NK Mladost Malešići

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 10 maj 2014, 20:44

GazijaKalesija je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Pa bilo je jedno 15 minuta do kraja, na odbijenu loptu natrčava Klokić i zabija u "slatko" ćoše. Šakušić zabio iz slobodnjaka sa jedno 30 metara. Maestralan gol.
Do 87. minute rezultat je bio 1-1. Stipu šuplju. Za dalje se zna :) Plus Mramor igrao s igračem manje :D
Kakva 87' jesi ti dobar? Hahhaha
Sačekaj izvještaj momak, i vidjet ćeš. Mislim da vi znate da je pošteno suđenje, imali ste takvo. Crveni karton čist, prvi žuti odugovlačenje i namjerno ubacivanje lopte, a drugi žuti rušenje igrača iz kontra napada. Vidimo se opet za nekoliko godina, a možda i nikako. :-)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la GazijaKalesija » 10 maj 2014, 20:48

AsharaK je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:Pa bilo je jedno 15 minuta do kraja, na odbijenu loptu natrčava Klokić i zabija u "slatko" ćoše. Šakušić zabio iz slobodnjaka sa jedno 30 metara. Maestralan gol.
Do 87. minute rezultat je bio 1-1. Stipu šuplju. Za dalje se zna :) Plus Mramor igrao s igračem manje :D
Kakva 87' jesi ti dobar? Hahhaha
Sačekaj izvještaj momak, i vidjet ćeš. Mislim da vi znate da je pošteno suđenje, imali ste takvo. Crveni karton čist, prvi žuti odugovlačenje i namjerno ubacivanje lopte, a drugi žuti rušenje igrača iz kontra napada. Vidimo se opet za nekoliko godina, a možda i nikako. :-)
Imali smo samo jednom. Pa sama činjenica da niste gore izgubili 10 godina dovoljno govori o svemu. Postavit ću ti poslije sliku poštenog suđenja iz Malešića, mrsko mi sad.
PS nećete ni igrati Prvu ligu iako ćete završiti prvi ovdje. Živi bili pa vidjeli. :D

NK MRAMOR
about an hour ago
87' Mladost Malešići 1:1 Mramor, Mramor igra sa igračem manje.
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 10 maj 2014, 20:56

GazijaKalesija je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la: Do 87. minute rezultat je bio 1-1. Stipu šuplju. Za dalje se zna :) Plus Mramor igrao s igračem manje :D
Kakva 87' jesi ti dobar? Hahhaha
Sačekaj izvještaj momak, i vidjet ćeš. Mislim da vi znate da je pošteno suđenje, imali ste takvo. Crveni karton čist, prvi žuti odugovlačenje i namjerno ubacivanje lopte, a drugi žuti rušenje igrača iz kontra napada. Vidimo se opet za nekoliko godina, a možda i nikako. :-)
Imali smo samo jednom. Pa sama činjenica da niste gore izgubili 10 godina dovoljno govori o svemu. Postavit ću ti poslije sliku poštenog suđenja iz Malešića, mrsko mi sad.
PS nećete ni igrati Prvu ligu iako ćete završiti prvi ovdje. Živi bili pa vidjeli. :D

NK MRAMOR
about an hour ago
87' Mladost Malešići 1:1 Mramor, Mramor igra sa igračem manje.
Ti vjeruješ fejsbuk stranici? Pa normalno da će to ljudi napisat tako, zvuči primamljivije jbg. Sačekaj izvještaj kažem ti, bit će sigurno. Ne znam, možda griješim i ja, al dali smo gol prije 83' 100%. Što se tiče ulaska vjeruj mi počelo se igrati kolo u drugom smjeru. Ni uprava sama ne zna šta će, a to je veliki pomak jer je na poćetku govorila da nema ništa od toga. Živi bili pa vidjeli

Lijep pozdrav
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la GazijaKalesija » 10 maj 2014, 21:03

