FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
ennis
Postovi: 2274
Pridružen/a: 24 feb 2012, 21:20
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ennis » 13 jun 2013, 14:31

Admiral_TM87 je napisao/la:Tesko je ocekivati pojacanja, prvo zbog besparice, a drugo jer svi imalo bolji igraci trenutno cekaju da im sta ispadne vani... Nismo se mi sad toliko oslabili, jedino sto raju pogadja sto se stagnira na tom planu ali tako je kako je... Sigurno ce kasnije doci jos 1-2 igraca... Evropa ko Evropa, a ovde u PL ni ostali klubovi nesto drasticno ne rade... Sad u kakvoj ce ko formi biti, kako ce se kome poklopiti stvari ostaje da se vidi...
Ma titula i sa ovim igrackim kadrom je sasvim realna,svi timovi iz vrha ce ostati po kvalitetu tu negdje,mozda cak i slabiji.Sarajevu otisla 2 najbolja igraca prosle sezone,Borac nema para.Samo sto mi imamo AO u prednosti smo sigurno..
SLOBODA NAVIJAČIMA

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 13 jun 2013, 14:34

Ma zeza se frajer za lazara sta vam je... :mrgreen:

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 13 jun 2013, 14:40

Uz ovakav usran dan,jos kada bi Lazara vidio danas na prozivci...ta bi kap prelila casu :D
Amare hvala ti...

Avatar
SamoZeljo
Postovi: 6820
Pridružen/a: 20 nov 2010, 09:52
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la SamoZeljo » 13 jun 2013, 14:42

nime_tm87 je napisao/la:Ma zeza se frajer za lazara sta vam je... :mrgreen:
Nadam se i ja da se zeza ali, glupa zezancija. Od takvih zezancija moze da se umre. :mrgreen:

Avatar
Zekoo
Postovi: 1165
Pridružen/a: 02 jun 2012, 19:45
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Zekoo » 13 jun 2013, 14:47

aleksandar_veliki je napisao/la:
pile87 je napisao/la:
Guvo je napisao/la:@zekoo
Sve ce se znati za koju sedmicu, bice u medijima ali su zagrizli opasno i vec je na pregovorima a njima.
Imamo klauzulu o procentu ne znam koliko ali sigurno imamo...
Nema Pile, danas sam dobio potvrdu te informacije. Ali, Lazio, braćo mila, dao Bog, ali...
Nije mi jasno kako se Amar tu uspio za-****, šteta... Ne mora ništa bit od ovog Lazia, al Višća je perspektivan igrač bio i kad je otišao iz Želje čudi me taj propust...

@Southboy taj isti interviju imaš na ss.ba
Zadnja izmjena: Zekoo, dana/u 13 jun 2013, 14:49, ukupno mijenjano 1 put.

PL BiH -1
Postovi: 896
Pridružen/a: 11 nov 2010, 23:17
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PL BiH -1 » 13 jun 2013, 14:48

Ahahaha sto vas Dandy isfura. Ja sam ga trebao podrzati u tome ali obaveze me pricepile. Dogovor je bio da se izofira ovaj pitar pod imenom zeljoooo. Ali ste se svi izofirali i neka ste. Hocete informacije sa foruma :lol:

Nisam blizak klubu, nisam u klubu a znam puno i bas cu poletiti da ovdje kazem. Eto inace se ovdje prvo sve sazna. De uozbiljite se. Zna i Aco puno sigurno i vise od mene pa ne leti da vam napise na forumu. Znaci forum je za diskusiju kome se sta svidja od igraca, igre, do uslova i ne uslova a ne da bi se neke "provjerene" informacije sirile.

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 13 jun 2013, 14:51

Ako ovaj Zeljkovic dolazi,znaci za Benju je zavrsena prica???
Amare hvala ti...

gracic
Postovi: 34
Pridružen/a: 05 jul 2010, 13:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la gracic » 13 jun 2013, 14:55

SamoZeljo je napisao/la:
nime_tm87 je napisao/la:Ma zeza se frajer za lazara sta vam je... :mrgreen:
Nadam se i ja da se zeza ali, glupa zezancija. Od takvih zezancija moze da se umre. :mrgreen:

" onclick="window.open(this.href);return false; :)
ŽEEEEELJOOOOO

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 13 jun 2013, 15:04

zeljo4life je napisao/la:Ako ovaj Zeljkovic dolazi,znaci za Benju je zavrsena prica???
90%
A Bogi definitvno izgleda ne potpisuje novi ugovor.... meni je iskreno drago jer to vise nije onaj isti Bogi od maribora covjek je izgubljen, a plus godine su tu i treba neko mladji da stane na njegovo mjesto... takodje BiH volio i da Vasa ode gdje bi Šef bio primoran uraditi mali remont odbrane

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Amoxicillin » 13 jun 2013, 15:10

ChWilla je napisao/la:"mišljenje" je teška riječ, to podrazumijeva više kognitivne funkcije, logiku, indukciju, dedukciju fazone...
+1 ;) izgleda da si se bavio logikom ;)
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Elegant » 13 jun 2013, 15:11

Alternativa za Antolovica ? Odlazi li on ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 13 jun 2013, 15:12

Elegant je napisao/la:Alternativa za Antolovica ? Odlazi li on ?
otiso ;) alternative jos nema osim mladog Kjosevkog suskalo se i za Adnana Hadzica iz Zrinjskog ma ko zna, AMAR ZNA ;)

ninox
Postovi: 94
Pridružen/a: 10 jul 2012, 15:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ninox » 13 jun 2013, 15:12

PL BiH -1 je napisao/la:Ahahaha sto vas Dandy isfura. Ja sam ga trebao podrzati u tome ali obaveze me pricepile. Dogovor je bio da se izofira ovaj pitar pod imenom zeljoooo. Ali ste se svi izofirali i neka ste. Hocete informacije sa foruma :lol:

Nisam blizak klubu, nisam u klubu a znam puno i bas cu poletiti da ovdje kazem. Eto inace se ovdje prvo sve sazna. De uozbiljite se. Zna i Aco puno sigurno i vise od mene pa ne leti da vam napise na forumu. Znaci forum je za diskusiju kome se sta svidja od igraca, igre, do uslova i ne uslova a ne da bi se neke "provjerene" informacije sirile.
ahahah jos jedan intelektualac!!

