KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
PikachuSA
Postovi: 301
Pridružen/a: 17 sep 2023, 00:39
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la PikachuSA » 19 feb 2024, 22:06

2sb1996 je napisao/la:
19 feb 2024, 19:58

A sta ako Borac osigura kroz Ligu 6 ispred Bosne/Sirokog?
Upravo sam pregledao članke na Wikipediji o svim sezonama ABA 2 lige kako bih vidio kako alociraju ekipe. Ono što se može zaključiti jeste da se gleda plasman u završnom dijelu prvenstva (najbolje dvije ekipe koje nisu u ABA 1 igraju ABA 2). Po toj logici, ako završni dio bude Final Four, kako piše na zvaničnoj stranici KSBiH, igrat će se i duel za treće mjesto, kako bi se tačno znalo ko će igrati ABA 2.
Ekipe koje ne uspiju da se plasiraju kroz ligu, vjerovatno bi igrale kvalifikacije kao što je Bosna ove sezone. Međutim, još uvijek se ne zna epilog priče o ulasku Dubaija u ABA ligu, te bi kvalifikacije mogle biti i ukinute, tako da je taj dio o kvalifikacijama i dalje nesiguran.
Ono što je sigurno jeste da će Bosna i Hercegovina imati minimum dva predstavnika u ABA 2 koja bi se birala iz završnog dijela prvenstva.

Tako da, odgovor na to pitanje je da bi Borac morao i u Final Four-u biti bolji od Bosne i Širokog kako bi jednom od klubova izvisio za ABA 2 ligu, ako bi se igrao i Final Four.

P. S. Izvinjavam se na dužoj objavi, nadam se da nisam zapetljao priču.
Zadnja izmjena: PikachuSA, dana/u 19 feb 2024, 22:12, ukupno mijenjano 3 puta.
Daj gol Saraj'vo, nama više ne treba!
L : ⭐×7
K : ⭐×7
Bit će Bosna opet šampion!
EL : ⭐
L : ⭐×7
K : ⭐×6
𝕸𝖆𝖌𝖎𝖘𝖈𝖍𝖊𝖗 𝕾𝕮𝕽, 𝖉𝖚 𝖇𝖎𝖘𝖙 𝖆𝖑𝖑𝖊𝖘 𝖚𝖓𝖉 𝖓𝖔𝖈𝖍 𝖛𝖎𝖊𝖑 𝖒𝖊𝖍𝖗!
L : ⭐×32++
K : ⭐x14++

𝑨𝒄𝒕𝒂 𝒏𝒐𝒏 𝒗𝒆𝒓𝒃𝒂

Eldar Ćivić = Harry Maguire's brother from another mother

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la InatSilniBosanski » 19 feb 2024, 22:08

MortemHz je napisao/la:
19 feb 2024, 19:20
InatSilniBosanski je napisao/la:
19 feb 2024, 19:09
DaVinci je napisao/la:
19 feb 2024, 19:00


Bolje da to rjese ranije pa u zadnjem kolu da igraju revijalnu do stotke ... :zviz:
igrat ce i Bosna i Siroki ABA 2 kako i treba biti.

Daj ne budite djeca i ne pisite gluposti za to dobacivanje Junakovicu, treba li su mu govoriti bravo majstore ne razumijem?

To je sport i to je normalna stvar jos uz to je igrac i vise nego iskusan, ja licno kad sam osjetio teren u Banovicima sve mi je ostalo bilo domacinska atmosfera. :mrgreen:
Odnos izmedju dva kluba i sama organizacija vrhunski pa igraci Sirkog su ispraceni aplauzom sta treba dalje dodati.


