FK Željezničar - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: insider,LjoZee,irfo

Avatar
exbabilon
Postovi: 2288
Pridružen/a: 19 feb 2012, 09:34
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la exbabilon » 13 jun 2013, 15:32

Dosta promjena u par dana, meni to i ne smeta previse. Nakon 4 sezone mozda je i vrijeme za bitnije osvjezenje igrackog kadra, ali samo ako se radi o igracima koji znaju igrat lopte. Ne sumnjam da ce Amar upravo takve i dovodit. Da se mene pita ja bih sad pustio i Adila i Svraku i Benju. Pustio bih i Vasilica da zaradi gdje mu je volja. Mozda je to previse promjena, ali to su i velike pare, a onda se otvaraju nove mogucnosti da se dovedu neki drugi kvalitetni igraci koji ce dati sve od sebe da se dokazu. Kako god da ispadne na kraju, vjerujemo Amaru i to je to.
Navijati za druge klubove je stvar geografije, navijati za Želju je stvar filozofije.

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 13 jun 2013, 15:36

zeljo4life je napisao/la:
nime_tm87 je napisao/la:
zeljo4life je napisao/la:Ako ovaj Zeljkovic dolazi,znaci za Benju je zavrsena prica???
90%
A Bogi definitvno izgleda ne potpisuje novi ugovor.... meni je iskreno drago jer to vise nije onaj isti Bogi od maribora covjek je izgubljen, a plus godine su tu i treba neko mladji da stane na njegovo mjesto... takodje BiH volio i da Vasa ode gdje bi Šef bio primoran uraditi mali remont odbrane
Meni za Benju iskreno nije drago,al ako je dobra lova...ebi ga
Meni jeste drago jer stagnira momak ovdje... ne volim kad igrac ne zna lijevom ubacit
Opet nase je dijete, svaka mu cast ima porodicu nek ode i rijesi egzistenciju

amer_zeljoo
Postovi: 405
Pridružen/a: 25 okt 2009, 12:37
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la amer_zeljoo » 13 jun 2013, 15:55

a kolike bi se pare trebale dobiti za colica?

Avatar
Southboy
Postovi: 938
Pridružen/a: 20 apr 2013, 12:53
Lokacija: Dolina cupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Southboy » 13 jun 2013, 15:57

Po prici bi trebali biti dobri oko 200.000-250.000 €
19TM87

ŠAMPIONI:1946,1972,1998,2001,2002,2010,2012,2013
KUP BiH:2000,2001,2003,2011,2012
SUPER KUP:1998,2000,2001

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 13 jun 2013, 16:02

Stanovnik Grbavice od petka vjerovatno neće biti ni Jadranko Bogičević. On će karijeru vjerovatno nastaviti u Izraelu u ekipi Hapoel Ramat Hasharona.

"Pojaviću se na prozivci i razgovarati sa Osimom", šanse da ostane u Želji su gotovo pa nikakve...


Eh sad, kome vjerovati!?
Zadnja izmjena: Anonimac, dana/u 13 jun 2013, 16:04, ukupno mijenjano 1 put.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
nime_tm87
Postovi: 5980
Pridružen/a: 23 jun 2009, 13:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la nime_tm87 » 13 jun 2013, 16:04

Anonimac je napisao/la:Stanovnik Grbavice od petka vjerovatno neće biti ni Jadranko Bogičević. On će karijeru vjerovatno nastaviti u Izraelu i to u ekipi Hapoel Ramat Hasharona.

"Pojaviću se na prozivci i razgovarati sa Osimom", šanse da ostane u Želji su gotovo pa nikakve...


Eh sad, kome vjerovati!?
Ma ode Bogi 100%

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 13 jun 2013, 16:15

Trebaće nam gomila novih igrača, ruku na srce, bar dva štopera. Vasilić i Kerla pod upitnikom dali će ostati a i da ostanu u lošoj su formi... Golmani, obavezno! Ostalo zavisno od odlazaka.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
DukeOfWellington
Postovi: 8876
Pridružen/a: 01 mar 2013, 21:27
Lokacija: South Sandwich Islands
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DukeOfWellington » 13 jun 2013, 16:18

Jel Bogiju sad ističe ugovor pa nemamo od njeg' ništa il' se možemo nadat' nekoj kinti?

