XXII KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Dejan, BL
Postovi: 818
Pridružen/a: 19 okt 2010, 00:59
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Dejan, BL » 12 mar 2014, 00:14

Borac - Velež 1 dva gola razlike
Leotar - Travnik x osvojiće Travnik najmanje bod
Mladost - Sarajevo x najvjerovatniji isod podjela bodova 0:0
Olimpic - Rudar Prijedor 1 mora i olimpik nekog dobiti na domaćem
Slavija - Željezničar x slaviji gori pod nogama
Zrinjski - Radnik 1 teška pobjeda domaćina
Čelik - Zvijezda Gradačac 1
Široki Brijeg - Vitez 1 sigurica kola

Avatar
rodjak
Postovi: 2263
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la rodjak » 13 mar 2014, 03:29

Borac - Velež X dobra utakmica i otvorena sa obadvije strane,moze Velez makar do boda(mozda i vise ako namjeste nisanske sprave ;) )
Leotar - Travnik 2 ovo Travnik mora dobiti ako misli ostati u PL
Mladost - Sarajevo 2 Sarajevo puno bolje i kvalitetnije
Olimpic - Rudar Prijedor 1 Olimpic upisuje prvu pobjedu u proljetnom dijelu
Slavija - Željezničar X ovo Slavija ne smije izgubiti ni pod razno
Zrinjski - Radnik 1
Celik - Zvijezda Gradačac X Mislim da "Zmajevi" iz gradacca mogu do boda
Široki Brijeg - Vitez 1X,Siroki puno kvalitetniji,ali ni Vitez nije jos siguran u opstanak tako da je moguc i remi
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 13 mar 2014, 17:41

Borac - Velež 2 (Iznenadjenje kola, Borac dosta nemotivisano igra u zadnje vrijeme, Velez odlican u gostima, ako budu hrabri, pobijedice)

Leotar - Travnik 2 (Travnik ako ovo ne dobije :arrow: neka ispadne)

Mladost - Sarajevo 2 ( E jbg i to Sarajevo i taj njihov Jarni i taj njihov Tan, ako ovo ne dobiju, neka se vise ne blamiraju, kako rukovodioci, tako i igraci a naravno i navijaci)

Olimpic - Rudar Prijedor 1 (Olimpic puno jaci, ovo bi mnorao dobiti, ako ovo ne dobiju, neka se vise ne blamiraju da su velika ekipa sa ambicijama za Evropu)

Slavija - Željezničar x (Zanimljiv mec, ne znam dali se varam, ali cini mi se da su na Grbavici Slavija i Zeljo igrali nerjeseno, mislim da je Zeljo puno oslabio u odnosu na zadnje 3-4 sezone i da zbog toga u Istocnom Sarajevu tesko mogu do pobjede. Isto tako tesko moze i Slavija do bodova, remi mi nekako najrealniji)

Zrinjski - Radnik 1 (Zrinjski jako dobar ove sezone, Radnik jeste tvrd, ali u Mostaru nema sta da trazi)

Čelik - Zvijezda Gradačac 1 ( Mi smo se malo ufurali "ko smo ko mi" i bojim se da nam se to ne osveti. Doslo je do blagog pada forme, ali mislim da mozemo dobiti kvalitnu ekipu iz Gradacca, koja nam je pretedent za 8. poziciju, dakle nema razloga potcjenjivanje)

Široki Brijeg - Vitez 1 ( Siroki Brijeg odlicno igra na Pecari i bolji su od Viteza, tako da bi sve osim pobjede domacina bilo iznenadjenje)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la tepsija » 13 mar 2014, 19:32