AsharaK je napisao/la:
Ti vjeruješ fejsbuk stranici? Pa normalno da će to ljudi napisat tako, zvuči primamljivije jbg. Sačekaj izvještaj kažem ti, bit će sigurno. Ne znam, možda griješim i ja, al dali smo gol prije 83' 100%. Što se tiče ulaska vjeruj mi počelo se igrati kolo u drugom smjeru. Ni uprava sama ne zna šta će, a to je veliki pomak jer je na poćetku govorila da nema ništa od toga. Živi bili pa vidjeli

Lijep pozdrav
Preskupa je liga prijatelju. Najskuplja liga u ovoj državi. A imati 2 kluba s relativno male općine u toj ligi je ravno samoubistvu. I Kalesija ne bi igrala Prvu ligu 99% jer, bolje opet igrati Drugu ligu - sjever, nego ući, ispasti odmah i doći pred gašenje kao npr Omladinac iz Mionice ili šta ja znam Slaven Živinice.

Pozdrav
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 10 maj 2014, 21:08

GazijaKalesija je napisao/la:
AsharaK je napisao/la:
Ti vjeruješ fejsbuk stranici? Pa normalno da će to ljudi napisat tako, zvuči primamljivije jbg. Sačekaj izvještaj kažem ti, bit će sigurno. Ne znam, možda griješim i ja, al dali smo gol prije 83' 100%. Što se tiče ulaska vjeruj mi počelo se igrati kolo u drugom smjeru. Ni uprava sama ne zna šta će, a to je veliki pomak jer je na poćetku govorila da nema ništa od toga. Živi bili pa vidjeli

Lijep pozdrav
Preskupa je liga prijatelju. Najskuplja liga u ovoj državi. A imati 2 kluba s relativno male općine u toj ligi je ravno samoubistvu. I Kalesija ne bi igrala Prvu ligu 99% jer, bolje opet igrati Drugu ligu - sjever, nego ući, ispasti odmah i doći pred gašenje kao npr Omladinac iz Mionice ili šta ja znam Slaven Živinice.

Pozdrav
Kad sagledaš ljude koje vode klub možda i nije tako nerealno. Al sretno vama kako god. :-)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
Mladost80
Postovi: 6
Pridružen/a: 06 maj 2013, 22:12
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la Mladost80 » 11 maj 2014, 12:23

GazijaKalesija je napisao/la:
Preskupa je liga prijatelju. Najskuplja liga u ovoj državi. A imati 2 kluba s relativno male općine u toj ligi je ravno samoubistvu. I Kalesija ne bi igrala Prvu ligu 99% jer, bolje opet igrati Drugu ligu - sjever, nego ući, ispasti odmah i doći pred gašenje kao npr Omladinac iz Mionice ili šta ja znam Slaven Živinice.

Pozdrav
Klub od općine dobija vrlo male pare, ali zato ima neko ko ulaže u klub i ti misliš da bi taj neko dozvolio da klub dođe pred gašenje nakon uloženih sigurno preko 200 hiljada KM u ovih zadnjih 6 godina koliko se igra 2. liga.
NK Mladost Malešići

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 11 maj 2014, 12:48

Mladost80 je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:
Preskupa je liga prijatelju. Najskuplja liga u ovoj državi. A imati 2 kluba s relativno male općine u toj ligi je ravno samoubistvu. I Kalesija ne bi igrala Prvu ligu 99% jer, bolje opet igrati Drugu ligu - sjever, nego ući, ispasti odmah i doći pred gašenje kao npr Omladinac iz Mionice ili šta ja znam Slaven Živinice.