DANDY
Postovi: 1059
Pridružen/a: 30 dec 2008, 23:00
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DANDY » 13 jun 2013, 16:21

Anonimac je napisao/la:
PL BiH -1 je napisao/la:Ahahaha sto vas Dandy isfura. Ja sam ga trebao podrzati u tome ali obaveze me pricepile. Dogovor je bio da se izofira ovaj pitar pod imenom zeljoooo. Ali ste se svi izofirali i neka ste. Hocete informacije sa foruma :lol:
Vi baš ko kakva dječurlija! Takve šale su zanimljive samo osnovcima...

Ovdje svi vagaju te nazovimo "informacije" i ogromna većina kao i ja (to što neko napiše) gleda kao na mahalsku priču. To što je DANDY napisao je u rangu naučne fantastike, "Doći će neko zvučno pojačanje koje će odjeknuti u cijelom regionu"? Po meni, jedini koji su ispali smiješni ste vi!

Kako ste krenuli zezati raju (čast izuzecima) i kritikovati svaki njihov post koji se kosi sa vašim mišljenjem, ovde neće ostati niti pisati niko osim pojedinih, koji će na kraju zezati jedan drugog jer neće imati više koga da zezaju.
A što nebi zezali,(nisam do sada nikoga kritikovao) kada velika večina ljudi ovdje dođe da saznaju informaciju da bi poslije mogli iste prenositi po mahali i FB.Ljudi moji forumi nisu za takvih stvari.Za razmjenu mišljenja jesu ali za ovoga nisu.Pa ovaj Željooo vam danima potura rovari po forumu a vi ga pitarom nazivate.A lik je sve samo ne neinformisan.

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 13 jun 2013, 16:25

DukeOfWellington je napisao/la:Jel Bogiju sad ističe ugovor pa nemamo od njeg' ništa il' se možemo nadat' nekoj kinti?
Istice mu ugovor ovaj mjesec.
Kolko ima godina ovaj Zeljkovic.

Avatar
Semper
Postovi: 2663
Pridružen/a: 04 feb 2012, 00:08
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Semper » 13 jun 2013, 16:47

Treba li smo pokušati dovesti Avdukića jer je najbolji golman u našoj državi. Standardan je reprezentativac i ako se BiH plasira na SP od Fife svaki klub ako ima reprezentativca dobija određenu naknadu. Po riječima navijača Borca Zeljković je loš tj kako oni kažu velika prevara.
Zadnja izmjena: Semper, dana/u 13 jun 2013, 16:57, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
ceze
Postovi: 4332
Pridružen/a: 11 dec 2011, 00:58
Lokacija: Brdoviti Balkan
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la ceze » 13 jun 2013, 16:51

Izgleda da je Avdukić za Zrinjski potpisao.
Gdje prestaje razum, počinje Bosna ...

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 13 jun 2013, 16:56

DANDY je napisao/la: A što nebi zezali,(nisam do sada nikoga kritikovao) kada velika večina ljudi ovdje dođe da saznaju informaciju da bi poslije mogli iste prenositi po mahali i FB.Ljudi moji forumi nisu za takvih stvari.Za razmjenu mišljenja jesu ali za ovoga nisu.Pa ovaj Željooo vam danima potura rovari po forumu a vi ga pitarom nazivate.A lik je sve samo ne neinformisan.
Buraz, niko ne voli da ga neko zeza i pravi budalom. Prvi ti i ja pa svi ostali... Istina je, i ja isto dođem da saznam nešto o Želji, što već ne znam. Pravila foruma brane da se kopiraju linkovi ili tekstovi sa drugih portala, tako da moramo to napisati kao da smo negdje čuli ili pročitali. Htio sam reći da se ne možeš ni na šta pozvati, nego moraš reći u svoje ime. Kad neko nešto slično napiše odmah se javljaju dežurni kritičari i ismijavaju takve postove, tako da isti ispadaju budale što su uopšte pisali. Prema tome, to su jedine stvari o kojima možemo polemisati u ovom pauznom periodu ali zbog kritika i ismijavanja postova većina više ne piše nista "normalno".

