XXIII KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

edgardavids
Postovi: 343
Pridružen/a: 17 nov 2013, 13:37
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la edgardavids » 18 mar 2014, 19:16

Radnik - Slavija Radnik mora popraviti utisak poslje gostovanja u Mostaru.

Rudar - Mladost 0-0 najprije

Sarajevo - Velež Očekujem remi iako je Sarajevo favorit, pogotovo jer smo mi oslabljeni ali imamo jednu od jačih odbrana u ligi.

Željezničar - Široki Brijeg Uzima ovo Željo

Zrinjski - Borac Nula ko Hum

Travnik - Čelik Mislim da bi Čelik mogo do 3 boda ovdje

Vitez - Leotar Kec burazeru, Leotar druga liga.

Zvijezda - Olimpic Miriše mi na nulu

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 19 mar 2014, 10:10

Jako tesko kolo za prognoze. Ipak, pravi kladionicari ce ovo odigrati bez dvoznaka :mrgreen:

Radnik - Slavija 1 (Teska utakmica, ali mislim da Radnik ovo dobija)

Rudar - Mladost 1 (Rudaru gori pod nogama, ako ovu utakmicu ne dobiju. pridruzice se Leotaru )

Sarajevo - Velež 1 ( Sarajevo ipak dosta kvalitetnije a Velez zadnjih godina veoma rijetko se sa Koseva vraca neporazen)

Željezničar - Široki Brijeg 2 (Iznenadjenje kola. Mozda derbi citavog prvenstva, sva tri znaka su u igri, a mislim da ce pobjednika odrediti psiholoski momenat jer Zeljo igra na svom terenu i pod imeperativom je pobjede, sa druge strane Siroki Brijeg dolazi na Grbavicu i nema sta da izgubi, jer od Zelje na Grbavici nije sramota izgubiti, ali moze dosta toga da dobije)

Zrinjski - Borac 1 ( Borac u totalnoj stagnaciji, bezvoljan, cini mi se da i ovo sto igra, igra na silu, dok je Zrinjski u usponu forme i mislim da ce ovo dobiti)


Travnik - Čelik 2 ( Ako ne bude dogovora, ovo bi mi morali dobiti, jer mi smo bolji od Travnika)

Vitez - Leotar 1 ( Sigurica kola, ide Vitez u sredinu tabele, tu im jeste mjesto)

Zvijezda - Olimpic 2 ( Vukovi su kvalitetniji, ali igra im nije za prepoznat ovog proljeca. Ako i dalje misle da se bore za Ebropu, ovo bi trebali dobiti)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la krmak » 19 mar 2014, 12:21

Radnik - Slavija X duel ekipa podjednakih snaga u borbi za opstanak

Rudar - Mladost 1 mladost nelosa u posljednje vrijeme al prednost rudaru zbog domaceg terena

Sarajevo - Velež 1 minimalna pobjeda sarajeva iako je lako moguce da velez uzima bod

Željezničar - Široki Brijeg 2 zeljeznicar gubi zbog izostanaka nekih igraca

Zrinjski - Borac 1

Travnik - Čelik X celik vjerovatno bolji ali igraju u gostima

Vitez - Leotar 1 leotar siguran putnik u drugu ligu

Zvijezda - Olimpic 2 vjerujem da je olimpik dovoljno kvalitetan da uzme bodove zvijezdi

meme pitar
Postovi: 198
Pridružen/a: 15 maj 2009, 12:39
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la meme pitar » 19 mar 2014, 16:39

Radnik - Slavija Mislim da je Slavija bolja ali je lako moguć remi (X)

Rudar - Mladost Ovo vidim kao pobjedu Mladosti ,prijatno sam iznenađen kako su odigrali čitavo proljeće

Sarajevo - Velež Bit će svašta ali na Koševu nemože niko uzeti više ni bod 2:0 za Sarajevo

Željezničar - Široki Brijeg Mislim da je ovo X i to 1:1

Zrinjski - Borac Borac bez trenera a Zrinjski se napeo ko **** -Pobjeda Zrinjskog

Travnik - Čelik - Teško ko može dobiti Travnik tamo ali ovo je derbi kantona i moguć je X

Vitez - Leotar Pobjeda Viteza i to glatko -iz 1 u 1

Zvijezda - Olimpic E svašta, Olimpic možda ima i najbolji tim u ligi ali i glupog trenera i još gluplju upravu . Moguć X

Avatar
Buu
Postovi: 3235
Pridružen/a: 22 maj 2011, 19:45
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la Buu » 19 mar 2014, 17:24