Cilj KK Bosna je ulazak u ABA 2 i napad na naslov, uz budzet koji se ocekuje to bi trebalo biti realna prica, prvak drzave ima mogucnost igranja kvalifikacija za FIBA ligu sampiona, ali to je preglupo i totalno ne isplativo, za iducu godinu treba sve podrediti ulasku u ABA 1, a onda se nadati nekim eventualno jos boljim vremenima i Eurocupu u punoj velikoj dvorani. :ljepota: :ljepota:
Bosna je opravdala budžet koji su dobili od Kantona Sarajevo, trebalo bi to sigurno rasti jer je ministar rekao da će od sad to ići po prikazanom uspjehu. Treba svakako finansijski podržati klub, nisu to ogromna sredstva za nas.
Treba Morto legendo slazem se, Bosna je brend cijele drzave ne samo Sarajeva ili kantona, Zvezda i Partizan se finasiraju direktno iz drzavnog budzeta kod nas je to malo teze, ali definitivno treba podici podrsku.

Realno gledajuci Sarajevo kao grad sa tradicijom i kao grad sa europskim sampionom treba razmisljati u buducnosti i o nekom europskom takmicenju.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1332
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la AvantiBL » 19 feb 2024, 22:41

2sb1996 je napisao/la:
19 feb 2024, 11:13
Siroki i Bosna u zadnjem kolu igraju tko ice u ABA2 sigurno.
Jednom smo imali, kao neku raspravu, na ovu temu ali opet ću ti replicirati. Rezultat te utakmice, neće nikome garantovati ABA 2.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

Bilizma
Postovi: 88
Pridružen/a: 05 okt 2021, 13:59
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Bilizma » 20 feb 2024, 00:35

Zvezda se financira državnim parama a Partizan samo 30%. Sve ostalo pokrpe navijači i prijatelji kluba kroz sezonske i pojedinačne karte i sponzorstva. Samo od karata Partizan će ove sezone da zaradi preko 10 miliona eura

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4224
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ghuraba » 20 feb 2024, 01:16

InatSilniBosanski je napisao/la:
17 feb 2024, 23:34
kakva sezone brate moj, Pandza i one velike najave busenje od Vojvodine los start, novi trener krpis roster, vracas rezultat i sad uzimas kup i u stanju si da gledas i ligu da uzmes. GOLEMO kad pogledas unazad.

Djoko je bas los uzasan podsjeca me iz daleka na A1 nekog centra pa samo kontakt trazi kos i ne gleda.
Po meni na ovu ekipu treba dodati beka koji moze sutati iz bloka, nekoga ko moze odmoriti Ilica i pravog centra da dole napravi razliku.
Ovo je za pocetak odlicno, ali se ne smije stati na ovome. Svi smo se uzeljeli Bosne koja se bori za trofeje.

Valjda Djoko uhvati kakvu-takvu formu do pocetka lige 6, mada ne treba odustati od borbe za prvo mjesto u ovom regularnom dijelu. To mjesto bi im odmah trebalo osigurati aba2 ligu, a da se drugi ucesnik izbori kroz ligu 6. Pravila jesu konfuzna, mijenjaju se iz godine u godinu, ali mislim da je ovo trenutno na snazi.

Kad je u pitanju roster, ja bih za zavrsnicu ove sezone bio zadovoljan s jednim suterom. Sve preko toga mi je nerealno ocekivati. A sto se tice naredne, iz ovog rostera bih ostavio 6 igraca: Caruthers, Pasalic, Curevac, Ilic, Zubac i Hadzifejzovic. U prevodu, zadrzao bih kostur ekipe jer je i uigranost nevjerovatno bitna. Na njih dodati playmakera koji ce se s Amerom ravnopravno boriti za startnu petorku (moja zelja je Campara, posto se i dalje potajno nadam da ce nekad u buducnosti moci dati 15-ak solidnih minuta u reprezentaciji :mrgreen: ), na 2 dovesti cistog sutera da bude starter ispred Curevca (moja zelja je Alem Huseinovic, mada je upitno na kojem je on nivou posto je na koledzu vec 4 godine, ali u slucaju da se ne snadje, nek ga mijenjaju u toku sezone :mrgreen: ), na 3 neku solidnu zamjena za Ilica (po mogucnosti da je siguran s penala i da ne sutira trojke ispod 35% :mrgreen: ), na 4 imaju Zubca i Seju i tu su sasvim dobro pokriveni (prvi moze odigrati i na 3, a drugi moze i na 5) i na 5 dovesti 2 centra suprotnih karakteristika (volio bih da jedan bude Penava, iako on u nekim klubovima igra na 4, a u nekim na 5, ali vjerujem da bi se dobro uklapao sa Sejom recimo). Ako bi vec jedan bio Penava, nek drugi bude neki teskas s igrom na niskom postu.