Borac - Velež-2-ovo nije navijački.Realno,ova utakmica je za troznaka.Ali,jednostavno mislim da je vrijeme da Velež svoju igru nagradi golovima.Svaka Čast Borcu ali...kontre i 100% prilike će se morati konačno realizirati.
Leotar - Travnik-x2-Travnik ove sezone nema pobjede u gostima ali stanje Leotara mu ide u prilog i pitanje je voljnog momenta kod domaćih...dok gostima gori.
Mladost - Sarajevo-2-Sarajevo ima najbolju ekipu u ligi i unatoč dobrim rezultatima Mladosti u zadnje vrijeme i ne naročito dobrim Sarajeva,kvaliteta je definitivno na strani Sarajeva.Mislim,Obarska vs Sarajevo.
Olimpic - Rudar Prijedor-X-Olimpic dobra ekipa ali nemaju kontinuitet.Rudaru gori pod nogama a nerijetko su ove sezone znali iznenaditi.Mislim da mogu i ovaj put.
Slavija - Željezničar-X2-Opet dvoznak.Željo osjetno kvalitetniji,Slaviji potrebni bodovi.Željo možda malo umoran od kupa ali mislim da ne gubi ovo.
Zrinjski - Radnik-X-Zrinjski bez poraza kući ove sezone ali sa 4 remija.S druge strane Radnik je nerijetko ostao neporažen u gostima.Zrinjski je igrao kup utakmicu,Radnik u opasnoj zoni...miriše na X...iako su domaćini favoriti.
Čelik - Zvijezda Gradačac-X-Iako je Zvijezda očajna u gostima,dojma sam kako to nije mjerilo kvalitete.Zvijezda je solidna ekipa i može do boda u Zenici definitivno.Čelik isto tako sklon remiju na domaćem terenu.
Široki Brijeg - Vitez-1-Široki bez poraza kući,Vitez bez pobjede u gostima,računica je jasna.Mada,Vitez nije bezazlena ekipa.
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

Avatar
dr.van nostrand
Postovi: 12579
Pridružen/a: 21 jul 2010, 10:53
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la dr.van nostrand » 13 mar 2014, 19:57

Najsigurniji kec
slika
:mrgreen:
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

zrinja05
Postovi: 1145
Pridružen/a: 30 okt 2013, 16:26
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la zrinja05 » 14 mar 2014, 11:23

Borac - Velež - 1X- Ja bih osobno volio da ovo završi jednim X-om i to je vrlo realno za očekivati.Komšinice su gostujuća ekipa i svakom će napraviti bar 2-3 šanse ali imali su tešku utakmicu u Zenici a Borac se vratio pobjedom i mislim da neće izgubiti dvije zaredom kući.

Leotar - Travnik - 2 - Travnik ovdje riješava svoj opstanak u ligi.

Mladost - Sarajevo - 2 - I jedni i drugi igrali kup u srijedu ,Mladost neugodna ekipa ali Sarajevo kvalitetnije i ima širi kadar i to će presuditi ovu tekmu.

Olimpic - Rudar Prijedor - 1 - Prva proljetna pobjeda Olimpica .

Slavija - Željezničar - X - Ja bih volio da bude kec ali bit će teško s obzirom da Željo tradicionalno igra dobro u Lukavici ali i Slaviji gori pod nogama i njima bi i bod puno značio Ako su mogli na Grbavici uzeti bod valjda mogu i kući ako ništa iskoristiti umor željinih igrača.

Zrinjski - Radnik - 1 - Ovo će biti kec ali treba pokušati rutinski dobiti bez velikog trošenja igrača.

Čelik - Zvijezda Gradačac - 1 - Čelik dobija ovu tekmu.

Široki Brijeg - Vitez - 1 - Široki igra vrlo dobro , riješili su za njih uvijek neugodnog Olimpica ,pa će riješiti i Vitez.Krešo Kordić 2 gola :D :D.
VOLIM MOSTAR PA MAKAR I VAKI !!!
HŠK ZRINJSKI,MNK ZRINJSKI,HKK ZRINJSKI,HMRK ZRINJSKI,HŽRK ZRINJSKI,ŽKK ZRINJSKI 2010,HAK ZRINJSKI,APK ZRINJSKI,KK ZRINJSKI,HBK ZRINJSKI,ŠPK ZRINJSKI,ŠK ZRINJSKI,UPŠO ZRINJSKI

Avatar
super
Postovi: 949
Pridružen/a: 26 jun 2013, 06:37
Lokacija: 43° 52′ sjeverne sirine i 18° 25′ istocne geografske duzine
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la super » 14 mar 2014, 14:54