Admiral_TM87
Postovi: 566
Pridružen/a: 15 jan 2010, 00:04
Lokacija: Teheran
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Admiral_TM87 » 13 jun 2013, 15:15

Elegant je napisao/la:Alternativa za Antolovica ? Odlazi li on ?
Mislim da je to najveci hendikep za nas... Mislim da se ceka da to rijesi sa legijom, e sad hoce li uspjeti na vakat... Valjalo bi ga ako nista opet na posudbu...

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 13 jun 2013, 15:16

Elegant je napisao/la:Alternativa za Antolovica ? Odlazi li on ?
Ma nije jos nista zvanicno. Otisao je u Warsavu na pregovore sa Legijom. Vidjet cemo, on bi volio ostati jos jednu godinu u Zelji. Navodno jos nije uspio postici dogovor sa njima, bar po Amarovoj prici..

ninox
Postovi: 94
Pridružen/a: 10 jul 2012, 15:25
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ninox » 13 jun 2013, 15:17

Dandy i PL_Bih, hahah poslali raju po cevape hahah, jesu lafci, hahah, izofirali pitara na temi Željeznicar haha, nalozila se i ostala raja hahaha,, bas su cool haha, oni su face haha, kako im samo zavidim i kako su kreativni haha?!!

Upravo ovako izgleda ovo što vas dvojica priačate!

Avatar
Amoxicillin
Postovi: 1605
Pridružen/a: 18 apr 2012, 23:39
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Amoxicillin » 13 jun 2013, 15:18

Nek gurne mladu svježu krv na go, ovaj mali bi srcem branio ba ;) Nije to isto kad ti brani plaćenik i domaće dijete
Ja sam za Vecu!
Hmm, dala mi je do sad ove nadimke: "Kmeki", "Cmizdravo benavo kmečalo", "šef", "sekundarno ljepilo"...to be continued.

Avatar
bistrikboy
Postovi: 6696
Pridružen/a: 22 apr 2008, 18:12
Lokacija: Memli Side
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la bistrikboy » 13 jun 2013, 15:22

DzoleZeljo je napisao/la:
Elegant je napisao/la:Alternativa za Antolovica ? Odlazi li on ?
Ma nije jos nista zvanicno. Otisao je u Warsavu na pregovore sa Legijom. Vidjet cemo, on bi volio ostati jos jednu godinu u Zelji. Navodno jos nije uspio postici dogovor sa njima, bar po Amarovoj prici..
Ma ne bi volio ostati!Kod nas ce samo ako ne raskine ugovor sa Legijom pa ga oni opet nama posude,inace ce u HNL gdje ima odlicnu ponudu
– Prvo i prvo, sve što ja kažem to je moje i samo moje mišljenje. To što je Vranješ uradio je uvreda za sve iskrene navijače. Za sve ljude koji vole ovu državu- kaže Ibišević na početku intervjua

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 13 jun 2013, 15:25

PL BiH -1 je napisao/la:Ahahaha sto vas Dandy isfura. Ja sam ga trebao podrzati u tome ali obaveze me pricepile. Dogovor je bio da se izofira ovaj pitar pod imenom zeljoooo. Ali ste se svi izofirali i neka ste. Hocete informacije sa foruma :lol:
Vi baš ko kakva dječurlija! Takve šale su zanimljive samo osnovcima...

Ovdje svi vagaju te nazovimo "informacije" i ogromna većina kao i ja (to što neko napiše) gleda kao na mahalsku priču. To što je DANDY napisao je u rangu naučne fantastike, "Doći će neko zvučno pojačanje koje će odjeknuti u cijelom regionu"? Po meni, jedini koji su ispali smiješni ste vi!

Kako ste krenuli zezati raju (čast izuzecima) i kritikovati svaki njihov post koji se kosi sa vašim mišljenjem, ovde neće ostati niti pisati niko osim pojedinih, koji će na kraju zezati jedan drugog jer neće imati više koga da zezaju.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
zeljo4life
Postovi: 522
Pridružen/a: 10 apr 2013, 00:09
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la zeljo4life » 13 jun 2013, 15:27

nime_tm87 je napisao/la:
zeljo4life je napisao/la:Ako ovaj Zeljkovic dolazi,znaci za Benju je zavrsena prica???
90%
A Bogi definitvno izgleda ne potpisuje novi ugovor.... meni je iskreno drago jer to vise nije onaj isti Bogi od maribora covjek je izgubljen, a plus godine su tu i treba neko mladji da stane na njegovo mjesto... takodje BiH volio i da Vasa ode gdje bi Šef bio primoran uraditi mali remont odbrane
Meni za Benju iskreno nije drago,al ako je dobra lova...ebi ga
Amare hvala ti...

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Albas1921, boki86 i 72 gosta.