Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca bi ste vi poveli u Brazil da ste selektor

Post Postao/la damirdamic72 » 02 dec 2013, 08:59

Goalgetter je napisao/la:
damirdamic72 je napisao/la:
Goalgetter je napisao/la:Zasto stavljate uopste Mahmutovica na spisak potencijalni kad je pokidao krizne ligamente, i do juna nece moci igrati.
rekli smo idealni spisak.znaci da su svi u formi i zdravi !
Pa da, misleci na to ako se neko povrijedi prije SP-a ili u sljedecoj godini. Ali posto vec znas za povredu Mahmutovica i da nece biti 100% spreman, dzaba se racuna na njega.
Pa ne znam ondakoga bi pod br 23 da li Hrgotu ili Muslimovica

Uglavnom znam koga ne bi ni za zivu glavu to su gospoda Fejzić,Vrsajević i Sunjic :lol: a trenutno po formi tj neformi su bliski Ibricic,Stevanovic pa cak i Miske-u kog se uzdam da ce se popraviti do SP

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la biskitt » 02 dec 2013, 09:06

Vidim izbacujete Rahimica. Ja cu samo reci da ako ne bude Rahimica na spisku, da ce to biti jedna velika papetova sramota. Toliko od mene!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la LenBias » 02 dec 2013, 09:10

biskitt je napisao/la:Vidim izbacujete Rahimica. Ja cu samo reci da ako ne bude Rahimica na spisku, da ce to biti jedna velika papetova sramota. Toliko od mene!
+1
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

damirdamic72
Postovi: 270
Pridružen/a: 26 nov 2013, 10:29
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la damirdamic72 » 02 dec 2013, 09:19

LenBias je napisao/la:
biskitt je napisao/la:Vidim izbacujete Rahimica. Ja cu samo reci da ako ne bude Rahimica na spisku, da ce to biti jedna velika papetova sramota. Toliko od mene!
+1
racunajte i mene u podrsku.moze Raha jos igrati kad se u trenira i bolja je opcija od ostalih DV

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la biskitt » 02 dec 2013, 09:31

damirdamic72 je napisao/la:
LenBias je napisao/la:
biskitt je napisao/la:Vidim izbacujete Rahimica. Ja cu samo reci da ako ne bude Rahimica na spisku, da ce to biti jedna velika papetova sramota. Toliko od mene!
+1
racunajte i mene u podrsku.moze Raha jos igrati kad se u trenira i bolja je opcija od ostalih DV
Nije u tome stvar, ako si covjeka zvao na svaku **** utakmicu, vec je tri ciklusa sa ekipom svaki put, jednostavno je za mene logicno i moralno da bude na spisku za Svjetsko. Jer ako nisi racunao na njega nisi ga trebao zvati nikako tokom ciklusa.

Avatar
adc
Postovi: 128
Pridružen/a: 08 nov 2013, 13:02
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la adc » 02 dec 2013, 15:42

Prije svega nije selektor, nego izbornik. Selektor je na srpskom, crnogorskom i makedonskom jeziku, a izbornik na našem bosanskom, na hrvatskom i na slovenačkom jeziku.

Volio bih da izbornik povede sve reprezentativce koji su pridonijeli odlasku BiH u Brazil, a to je njih 18 plus 5 igrača svjetske klase koji bi voljeli da nam se prišlepaju tipa ona Veroljubi Salatarić i tako ti igrači. Ali da bi dokazali da 'od srca žele da igraju za BiH' da istetoviraju neki prepoznatljiv simbol države na ramenu, ruci ili leđima. Može ljiljan, kruna Kotromanića, porcija ćevapa s lukom, Vučko ili glava Halida Bešlića.

Avatar
jestamaji
Postovi: 16544
Pridružen/a: 04 apr 2013, 09:46
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la jestamaji » 02 dec 2013, 16:21

adc je napisao/la:Prije svega nije selektor, nego izbornik. Selektor je na srpskom, crnogorskom i makedonskom jeziku, a izbornik na našem bosanskom, na hrvatskom i na slovenačkom jeziku.

