi put je igrao i bio je dosta solidan. Iskreno, nisam ni očekivao nešto više od njega, jer je tek došao. Prije meča sam mu rekao da, kako god da odigra, dobro je. Njegovo vrijeme tek dolazi, dobili smo dobrog igrača za budućnost - kaže Sušić

Avatar
darker10
Postovi: 10804
Pridružen/a: 20 nov 2012, 15:01
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la darker10 » 20 nov 2013, 23:49

Joj Safeta,citajuci ovu njegovu analizu,zakljucis da je njemu zao izvaditi Dzeku ili Vedu kako bi dobio igraca vise u vezi.Mislim da je u utakmicama sa Slovackom,a pogotovo u ovoj sada,postalo jasno da ne mozemo igrati bez zadnjih veznih ili samo sa Medunjaninom na toj poziciji.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la Mozambik » 20 nov 2013, 23:56

:lol: :lol: :lol: Pape ponovo u akciji. Kad pomislis da te vise nicim ne moze iznenaditi, Pape iznova sokira zaljubljenike u najvazniju sporednu stvar na sviijetu :lol: :lol:

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la BaDa12 » 21 nov 2013, 00:04

Goalgetter je napisao/la:Kaze Pape da je Visca bio medju losijima na terenu... :roll: :lol:
Ako bolje pogledaš, editor teksta je pogrešno pisao, tj formatirao tekst.
Avdija Vršajević, Edin Višća, Edin Džeko, Miralem Pjanić, pa čak i Emir Spahić, koji je, uprkos dobrim reakcijama u nekoliko navrata, bio direktan krivac za prvi gol..., lista onih koji su bili loši u Sent Luisu je podugačka. Ipak, najviše brine jedno ime - Zvjezdan Misimović. Njegovo fizičko stanje je zabrinjavajuće. U ozbiljnoj ekipi za takvog nema mjesta.
ovaj dio teksta je autor pisao, a Sušićeve riječi nastupaju poslije crtice. Dakle,
- Upozoravam ga stalno. Ima sedam-osam kilograma viška. Kada dođe brža i okretnija ekipa, naravno da ne može napraviti ništa. No, Misimović je pametan momak i vjerujem da čita novine. Nadam se da je svjestan svoje situacije. Mogao sam do sada malo zažmiriti, ali kada budem sastavljao konačan spisak za SP, odlučit ću pošteno. Neće biti milosti, bez obzira o kojem se igraču radi. Zato, i on i ostali moraju povesti računa o sebi - kaže Sušić.
Uostalom, Sušić nikad nije javno iznosio imena igrača koja su zaslužna za pobjedu ili poraz. Pa, čak ni onda kad je lupao šakom o stol nakon meča sa Rumunijom. Ne vidim razlog zašto bi to uradio nakon prijateljske utakmice sa jednom od najboljih reprezentacija svijeta. :roll:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la calcio » 21 nov 2013, 00:04

Mozambik je napisao/la::lol: :lol: :lol: Pape ponovo u akciji. Kad pomislis da te vise nicim ne moze iznenaditi, Pape iznova sokira zaljubljenike u najvazniju sporednu stvar na sviijetu :lol: :lol:

Koja te konkretno izjava u ovom intervjuu sokirala?

Nije Pape rekao da je Visca bio los nego novinar. :roll:

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la bvb » 21 nov 2013, 00:13

calcio je napisao/la:
Mozambik je napisao/la::lol: :lol: :lol: Pape ponovo u akciji. Kad pomislis da te vise nicim ne moze iznenaditi, Pape iznova sokira zaljubljenike u najvazniju sporednu stvar na sviijetu :lol: :lol:
Koja te konkretno izjava u ovom intervjuu sokirala?

