XXIV KOLO PL BIH

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la Cickoo » 24 mar 2014, 12:31

Borac - Sarajevo

Leotar - Željezničar

Mladost - Zvijezda

Olimpic - Travnik

Slavija - Zrinjski

Velež - Rudar

Celik - Vitez

Široki Brijeg - Radnik
003871312

Avatar
KrajPrice
Postovi: 602
Pridružen/a: 24 apr 2012, 00:04
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la KrajPrice » 24 mar 2014, 12:35

Borac - Sarajevo X

Leotar - Željezničar 2

Mladost - Zvijezda x

Olimpic - Travnik x

Slavija - Zrinjski 1

Velež - Rudar x

Celik - Vitez x

Široki Brijeg - Radnik 1

Avatar
krmak
Postovi: 719
Pridružen/a: 07 apr 2013, 18:36
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la krmak » 24 mar 2014, 12:58

Borac - Sarajevo X borac pokazao protiv nas u zadnjem kolu da moze

Leotar - Željezničar 2 leotar siguran putnik za drugu ligu

Mladost - Zvijezda 1 mladost za ostanak u ligi

Olimpic - Travnik 1 olimpik kvalitetnija momcad sto je pokazao i gostujucom pobjedom u zadnjem kolu

Slavija - Zrinjski 2 navijacki, mozemo i moramo

Velež - Rudar X utakmica bez nekog posebnog znacaja za velez koji je u svakom slucaju kvalitetniji a veoma bitna za rudar koji ce nesto pokusavati

Celik - Vitez X vjerujem da vitez moze do boda na bilinom, pokazuju nelose igre u zadnje vrijeme

Široki Brijeg - Radnik 1 siroki rutinski
Zadnja izmjena: krmak, dana/u 24 mar 2014, 12:59, ukupno mijenjano 1 put.

AlemC85
Postovi: 7491
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la AlemC85 » 24 mar 2014, 12:59

Borac-Sarajevo 1x2 sva tri znaka u igri, mada Banjalučani žele zadržati kakav-takav priključak za vrhom, a Sarajevo želi s pobjedom na vrh, bit će teška utakmica

Leotar-Željezničar 2 Leotar nakon 12 godina igranja u PL seli u Prvu ligu RS, Željo će najvjerovatnije popraviti gol razliku

Mladost-Zvijezda 1 Mladost me prijatno iznenadila, Zvijezda sasvim suprotno, samo zahvaljujući bodovima iz jeseni, nisu toliko ugroženi

Olimpic-Travnik 1 Olimpic se polahko budi, i najvjerovatnije pobjeđuje, Travniku su prioritet domaće tekme na kojima će najvjerovatnije obezbijediti opstanak

Slavija-Zrinjski 1x2 teško za prognozu, ako Slavija dobije, Rudar pa-pa u prvu ligu RS, komšinice pobjedom ozbiljno konkurišu na prvo mjesto, dok neriješeno ne odgovara nikome

Velež-Rudar 1 vrijeme je da neko plati sve promašaje na domaćem terenu, tako da sam siguran u pobjedu nad rudarima, koji će teško do opstanka

Celik-Vitez x prijateljska podjela bodova, ne treba nikome

Široki Brijeg-Radnik 1 ma zna se

Avatar
Hordas Doboj
Postovi: 1121
Pridružen/a: 10 avg 2010, 12:14
Lokacija: wherever i may roam
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la Hordas Doboj » 24 mar 2014, 13:06

Borac - Sarajevo 2 Borcu ne cvjetaju ruze, mi u uzlaznoj formi i smatram da smo igracki dosta jaci. Sa defintivno boljom atmosferom u klubu i među samim igracima mislim da pobjeda nece doci u pitanje.

Leotar - Željezničar 2 Raspali Leotar nema ni volje a ni kvaliteta da napravi nesto.

Mladost - Zvijezda 1 Mladost kuci igra maksimalno borbeno i tu vidim njihovu prednost.

Olimpic - Travnik 1 Teska utakmica, mada smatram da ce ovo Olimpic da rijesi u svoju korist.

Slavija - Zrinjski x Slavija se cupa, jednostavno moraju izvuci bod, do pobjede tesko da mogu.

Velež - Rudar 1 Velez vrlo dobar, iznenađenje ove sezone, bar meni. Mislim da bi trebali dobiti.