Radnik - Slavija - 2 vecu zelju za opstanak

Rudar - Mladost - 2 ljudi igraju odlicno

Sarajevo - Velež - 1 posteni Dino je to vec sredio

Zrinjski - Borac - 1 ostali bez trenera, kriza velika

Travnik - Čelik - 1 pazi komsija na komsiju

Vitez - Leotar - 1

Zvijezda - Olimpic - 1 zavrsili su sa evropom i kupom, okrenut ce se juniorima
NO PYRO NO PARTY

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la anel81m » 19 mar 2014, 21:55

Buu je napisao/la:Radnik - Slavija - 2 vecu zelju za opstanak

Rudar - Mladost - 2 ljudi igraju odlicno

Sarajevo - Velež - 1 posteni Dino je to vec sredio

Zrinjski - Borac - 1 ostali bez trenera, kriza velika

Travnik - Čelik - 1 pazi komsija na komsiju

Vitez - Leotar - 1

Zvijezda - Olimpic - 1 zavrsili su sa evropom i kupom, okrenut ce se juniorima
Kad pođe **** o poštenju...... :oops:

Avatar
rodjak
Postovi: 2263
Pridružen/a: 29 jan 2009, 20:19
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la rodjak » 20 mar 2014, 00:25

Radnik - Slavija x dobro i za jedne i za druge
Rudar - Mladost 1 Rudar ako ne pobjedi nek pocne sa pakovanjem

Sarajevo - Velež x Vjerovatno ce pitari dobiti,jer se cuvamo za kup,ali eto

Željezničar - Široki Brijeg x Zeljo oslabljen,Siroki dobar,najvjerovatnije 1:1

Zrinjski - Borac 2 Borac igrao proslo kolo dosta jacu utakmicu,sad mu dolaze laksi protivnici

Travnik - Čelik 1 Travnik ovo uzima i uplovljava u mirnu luku

Vitez - Leotar 1 a sta drugo reci

Zvijezda - Olimpic 2 Zvijeda mi je draga ali je Olimpic puno jaci
Mostar je jedini grad u svijetu u kome nije dozvoljeno jednom sportskom kolektivu da ravnopravno koristi gradske objekte a samo radi toga sto je taj sportski kolektiv drugacije politicke opcije pa i zbog etnickih razlicitosti

BILO KUDA UZ VELEZ SVUDA

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la invincible1921 » 20 mar 2014, 01:53

Radnik - Slavija 1

Rudar - Mladost 1

Sarajevo - Velež 1

Željezničar - Široki Brijeg 1

Zrinjski - Borac 1

Travnik - Čelik x

Vitez - Leotar 1

Zvijezda - Olimpic x
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la krmak » 20 mar 2014, 02:52

rodjak je napisao/la: Zrinjski - Borac 2 Borac igrao proslo kolo dosta jacu utakmicu,sad mu dolaze laksi protivnici
simpatičan si

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la zizu1991 » 20 mar 2014, 13:39

Radnik - Slavija - Vjerujem da Bijeljinci mogu do 3 boda - 1

Rudar - Mladost - U ovom susretu mi sve miriše na neriješen ishod - X

Sarajevo - Velež - dolazimo bez nekoliko standardnih igrača, vjerujem u naše momke, mislim da možemo uzeti bod - X

Željezničar - Široki Brijeg - Teška utakmica za prognozirati, ali vjerujem u pobjedu Željezničara - 1

Zrinjski - Borac - Borac nema šta da traži u Mostaru, Zrinjski se zahuktao, 3 boda ostaju pod BB - 1

Travnik - Čelik - Čelik može do boda - X

Vitez - Leotar - Vitez minimalno protiv sada već drugoligaša - 1

Zvijezda - Olimpic - Mislim da Zvijezda može do boda - X
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

slobodnjak
Postovi: 881
Pridružen/a: 29 maj 2013, 23:34
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la slobodnjak » 21 mar 2014, 20:46

Radnik - Slavija X Ko ovdje izgubi mogao bi se naći u problematičnoj situaciji.Teška i loša utakmica,a 0-0 je najrealniji rezultat.

Rudar - Mladost 1 Posljednji voz za Prijedorčane .Mislim da će se ukrcati u njega.Po meni je Mladost na kraju priče ipak novi-stari član prve lige rs -a.Vidjećemo jeli ova moja logika tačna.

Sarajevo - Velež 1 Ovdje će Sarajlije trgati.Teško je svima sa Rodjenim tvrda su ekipa ali pobjeda Sarajeva jer im više trebaju bodovi.

Željezničar - Široki Brijeg 1Tradicija,kvalitet domaći teren i sve je na strani plavih.Ko kuća...

Zrinjski - Borac 1
Borcu nesto fali to je sada jasno.Zrinjski će ponovo u Evropu.