Nije Pape rekao da je Visca bio los nego novinar. :roll:
ma novinar je bio dobar, Dzeko je bio los :)

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la samson » 21 nov 2013, 00:19

Eto, sta ti je ovaj forum. Ljudi nit teksta u novinama ne znaju procitati, a bave se interpretacijom istih. Obicno trpanje rijeci u usta ..

soko
Postovi: 3778
Pridružen/a: 21 jan 2009, 15:34
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la soko » 21 nov 2013, 00:20

Bio sam na tekmi i sinoc sam opet pogledao na BeIN. Roy Hudson je bio udusevljen sa nasom igrom. Pogotovo sa Spahicem, kaze da je Spaha za njega odlican igrac, lik skoro svrxsavo na neke Spahine poteze. Jos rece da bi Spaha dobro dosao Argentini. Hvalio je Pjanica, Medu, Begovica i Viscu.
Ja sam bio zadovoljan sa nasom igrom poslije ovog drugog puta sto sam gledao, sa ovim igracima sto smo imali na raspolaganju.
Avdija ja bio los. Mujdza i Vranjes nam sto prije trebaju nazad. Treba traziti trecu opciju Dilaver?
Ermin je bio prilicno dobar, jedom je ispao pravo al jbg Aguero je mocan igrac tako da nije tako lose.
Spahic-odlican
Seo-odlican, trebamo traziti zamjenu za njega u slucaju povrede
Medo-veoma dobar
Pjanic-veoma dobar
Miske-imao je par dobrih driblinga, dobar. Ovaj trojica ne mogu zajedno. Medo i Pjana su trenutno bolji od Misketa, treba na jedan razbijac.
Visca je dobar(ova dvojica sa BeIN su ga puno hvalili, brz je i zna sa loptom), bilo bi dobro da ode u bolju ligu. Za sad na klupu dok je Lulic zdrav.
Dzeko i Vedo, ova dvojica stvarno imaju los taj "first touch". Vise puta su Miske/Medo/Pjanic uputili odlicne lopte prema njima a lopta se od njih odbija dva-tri metra. Kolasnic npr, ustopa duge lopte a ova dvojica fljas...
Trebamo igrati sa jednim napadacem. Ako je Dzeko u formi, Vedo klupa. Inace moramo igrati da Vedo bude sam u sredini a da ga hrane loptama. Jer on ima onaj njuh za gol. vecinom sa strana po zemlji.

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la Mozambik » 21 nov 2013, 00:30

calcio je napisao/la:
Mozambik je napisao/la::lol: :lol: :lol: Pape ponovo u akciji. Kad pomislis da te vise nicim ne moze iznenaditi, Pape iznova sokira zaljubljenike u najvazniju sporednu stvar na sviijetu :lol: :lol:

Koja te konkretno izjava u ovom intervjuu sokirala?

Nije Pape rekao da je Visca bio los nego novinar. :roll:
Pardon, do mene je. Glupo je tekst prenesen, mislio sam da su ovo njegove rijeci: "Avdija Vršajević, Edin Višća, Edin Džeko, Miralem Pjanić, pa čak i Emir Spahić, koji je, uprkos dobrim reakcijama u nekoliko navrata, bio direktan krivac za prvi gol..., lista onih koji su bili loši u Sent Luisu je podugačka"

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la BaDa12 » 21 nov 2013, 00:32

Mozambik je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Mozambik je napisao/la::lol: :lol: :lol: Pape ponovo u akciji. Kad pomislis da te vise nicim ne moze iznenaditi, Pape iznova sokira zaljubljenike u najvazniju sporednu stvar na sviijetu :lol: :lol:

Koja te konkretno izjava u ovom intervjuu sokirala?

Nije Pape rekao da je Visca bio los nego novinar. :roll:
Pardon, do mene je. Glupo je tekst prenesen, mislio sam...
Triput mjeri, jednom sijeci.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la Mozambik » 21 nov 2013, 00:36

Ovo Papeta opet ne amnesitra o njegovoj sutnji vezano za kriminalnu igru Vrsajevica. Od SAD-a citava nacija kumi, moli, place da se ta ubleha od fudbalera odstrani iz reprezentacije, al Pape ne progovara. Kritikije Misketa, a o igrama svog pulena suti.
Zadnja izmjena: Mozambik, dana/u 21 nov 2013, 00:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
calcio
Postovi: 11610
Pridružen/a: 28 apr 2008, 18:04
Lokacija: Llanfair­pwllgwyn­gyllgo­gery­chwyrn­drobwll­llanty­silio­gogo­goch
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la calcio » 21 nov 2013, 00:36

Mozambik je napisao/la:
calcio je napisao/la:
Mozambik je napisao/la::lol: :lol: :lol: Pape ponovo u akciji. Kad pomislis da te vise nicim ne moze iznenaditi, Pape iznova sokira zaljubljenike u najvazniju sporednu stvar na sviijetu :lol: :lol:

Koja te konkretno izjava u ovom intervjuu sokirala?