Ja ovdje naravno svjesno guram domace igrace, sto zbog reprezentacije, sto zbog cinjenice da je neuporedivo ljepse gledati utakmice s nasim igracima. Ostale mogu pokrpiti igracima iz regije ili eventualno nekim atleticnim Amerom na 5. Nek se vode igrama u aba2 ligi, ima tu dosta dobrih igraca. Od ovih nasih, na 1 bi jos mogli Arslanagic i Gataric (mada se jos uvijek ne zna u kakvom je zdravstvenom stanju), na 2 Sertovic, na 3 Mutic, na 4 Delalic, Sikiras, Manjgafic, na 5 Sejfic, Tomic...

Avatar
svrakino1921
Postovi: 15909
Pridružen/a: 14 sep 2017, 15:31
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la svrakino1921 » 20 feb 2024, 09:06

slika

Večerašnim treningom u tuzlanskom Mejdanu, počele su pripreme muške košarkaške reprezentacije Bosne i Hercegovine 🇧🇦 za start kvalifikacija za Eurobasket 2025!

Na spisku selektora Adisa Bećiragića je i naš ponajbolji igrač - 𝐕𝐨𝐣𝐢𝐧 𝐈𝐥𝐢𝐜́!

Poziv selektora je najbolji pokazatelj da se trud, rad i predanost uvijek isplate i bivaju nagrađeni! ...

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la InatSilniBosanski » 20 feb 2024, 09:20

Ghuraba je napisao/la:
20 feb 2024, 01:16
InatSilniBosanski je napisao/la:
17 feb 2024, 23:34
kakva sezone brate moj, Pandza i one velike najave busenje od Vojvodine los start, novi trener krpis roster, vracas rezultat i sad uzimas kup i u stanju si da gledas i ligu da uzmes. GOLEMO kad pogledas unazad.

Djoko je bas los uzasan podsjeca me iz daleka na A1 nekog centra pa samo kontakt trazi kos i ne gleda.
Po meni na ovu ekipu treba dodati beka koji moze sutati iz bloka, nekoga ko moze odmoriti Ilica i pravog centra da dole napravi razliku.
Ovo je za pocetak odlicno, ali se ne smije stati na ovome. Svi smo se uzeljeli Bosne koja se bori za trofeje.

Valjda Djoko uhvati kakvu-takvu formu do pocetka lige 6, mada ne treba odustati od borbe za prvo mjesto u ovom regularnom dijelu. To mjesto bi im odmah trebalo osigurati aba2 ligu, a da se drugi ucesnik izbori kroz ligu 6. Pravila jesu konfuzna, mijenjaju se iz godine u godinu, ali mislim da je ovo trenutno na snazi.