Pozdrav
Klub od općine dobija vrlo male pare, ali zato ima neko ko ulaže u klub i ti misliš da bi taj neko dozvolio da klub dođe pred gašenje nakon uloženih sigurno preko 200 hiljada KM u ovih zadnjih 6 godina koliko se igra 2. liga.
Kakvih 200 hiljada prijatelju? Pa toliko je samo uloženo u infrastrukturu i na održavanje terena.
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
GazijaKalesija
Postovi: 1748
Pridružen/a: 18 maj 2012, 23:11
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la GazijaKalesija » 11 maj 2014, 15:40

Mladost80 je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:
Preskupa je liga prijatelju. Najskuplja liga u ovoj državi. A imati 2 kluba s relativno male općine u toj ligi je ravno samoubistvu. I Kalesija ne bi igrala Prvu ligu 99% jer, bolje opet igrati Drugu ligu - sjever, nego ući, ispasti odmah i doći pred gašenje kao npr Omladinac iz Mionice ili šta ja znam Slaven Živinice.

Pozdrav
Klub od općine dobija vrlo male pare, ali zato ima neko ko ulaže u klub i ti misliš da bi taj neko dozvolio da klub dođe pred gašenje nakon uloženih sigurno preko 200 hiljada KM u ovih zadnjih 6 godina koliko se igra 2. liga.
Nemoj govoriti neko, svi znaju ' Muju milionera', kako ga zovu od milja :D

Pred nama je sve, živi bili pa vidjeli :D
U legendu je odavno ušao transparent koji se pojavio tada, „Volimo Jureka, više od Bureka“.

poskok123
Postovi: 449
Pridružen/a: 23 apr 2013, 20:48
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la poskok123 » 12 maj 2014, 17:15

Mladost80 je napisao/la:
GazijaKalesija je napisao/la:
Preskupa je liga prijatelju. Najskuplja liga u ovoj državi. A imati 2 kluba s relativno male općine u toj ligi je ravno samoubistvu. I Kalesija ne bi igrala Prvu ligu 99% jer, bolje opet igrati Drugu ligu - sjever, nego ući, ispasti odmah i doći pred gašenje kao npr Omladinac iz Mionice ili šta ja znam Slaven Živinice.

Pozdrav
Klub od općine dobija vrlo male pare, ali zato ima neko ko ulaže u klub i ti misliš da bi taj neko dozvolio da klub dođe pred gašenje nakon uloženih sigurno preko 200 hiljada KM u ovih zadnjih 6 godina koliko se igra 2. liga.
Dobijate od općine 30 000 km po sezoni i nije to malo ,,,,,, ;)

Avatar
KonjicBOY
Član IO SS.ba lige
Postovi: 1647
Pridružen/a: 01 sep 2011, 10:17
Lokacija: Konjic
Kontakt:

Re: NK Mladost Malešići

Post Postao/la KonjicBOY » 12 maj 2014, 17:42

Ima li neko da zna hoće li Mladost ulaziti u 1. ligu FBiH ove sezone? Msm,imaju li uslova,para...?
Support your local club !

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 12 maj 2014, 18:55

KonjicBOY je napisao/la:Ima li neko da zna hoće li Mladost ulaziti u 1. ligu FBiH ove sezone? Msm,imaju li uslova,para...?
Pare imamo, uslove imamo bolje od nekih premijerligaša. Sve zavisi od politike. :-)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
Mladost80
Postovi: 6
Pridružen/a: 06 maj 2013, 22:12
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la Mladost80 » 13 maj 2014, 12:05

**** je napisao/la:
Dobijate od općine 30 000 km po sezoni i nije to malo ,,,,,, ;)
čaršijske priče..

Kako nije malo, ako dobijas 30(sto je malo vjerovatno) a troškovi ti 80 hiljada?
NK Mladost Malešići

qqlele
Postovi: 167
Pridružen/a: 26 mar 2014, 19:56
Kontakt:

Re: NK Mladost Malešići

Post Postao/la qqlele » 13 maj 2014, 17:00

KonjicBOY je napisao/la:Ima li neko da zna hoće li Mladost ulaziti u 1. ligu FBiH ove sezone? Msm,imaju li uslova,para...?
Kad u trećoj ligi imas reflektore kud ces dalje..imaju odlične uslove, tako da sve je do njih.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 13 maj 2014, 18:33

Predstavnici NS FBiH podijelili lopte klubovima II lige FBiH grupa "Sjever"

Nogometni savez Federacije BiH je obezbijedio nogometne lopte za sve klubove koji se takmiče u Drugoj ligi FBiH-grupe „Sjever“, „Centar“, „Zapad“ i „Jug“ u sezoni 2013/2014. 
 
