Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Moderatori/ce: _dreamer_,ribery,Monolog,insider

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la fcsforever » 07 maj 2014, 17:50

Sa ovim golom FCS je uzeo KUP.

let3
Postovi: 29065
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la let3 » 07 maj 2014, 17:50

Ne može Čelik dati gola taman igrali dva dana :shock:
zapravo ne mogu šanse napraviti, ne mogu tri pasa povezati, ne mogu zadržati loptu u svom posjedu duže od 3 sekunde.
ja ne znam kako su uopšte došli do finala kupa ovi igraci koji ne znaju ni elementarne stvari u fudbalu (prijem lopte, kontrola lopte, pas)....to je patnja sa loptom jbt :o , satra ih kuja kad im dođe u posjed.

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Rios » 07 maj 2014, 17:53

Da je Sarajevo kvalitetnije,da ima kvalitetnije pojedince to se vec znalo..Ali iskreno ocekivao sam borbeniji Celik u prvom poluvremenu.. :kafa: Ovim golom Sarajevo veoma blizu osvajanju kupa..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Kevin » 07 maj 2014, 18:56

Kevin je napisao/la:nešto imam osjećaj da će mlatnit sarajevo čelika isto kao onda željo kad je u finalu...
mogla bi biti dobra utakmica..
kao sto rekoh :cool:
šteta da je široki u polufinalu protiv čelika odigrao loše jer kakvo bi to finale bilo

široki-sarajevo :o
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
Sarajlijc@
Postovi: 11031
Pridružen/a: 10 jul 2011, 02:39
Lokacija: Koševo Republika!
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Sarajlijc@ » 07 maj 2014, 19:05

Fudbalski klub Sarajevo je osvajač kupa za sezonu 2013/14 :cool:
NA KRAJU SVIJETA ILI SUNČEVOG SISTEMA
PRATIĆE TE NAŠA PJESMA IL' IMA DA NAS NEMA!

Avatar
Rios
Postovi: 3835
Pridružen/a: 07 avg 2011, 23:32

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Rios » 07 maj 2014, 19:08

Ja se pitam kako je Celik uopste izbacio Siroki.. :wtf: Sarajevo rutinski uzelo,razlika u kvaliteti poprilicno velika..Celik odigrao jako,jako lose..Ono sto sam mislio da je njihov adut-borbenost su pokazali u prvh 10-ak minuta 2 pol. i to je to..I atmosfera na tribinama jako losa,osim onog najvatrenijeg djela navijaca ostali su bili pozorisna publika..
Suma sumarum,Sarajevu se haman pa moze cestitati na osvajanju kupa,a nama koji nemamo direktan interes u ovom finalu ostaje da se nadamo da ce bolja utakmica biti na Kosevu..
Zeljeznicar za zivot cijeli !!

Miralem Pjanic !

Mirza Teletovic !

Damir Dzumhur !

Avatar
pitic
Postovi: 5522
Pridružen/a: 30 nov 2013, 11:43
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la pitic » 07 maj 2014, 19:19

Baja_Zvjerka je napisao/la:Naprijed Celik :idea:
Sada fino paketić tabletica ponovno zaduži i udri. ;)
SRETAN BROJ - 1725

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la fcsforever » 07 maj 2014, 20:12

pitic je napisao/la:
Baja_Zvjerka je napisao/la:Naprijed Celik :idea:
Sada fino paketić tabletica ponovno zaduži i udri. ;)
po nicku moze i u Pionirsku

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la AllGunsBlazing » 07 maj 2014, 20:19

Kevin je napisao/la:
kao sto rekoh :cool:
šteta da je široki u polufinalu protiv čelika odigrao loše jer kakvo bi to finale bilo
Jeste Siroki je odigrao lose, nema to veze sto ih je Celik sa igracem manje raznio na terenu. Sto su igraci Celika ostavili srce na terenu. Da su i danas odigrali tako mozda bi se mogli necemu i nadati. Ali reci cemo da je Sirok bio los, a ne da je Celik bio dobar.
Celik!3,2,2.

Avatar
England
Postovi: 2001
Pridružen/a: 21 avg 2011, 11:11
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la England » 07 maj 2014, 20:20

AllGunsBlazing je napisao/la:
Kevin je napisao/la:
kao sto rekoh :cool:
šteta da je široki u polufinalu protiv čelika odigrao loše jer kakvo bi to finale bilo
Jeste Siroki je odigrao lose, nema to veze sto ih je Celik sa igracem manje raznio na terenu. Sto su igraci Celika ostavili srce na terenu. Da su i danas odigrali tako mozda bi se mogli necemu i nadati. Ali reci cemo da je Sirok bio los, a ne da je Celik bio dobar.
Logicno.
Tom Hanks je bio vatrogasac i **** nam je svima mater.

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la zamorano » 07 maj 2014, 21:11

Sarajevo zasluzeno osvojilo KUP! Čelik je danas bio loš totalno...Ali je bolji i od Želje i od Širokog cim je igrao u finalu...jasno kao dan! Još jednom ČESTITKE SARAJEVU NA OSVAJANJU KUPA!
::::SAMO ČELIK::::

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la fcsforever » 07 maj 2014, 21:12

Iskreno, mislio sam da ćemo zabiti go. Priželjkivao 2....ali sekunde nisam konto da Čelik neće uputiti šut u okvir gola. Znam da se nečemo opustiti i da će i u revanšu Sarajevo odigrati jako,pametno i požrtvovano. Mislim da će biti baš puno raje na Koševu ..recimo jedno 15 milja.