Kad je u pitanju roster, ja bih za zavrsnicu ove sezone bio zadovoljan s jednim suterom. Sve preko toga mi je nerealno ocekivati. A sto se tice naredne, iz ovog rostera bih ostavio 6 igraca: Caruthers, Pasalic, Curevac, Ilic, Zubac i Hadzifejzovic. U prevodu, zadrzao bih kostur ekipe jer je i uigranost nevjerovatno bitna. Na njih dodati playmakera koji ce se s Amerom ravnopravno boriti za startnu petorku (moja zelja je Campara, posto se i dalje potajno nadam da ce nekad u buducnosti moci dati 15-ak solidnih minuta u reprezentaciji :mrgreen: ), na 2 dovesti cistog sutera da bude starter ispred Curevca (moja zelja je Alem Huseinovic, mada je upitno na kojem je on nivou posto je na koledzu vec 4 godine, ali u slucaju da se ne snadje, nek ga mijenjaju u toku sezone :mrgreen: ), na 3 neku solidnu zamjena za Ilica (po mogucnosti da je siguran s penala i da ne sutira trojke ispod 35% :mrgreen: ), na 4 imaju Zubca i Seju i tu su sasvim dobro pokriveni (prvi moze odigrati i na 3, a drugi moze i na 5) i na 5 dovesti 2 centra suprotnih karakteristika (volio bih da jedan bude Penava, iako on u nekim klubovima igra na 4, a u nekim na 5, ali vjerujem da bi se dobro uklapao sa Sejom recimo). Ako bi vec jedan bio Penava, nek drugi bude neki teskas s igrom na niskom postu.

Ja ovdje naravno svjesno guram domace igrace, sto zbog reprezentacije, sto zbog cinjenice da je neuporedivo ljepse gledati utakmice s nasim igracima. Ostale mogu pokrpiti igracima iz regije ili eventualno nekim atleticnim Amerom na 5. Nek se vode igrama u aba2 ligi, ima tu dosta dobrih igraca. Od ovih nasih, na 1 bi jos mogli Arslanagic i Gataric (mada se jos uvijek ne zna u kakvom je zdravstvenom stanju), na 2 Sertovic, na 3 Mutic, na 4 Delalic, Sikiras, Manjgafic, na 5 Sejfic, Tomic...
tanko je to po meni moj Ghuraba sto se tice igraca koji su naucili uzimati trofeje, kakav Fahro Manjgafic, daj Savu Lesica dole i gledaj kako trutina jede ove balvane u reketu.

Campara je i moja zelja definitvno bi se uklopio super sa Caruthersom, Sikiras kao backup opcija za Voju Ilica koji je bez konkurencije glavni igrac u ovome rosteru.

Ta pozicija petice je najgora, neki dan kad sam pogledao statistiku Zorana Nikolica u Vojvodini u ABA 2 iznevjerovao sam da on pravi toliku razliku. Ipak je @2sb sto se tice kvaliteta ABA 2 bio itekako upravu, ne znam kako mi je promaklo, ali bas puno prekaljeni igraca se nakupilo.


Aleksandar Lazic i Delalic bi isto trebale biti opcije negdje u pravljenju ekipe, zasto ne i Gordic.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4224
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ghuraba » 20 feb 2024, 12:44

InatSilniBosanski je napisao/la:
20 feb 2024, 09:20
tanko je to po meni moj Ghuraba sto se tice igraca koji su naucili uzimati trofeje, kakav Fahro Manjgafic, daj Savu Lesica dole i gledaj kako trutina jede ove balvane u reketu.

Campara je i moja zelja definitvno bi se uklopio super sa Caruthersom, Sikiras kao backup opcija za Voju Ilica koji je bez konkurencije glavni igrac u ovome rosteru.

Ta pozicija petice je najgora, neki dan kad sam pogledao statistiku Zorana Nikolica u Vojvodini u ABA 2 iznevjerovao sam da on pravi toliku razliku. Ipak je @2sb sto se tice kvaliteta ABA 2 bio itekako upravu, ne znam kako mi je promaklo, ali bas puno prekaljeni igraca se nakupilo.


Aleksandar Lazic i Delalic bi isto trebale biti opcije negdje u pravljenju ekipe, zasto ne i Gordic.
Ma Fahru i te na kraju sam spomenuo vise radi reda, cisto eto jer su domaci igraci. Mnoge od njih ne bih ni pomislio dovesti u Bosnu.