Volio bih da izbornik povede sve reprezentativce koji su pridonijeli odlasku BiH u Brazil, a to je njih 18 plus 5 igrača svjetske klase koji bi voljeli da nam se prišlepaju tipa ona Veroljubi Salatarić i tako ti igrači. Ali da bi dokazali da 'od srca žele da igraju za BiH' da istetoviraju neki prepoznatljiv simbol države na ramenu, ruci ili leđima. Može ljiljan, kruna Kotromanića, porcija ćevapa s lukom, Vučko ili glava Halida Bešlića.
pa ti ga onda zovi izbornik, mi koji tu riječ do '95-te nikad nismo čuli ćemo ga zvati onako kako smo uvijek govorili i kako ga je cijela čaršija zvala! ne trebaju nam balavci koji će nas učiti kako da govorimo svojh sopstveni jezik.

back to topic: ja da sam selektor ne znam kako bi skupio 23-ojicu. 18-19 bi išlo već nekako, ovih zadnjih par teško

Avatar
Shanks
Postovi: 1113
Pridružen/a: 05 sep 2011, 22:52
Lokacija: Sarajevo, Republika BiH
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Shanks » 03 dec 2013, 18:38

Golmani: Begović, Fejzić, Avdukić

Odbrana: Spahić, Bičakčić, Vranješ, Zukanović, Mujdža, Vršajević ( :mrgreen: ), Kolašinac

Vezni red: Medunjanin, Salihović, Rahimić, Hadžić, Hajrović, Stevanović, Pjanić, Misimović, Lulić, Višća

Napad: Džeko, Ibišević, Hodžić

Volio bih da mogu još nekog iz naše lige osim Avduke, ali stvarno mi niko ne djeluje dostojnim spiska.I ovako imamo slab izbor igrača, ne možemo to dodatno ugrožavati pozivanjem Svrake i njemu sličnih.

EDIT: skontah da sam se zabrojao, pa ću dodat' Aru Hodžića.Ne pada mi niko bolji na pamet, a treba nekog mladog talenta povesti na prvenstvo, plus ako je iz naše lige još bolje. :)
Divovi 1946

You'll Never Walk Alone

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Mozambik » 03 dec 2013, 20:41

Golmani: Begović, Burić, Fejzić

Odbrana: Mujdža, Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Dilaver, Vranješ, Arslanagić

Vezni red: Bešić, Rahimić, Salihović, Medunjanin, Pjanić, Misimović, Prcić, Hajrović, Višća, Lulić, Kvržić/Stevanović

Napad: Džeko, Ibišević

Avatar
EmirTM87
Postovi: 2639
Pridružen/a: 13 dec 2009, 19:59
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la EmirTM87 » 03 dec 2013, 21:32

Golmani: Begovic, Fejzic, Avdukic

Odbrana: Spahic, Mujdza, Kolasinac, Bicakcic, Zukanovic, Cocalic, Vranjes


Veza: Lulic, Salihovic, Rahimic, Medunjanin, Pjanic, Misimovic, Stevanovic, Visca, Hajrovic, Ibricic, Kvrzic

Napad: Dzeko, Ibisevic, Muslimovic



Izbacio bih jos neke igrace ali ako su prosli cijele kvalifikacije bila bi sramota da se ne pozovu. Sunjic i Vrsajevic su izuzetak jer oni po mom misljenju nisu ni blizu reprezentaciji kvalitetom, mislim da je Cocalic bar za 3 klase bolji igrac od ovog Sunjica. Bicakcic, Kolasinac i Zukanovic sigurno mogu odigrati puno bolje na poziciji desnog beka od Vrsajevica iako im to nije prirodna pozicija.
Zadnja izmjena: EmirTM87, dana/u 13 dec 2013, 17:53, ukupno mijenjano 2 puta.

Avatar
samocelik
Postovi: 6083
Pridružen/a: 27 nov 2011, 20:00
Lokacija: Uzavreli Grad
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la samocelik » 03 dec 2013, 21:38

Mozambik je napisao/la:Golmani: Begović, Burić, Fejzić

Odbrana: Mujdža, Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Dilaver, Vranješ, Arslanagić

Vezni red: Bešić, Rahimić, Salihović, Medunjanin, Pjanić, Misimović, Prcić, Hajrović, Višća, Lulić, Kvržić/Stevanović

Napad: Džeko, Ibišević
???
Godinama su te topili, ali ostao si jak kao Čelik!