Nije Pape rekao da je Visca bio los nego novinar. :roll:
Pardon, do mene je. Glupo je tekst prenesen, mislio sam da su ovo njegove rijeci: "Avdija Vršajević, Edin Višća, Edin Džeko, Miralem Pjanić, pa čak i Emir Spahić, koji je, uprkos dobrim reakcijama u nekoliko navrata, bio direktan krivac za prvi gol..., lista onih koji su bili loši u Sent Luisu je podugačka"
Sve je to zbog toga jer imate predrasude prema Susicu, iz nekog razloga ste umislili da on nema pojma i sada trazite svaku malu greskicu pa je onda preuvelicavate, ili kao u ovom slucaju skacete na prvu loptu pa je onda kompletnu fulite... Opustite se, Susic radi dobar posao, navijaci mu vjeruju, savez mu vjeruje, Osim mu vjeruje, igraci mu vjeruju... a posao koji obavlja nije tako lak kako se mozda nekima cini.

pisac
Postovi: 1370
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la pisac » 21 nov 2013, 00:42

http://www,index,hr/sport/clanak/svi-vide-problem-samo-pape-zmiri/712498.aspx" onclick="window.open(this.href);return false;

Dobar i istinit tekst.

Avatar
HazardEden
Postovi: 649
Pridružen/a: 18 sep 2013, 03:58
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la HazardEden » 21 nov 2013, 00:47

[youtube][/youtube]

Hasan Hoti lopov a nije bosanac :lol:

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la Mozambik » 21 nov 2013, 00:59

calcio je napisao/la: Sve je to zbog toga jer imate predrasude prema Susicu, iz nekog razloga ste umislili da on nema pojma i sada trazite svaku malu greskicu pa je onda preuvelicavate, ili kao u ovom slucaju skacete na prvu loptu pa je onda kompletnu fulite... Opustite se, Susic radi dobar posao, navijaci mu vjeruju, savez mu vjeruje, Osim mu vjeruje, igraci mu vjeruju... a posao koji obavlja nije tako lak kako se mozda nekima cini.
Kako ne bih imao kad covjek tolerise najgoreg igraca u hisotriji reprezentacije, nikad ga, ni u sali, nije kritikovao a najgori je igrac. Kritikuje Misimovica, a o Vrsajevicu suti ko zaliven, a kad ne suti onda ga hvali na sva usta i citavoj sportskoj javnosti govori: svi te glupi, ja sam pametan. Govori kako moramo promjenit sistem igre, a onda protiv Argentine izadje kao da igramo protiv Latvije. Priznaces da nije logicno.
Zadnja izmjena: Mozambik, dana/u 21 nov 2013, 00:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
bvb
Postovi: 2904
Pridružen/a: 28 mar 2013, 11:29
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la bvb » 21 nov 2013, 00:59

pisac je napisao/la:http://www,index,hr/sport/clanak/svi-vide-problem-samo-pape-zmiri/712498.aspx

Dobar i istinit tekst.
Kako je dobar majke ti. Pogledaj dio o Kolasincu i sve ce ti biti jasno.
A neke istine ima naravno.

pisac
Postovi: 1370
Pridružen/a: 26 sep 2013, 23:38
Kontakt:

Re: 18.11.2013. BiH - Argentina

Post Postao/la pisac » 21 nov 2013, 01:07

bvb je napisao/la:
pisac je napisao/la:http://www,index,hr/sport/clanak/svi-vide-problem-samo-pape-zmiri/712498.aspx

Dobar i istinit tekst.
Kako je dobar majke ti. Pogledaj dio o Kolasincu i sve ce ti biti jasno.
A neke istine ima naravno.
Sta je covjek pogresno rekao?
Mi koliko toliko imamo popunjeno mjesto lijevog beka, Kolasinca je pametnije gurati na zadnjeg veznog.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.