Na svakoj stranici možeš vidjeti gomilu rasprava o tome, jeli pravilno napisao riječ, dali je nešto rekao a nema dokaz i sl. mjesec dana traže skener i dokument, pominju advokate, pozivaju na proteste... Sve u svemu, gomila nekakvih gluposti. To su jedina razmjena mišljenja na ovom forumu u zadnje vrijeme, a kad neko nešto "normalno" pomene (što je čuo negdje) vezano za klub, onda se javljaju dežurni kritičari (koji misle da posjeduju forum samo zbog toga što su se ranije učlanili) i sve ide u krug. Iskreno, više bih volio čitati o tome što je neko čuo i vagati dali bi moglo išta od toga biti ili je samo u pitanju šuplja nego ovo ostalo što sam nabrojao.

To je moje iskreno mišljenje, pa vi sad navalite i napadajte koliko hoćete.
Zadnja izmjena: Anonimac, dana/u 13 jun 2013, 17:01, ukupno mijenjano 2 puta.
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

Avatar
DzoleZeljo
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jul 2012, 15:18
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la DzoleZeljo » 13 jun 2013, 16:57

Semper je napisao/la:Treba li samo pokušati dovesti Avdukića jer je najbolji golman u našoj državi. Standardan je reprezentativac i ako se BiH plasira na SP od Fife svaki klub ako ima reprezentativca dobija određenu naknadu. Po riječima navijača Borca Zeljković je loš tj kako oni kažu velika prevara.
Pa i Antolovic je bio katastrofalan u kod njih. Ipak mislim da oni imaju pogresan pristup prema pojedincima, sto ne mora znaciti da mi imamo. Doduse, do sada smo imali neke srece sa vec nekim izvakanim imenima, ali slucaj Smajic nas opet primorava da se spustimo na zemlju.

Mislim da je Amar nesto uocio u tom momku. E sada je na njemu da se dokaze na ovim pripremama....

Sto se tice Avdukica, upotpunosti se slazem sa tobom. Trebali bi uciniti sve da ga dovedemo u nase redove...

EDIT: Hoce Sejo, dobar je on...
Zadnja izmjena: DzoleZeljo, dana/u 13 jun 2013, 17:01, ukupno mijenjano 1 put.

mulumbu1921
Postovi: 360
Pridružen/a: 16 mar 2013, 15:49
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la mulumbu1921 » 13 jun 2013, 16:59

sejo ako doce bit ce veliko pojacanje vjerujte mi,jedan od rijetkih igraca koji iz trka moze fino centrirati ;)
ZIVIO NAM OSIM DRAGI !

Avatar
likusa
Postovi: 3233
Pridružen/a: 23 dec 2011, 11:09
Lokacija: Ilijaš
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la likusa » 13 jun 2013, 17:05

Mene interesuje hocel Bekric ostat :mrgreen:
Željeznicar za život cijeli !

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la terabajt » 13 jun 2013, 17:07

likusa je napisao/la:Mene interesuje hocel Bekric ostat :mrgreen:
Hoce.

PlaviSaJUGA
Postovi: 452
Pridružen/a: 13 apr 2013, 16:59
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la PlaviSaJUGA » 13 jun 2013, 18:09

Sljedeca sezona ce bit jedna od najinteresantnih i najkvalitetnih od nastanka PLBiH u to sam uvjeren !
Ma vi stvarno niste normalni !!!

Avatar
Anonimac
Postovi: 808
Pridružen/a: 06 feb 2013, 21:44
Lokacija: Dolina ćupova
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la Anonimac » 13 jun 2013, 18:48

slika
Kad dođu teški dani i kada ti loše krene, digni pogled ka tribini ugledaćeš tamo mene...

master44
Postovi: 876
Pridružen/a: 28 feb 2010, 12:48
Kontakt:

Re: FK Željezničar

Post Postao/la master44 » 13 jun 2013, 19:00

PlaviSaJUGA je napisao/la:Sljedeca sezona ce bit jedna od najinteresantnih i najkvalitetnih od nastanka PLBiH u to sam uvjeren !
Po cemu ce biti molim te najkvalitetnija ? Vidis da najbolji igraci iz svih klubova dzabe odose gdje bilo, samo da ne igraju u nasoj ligi. Pa i ova djeca sto jos nisu ni jedan ugovor profesionalni potpisala gledaju da se gdje uvale. Klubovi su u strasnoj finansijskoj krizi tako da kvalitete sigurno nece biti a svega ostalog kao i uvijek hoce.

Zaključano

Natrag na “FK Željezničar”

Online

Trenutno korisnika/ca: Alipasino, BIZMARK66, godrina i 32 gosta.