Predstavnici Nogometnog saveza Federacije BiH u prostorijama NS Tuzlanskog kantona, uručili su po pet kvalitetnih lopti svim klubovima Druge lige FBiH grupa "Sjever" sa područja NS TK-a.
 
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 15 maj 2014, 12:10

https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 4676_o.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;

Ovako izgleda stadion u Malešićima. Džaba poplave, džaba sve. Svaka čast za upravu i poso koji rade. :-)
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

intercontinental
Postovi: 996
Pridružen/a: 06 apr 2014, 21:51
Kontakt:

Re: NK Mladost Malešići

Post Postao/la intercontinental » 25 maj 2014, 12:55

AsharaK je napisao/la:https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hph ... 4676_o.jpg

Ovako izgleda stadion u Malešićima. Džaba poplave, džaba sve. Svaka čast za upravu i poso koji rade. :-)
Lijep za oko,tvrd k'o kamen ;)
u transu pjesma nek zagrmi
SLOBODO gazi sve do pobjede

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 28 maj 2014, 08:34

Zanima me ako neko ima inforaciju kad se igra kup TK, i da li su već neke utakmice četvrtfinala odigrane?
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 28 maj 2014, 10:57

Mladost (M) u srijedu protiv Radnika (L) – Traži se pobjeda za titulu!!!

NOGOMET – Druga liga FBiH (Sjever) – 27. kolo (zaostala utakmica) – Malešići, srijeda, 28.5. u 17:30 h

 
Mladost – Radnik Lipnica

 
Na terenu će u srijedu u zaostaloj utakmici 27. kola Druge lige FBiH grupa Sjever biti i nogometaši Mladosti iz Malešića. Malešani će na domaćem terenu dočekati ekipu Radnika iz Lipnice. Ukoliko pobjedi, ekipa Mladosti će dva kola prije kraja sezone obezbjediti prvo mjesto i promociju u viši rang takmičenja, Prvu ligu Federacije BiH. Susret u Malešićima igra se u srijedu sa početkom u 17:30.

 
27. kolo:
Prokosovići – Priluk
Sloga T. – Odžak
Slaven – Mladost P.
Ingram – Dizdaruša
Rudar – Bosna M.
Mladost M. – Radnik L.
Dinamo – Bosna K.
Mramor – slobodni

 

Tabela:
1 Mladost Malešići 50
2 Priluk 43
3 Bosna Kalesija 42
4 Prokosovići 41
5 Mramor 40
6 Slaven Živinice 39
7 Dizdaruša Brčko 35
8 Mladost Puračić 34
9 Odžak 102 34
10 Radnik Lipnica 32
11 Sloga Tojšići 31
12 Bosna Mionica 29
13 Rudar Bukinje 29
14 Ingram Duboki Potok 27
15 Dinamo D.Mahala 7
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 28 maj 2014, 21:01

Dobrodošli u šampionske Malešiće.

Mladost 6 - 0 Lipnica
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Avatar
AsharaK
Postovi: 7232
Pridružen/a: 23 mar 2013, 17:53
Lokacija: Malešići
Kontakt:

Re: Odg: NK Mladost Malešići

Post Postao/la AsharaK » 28 maj 2014, 21:07

Mladost je šampion!!! ČESTITAMO

NOGOMET – Druga liga FBiH (Sjever) – 27. kolo, Malešići

 Mladost – Radnik Lipnica  6:0  (4:0)

Malešići, mjesni stadion Luke. Gledalaca oko 200. Teren odličan za igru. Vrijeme sunčano. Glavni sudija: Armin Salibašić (Lukavac). Pomoćnici: Nermin Omerović i Dževad Vrbić (oba iz Lukavca).Delegat: Fahrudin Mujanović (Kalesija). Žuti kartoni -. Crveni kartoni -. Strijelci: Klokić (4. i 16.), Šakušić (21. i 32.) i Subašić (46. i 50.).

