Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Svjetsko prvenstvo u fudbalu "Brazil 2014" - po prvi put u istoriji, reprezentacija Bosne i Hercegovine igraće na jednom velikom takmičenju.

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider,doci

thulkazal
Postovi: 2533
Pridružen/a: 17 sep 2008, 12:29
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la thulkazal » 26 maj 2014, 19:23

[youtube][/youtube]

Neko ce reći to je zastarilo te borbe su završene, ne bi se složio ali to je druga tema. ZA MENE nema pjesme koja više nabrije adrenalin od ove ...

Ispravke u tekstu neke napraviti poput ove "Od Viliniusa, do marakane" staviti "Od Kaunasa, do brazilske marakane" :mrgreen:

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la levat » 26 maj 2014, 21:19

Kakve navijačke pjesme, nije to za nas. Mi treba kad lopta dođe do Messija da vičemo Roanldo, Ronaldo ....

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la vrebac86 » 26 maj 2014, 21:37

Ili da neka grupa tipa (dvadesetorica) napravi navijacku pijesmu ili Dino Merlin ostali pijevaci neka ne pokusavaju! Ja volim narodnjake slusati, ali muka mi kad cujem navijacku pijesmu od Osmana ili neki levata :puke: :puke: Mislim da se je netko iz saveza trebao pobrinuti malo oko toga :kafa:
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la mirzatele » 26 maj 2014, 21:51

ovako treba da zvuci navijacka pjesma
[youtube][/youtube]

Avatar
NeverGiveUp
Postovi: 2479
Pridružen/a: 19 maj 2014, 15:23
Lokacija: Soba (većinom)
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la NeverGiveUp » 27 maj 2014, 00:25

Crudeli je napisao/la:Poserem se na sve ove navijačke pjesme osim na "Igraj Bosno" i eventualno onu "Hajmo Bosno, hajmo Hercegovino", mada ta druga i nije navijačka u onom smislu da te zapali, ali eto simpatična je... Ja ne mogu vjerovati da ćemo dočekati svjetsko bez navijačke pjesme. Koji smo mi debili, mi veze nemamo o pravljenju navijačkih himni... Kad samo pogledam šta Hrvati imaju, pred svako veliko takmičenje neko izbaci navijački megahit, a nama pjesme pravi Osman Hadžić i DJ Krmak, a **** ti kolač... :puke: :puke: :puke:

Svim ovim antitalentima koji bi se preko reprezentacije probili na tržište preporučujem da prvo poslušaju ovu pjesmu:
" onclick="window.open(this.href);return false; , i ako niste sposobni nešto slično napraviti kanite se ćorava posla, brukate samo sebe i svoj narod...

+1

Svaka čast brate, od a do ž se slažem sa ovim što si napisao.

Razni antitalenti pokušavaju da dobiju publicitet na račun BH repke a ustvari se samo blamiraju (barem kod normalne publike). Hrvatska što kažeš uvijek izbaci neki hit u pravom smislu te riječi i opravdaju značenje velikog takmičenja kao što to SP ili EP svakako jeste. A mi prvi put na takmičenju i ništa... :plac:
. . . Nacionalizam vas uči da budete ponosni na sranje koje niste napravili
i da mrzite ljude koje nikada niste upoznali . . .

mirzatele
Postovi: 11966
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la mirzatele » 27 maj 2014, 15:08

sasvim ok
[youtube][/youtube]

Avatar
Zenga
Postovi: 1712
Pridružen/a: 05 sep 2008, 20:48
Lokacija: StarMO
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la Zenga » 27 maj 2014, 21:05

Nego da cujemo misljenja forumasa vezano za pjesmu "Vatreni Zmajevi - Ante Cash" :?: :!: :thumbdown: :thumbup:

damir_82
Postovi: 989
Pridružen/a: 30 avg 2009, 17:09
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la damir_82 » 27 maj 2014, 21:38

"Bosnom behar probeharao" mi se zgadila vise puta... Prvi put na jednoj kosarkaskoj utakmici u kojoj smo se taman odlijepili od protivnika i nakon "mene zivot razocarao" protivnik se ekspresno vraca u utakmicu...
Poslednji put se to desilo na utakmici U21 BiH - Njemacka pri vodstvu nase ekipe 3:0...

Ne znam kako ove mladje generacije dozivljavaju ove dvije pjesme, ali oduvijek se najezim na ove dvije stvari i fakat mislim da se dijelovi ovih pjesama mogu prebaciti na tribinu....

[youtube][/youtube]

[youtube][/youtube]

Sto se tice zvanicne full navijacke pjesme jedino se "Igraj Bosno" i "Hajmo Bosno Hajmo Hercegovino" uvukle u raju... Ostalo talasika....
Od obrada, onda je ova "Izuzetno" bez premca i sveukupno gledano jedina "lozionicka" za nas i SP....

Avatar
Consigliere
Postovi: 9815
Pridružen/a: 06 mar 2012, 23:31
Lokacija: ★ Kingdom of Bosnia ★
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la Consigliere » 28 maj 2014, 01:31

Dvije sedmice i jos nista. Ja kontam bice milion nekih prijedloga, yebes ga mora jedan valjat... a ono nista.

Treba nam nesto ovako, jako, udaracki... da prolaze trnci kroz nas :mrgreen:

[youtube][/youtube]
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la Blue_He4rt » 28 maj 2014, 03:10

Hrvati su generalno losi muzicari, ali uvijek izmajmunisu ove navijacke za 10 :thumbup:
Chelsea F.C.