Travnik - Čelik 1sasvim nova slika na Piroti.Sutra će po svim najavama na stadionu biti najmanje 2.500 gledalaca od kojih dosta Zeničana.Medjutim neće to biti poznata anemična Travnička publika.Raja će sutra svim srcem biti uz Vezire jer je prepoznala nešto čega već 10 godina nije bilo.Travnik je preko noći postao klub koji zna šta hoće ima sve uslove,i ako prezive ovu sezonu a ne sumnjam u to,iduću će biti svašta.Uostalom i mnogo lošiji Travnik je dobijao redovno Zeničane na Piroti. Ako Travnik dobije sutra ostaje sigurno u ligi.

Vitez - Leotar1Utakmica samo da se odigra.Svi znamo zašto...

Zvijezda - Olimpic X
E ovdje stvarno ne znam šta će biti.Olimpik je bolji .To su fakta pa me ni dvojka nebi iznenadila,ali Zvjezda je stabilan prvoligaš pa mogu i oni dobiti.Tu je to negdje.

Avatar
tarikhordas
Postovi: 425
Pridružen/a: 04 jul 2011, 22:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la tarikhordas » 21 mar 2014, 20:57

Radnik - Slavija 1 Jedini razlog domaci teren.

Rudar - Mladost X Mladost zaista igra lijepo, borbeno, a vjerujem da im samopouzdanja ne manjka nakon dobrih partija ove sezone protiv jakih klubova. X u najmanju ruku, mada je blizu i dvica.

Sarajevo - Velež 1 Rutinski, sa pola snage ko u Bijeljini :P

Željezničar - Široki Brijeg X Mozda i najrealniji ishod (a bome i najbolji za nas), Siroki sigurno bolja ekipa mada strumfovi imaju prednost domaceg terena tamo vamo, obrni okreni 1:1 :)

Zrinjski - Borac 1 Borac bez ikakvih ambicija, Zrinjski motivisan, bolji, kec ko kuca.

Travnik - Čelik 1 Svi znamo da Pirota kada Travniku treba za opstanak postaje Dzehenem Arena, a i nek' se malo njeguju komsijski odnosi, vratice to njima veziri iduce sezone.

Vitez - Leotar 1 Da se ne ponavljamo svi bezveze opet.

Zvijezda - Olimpic 2 mhm, svasta ovde moze biti, ocekujemo nezanimljivu utakmicu i eto nek bude 0:1 iz vjerovatno jedne od rijetkih prilika na utakmici
I svako jutro kad se probudim, uv'jek na tebe prvo pomislim...

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la hilmo » 21 mar 2014, 21:20

Radnik VS Slavija - NIje baš neka utakmica koja privlači previše pažnje, onako rekao bih prijateljska ;). Mogao bi ovdje Radnik do pobjede, neke minimalne, naravno ako su prebolili debakl iz prošlog kola. U suprotnom bi Slavija mogla odigrati na u kartu i ako u prvim minutama zabiju gol, mogli bi do boda(bodova). Ja tipujem na pobjedu domaćina.

Rudar VS Mladost - Jedna izuetno bitna utakmica za Rudar. Pobjedom bi se bodovno izjednačili sa svojim protivnikom. Mladost nije ni malo naivna ekipa a i u proljetnom dijelu su pokazali da itekako znaju igrati nogomet. Ovdje Mladost može do boda, što bi Rudar gurnulo prema Prvoj ligi RS-a.

Sarajevo VS Velež - Velež u zlatnoj sredini i borba za Evropu kroz ligu je izgubljena, ostaje im Kup gdje imaju dobre šanse za prolaz dalje. Mi još uvijek ganjamo taj vrh, a mogli bi se ovdje čak malo i popeti na vrh. Na ruku nam ide što Velež dolazi bez nekoliko standardnih igrača, dok mi nemamo neki kadrovskih problema, neće biti ni malo laka utakmica ali prognoziram pobjedu Sarajeva.

Željezničar VS Široki Brijeg - Jedna jako interesantna utakmica čiji će ishod svi iščekivati, nekom će biti pozitivan nekom ne. Željezničar u problemima sa povredama, a Široki Brijeg koliko sam upratio nema tih problema. Ali ako pogledamo rezultate Željezničara u proljetnom dijelu sa istim problemima kao i pred ovu utakmicu, i dalje drže tu bodovnu razliku, jes sad malo manja ali ipak postoji. Željezničar rijetko gubi na svom terenu tako da mislim da neće ni sad, volio bih da bude nerješeno, ali ne treba se iznenaditi ako domaćin ovo dobije. Za kladioničare neka odigraju 1X.

Zrinjski VS Borac - Nakon visoke pobjede u prošlom kolu Zrinjski ne bi trebao da ima problema protiv posrnulog Borca, ja se nadam da ovdje Banjalučani mogu do nekog remija, ali teško.

Travnik VS Čelik - Vezirski grad neće biti osvojen u ovom kolu, i ako je Čelik solidna ekipa, bodovi ostaju u Travniku.