Sikiras u Sloveniji cesto igra peticu, a nominalno je cetvorka i nikako ne moze biti back up Ilicu na trojci. Lazic ce vjerovatno gledati da nadje angazman u aba ligi (mada, sudeci po igrama u Spartaku, tesko ce ga naci), a Bosna je najjaca na pozicija koje on pokriva (SF/PF). Primarni fokus im trebaju biti ostale pozicije, a slazem se da bi Gordic i Lesic bili dobra rjesenja. Obojica jos uvijek imaju i kvalitet i iskustvo, a ovoj ekipi upravo to i treba. Delalic bi im odlicno legao na dvojci (ako mislis na Amsala), ali ne znam dokad mu je ugovor s Igokeom i koliko su realne sanse da ga dovedu. Nek oni prvo ovu sezonu dovedu do kraja kako treba, a za narednu ima vremena...

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la izdzezveubrazil » 20 feb 2024, 14:36

VensanKasel je napisao/la:
17 feb 2024, 00:25
Ghuraba je napisao/la:
16 feb 2024, 23:36
RajvoSA03 je napisao/la:
16 feb 2024, 23:33
Odavno mala dvorana nije bila punija, stajalo se cijelu utakmicu. Odlicna utakmica, potpuna kontrola, samo sutra da se potvrdi. I da, Edin Atic je najveca pichka bh kosarke
Kome je od Bosninih igraca nesto brojao kad je bio onaj sukob izmedju Zubca i Milosavljevica, haman Ilicu? Na TV-u se to nije bas najbolje vidjelo. Ima li jos nesto da je uradio sto ne treba, ipak si uzivo gledao mec?
Ma Atić nije dobre glave ali nikako , čitavo vrijeme sa Zurapovićem priča a ovaj ga samo odyebaje . Valjda je Zubac zakačio Milosavljevića u odbrani , i ovaj mu se čitavo vrijeme unosio u facu i nešto komentarisao , još se Ilić uključio .

A što je pichka , što je stao uz svoje kolege ?
https://www.youtube.com/live/Rxzfk5jLmK ... d_R2whobnV

2:08:30

A vidi ne znam sad, ali postoji mogucnost da su ga bivse kolege prozivale da je homoseksualac ko sto i jeste. Djevojku ima samo da bude decoy za njegove homoseksualne mokre snove. Ali neka, doci ce homoseksualac opet u Skenderiju.

Avatar
InatSilniBosanski
Postovi: 1301
Pridružen/a: 21 apr 2020, 15:45
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la InatSilniBosanski » 20 feb 2024, 18:13

Ghuraba je napisao/la:
20 feb 2024, 12:44
InatSilniBosanski je napisao/la:
20 feb 2024, 09:20
tanko je to po meni moj Ghuraba sto se tice igraca koji su naucili uzimati trofeje, kakav Fahro Manjgafic, daj Savu Lesica dole i gledaj kako trutina jede ove balvane u reketu.

Campara je i moja zelja definitvno bi se uklopio super sa Caruthersom, Sikiras kao backup opcija za Voju Ilica koji je bez konkurencije glavni igrac u ovome rosteru.

Ta pozicija petice je najgora, neki dan kad sam pogledao statistiku Zorana Nikolica u Vojvodini u ABA 2 iznevjerovao sam da on pravi toliku razliku. Ipak je @2sb sto se tice kvaliteta ABA 2 bio itekako upravu, ne znam kako mi je promaklo, ali bas puno prekaljeni igraca se nakupilo.


Aleksandar Lazic i Delalic bi isto trebale biti opcije negdje u pravljenju ekipe, zasto ne i Gordic.
Ma Fahru i te na kraju sam spomenuo vise radi reda, cisto eto jer su domaci igraci. Mnoge od njih ne bih ni pomislio dovesti u Bosnu.