Avatar
fixator
Postovi: 2307
Pridružen/a: 27 sep 2009, 22:34
Lokacija: država željo
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la fixator » 28 maj 2014, 13:13

Blue_He4rt je napisao/la:Hrvati su generalno losi muzicari, ali uvijek izmajmunisu ove navijacke za 10 :thumbup:
e to mi ne ide u glavu truba su kao muzicari a vazda zvjerska himna pred takmicenje a mi milion faca a truba od pjesme
po meni je savez napravio gresku
trebao je dati konkurs i reci fino: evo 10.000 km pobjedniku koji pobjedi na konkursu za najbolju navijacku himnu pred istorijski nastup BiH na mundijalu
predstaviti naciji prijedloge i staviti na glasanje i da raja odluci
a ovako trubaduri
:zviz: :zviz: :zviz: :zviz:
Semper Fidelis

aqarius
Postovi: 3901
Pridružen/a: 12 maj 2009, 16:54
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la aqarius » 28 maj 2014, 14:31

Ono što meni veoma para uši je to da se u 90% novijih navijačkih pjesama pretjerano spominje Brazil..pa da li mi to pišemo navijačku pjesmu za brazilsku repku..Brazil dolazimo ...letimo za Brazil,,Brazil na hiljadu i jedan način..pa dosta je više Brazila...Hrvati to stvarno napucaju..dva tri izraza dignu adrenalin do neba,srce ,hrabrost,domovina ,borba,znak na grudima,plamen...to okreni na dva-tri načina i eto ga.I znam da sam više dosadan,,kakv bolan narodnjački kakrakter,kakv Halid,Osman Hadžić...pa vokal koji pjeva da bude jak,jasan prodoran..onaj frajer iz x-faktora...(Maid)pa kao da iz guznog crijeva pjeva..de brate drekni malo,digni to ,žešće pobogu..ebiga izvinite na crnjaku ali tako je..pravo me spucalo kada pregledam nas i samo jedno od ovih Zaprešić boys-a

Avatar
tepsija
Postovi: 3123
Pridružen/a: 14 nov 2011, 16:19
Lokacija: Mostar,grad na Neretvi,srce Hercegovine,nepokoreni grad
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la tepsija » 28 maj 2014, 18:46

Gledajući jučerašnji ispraćaj,izgleda da je ovo ta.
A i jeste najbolja,od svega što imamo.

[youtube][/youtube]

Ili ćemo ovu :crazy: :lol:

Ne idemo kući prije vremena...

[youtube][/youtube]
Josip-Jole Musa(1931-2000)
Vječno u našim srcima.
Hercegovina,jedina je ona,rodila je Veleza,naseg sampiona!

bob
Postovi: 4426
Pridružen/a: 28 nov 2008, 15:40
Lokacija: ..............................
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la bob » 28 maj 2014, 18:55

cekamo Divanhana da izbaci pjesmu :D

Crudeli
Postovi: 10
Pridružen/a: 05 feb 2013, 20:51
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la Crudeli » 28 maj 2014, 19:10

Zenga je napisao/la:Nego da cujemo misljenja forumasa vezano za pjesmu "Vatreni Zmajevi - Ante Cash" :?: :!: :thumbdown: :thumbup:
Odlična, na početku onaj brazilski melos, duhoviti stihovi, zarazan refren. Naravno da to ne može biti naša himna za SP, ali nije to bila ni Cashova namjera, jednostavno je pjesma vesela i full pozitivina i sa užitkom ću je uvijek poslušati. Inače kad su Hrvati u pitanju, njima navijačke himne jednostavno idu od ruke... Ovu dinamovu kad čovjek posluša dođe mu da sruši, zapali i demolira sve što mu se nađe na putu. :tokralju:

" onclick="window.open(this.href);return false;


Inače da ne bude sve u crnjaku što se tiče nas i himni, valja priznati da je "Čuva Bog Želju svog" **** stvar od Zabranjenog Pušenja, kamo sreće da imamo tako nešto za reprezentaciju.

Avatar
Virtu4l
Postovi: 61450
Pridružen/a: 15 jun 2008, 23:21
Lokacija: Zvornička 27
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la Virtu4l » 28 maj 2014, 20:00

Šteta što oni koji mogu to da urade vrhunski, ne rade ništa po tom pitanju, kao npr. Dubioza Kolektiv.
Evribadi sej Željo
Željoooo

Avatar
sigurnoable
Postovi: 881
Pridružen/a: 30 okt 2012, 16:42
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la sigurnoable » 29 maj 2014, 19:49

[youtube][/youtube]

Avatar
Otelo
Postovi: 33503
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la Otelo » 29 maj 2014, 19:54

sigurnoable je napisao/la:[youtube][/youtube]
:puke: :puke: :puke:
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
sigurnoable
Postovi: 881
Pridružen/a: 30 okt 2012, 16:42
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la sigurnoable » 29 maj 2014, 20:07

Otelo je napisao/la:
sigurnoable je napisao/la:[youtube][/youtube]
:puke: :puke: :puke:
Znam kako ti je! :oops: :oops:

Avatar
Blue_He4rt
Postovi: 3124
Pridružen/a: 26 maj 2010, 00:46
Kontakt:

Re: Navijačka pjesma BiH za SP 2014

Post Postao/la Blue_He4rt » 29 maj 2014, 21:22

[youtube][/youtube]

:mrgreen:
Chelsea F.C.

Odgovori

Natrag na “Reprezentacija BiH na SP u Brazilu”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.