Avatar
Mozambik
Postovi: 5448
Pridružen/a: 26 avg 2013, 20:09
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Mozambik » 03 dec 2013, 21:43

samocelik je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Golmani: Begović, Burić, Fejzić

Odbrana: Mujdža, Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Dilaver, Vranješ, Arslanagić

Vezni red: Bešić, Rahimić, Salihović, Medunjanin, Pjanić, Misimović, Prcić, Hajrović, Višća, Lulić, Kvržić/Stevanović

Napad: Džeko, Ibišević
???
Da mozda ne treba Vrsajevica ubacit ?

Avatar
FliX
Postovi: 4724
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la FliX » 04 dec 2013, 02:10

Mozambik je napisao/la:
samocelik je napisao/la:
Mozambik je napisao/la:Golmani: Begović, Burić, Fejzić

Odbrana: Mujdža, Bičakčić, Spahić, Kolašinac, Dilaver, Vranješ, Arslanagić

Vezni red: Bešić, Rahimić, Salihović, Medunjanin, Pjanić, Misimović, Prcić, Hajrović, Višća, Lulić, Kvržić/Stevanović

Napad: Džeko, Ibišević
???
Da mozda ne treba Vrsajevica ubacit ?
Pita te covjek koji Dilaver.. jel to onaj otkup sirovina.. :D

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 dec 2013, 11:21

Naravno da će Rahimić ići, mislim da je svima jasno i zašto.

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la DukeOfWellington » 04 dec 2013, 11:24

adc je napisao/la:Prije svega nije selektor, nego izbornik. Selektor je na srpskom, crnogorskom i makedonskom jeziku, a izbornik na našem bosanskom, na hrvatskom i na slovenačkom jeziku.

Volio bih da izbornik povede sve reprezentativce koji su pridonijeli odlasku BiH u Brazil, a to je njih 18 plus 5 igrača svjetske klase koji bi voljeli da nam se prišlepaju tipa ona Veroljubi Salatarić i tako ti igrači. Ali da bi dokazali da 'od srca žele da igraju za BiH' da istetoviraju neki prepoznatljiv simbol države na ramenu, ruci ili leđima. Može ljiljan, kruna Kotromanića, porcija ćevapa s lukom, Vučko ili glava Halida Bešlića.
:lol:

izet fazlinovic
Postovi: 221
Pridružen/a: 02 okt 2008, 12:35
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la izet fazlinovic » 05 dec 2013, 01:27

1 Asmir Begovic
2 Ervin Zukanovic
3 Ermin Bicackic
4 Emir Spahic
5 Sead Kolasinac
6 Elvir Rahimic
7 Senijad Ibricic
8 Miralem Pjanic
9 Vedad Ibisevic
10 Zvijezdan Misimovic
11 Edin Dzeko
12 Jasmin Fejzic
13 Mensur Mujdza
14 Adnan Zahirovic
15 Sejad Salihovic
16 Senad Lulic
17 Miroslav Stevanovic
18 Haris Medunjanin
19 Zoran Kvrzic
20 Izet Hajrovic
21 Boris Pandza
22 Asmir Avdukic
23 Anel Hadzic
Edina Viscu negdje ubaciti

jos treba razmisliti o nekim igracima, ko sto su : Avdija Vrsajevic, Boubacar Dialiba, Milan Duric, Damir Vrancic, Sanjin Prcic, Muamer Svraka, Eldin Adilovic, Armin Hadzic

i neka Salatica, ako je dobar neka ga, sta nas briga koji mu dres cura navukla.

ima jos dvojica u kazahstanskom timu, koji nastupaju u Evropskoj Ligi, za Odbranu pravi !

Jos treba Zlatan Muslimovica pozvati, covjek je Legenda !

Avatar
Željooooo
Postovi: 2243
Pridružen/a: 07 mar 2011, 23:18
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Željooooo » 05 dec 2013, 02:28

adc je napisao/la:Prije svega nije selektor, nego izbornik. Selektor je na srpskom, crnogorskom i makedonskom jeziku, a izbornik na našem bosanskom, na hrvatskom i na slovenačkom jeziku.