Sikiras u Sloveniji cesto igra peticu, a nominalno je cetvorka i nikako ne moze biti back up Ilicu na trojci. Lazic ce vjerovatno gledati da nadje angazman u aba ligi (mada, sudeci po igrama u Spartaku, tesko ce ga naci), a Bosna je najjaca na pozicija koje on pokriva (SF/PF). Primarni fokus im trebaju biti ostale pozicije, a slazem se da bi Gordic i Lesic bili dobra rjesenja. Obojica jos uvijek imaju i kvalitet i iskustvo, a ovoj ekipi upravo to i treba. Delalic bi im odlicno legao na dvojci (ako mislis na Amsala), ali ne znam dokad mu je ugovor s Igokeom i koliko su realne sanse da ga dovedu. Nek oni prvo ovu sezonu dovedu do kraja kako treba, a za narednu ima vremena...
au ybt znaci Sikiras se preselio u reket skroz :crazy:

slazem se brate da treba sezonu prvo privesti kraju kako dolikuje, ali isto treba izuzetno pazljiv biti u sastavljanju rostera, vjerujem da shvatas da sljedeca sezona mora biti nasa, zbog xy razloga.

to sam ja onako naveo Lesica i Nemanju, mada sam suguran da bi bilo pun pogodak obojica, ja sam se kazem ti iznenadio pogledaj rostere par ovih boljih ekipa u ABA 2, vrh ekipe koje mogu sa pola ABA 1 izaci na kraj.
Bihać cijeli, crveni i bijeli!
1919, 1937!


Kinđe hvala ti !

Avatar
Kaunas
Postovi: 13325
Pridružen/a: 08 dec 2013, 11:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Kaunas » 20 feb 2024, 18:55

Kakav Sikiras :rol:
15.10.2013.

"Btw, ja vise nedam ni marke za gladnu djecu Afrike. Gladan insan ne moze puhati u ono cudo po vascijeli dan, nema sanse."

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la lumani » 20 feb 2024, 19:10

izdzezveubrazil je napisao/la:
20 feb 2024, 14:36
VensanKasel je napisao/la:
17 feb 2024, 00:25
Ghuraba je napisao/la:
16 feb 2024, 23:36


Kome je od Bosninih igraca nesto brojao kad je bio onaj sukob izmedju Zubca i Milosavljevica, haman Ilicu? Na TV-u se to nije bas najbolje vidjelo. Ima li jos nesto da je uradio sto ne treba, ipak si uzivo gledao mec?
Ma Atić nije dobre glave ali nikako , čitavo vrijeme sa Zurapovićem priča a ovaj ga samo odyebaje . Valjda je Zubac zakačio Milosavljevića u odbrani , i ovaj mu se čitavo vrijeme unosio u facu i nešto komentarisao , još se Ilić uključio .

A što je pichka , što je stao uz svoje kolege ?
https://www.youtube.com/live/Rxzfk5jLmK ... d_R2whobnV

2:08:30

A vidi ne znam sad, ali postoji mogucnost da su ga bivse kolege prozivale da je homoseksualac ko sto i jeste. Djevojku ima samo da bude decoy za njegove homoseksualne mokre snove. Ali neka, doci ce homoseksualac opet u Skenderiju.
O cemu pricas :?: da nisu ti mozda onaj Junior kojem je stavio kitu u usta :!:

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la izdzezveubrazil » 20 feb 2024, 21:48

Drago mi je da nisam jedini koji je cuo za tu informaciju. Znat ce mala dvorana Skenderije da pocasti homoseksualca.

