EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,TaRgEt_

FA7
Postovi: 891
Pridružen/a: 08 okt 2012, 20:07
Lokacija: turicum
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la FA7 » 23 feb 2014, 13:42

QUARTERBACK je napisao/la:Valjda Susic ode poslije svjetskog prvenstva. :?
on ce se sam izgubiti :lol:
Crveno-Crna i Blaugrana!
"You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football club!"

Avatar
Cartman
Postovi: 29477
Pridružen/a: 24 avg 2008, 12:04
Lokacija: South Park, Colorado
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Cartman » 23 feb 2014, 13:43

Saurman je napisao/la:
Buu je napisao/la:E cuj izrael i evrposko takmicenje
Židovski lobi radi čuda.
Pa ne bi zivu glavu izvukli da igraju u Aziji ili Africi. Ali trebalo ih je u Okeaniju poslat.
Zadnja izmjena: Cartman, dana/u 23 feb 2014, 13:43, ukupno mijenjano 1 put.
Safet Susic zagonetan: "Volio bih da nas Izrael napadne"
The flowers of English football, the flowers of Manchester

Avatar
Zenga
Postovi: 1713
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Zenga » 23 feb 2014, 13:43

Virtu4l je napisao/la:Prošetala se kvalifikacijama, riješila posao par kola prije kraja. Treba ih poštovati, ne treba ih se plašiti. To je trenutno jedna od najtalentovanijih generacija u evropskom fudbalu, u narednim kvalama bi trebali biti bolji nego u prošlim.

Zbog grupe u kojoj su bili, imali smo priliku da ih gledamo. Nisu igrali toliko dobro koliko to rezultati pokazuju, Srbija ih je imala, patili su se u malim utakmicama, kiksaće oni itekako.
Realan post, mozemo se nositi sa Belgijom - imamo jos dobro iskustvo sa njima nakon dvomeca zadnji put - imati cemo ogromnu podrsku bilo u Briselu ili Genku. Takodjer som igrali sa Velsom ranije, realno som mnogo bolji sada i jedni i drugi tako da dodje na isto, dakle BiH daleko jaca.
Izrael i Kipar mogu pobrkati racune svima, no vjerujem da cemo rijesiti ovo u nasu korist i da cemo biti 1. ili 2. u grupi

Avatar
emir_
Postovi: 5782
Pridružen/a: 07 okt 2008, 16:13

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la emir_ » 23 feb 2014, 13:45

Teža je bila grupa za Brazil.

Avatar
Keenan.-
Postovi: 1758
Pridružen/a: 17 okt 2010, 16:35
Lokacija: Šeher Sarajevo
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Keenan.- » 23 feb 2014, 13:46

Protiv Izraela ce biti najlaksa utakmica. Jedan tekbir i gotovo. :D
FK Željezničar
Chelsea FC

Avatar
plavalokomotiva
Postovi: 642
Pridružen/a: 23 jul 2013, 12:50
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la plavalokomotiva » 23 feb 2014, 13:48

Hrvatska pogan se pojede, jer nisu nas izvukli. Sad nam prognoziraju debakl u Walesu i Izraelu :lol: . Koja stoka majko mila
"Kvalitetnu robu trgovac lako proda, ukusan rucak svako pojede sa zadovoljstvom, a "fudbal bez boje i ukusa" malo koga zanima. Tribine bi sigurno bile punije da se gledaocima nudi vise kvalitetnih predstava!"- Ivica Osim

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la DukeOfWellington » 23 feb 2014, 13:49

Prolaz realan, prvo mjesto moguće.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61649
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2014, 13:53

emir_ je napisao/la:Teža je bila grupa za Brazil.
Na papiru teža zbog Slovačke, koja je na početku kvalifikacija imala iste šanse kao i mi. Kasnije su oni svojim kiksevima olakšali posao Grcima, a nama otežali. Provukli smo se nekako, a to nam treba biti lekcija. Sad je problem što smo mi veoma respektabilan tim, veoma ozbiljno će nas shvatiti i protiv nas će svi ići sa dodatnim motivom.