Celik - Vitez x Celik promjenjivo. Mislim da ce biti X, ali ako Celik bude igrao kao protiv nas, onda kec nece biti upitan.

Široki Brijeg - Radnik 1
Sve dok ima snage u nogama našim, gazit ćemo s' tobom, svijet će da se plaši!

Avatar
NeretvanskaPastrmka
Postovi: 8211
Pridružen/a: 07 avg 2013, 21:11
Lokacija: Velez i Stari Most
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la NeretvanskaPastrmka » 24 mar 2014, 13:15

Borac - Sarajevo 2 Duel dva stara rivala. Mislim da ce jedan potez odluciti utakmicu 0:1
Leotar - Željezničar 2 Zeljo lagano
Mladost - Zvijezda 1 Da nisam gledao Zvijezdu u subotu mozda bi mislio da mogu do boda
Olimpic - Travnik 1 Olimpic prejak za vezire
Slavija - Zrinjski 1 Slavija kvalitetnija i lagano dolazi do 3 boda vrijedna opstanka
Velež - Rudar 1 Rudaru gori ali crvena masina nabija i 9000 obrtaja
Celik - Vitez 1 Kosarkaski metla
Široki Brijeg - Radnik 1 Mislim da Listica ove godine zasluzeno uzima titulu. Nek je bog na pomoci Radniku
UEFA TEAM RANKING 1989

43 Velez Mostar YUG 3.583
49 Hamburger SV Ger 3.500
51 AC Milan Ita 3.471
62 Napoli Ita 3.166
81 Sampdoria Ita 2.583
117 Olympique Marseille Fra 1.875
126 Manchester United Eng 1.500
143 Paris Saint-Germain Fra 1.250

Avatar
Gorki
Postovi: 5454
Pridružen/a: 06 feb 2013, 14:18
Lokacija: TZ★75000
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la Gorki » 24 mar 2014, 13:18

Leotar-Željo 1 :mrgreen:
Pobjeda je bolja od orgazma!

Iskren
Postovi: 473
Pridružen/a: 06 dec 2011, 17:57
Lokacija: B I H
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la Iskren » 24 mar 2014, 13:19

Borac - Sarajevo 3-0 Ma pogledat ce i Borca sreca konacno

Leotar - Željezničar 2 lagano

Mladost - Zvijezda 1 ko kuca

Olimpic - Travnik 1-0 jedva

Slavija - Zrinjski 1-1 najrealnije

Velež - Rudar 0-2 Rudaru gori

Celik - Vitez 1-1 za miran kraj

Široki Brijeg - Radnik 4-0 sa lakocom

marioo8888
Postovi: 556
Pridružen/a: 02 nov 2012, 21:04
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la marioo8888 » 24 mar 2014, 13:34

Borac - Sarajevo 1 Nije Borac toliko loš niti je Sarajevo toliko dobro kao što se predstavlja,teška utakmica mislim da će presudit domaći teren 2:1.

Leotar - Željezničar 2 bez komentara 0:2.

Mladost - Zvijezda 1 Mladost tvrda,po meni i bolja ekipa od Zvijezde,domaćin iz penala 1:0.

Olimpic - Travnik 2 Moćni Olimpic opet prosipa bodove na domaćem terenu 1:3.

Slavija - Zrinjski 2 Neka bodove spasa traže negdje drugo,bolji smo duplo i uzet ćemo ih Crni i Stevo 0:2.

Velež - Rudar 2 Šok na stadionu u Vrapčićima,bivši plemić Vedran Kantar u 94 minuti za 0:1.

Čelik - Vitez X Vitez tvrda ekipa,Čelik ništa posebno 1:1.

Široki Brijeg - Radnik X Radnik 2 dalekometna šuta i dva gola,Široki u šoku ode im prvenstvo 2:2.

Avatar
pravnik1981
Postovi: 936
Pridružen/a: 30 jul 2012, 14:19
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la pravnik1981 » 24 mar 2014, 13:50

Borac - Sarajevo 2 Sarajevu treba, Borac nema sanse za europu

Leotar - Željezničar 2 ...

Mladost - Zvijezda X Najrealnije

Olimpic - Travnik X2 Travnik u formi..gori pod nogama

Slavija - Zrinjski X najrealnije

Velež - Rudar 1 Bolji smo ...