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4224
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ghuraba » 20 feb 2024, 22:49

InatSilniBosanski je napisao/la:
20 feb 2024, 18:13
to sam ja onako naveo Lesica i Nemanju, mada sam suguran da bi bilo pun pogodak obojica, ja sam se kazem ti iznenadio pogledaj rostere par ovih boljih ekipa u ABA 2, vrh ekipe koje mogu sa pola ABA 1 izaci na kraj.
Na koje ekipe mislis? Osim Spartaka, koji ima nekoliko bivsih standardnih abaligasa (Cvetkovic, Gordic, Cerovina i Lazic), tu i nema nekih aman jakih ekipa. Ostali eventualno imaju po jednog ili dvojicu bivsih abaligasa (Vojvodina npr. ima Nikolica i Ascerica), a neki su uboli s Amerikancima. Ovakav roster Bosne od 7-8 igraca u rotaciji bi hladno bio medju 5 ekipa aba 2 lige, a kamoli da se jos pojacaju. Zato im dogodine treba biti cilj da uzmu tu ligu, jer bi sve ispod toga bio neuspjeh.

izdzezveubrazil
Postovi: 2356
Pridružen/a: 10 mar 2020, 12:46
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la izdzezveubrazil » 21 feb 2024, 10:37

EDIN ATIC JE HOMOSEKSUALAC! SKENDERIJA PAMTI!

TigerWoods
Postovi: 318
Pridružen/a: 03 sep 2020, 10:02
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la TigerWoods » 21 feb 2024, 10:39

izdzezveubrazil je napisao/la:
21 feb 2024, 10:37
EDIN ATIC JE HOMOSEKSUALAC! SKENDERIJA PAMTI!
Istina, provjereno

2sb1996
Postovi: 294
Pridružen/a: 27 avg 2021, 09:55
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la 2sb1996 » 21 feb 2024, 12:40

AvantiBL je napisao/la:
19 feb 2024, 22:41
2sb1996 je napisao/la:
19 feb 2024, 11:13
Siroki i Bosna u zadnjem kolu igraju tko ice u ABA2 sigurno.
Jednom smo imali, kao neku raspravu, na ovu temu ali opet ću ti replicirati. Rezultat te utakmice, neće nikome garantovati ABA 2.
U sta cemo ja i ti da se kladimo?

Avatar
AvantiBL
Postovi: 1332
Pridružen/a: 05 nov 2022, 13:56
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la AvantiBL » 21 feb 2024, 14:25

2sb1996 je napisao/la:
21 feb 2024, 12:40
AvantiBL je napisao/la:
19 feb 2024, 22:41
2sb1996 je napisao/la:
19 feb 2024, 11:13
Siroki i Bosna u zadnjem kolu igraju tko ice u ABA2 sigurno.
Jednom smo imali, kao neku raspravu, na ovu temu ali opet ću ti replicirati. Rezultat te utakmice, neće nikome garantovati ABA 2.
U sta cemo ja i ti da se kladimo?
:rol:

Eto do toga mi je baš. Da se bar znamo lično, pa i nekako.
Tamo gdje si ti, tamo stanuje mi duša... FKB1926




08 jan 2024, 22:40

[quote=Torino post_id=9618469 time=1704750026 user_id=50401]
Zadatak Brune je da digne tele koje ne može na noge
[/quote]

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la DaVinci » 21 feb 2024, 15:30

TigerWoods je napisao/la:
21 feb 2024, 10:39
izdzezveubrazil je napisao/la:
21 feb 2024, 10:37
EDIN ATIC JE HOMOSAPIENS! SKENDERIJA PAMTI!
Istina, provjereno
On je prvenstveno balvan pa tek sve ostalo ... znaci jedan je od nas ... :bih:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la DaVinci » 21 feb 2024, 15:33

AvantiBL je napisao/la:
21 feb 2024, 14:25
2sb1996 je napisao/la:
21 feb 2024, 12:40
AvantiBL je napisao/la:
19 feb 2024, 22:41


Jednom smo imali, kao neku raspravu, na ovu temu ali opet ću ti replicirati. Rezultat te utakmice, neće nikome garantovati ABA 2.
U sta cemo ja i ti da se kladimo?
:rol:

Eto do toga mi je baš. Da se bar znamo lično, pa i nekako.

Kladite se u srednju porciju banjaluckih cevapa ... s lukom al' bez kajmaka ... da ne bude skroz potaman ... :wave:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.