Vitez VS Leotar - Ovdje komentar nije potreban. Pobjeda domaćina.

Zvijezda VS Olimpic - Ako Olimpic misli na Evropu ovdje mora dobiti, međutim i Zvijezda će tražiti iskupljenje za poraz u prošlom kolu. MOgla bi ovo biti interesantna utakmica i mnogo golova. Tipujem na pobjedu Olimpica.

Avatar
KEC
Postovi: 1458
Pridružen/a: 28 okt 2012, 11:24
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la KEC » 22 mar 2014, 13:20

8 Kola do kraja znaci u igri 24 boda
Trenutno Travnik zaostaje za Zeljom 23 boda,znaci ovo kolo je posljednji voz i posljednja sansa da Travnik sljedece sezone igra Ligu prvaka :lol: :lol: :lol: :lol:
Bolje imat jedan nov BMW nego dva polovna Golfa 2

KenoRob
Postovi: 4158
Pridružen/a: 21 feb 2009, 00:22
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la KenoRob » 22 mar 2014, 19:19

ljudi jeli iko primjetio da li se Tomislav Tomic radovao kod 1-0? znam da je kod 3-0 bio izvan igre...? thx

FanVitez
Postovi: 953
Pridružen/a: 19 jul 2013, 09:07
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la FanVitez » 22 mar 2014, 19:21

KenoRob je napisao/la:ljudi jeli iko primjetio da li se Tomislav Tomic radovao kod 1-0? znam da je kod 3-0 bio izvan igre...? thx

hahahaha dobraaa :lol: :lol: :mrgreen:
TH 1950

Ja te volim,ja te volim Hajduceee.....

miki651
Postovi: 1681
Pridružen/a: 30 jun 2013, 19:15
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la miki651 » 22 mar 2014, 19:24

KenoRob je napisao/la:ljudi jeli iko primjetio da li se Tomislav Tomic radovao kod 1-0? znam da je kod 3-0 bio izvan igre...? thx
He tako je to kad se momak zanese, daje izjavu kao da su iz bundeslige a protivnik sa recimo Malte :D

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la Krokodil » 22 mar 2014, 19:55

Krokodil je napisao/la: Željezničar - Široki Brijeg > 2 > 3 za 3
Jesam šta slagao? ;)

Avatar
ŠB_Fidelis
Postovi: 6277
Pridružen/a: 21 feb 2009, 04:16
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la ŠB_Fidelis » 22 mar 2014, 20:00

Nisi. Jesi uzeo milione na svojoj prognozi posto vidim znas unaprijed sve? Nisi? Steta... Da bar nije zatvorila kladionica onu vecer prije nego stize uplatiti.
...Život za Široki...

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2277
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XXIII KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 22 mar 2014, 20:01

Crni gavran je napisao/la:Jako tesko kolo za prognoze. Ipak, pravi kladionicari ce ovo odigrati bez dvoznaka :mrgreen:

Radnik - Slavija 1 (Teska utakmica, ali mislim da Radnik ovo dobija)

Rudar - Mladost 1 (Rudaru gori pod nogama, ako ovu utakmicu ne dobiju. pridruzice se Leotaru )

Sarajevo - Velež 1 ( Sarajevo ipak dosta kvalitetnije a Velez zadnjih godina veoma rijetko se sa Koseva vraca neporazen)

Željezničar - Široki Brijeg 2 (Iznenadjenje kola. Mozda derbi citavog prvenstva, sva tri znaka su u igri, a mislim da ce pobjednika odrediti psiholoski momenat jer Zeljo igra na svom terenu i pod imeperativom je pobjede, sa druge strane Siroki Brijeg dolazi na Grbavicu i nema sta da izgubi, jer od Zelje na Grbavici nije sramota izgubiti, ali moze dosta toga da dobije)

Zrinjski - Borac 1 ( Borac u totalnoj stagnaciji, bezvoljan, cini mi se da i ovo sto igra, igra na silu, dok je Zrinjski u usponu forme i mislim da ce ovo dobiti)


Travnik - Čelik 2 ( Ako ne bude dogovora, ovo bi mi morali dobiti, jer mi smo bolji od Travnika)

Vitez - Leotar 1 ( Sigurica kola, ide Vitez u sredinu tabele, tu im jeste mjesto)

Zvijezda - Olimpic 2 ( Vukovi su kvalitetniji, ali igra im nije za prepoznat ovog proljeca. Ako i dalje misle da se bore za Ebropu, ovo bi trebali dobiti)
5/7 sad za sad, nije lose, jako tesko kolo je bilo. Pao sam na Rudaru, koji ce sada jako tesko do opstanka, a sto se tice nas, ne znam na koji nacin smo izgubili, ali syeban sam do daske :D
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.