Celik - Vitez 1 Celik bolji

Široki Brijeg - Radnik 1 hendikep(bit ce dobra kvota :D )

1452
Postovi: 184
Pridružen/a: 24 okt 2013, 17:35
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la 1452 » 24 mar 2014, 13:53

mladost-zvijezda x dosadno....

borac-sarajevo x uz sudacke previde...

olimpic-travnik 1 rutinski...

slavija-zrinjski x2 uz grcevitu borbu protiv sudaca

velez-rudar 2/2 rudar prekvalitetan za velez...

celik-vitez 1 celik bolja ekipa

s.brijeg-rudar 1 rutinski

leotar-zeljeznicar 2 tu se nema sta reci

Avatar
Krokodil
Postovi: 1610
Pridružen/a: 25 jan 2014, 19:33
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la Krokodil » 24 mar 2014, 14:14

Borac - Sarajevo > 1 > Nikad nismo znali igrati u BL

Leotar - Željezničar > 2

Mladost - Zvijezda > 1 > Mladost odlična ekipa, nema ovdje Zvijezda šta tražiti.

Olimpic - Travnik > X > Treba Travniku za opstanak.

Slavija - Zrinjski > X > Loš domaćin, loš gost - preloš fudbal - na kraju 0:0.

Velež - Rudar > 1 > Domaćin mnogo kvalitetniji, uzimaju u hendikepu.

Celik - Vitez > X > Može ovdje Čelik do 13 remija u sezoni.

Široki Brijeg - Radnik > 1 > Gosti prezadovoljni ako ne prime 5 komada.

Avatar
Cickoo
Postovi: 328
Pridružen/a: 03 avg 2013, 12:54
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la Cickoo » 24 mar 2014, 14:41

Borac - Sarajevo 2 Svi dosadasnji rezultati idu u korist Sarajeva, Borac nije ona ekipa iz prvog dijela sampionata.

Leotar - Željezničar 2 Za navijače, zbog prethodnog kola, kojeg Željo treba što prije da zaboravi i da ne gleda tablicu. Po meni ako zele titulu, sve pobjede moraju ostvariti, suvisno je govoriti za Leotar.

Mladost - Zvijezda 1 Na nasu stranu idu rezultati proljecnog dijela sampionata, i Zvijezda da ima bodove u gostima samo kod Olimpica onu sumnjivu pobjedu i jos par iskova. Proslo kolo na tv se sve vidjelo, plus opstanak nama u pitanju..

Olimpic - Travnik 1 Travnikov odličan niz prekidaju još odličniji vukovi, koji su prošlo kolo pokazali ko su i šta su.

Slavija - Zrinjski X Slična utakmica kao Slavija sa Željom.

Velež - Rudar 1 Po meni Rudar i Leotar sledeće godine Prva Liga RS.

Celik - Vitez X Vitez osigurava mjesto za sledecu godinu, i X im je dovoljan.

Široki Brijeg - Radnik 1 Uuuu ovo ce biti zanimljivo :O Kolika je kvota na 6+ ? haha
Šta treba reći za Široki kući, i plus ova pobjeda na Grbavici, okaljeni, sad ima Radniku da bude sudbina Zvijezde Gradačac iz onog kola, možda čak i više...
003871312

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la pitic » 24 mar 2014, 15:13

Borac - Sarajevo 2 ako ne sada kada?

Leotar - Željezničar 2 stari drugari. Davljenik protiv raštimane pješadije na čelu sa groznim generalom i nedužnim kaplarom

Mladost - Zvijezda 1 gosti još ne znaju da li su pošli ili došli

Olimpic - Travnik X gosti će uvezati par dobrih rezultata i izboriti opstanak

Slavija - Zrinjski X ko zna možda domaćine ponovno premiramo :lol:

Velež - Rudar 1 domaćini će gurnuti goste u dublji vir

Celik - Vitez X komšijski

Široki Brijeg - Radnik 1 natabanat će domaćini ove sa sjevero-istoka
SRETAN BROJ - 1725

Avatar
Crni gavran
Postovi: 2280
Pridružen/a: 22 nov 2009, 17:47
Lokacija: ZENICA
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la Crni gavran » 27 mar 2014, 13:13

Borac - Sarajevo 1 (Borac odmorniji i bez imerativa pobjede, Sarajevo nije toliko kvalitetnu kako su se ufurali prije proljetnog dijela sezone, jos ako bude isao na pobjedu, a logicno je da ce ici ako uopste misle da budu prvaci, Borcu ce biti jos lakse)

Leotar - Željezničar 2 ( Svako je favorit ove sezone protiv Leotara bilo kad i bilo gdje)