Borac - Velež -1 borac izgleda popravlja igru,mislim da velez je sve karte bacio na KUP
Leotar - Travnik -2 ne bih komentarisao
Mladost - Sarajevo - 1x mislim da mladost iz ova 2 kola prije daje znakove za pobjedu ili u najgorem slucaju za remi :D
Olimpic - Rudar Prijedor -1 olimpik puno kvalitetniji
Slavija - Željezničar - 2 bit ce gusto al mislim da zeljo ovdje uzima
Zrinjski - Radnik -1 zrinjski igra dobro pa ne sumnjam u pobjedu
Čelik - Zvijezda Gradačac -1 celik dobar kuci,zvijezda slaba u gostima
Široki Brijeg - Vitez -1 po meni siroki najozbiljniji konkurent zelji
to je bio diktat navijački jačeg lobija iz Beograda , Zagreba, a, ako ćemo pravo, i Sarajeva! Ljudi oko Sarajeva, oni koji su radili u policiji, tuzilaštvu, sudu, sve su činili da Željezničaru pokažu put u – Drugu ligu!

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la amypitar » 14 mar 2014, 17:05

Borac - Velež Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Tako da bi ovde moglo biti 3+ vise gola
Leotar - Travnik -2 Leotar ispao,za Travnik utakmica života
Mladost - Sarajevo - 2 Sigurica kola
Olimpic - Rudar Prijedor - 1 Olimpicu treca sreca
Slavija - Željezničar 1x Slavija nece izgubiti,po meni Zeljo prosjecna ekipa
Zrinjski - Radnik 1 Za Evropu
Čelik - Zvijezda Gradačac 1x Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Mala prednost Celiku ,samo sto je domacin
Široki Brijeg - Vitez - 1 Uz Sarajevo najsigurniji par

Avatar
gavran
Postovi: 2078
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la gavran » 14 mar 2014, 17:15

Borac - Velež 3:0,bojac sve blize tituli
Leotar - Travnik 1:4,varupe ovo uzimaju,leotar se oprostio od lige samo da bi Zelji mogli dati tri boda za tri kola
Mladost - Sarajevo -2:8,sta reci,divovi deru sve redom
Olimpic - Rudar Prijedor 7:1 Zaaaaaaajko se zagrijao,rudar nadrljao
Slavija - Željezničar,ovdje gost nema sansi 5:0
Zrinjski - Radnik,domacin uzima 3:2
Čelik - Zvijezda Gradačac,iznenajenje kola 0:2
Široki Brijeg - Vitez,miroljubivo 2:2
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la pravnik1981 » 14 mar 2014, 23:09

Borac - Velež statisticki gledano 1...realno gledano X ...navijacki gledano 2
Leotar - Travnik 2 Travnik bolji
Mladost - Sarajevo 2 vrijeme je da se raspucaju..
Olimpic - Rudar Prijedor 1 Olimpic bolji
Slavija - Željezničar 2 Zeljo bolji
Zrinjski - Radnik 1 zrinjski bolji
Čelik - Zvijezda Gradačac 1 Celik u dobroj formi
Široki Brijeg - Vitez 1 Sigurica

zumba
Postovi: 106
Pridružen/a: 22 maj 2013, 14:26
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la zumba » 14 mar 2014, 23:55

amypitar je napisao/la:Borac - Velež Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Tako da bi ovde moglo biti 3+ vise gola
Leotar - Travnik -2 Leotar ispao,za Travnik utakmica života
Mladost - Sarajevo - 2 Sigurica kola
Olimpic - Rudar Prijedor - 1 Olimpicu treca sreca
Slavija - Željezničar 1x Slavija nece izgubiti,po meni Zeljo prosjecna ekipa
Zrinjski - Radnik 1 Za Evropu
Čelik - Zvijezda Gradačac 1x Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Mala prednost Celiku ,samo sto je domacin
Široki Brijeg - Vitez - 1 Uz Sarajevo najsigurniji par
Prosjecna ekipa prva na tabeli,ispred konkurenata po 5 bodova? Onda su ovi ostali ispodprosjecne ekipe

