Najbolji muški frizerski salon u Sarajevu

Teme koje nemaju veze sa sportom

Moderatori/ce: insider,rio_Ferdy88

Avatar
curryjetudokadminspava
Postovi: 44
Pridružen/a: 30 jan 2015, 23:00
Kontakt:

Re: Najbolji muški frizerski salon u Sarajevu

Post Postao/la curryjetudokadminspava » 31 jan 2015, 00:15

LvG je napisao/la:
Curry je napisao/la:Vjeruj,ja ga znam dobro,i nije toliko dobro osoba,ne preporucujem ti neki blizi kontakt s njim osim da se šišaš :thumbup:
Koji si ti jad. Izjaviti ovako nešto možeš dok si anoniman. Ako ga toliko dobro znaš, bujrum, predstavi se, nemoj čovjeka pljuvati skriven. Pored toga, pljuješ čovjeka koji nema mogućnost niti da se odbrani, jer nema profil na forumu.

Nemam pojma kako te nije stid izjaviti tako nešto o momku koji radi i brine se sam o sebi od malih nogu. O osobi koja ne traži od mame i babe pare da izađe, kao većina mladih osoba. Ukoliko je loša osoba, ukaži mu to putem privatnih poruka na FB, ili nemaš muda?

Iz ličnog iskustva, o momku sve najbolje!

Mišljenje ovog trolera (Curry) ne treba uzeti u obzir, jer je obični jado. Pored toga, on je suspendovan sa ovog foruma, što dovoljno govori o njemu! Dovoljno govori i činjenica o kakvom besposličaru se radi (Curry) kada može napisati 27 postova dnevno.

Toliko...
Nabijem vas obojicu na tuki. Yebo te on. Vremenom ces skontati kakav je to smrad i pickicca mala. Obicni furac koji postavlja slike po fb nabijem mu njegovo sarajevo. Derpe mali.
Sreca pa ga vise ne pratim na fb,necu da ga obrisem jer me uvijek nasmije sa svojom patetikom

Zaključano

Natrag na “Diskusije”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot] i 17 gostiju.