Mladost - Zvijezda x (Uzdrmana Zvijezda ovdje ipak moze do boda)

Olimpic - Travnik 1 ( Olimpic kvalitetniji, a nije u toliko velikom bodovnom rastojanju u odnosu na vodecu cetvorku, pobjeda im je neophodna i mislim da ce doci do nje)

Slavija - Zrinjski 2 ( Gledao sam Slaviju, Zrinjski je dosta kvalitetniji, a i u formi su, tako da mogu do pobjede, od Kupa se toliko nisu umorili jer su imali vise trening mec sa oslabljenom Mladosti)

Velež - Rudar 1 ( E jbg, ako ovo ne mogu dobiti e onda ja astvarno ne znam koga uopste mogu dobiti u Vrapcicima, Vekez nikada nije bio goru kod kuce kao ove sezone)

Celik - Vitez 1 ( Moramo ovo dobiti najvise radi samog ugleda u regionu, nece biti lako Vitez je napaljen ai i jako dobar, no Vitez je Vitez a Celik je ipak Celik, renome je kud i kamo na nasoj strani)

Široki Brijeg - Radnik 1 ( Sioki Brijeg puno kvalitetniji)
"Dao sam po dva i po tri gola na jednoj utakmici i to golmanima koji su bili reprezentativci bivše Jugosl,, Pantelić, Svilar i dr., svojim sam pogocima odlučivao pobjede Čelika u mečevima protiv timova velike četvorke" - Mehmed Buza - Majstor

Avatar
zivinaajkula
Postovi: 192
Pridružen/a: 16 mar 2014, 21:22
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la zivinaajkula » 27 mar 2014, 21:47

Borac - Sarajevo Borac igra bez imperativa pobjede tako da je njima nebitno zavrsili 3 ili 33. jer europe nece vidjeti,mogli bi savladati FKS!

Leotar - Zeljo jednostavno moramo ovdje poboljsati gol razliku!

Mladost - Zvijezda Mladost tvrdja ekipa i odnosi pobjedu protiv slabasnog gosta!

Olimpic - Travnik Mogao bi Travnik primiti 5,6 komada!

Slavija - Zrinjski Slavija losa,Zrinjski zadnjih tri utakmice postigao 12 golova,bitna utakmica za goste da pokusaju doci do trece titule nase drzave!

Velez - Rudar Velez ove godine ocajan kuci u Vrapcicima,mogao bi Rudar barem do boda cvrstiom odbranom jer rodjeni nemaju robusnog napadaca i tesko igraju protiv bunkera,Mladost je to najbolje pokazala kada je bilo 0:0!

Celik - Vitez Komsijski derbi,Celik pod naletom uspjeha iz Kupa BiH vjerovatno malo i umoran,mozda cak i pobjeda gostiju!

Siroki - Radnik nakon sto su nas ponizili zadnje kolo na Grbavici Siroki vjerovatno dolazi do nova tri boda i koraka blize tituli!
sloboda govora i pravda za sve!
Toni Kukoc!Majstor svoga vremena!

hilmo
Interni moderator
Postovi: 9333
Pridružen/a: 13 avg 2009, 16:29
Lokacija: Sheher
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la hilmo » 27 mar 2014, 22:07

Borac VS Sarajevo - Kao što neko reče Borcu ne cvijetaju ruže, ali to može biti mač sa dvije oštrice. Kvalitetniji jesmo od njih ali i umorniji, ako odigramo hrabro možemo do pobjede, ali je nekako remi najrealniji ishod.

Leotar VS Željezničar - I Željezničar i svi ostali će ovdje da uzimaju bodove, pobjeda gostiju s pola snage bez obzira na sve.

Mladost VS Zvijezda - Mladost na krilima boda iz prethodnog kola ovdje uzima cijeli plijen, međutim ako Zvijezda misli da izbjegne borbu za opstanak ovdje bi trebala da ostane neporažena ali nakon domaćeg poraza od Vukova ni ovdje namaju šta tražiti.

Olimpic VS Travnik - Da se utakmica igra u Travniku dalo bi se razmišljati, ali ovdje mislim da Veziri nemaju šta tražiti na Otoki :mrgreen: . Pobjeda domaćina a Travniku preostaje grčevita borba za opstanak.