Avatar
champions1921
Postovi: 2872
Pridružen/a: 08 avg 2012, 14:26
Lokacija: SA

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la champions1921 » 15 mar 2014, 11:01

zumba je napisao/la:
amypitar je napisao/la:Borac - Velež Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Tako da bi ovde moglo biti 3+ vise gola
Leotar - Travnik -2 Leotar ispao,za Travnik utakmica života
Mladost - Sarajevo - 2 Sigurica kola
Olimpic - Rudar Prijedor - 1 Olimpicu treca sreca
Slavija - Željezničar 1x Slavija nece izgubiti,po meni Zeljo prosjecna ekipa
Zrinjski - Radnik 1 Za Evropu
Čelik - Zvijezda Gradačac 1x Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Mala prednost Celiku ,samo sto je domacin
Široki Brijeg - Vitez - 1 Uz Sarajevo najsigurniji par
Prosjecna ekipa prva na tabeli,ispred konkurenata po 5 bodova? Onda su ovi ostali ispodprosjecne ekipe
Ma to ti je poznata filozofija mitoloskih bica. Samo im je ta prosjecna ekipa zamalo uvalila tri komada u prvom poluvremenu. Bitno je da "od sada nista vise nece biti isto" :lol:
BUDI ŽELJO !!!

Lawer_88
Postovi: 761
Pridružen/a: 27 okt 2009, 15:46
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Lawer_88 » 15 mar 2014, 12:37

Borac - Velež 1 (Prednost Borcu zbog domaceg terena)
Leotar - Travnik 2 (Leotar vec ispao)
Mladost - Sarajevo 2 (sad il nikad)
Olimpic - Rudar Prijedor 1 (Olimpic bolji)
Slavija - Željezničar x2 (Slavija ne moze da pobjedi Zelju)
Zrinjski - Radnik 1 (Zrinjski mora dobiti)
Čelik - Zvijezda Gradačac 1 (Čelik kao i zvijezda bez nekog psebnog imperativa, prednost nama zbog domaceg terena i jednostavno BOLJI SMO :) )
Široki Brijeg - Vitez 1 (Široki bolji i mora dobiti)
#samoČelik

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la bagrcavi » 15 mar 2014, 13:33

Borac - Velež 1 Borat će zapet, ali džaba opet ne mogu u evropu
Leotar - Travnik 2 Leotar na nivou FK Hrid
Mladost - Sarajevo 1x Ako ih ne deportuju mogli bi izvući remi, JaDni još nije pobjedio tako da će se čupati, ali opet naglašavam, ukoliko ih ne deportuju mogu do remija.
Olimpic - Rudar Prijedor 1 Olimpić jači ali nepredvidivi su skroz..
Slavija - Željezničar 2 Iako oslabljen i unakažen povredama, šampion će to riješiti šampionski
Zrinjski - Radnik 1x Zrinjski solidna ekipa, ali ni Radnik nije loš, izvukli su remi sa šampionom dva puta u ovoj sezoni
Čelik - Zvijezda Gradačac 1x2 Sva tri znaka u igri...
Široki Brijeg - Vitez 1 ne mora se ništa dalje pričati...
DRUG NEBI TI PUNCA

amypitar
Postovi: 8809
Pridružen/a: 03 avg 2012, 13:29
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la amypitar » 16 mar 2014, 16:56

amypitar je napisao/la:Borac - Velež Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Tako da bi ovde moglo biti 3+ vise gola
Leotar - Travnik -2 Leotar ispao,za Travnik utakmica života
Mladost - Sarajevo - 2 Sigurica kola
Olimpic - Rudar Prijedor - 1 Olimpicu treca sreca
Slavija - Željezničar 1x Slavija nece izgubiti,po meni Zeljo prosjecna ekipa
Zrinjski - Radnik 1 Za Evropu
Čelik - Zvijezda Gradačac 1x Utakmica bez nekog posebnog znacaja.Mala prednost Celiku ,samo sto je domacin
Široki Brijeg - Vitez - 1 Uz Sarajevo najsigurniji par


Mrtvi prosjek. ;)

Avatar
Baja_Zvjerka
Postovi: 4643
Pridružen/a: 09 jul 2009, 20:20
Lokacija: Grbavica
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Baja_Zvjerka » 16 mar 2014, 16:58

Joj Amy jesi ko proljev... Svako kolo kazes Zeljo kiksa, dosadan si mnogo...
Tad podiže desnu ruku On, i zapjeva "Željo šampion", Grbavica ust'a cijela, i zastava plavo bijela zaviori južnom tribinom! Đilda LEGENDA !