U dva posljednja ciklusa smo pokazali da se znamo nositi sa pritiscima i da male utakmice poprilično lagano rješavamo u svoju korist. To je ono što će nam biti najpotrebnije u ovoj grupi, pobjede na domaćem terenu, a na gostovanjima ne smijemo gubiti, ne moraš pobijediti u Izraelu i Velsu, bitno je ne izgubiti. Naravno, pobjede su dobrodošle, ali porazi povlače druge probleme, svi znamo kakvi smo...
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
Suki46
Postovi: 2960
Pridružen/a: 18 jan 2014, 18:11
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Suki46 » 23 feb 2014, 13:59

Kad ce se znati kad igramo s kim ? Po meni solidna grupa , mislim da cemo biti medu prva 2 zajedno s Belgijom 8-)
Yugoslav First League - ★★
Bosnian Premier League - ★★★★★
Bosnian Cup - ★★★★★★★
YNWA <3

bosnas_
Postovi: 4030
Pridružen/a: 02 avg 2008, 01:50
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la bosnas_ » 23 feb 2014, 14:02

Grupa je sasvim ok,za nijansuu teza nego ona za kvalifikacije SP u Brazilu. Imamo super jaku ekipu i treba to iskoristiti da se kvalifikujemo na EP,mislim da cemo se sa Belgijom boriti za prve dvije pozicije,Belgija je blagi favorit,mislim da se moze s njima igrati! u svakom slucaju mozemo biti zadovoljni,prosli smo puno bolje od Hrvatske i Srbije!

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61649
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Virtu4l » 23 feb 2014, 14:03

Suki46 je napisao/la:Kad ce se znati kad igramo s kim ?
16:30
Evribadi sej Željo
Željoooo

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la drummer » 23 feb 2014, 14:04

Pa ste vi ocekivali Kazahstan,Andoru,San Marino,Lihtenstajn,Luxemburg :lol: Normalno da nema savim lagane grupe ali realno Mi i Belgija smo favoriti za prvo mjesto a apsolutni favoriti za prva dva mjesta,nema tu mudrolija.Sta se sad i Welsa trebamo bojati,ma dajte.

Avatar
gio10
Postovi: 5678
Pridružen/a: 13 dec 2012, 19:39
Lokacija: 71000
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la gio10 » 23 feb 2014, 14:11

Prošetaćemo se grupom
Ja te volim, volim Željo..

Avatar
plavipatriota
Postovi: 1601
Pridružen/a: 06 feb 2014, 15:57
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la plavipatriota » 23 feb 2014, 14:15

zašto uvijek ponižavamo ono što imamo, lafo neki respect, lafo ovo ono.. znam ja da svako igra fudbal, al budimo realni, velesila smo za sve osim belgijanaca! a i sa njima mozemo dvije postene utakmice odigrat!

cuj izrael, po makabija, hapoela i jos plus benajun, ben haim, natcho i šehter, pa mogu nase klubove silovat, al repka je nesto drugo..
Džeko je skuplji od Kipra i Andore..
Wales jedini mene malo straši, al Bale i Ramsey nisu 11 igrača nego 2! a već smo ih dobili glat bili, tako da i njih ćemo smlavit..

Belgija, kao što rekoh je najzaaebanija, vjerovatno ćemo pretrpit neki poraz, al u dvije jake utakmice svašta može biti, uglavnom bit će golova!

LJUDI, PROLAZIMO, NE PODCJENJUTE NAS!

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12580
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la dr.van nostrand » 23 feb 2014, 14:17

bosnas_ je napisao/la:Grupa je sasvim ok,za nijansuu teza nego ona za kvalifikacije SP u Brazilu. Imamo super jaku ekipu i treba to iskoristiti da se kvalifikujemo na EP,mislim da cemo se sa Belgijom boriti za prve dvije pozicije,Belgija je blagi favorit,mislim da se moze s njima igrati! u svakom slucaju mozemo biti zadovoljni,prosli smo puno bolje od Hrvatske i Srbije!
Ma ovo su ekipe koje uglavnom mrljave i meljaju po terenu, sto bi nama trebalo odgovarati.