Slavija VS Zrinjski - Mislim a i nadam se da Slavija ovdje može ostati neporažena a možda čak i iznenaditi favoriziranog protivnika. Za očekivati je utakmicu sa taktikom izbij nabij i lezi....

Velež VS Rudar - Možda čak i najnezanimljivija utakmica, Velež ni gore ni dole a Rudar nema kvaliteta za bodove u Mostaru. Neka minimalna pobjeda domaćina.

Celik VS Vitez - Kvalitet na strani Zeničana i trebali bi to potvrditi na terenu za neku minimalnu pobjedu (2-1)

Široki Brijeg VS Radnik - Jes da je Široki možda malo umoran od kupa ali ovdje je moguć debakl Radnika. Visoka pobjeda domaćina, mada bih ja volio da Semberci iznenade ali teško.

pobjedesve
Postovi: 455
Pridružen/a: 22 mar 2014, 23:44
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la pobjedesve » 27 mar 2014, 22:25

Evo i moja prva prognoza ovdje :mrgreen: :mrgreen:

Borac - Sarajevo X - Mislim da se Sarajevo nekako provlaci i uzima bodove u ovim posljednjim utakmicama, pa mi je logicno da ce ih sreca napustiti. Inace imaju tu tradiciju da lose igraju u BL.

Leotar - Željezničar 2 - Leotar je vec u 2. ligi i ne vidim kakve bi oni probleme uzrokovali sampionu BiH

Mladost - Zvijezda 1 - Mladost definitivno iznenadjenje sezone, koliko ih ja pratim igraju odlicno, mislim da ih nece moci zaustaviti Zvijezda

Olimpic - Travnik 1 - Znamo svi taktiku Travnika i mislim da ovdje Zajko i kompanija nece imati problema

Slavija - Zrinjski 2 - Volio bih kiks Zrinjskog ali tesko :mrgreen: :mrgreen:

Velež - Rudar 1 - Okic zabija naravno ;)

Celik - Vitez X - Celik nema nekog motiva za pobijedu, jos jedan X u nizu

Široki Brijeg - Radnik X - Svi otpisuju Radnik i to je njihova nada. Ovo ce biti iznenadjenje kola. A i svi znamo da Siroki lose igra protiv slabijih ekipa
a... pehari su tu

InatSilanBosanski
Postovi: 1238
Pridružen/a: 08 sep 2013, 16:21
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la InatSilanBosanski » 27 mar 2014, 22:56

Borac - Sarajevo X Najrealnije, Sarajevo sigurno bolje, uvijek ima ALI..prednost domaceg terena tako da to je to.
Leotar - Željezničar 2 0:5 za dobar nastavak prvenstva
Mladost - Zvijezda 1 MVO jaca 3:1
Olimpic - Travnik X Tvrda tekma, zna se kako se Travnik cupa
Slavija - Zrinjski X2 Moguca pobjeda odlicnog Zrinje
Velež - Rudar 1 Rodjeni dobijaju i to u hendikepu
Celik - Vitez X Taj neki komsijski derbi, mogao bi cak i Vitez uzet (bez podcjenjivanja celika)
Široki Brijeg - Radnik 1 ka kuća

Avatar
gavran
Postovi: 2078
Pridružen/a: 04 maj 2010, 15:50
Kontakt:

Re: XXIV KOLO PL BIH

Post Postao/la gavran » 28 mar 2014, 16:34

Borac - Sarajevo,divovi ovo dobijaju tan dao pare borcu da uplate dugove

Leotar - Željezničar ,utakmica se nece odigrati Zeljo suspendovan zbog Guse

Mladost - Zvijezda ,domacin dobija

Olimpic - Travnik,Bisera obecala premije sirari bez sansi

Slavija - Zrinjski,dvica ko kuca sta ce Slavija

Velež - Rudar,velez rudaru,rudar sarajevu dogovoreno

Celik - Vitez, iz dva u jedan kvota 46 u singapuru

Široki Brijeg - Radnik, x da bi divovi osvojili titult sudija kupljen
Prvaci SRBIH :1946
Prvaci SFRJ : 1971/1972
Prvaci BIH: 1997/1998, 2000/2001, 2001/2002, 2009/2010, 2011/2012 ,2012/2013
Kup BIH : 1999/2000, 2000/2001, 2002/2003, 2010/2011, 2011/2012
Superkup BIH : 1998,2000,2001
Kup UEFA: 1/4-1971/1972, 1/2-1984/1985

Odgovori

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 0 gostiju.