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Kevin » 08 maj 2014, 08:40

zamorano je napisao/la:Sarajevo zasluzeno osvojilo KUP! Čelik je danas bio loš totalno...Ali je bolji i od Želje i od Širokog cim je igrao u finalu...jasno kao dan! Još jednom ČESTITKE SARAJEVU NA OSVAJANJU KUPA!
jest sigurno..
vidilo se i jučer, a i po prvenstvenoj ljestvici se vidi :wtf: :roll:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la fcsforever » 08 maj 2014, 09:07

Pa dobro Kevine , kad je to tako kako kazes , kako vas onda Celik izbaci iz kup-a. Znam sta ces reci , u uzvratu bunker...al vi ste Siroki , zar niste mogli zabiti vie od jednog. Posebna prica je jadno izdanje na Bilinom polju kada su vas razbili (jel ono bio crveni za zenicane)...jbg , skontaj malo

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Kevin » 08 maj 2014, 09:11

fcsforever je napisao/la:Pa dobro Kevine , kad je to tako kako kazes , kako vas onda Celik izbaci iz kup-a. Znam sta ces reci , u uzvratu bunker...al vi ste Siroki , zar niste mogli zabiti vie od jednog. Posebna prica je jadno izdanje na Bilinom polju kada su vas razbili (jel ono bio crveni za zenicane)...jbg , skontaj malo
pa ljudi nas izbacili..**** ga..događa se..vi ste jedva viteza prosli recimo...
ali reći da je čelik bolji od širokog i želje je glupost..zar nije? :think:
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

fcsforever
Postovi: 1758
Pridružen/a: 03 maj 2014, 12:08
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la fcsforever » 08 maj 2014, 09:17

Ma da, stoji to sto kazes...nisu bolji od Sirokog to je milion %...naravno ni od kona. Imali su protiv vas taj voljni momenat koji je i presudio. Ipak , takvom raspletu (vase 2 tekme) ni u najludjim snovima , nisam se nadao. Mislio sam da u Sirokom to lagano i glat prolazite.
A Vitez , pa Jarni je strucnjak samo takav. Bio sam u Zg zadnja 2 vikenda....po pricama (naglasavam pricama) , debakl na nasoj klupi je odjeknuo u Cro...mnoga vrata je sebi zatvorio...kazem opet "po pricama"

Avatar
Kevin
Postovi: 6104
Pridružen/a: 25 okt 2008, 00:54
Lokacija: Hercegovina
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la Kevin » 08 maj 2014, 09:26

fcsforever je napisao/la:Ma da, stoji to sto kazes...nisu bolji od Sirokog to je milion %...naravno ni od kona. Imali su protiv vas taj voljni momenat koji je i presudio. Ipak , takvom raspletu (vase 2 tekme) ni u najludjim snovima , nisam se nadao. Mislio sam da u Sirokom to lagano i glat prolazite.
A Vitez , pa Jarni je strucnjak samo takav. Bio sam u Zg zadnja 2 vikenda....po pricama (naglasavam pricama) , debakl na nasoj klupi je odjeknuo u Cro...mnoga vrata je sebi zatvorio...kazem opet "po pricama"
a ne znam sta ste ocekivali od njega..
ja sam odmah napisao na vasoj temi da je on 0 od trenera a mnogi su ga dizali u nebesa..
HKK ŠIROKI - Ponos Hercegovine ® NK ŠIROKI BRIJEG

Avatar
white1950
Postovi: 475
Pridružen/a: 29 jul 2013, 19:19
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la white1950 » 08 maj 2014, 10:56

Samo neka se zna da jarni nije vodio sarajevo u kupu protiv viteza(nego onaj trener prije njega,ne znam ime).slazem se da trenerski posao mu ne ide bash najbolje ali brate shto je bio igracina svaka mu cast....ajdukova dica;)
Godine prolaze jubav ostaje...

zamorano
Postovi: 1354
Pridružen/a: 24 avg 2012, 16:01
Lokacija: Bosanski teatar snova
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la zamorano » 08 maj 2014, 16:49

Kevin je napisao/la:
fcsforever je napisao/la:Pa dobro Kevine , kad je to tako kako kazes , kako vas onda Celik izbaci iz kup-a. Znam sta ces reci , u uzvratu bunker...al vi ste Siroki , zar niste mogli zabiti vie od jednog. Posebna prica je jadno izdanje na Bilinom polju kada su vas razbili (jel ono bio crveni za zenicane)...jbg , skontaj malo
pa ljudi nas izbacili..**** ga..događa se..vi ste jedva viteza prosli recimo...
ali reći da je čelik bolji od širokog i želje je glupost..zar nije? :think:
U KUPU,U KUPU ja sam napisao...U KUPU ove godine je Čelik BOLJI I OD ŠIROKOG I od ŽELJE! Čitaj malo šta se piše! U KUPU!
::::SAMO ČELIK::::

Avatar
AllGunsBlazing
Postovi: 11715
Pridružen/a: 16 feb 2011, 23:25
Lokacija: 72000
Kontakt:

Re: Finale Kupa BiH: NK Čelik - FK SARAJEVO

Post Postao/la AllGunsBlazing » 08 maj 2014, 22:42

Prosle godine nas Siroki izbaci u polufinalu na penale nakon greske Jusica, ove godine ispadnu od nas u polufinalu nakon razbijanja na BP, ali Siroki je imao los dan, nije Celik valjao. Dakle vec 2 godine za redom Siroki ima lose dane protiv Celika? Mislim kad je vec toliko bolji zasto se to ne vidi na terenu? Veoma zanimljivo.
Celik!3,2,2.

Zaključano

Natrag na “Arhiva”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.