Volio bih da izbornik povede sve reprezentativce koji su pridonijeli odlasku BiH u Brazil, a to je njih 18 plus 5 igrača svjetske klase koji bi voljeli da nam se prišlepaju tipa ona Veroljubi Salatarić i tako ti igrači. Ali da bi dokazali da 'od srca žele da igraju za BiH' da istetoviraju neki prepoznatljiv simbol države na ramenu, ruci ili leđima. Može ljiljan, kruna Kotromanića, porcija ćevapa s lukom, Vučko ili glava Halida Bešlića.
ovo je onaj Nedimko 100%,dobro je pa nije spominjao Ibricica al' to je uradio da se lakše uvuce među raju..Nedimko provaljen si,idi pravi novi akaunt i reci svojoj učiteljici BHS da ju je poselamio jedan čiko sa foruma :mrgreen: 8-)
Zeljo mi je kao mater i otac, krvno smo vezani! Da je u sedmoj ligi i da igra najdosadniji fudbal na svijetu - to je moj tim i ja sam uz njega. Ove evropske timove biram po ukusu, nesto kao curu. Kad mi dojade mogu ih odyebat i trazit novi tim.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la Sabinho » 05 dec 2013, 02:32

damirdamic72 je napisao/la:
LenBias je napisao/la:
biskitt je napisao/la:Vidim izbacujete Rahimica. Ja cu samo reci da ako ne bude Rahimica na spisku, da ce to biti jedna velika papetova sramota. Toliko od mene!
+1
racunajte i mene u podrsku.moze Raha jos igrati kad se u trenira i bolja je opcija od ostalih DV
Potpis.
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

djokica
Postovi: 596
Pridružen/a: 01 jun 2010, 17:27
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la djokica » 05 dec 2013, 02:46

Golmani: Begovic, Fejzic, Buric

Odbrana: Mujdza, Zahirovic, Bicakcic, Vranjes, Spahic,Zukanovic, Pandza,Kolasinac

Vezni red: Rahimic, Besic, Lulic, Salihovic, Medinjanin, Pjanic, Misimovic, Visca, Hajrovic

Napad: Dzeko, Ibisevic, Muslimovic


Znaci, poveo bih Zahirovica zato jer moze biti i desni bek i vezni.

Ne bih poveo Ibricica ( nekako je najlosiji od ovih veznih), Stevanovica ( Hajrovic je trenutno ispred, Lulic lijevo, a Visca moze na obje strane )

I naravno Zlatan kao treci napadac
FKS❤️1946

Avatar
FliX
Postovi: 4724
Pridružen/a: 13 nov 2011, 22:55
Kontakt:

Re: Koja 23 igraca biste vi poveli u Brazil da ste selektor?

Post Postao/la FliX » 05 dec 2013, 12:50

izet fazlinovic je napisao/la:
1 Asmir Begovic - potreban
2 Ervin Zukanovic - potreban
3 Ermin Bicackic - potreban
4 Emir Spahic - potreban
5 Sead Kolasinac - potreban
6 Elvir Rahimic - skoro pa potreban
7 Senijad Ibricic - skoro pa potreban
8 Miralem Pjanic - potreban
9 Vedad Ibisevic - potreban
10 Zvijezdan Misimovic - potreban
11 Edin Dzeko - potreban
12 Jasmin Fejzic - skoro pa potreban
13 Mensur Mujdza - potreban
14 Adnan Zahirovic - potreban
15 Sejad Salihovic - potreban
16 Senad Lulic - potreban
17 Miroslav Stevanovic - neka podje
18 Haris Medunjanin - potreban
19 Zoran Kvrzic - pa eto
20 Izet Hajrovic - potreban
21 Boris Pandza - skoro pa potreban
22 Asmir Avdukic - neka podje
23 Anel Hadzic - pa eto
Edina Viscu negdje ubaciti

jos treba razmisliti o nekim igracima, ko sto su : Avdija Vrsajevic, Boubacar Dialiba, Milan Duric, Damir Vrancic, Sanjin Prcic, Muamer Svraka, Eldin Adilovic, Armin Hadzic

i neka Salatica, ako je dobar neka ga, sta nas briga koji mu dres cura navukla.

ima jos dvojica u kazahstanskom timu, koji nastupaju u Evropskoj Ligi, za Odbranu pravi !

Jos treba Zlatan Muslimovica pozvati, covjek je Legenda !
Za Adilovica upravo razmisljam da li da ga zovnem na bozicni turnir ili cu ipak sacekat novogodisnji :D

P.S Ako dodje do grla a treba napadac prije ubacit Baljica nego zvijezdu iz Kljaka :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.