ŽELJO 1921 ! AMAR OSIM

marioo8888
Postovi: 556
Pridružen/a: 02 nov 2012, 21:04
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la marioo8888 » 16 mar 2014, 17:35

marioo8888 je napisao/la:Borac - Velež - X najteži par za prognozirat,Borac nepredvidljiv totalno,Velež postao pravo zajeban u gostima ipak blaga prednost Borcu pretežito zbog domaćeg terena,mislim da će vjerojatno 1 gol odlučit pobjednika,ako ga bude.Moja prognoza je 0:0.

Leotar - Travnik - 2 Mesari i nisu toliko loša ekipa,čini se da su ozbiljno namjerili i sljedeće sezone igrat u Premier Ligi,ako im je to uistinu cilj ovdje neće ni pomišljati na prosipanje bodova protiv preslabog Leotara 1:2.

Mladost - Sarajevo - 2 Mnogo toga će reći i sutrašnji derbi,nakon kojeg bi se po mom mišljenju pitari mogli početi dizati u formi i pretvarati se u ono što žele da budu,Sarajevo kvalitetnije iako je Mladost itekako tvrda gosti uzimaju 0:2.

Olimpic - Rudar Prijedor - 1 Olimpic kući katastrofalan za ekipu sa takvim imenima,ali bi Prijedorčani trebali biti nešto lakši zalogaj za Vukove koji ovo moraju pobjediti i tako potvrditi bod sa Koševa 4:1.

Slavija - Željezničar - X Meni je ova Slavija iza Leotara najlošija ekipa u ligi,mislim da će ih dobit Željo vjerojatno ali tko zna,možda budu uzdrmani zbog derbija :P pa kiksaju,a ja se još uvijek nekako nadam tituli,pa onda prije svega zbog toga neka bude miroljubivo 0:0,a može i 1:1 baš svejedno.

Zrinjski - Radnik - 1 Kvalitetniji smo duplo od Radnika,ali opet treba ih maksimalno ozbiljno shvatit što će se i uraditi,bilo bi jako dobro postići neki rani gol da ih otvorimo jer što duže držali mrežu netaknutom to će biti teže i bit će sve jači bunker ali neka bude 2:0 sasvim dovoljno.

Čelik - Zvijezda Gradačac - 1 Čelik pokazao dosta slabosti protiv Rudara,što i nije bila neka tajna ali mislim da će isčupat nekako pobjedu na guzove 2:1.

Široki Brijeg - Vitez - 1 Kvalitetniji domaćin,trebao bi uzeti ali iako dobiju utakmicu to će biti teže od očekivanog,Vitez će bit tvrd protivnik 1:0.
8/8

ko zna zna :D

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Armala » 16 mar 2014, 17:41

Jesi bar unovcio ovo? :D

marioo8888
Postovi: 556
Pridružen/a: 02 nov 2012, 21:04
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la marioo8888 » 16 mar 2014, 17:45

Armala je napisao/la:Jesi bar unovcio ovo? :D
Jučer ne,nisam ništa igrao.Danas jesam ali ima još Fiore i Sevilla 1 s tim da sam Sarajeva igro oba ne daju a ne 2 i Želju manje od 3 gola a ne X :D

Armala
Postovi: 841
Pridružen/a: 31 jan 2014, 20:33
Kontakt:

Re: XXII KOLO PL BIH

Post Postao/la Armala » 16 mar 2014, 17:49

Ja skinem oba ne daju i Sajevo, Zrinjski i Siroki ali me Zeljo sjebe :) Cekao bih jos par manji kvota

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 17 gostiju.