Mladost: Kukuruzović, Ahmetović (Halilović), Iljazović, Zahirović, Hasić, Kalesić, Mehanović (O. Mujkić), Škrebo (Duraković), Šakušić, Klokić, Subašić. Trener: Ferid Imamović.

Radnik: Pejzić, Mehić, Džafić, Saletović, Jahić, Jahić E; Soljankić, Mrkaljević, Užičanin, Deljić, Durić.Trener: Anto Divković.

Nogometašima Mladosti iz Malešića bila je potrebna pobjeda u zaostaloj utakmici 27. kola Druge lige FbiH grupa Sjever kako bi i matematički osigurali prvo mjesto i promociju u viši rang takmičenja. Na kraju su se domaćini poigrali sa gostima iz Lipnice koji mogu biti sasvim zadovoljni što su se kući vratili sa „samo“ golova u mreži. Po dva gola za pobjedu su postigli Klokić, Subašić i Šakušić. Uz nova 3 boda Mladost je osigurala prvu poziciju dva kola prije kraja sezone. Čestitamo.

Susret između Mladosti i Radnika bio je igra „mačke i miša“ od prvog sudijskog zvižduka. Domaćini su krenuli silovito i nakon nekoliko propuštenih prilika poveli golom najboljeg strijelca lige Klokića u 4. minuti susreta. Nakon vodstva domaći igrači propuštaju nekoliko 100% prilika da bi Klokić pogodio i u 16. minuti za 2:0.

Samo 5 minuta kasnije već je 3:0. Klokić je asistent a strijelac je Šakušić, inače najbolji asistent u ligi. U 32. minuti vidjeli smo i najljepši potez na utakmici. Za 4:0 je sa oko 20-ak metara eurogolom pogodio Šakušić.

U drugom dijelu još dva gola je dodao Subašić. Prvi je postigao u 46. minuti a drugi u 50.

Sreća je bila za goste da su domaćini nakon 6. gola povukli ručnu jer je do kraja susreta ostalo još 40 minuta igre ali golova više nije bilo. Ali je zato bilo puno šansi pred golom Radnika i samo je zaigranost domaćih igrača pa na trenutke i neozbiljnost dovela do toga da su gosti primili „samo“ 6 golova.

Do kraja sezone Mladost ima još 3 susreta. U subotu im u goste dolazi ekipa Priluka, nakon toga u srijedu gostuju u Odžaku u zaostaloj utakmici 28. kola a u zadnjem 30. gostuju imenjacima iz Puračića.

Mladost je trijumfalno odradila ovu sezonu. Osim što su osigurali prvo mjesto, do kraja sezone će oboriti i rekord efikasnosti u ligi a na prvom i drugom mjestu najboljih strijelaca nalaze se igrači Mladosti, Klokić i Šako dok su na prvom i drugom mjestu najboljih asistenata također igrači Mladosti, Šakušić i Šako.

Mladost je godinama bila jedna od najboljih, najefikasnijih i najatraktivnijih ekipa u ligi ali im je godinama malo falilo za prvo mjesto. Ove sezone stigla je i prva pozicija kao kruna 10-godišnjeg uspješnog rada.

Nije sigurno da li će Mladost nastupiti naredne jeseni u Prvoj ligi FbiH. Tu odluku će donijeti prvi ljudi kluba ali je sasvim jasno da je Mladost i igrački i rezultatski i logistički i u bilo kojem drugom smislu davno prevazišla ovu ligu.

Galeriju fotografija sa susreta Mladost-Radnik  možete pogledati na FB profilu Radio Gračanica.
FK Željezničar ~ FC Arsenal !

Damir Džumhur, Edin Džeko, Miralem Pjanić, Mirza Teletović, Jusuf Nurkić, Amel Tuka.

Odgovori

Natrag na “Niže lige”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.