Nikakav tempo ni brzinu u igri ne forsiraju :lol: , pa eto mozda izuzev Walesa, ali ni oni nisu kao Irci ili Skoti, ipak su znatno slabiji od njih, tako da nam to ide bas na ruku. Laganim tempom gradit napade i iskoristavat sanse ili greske.
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la drummer » 23 feb 2014, 14:17

plavipatriota je napisao/la:zašto uvijek ponižavamo ono što imamo, lafo neki respect, lafo ovo ono.. znam ja da svako igra fudbal, al budimo realni, velesila smo za sve osim belgijanaca! a i sa njima mozemo dvije postene utakmice odigrat!

cuj izrael, po makabija, hapoela i jos plus benajun, ben haim, natcho i šehter, pa mogu nase klubove silovat, al repka je nesto drugo..
Džeko je skuplji od Kipra i Andore..
Wales jedini mene malo straši, al Bale i Ramsey nisu 11 igrača nego 2! a već smo ih dobili glat bili, tako da i njih ćemo smlavit..

Belgija, kao što rekoh je najzaaebanija, vjerovatno ćemo pretrpit neki poraz, al u dvije jake utakmice svašta može biti, uglavnom bit će golova!

LJUDI, PROLAZIMO, NE PODCJENJUTE NAS!
Tako je,uvreda je stavljati Wels i Izrael u istu recenicu s nama.Da se bar kaze Belgija i mi,pa hajd nek se kaze i da je Belgija i blagi favorit ali ovo brate nema smisla.

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Sabinho » 23 feb 2014, 14:21

Ocekujem drugo mjesto i samim tim odlazak u Francusku!
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la terabajt » 23 feb 2014, 14:22

Moglo je puno bolje al i gore. Belgija je trenutno medu 4 evropske rep. sigurno, a i vels nije za potcijeniti. Sa zidovima mozda budemo imali problema u izraelu mnogima su pomrsili racune i dobro igrali prosle kvalifikacije. Al mislim da mozemo biti drugi u ovoj grupi.

Avatar
Signore
Postovi: 7663
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:16
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la Signore » 23 feb 2014, 14:25

Bit ce ovo po meni jako zanimljiva grupa.

Belgija ce s BiH voditi bitku za prvo mjesto i bit ce to interesantan okrsaj svim BiH navijacima, jer je BiH reprezentacija na neki nacin procvjetala upravo u Belgiji. Bila je to prva pobjeda u kvalifikacijama za SP2010 protiv ozbiljnijeg protivnika. Nakon te Belgije sve je postalo drugacije. Sada je Belgija puno jaca i vidjet cemo tko tu sta moze.

Izrael je vec godinama tu i tamo, mislim da mogu maksimum uzet bod na domacem terenu, eventualno tri uz neku ludu srecu. Wales je ekipa sa par dobrih pojedinaca, ali mislim da ce oni uskoro eksplodirati i kvalificirat se na neko takmicenje, mozda upravo ovo, ali to ne znaci da ce uzet bodove BiH. Bit ce s njima muke, pogotovo u gostima, ali i tu mislim da mogu kao i Izrael maksimalno do boda. Cipra se nece lako napunit, pogotovo u gostima, ali 6 bodova su realnost. Andora je kao i uvijek tu za popravljanje gol razlike, a svi znamo da BiH nikad ne propusta napunit te slabe protivnike. 12-13 komada u dvije utakmice im ne gine.

drummer
Postovi: 2706
Pridružen/a: 14 feb 2011, 16:45
Kontakt:

Re: EP 2016 u Francuskoj - kvalifikacije

Post Postao/la drummer » 23 feb 2014, 14:27

Evo ovo sto kaze Vedad,nas cilj mora biti prvo mjesto a ja dodajem ako bude i drugo nista,cilj je ostvare.To je pravi zdrav stav.

Odgovori

Natrag na “Fudbalska reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: HZbec, Surreal i 30 gostiju.