KK Bosna Royal

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,ultrasstyle_tz

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Janez » 08 mar 2015, 14:24

@arelinho

Bravo legendo kako sam na tu stvar zaboravio :tokralju: :tokralju: bile su i oni plesačice i ona zgodna "teta" što ih je vodila kad ona izađe na centar terena pola muških ne diše i nema nigdje da se ide. :mrgreen: :rol:


@BaDa12

Vidiš to nisam ni ja znao :thumbup: , mislio sam da je negdje vani tipa Qatar ili nešto, doduše on je u Sarajevu živio sa porodicom i skrasio se ovdje, kako je tamo završio ne znam možda čeka neku pravu priliku ili je možda shvatio da mu je bolje raditi sa mlađim naraštajima. Ali mi je svejedno drago da čujem da je i dalje u trenerskim vodama, meni jedan od dražih Bosninih igrača iz tog vremena gospodin prije svega, na terenu uvijek bio borac i maksimalan respect prema protivniku, a kasnije kao i trener. :thumbup:

sonik24
Postovi: 3418
Pridružen/a: 24 avg 2011, 19:38
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la sonik24 » 08 mar 2015, 15:02

sve vodi ka gašenju kluba :(

Avatar
hare28
Postovi: 48
Pridružen/a: 17 jan 2015, 22:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la hare28 » 08 mar 2015, 15:31

LeBronfan je napisao/la:Kako no ide ona reklama prvaci ne samo ove godine

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
@"LeBronfan" ne kontam sta je smjesno pa i tvoj klub je u krizi mislim na kosarkaski. ;)

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la FaraonTM » 08 mar 2015, 15:56

majestic24 je napisao/la:Kad se sjetim vremena kad je KK Bosna igrao nlb ligu prije nekoliko godina,pa cak se govorilo i o euroligi. Jbt tad sam kao srednjoskolac svaki vikend zeljno iscekivao da gledam njihove meceve. Kad su tu bili Markovic,Lance Wiliams,pa i onaj drugi Wiliams (najvise mi ostao upamcen po onom mecu kad smo igrali protiv crvene zvezde kad su se zayebali i stavili ga na poziciju centra a tip bek sa metar i sedamdeset. Sjecam se cak da je tad zakucao u prvom napadu),pa su tu jos bili mali Danko Delibasic,Bajramovic,Bavcic...ih,kako je tad kosarka u Sarajevu zivjela. Ali eto,da mi je neko 2006 rekao da ce se KK Bosna za 10 godina ugasiti ja bih mu rekao da nije normalan.

ZALOSNO!!
Još Uleb Cup, kad se sjetim Albe i 15 razlike, atmosfera je bila uhh :(

Pa onda u knock-out fazi igrali protiv Gran Canarie i bio sam ondje blizu njihovih navijača, kad god Canaria povede njihovi krenu pjevati nešto kao "Pio,pio" i potez rukama ono kao kad igrači pokazuju protivničkom da nastave pričati (gestikulacija rukama) i na kraju tekme dobije Bosna 8 razlike i čitava dvorana krenu skandirati njihovim navijačima "Pio,pio" :lol: :lol:
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la elninho_resTO » 10 mar 2015, 18:47

slika
slika
Sezona u kojoj je debitovao Vucurovic.
slika

Za prije nisam mogao naci, ali tandem Tomovic-Parezanin, pa Sehovici, Ikonic, Bremer, Damjanovic, Rahimic, Pasalic, bilo ih je jos. Nabijem te Harunko.
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BaDa12 » 10 mar 2015, 19:01

elninho_resTO je napisao/la:
slika
slika
Sezona u kojoj je debitovao Vucurovic.
slika
Za prije nisam mogao naci, ali tandem Tomovic-Parezanin, pa Sehovici, Ikonic, Bremer, Damjanovic, Rahimic, Pasalic, bilo ih je jos. Nabijem te Harunko.
Ili još prije, kad je Saša Vasiljević igrao, Neno se vratio... :(
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
elninho_resTO
Postovi: 1605
Pridružen/a: 19 apr 2010, 20:16
Lokacija: sarajevo,BIH
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la elninho_resTO » 10 mar 2015, 20:08

BaDa12 je napisao/la:
elninho_resTO je napisao/la:
slika
slika
Sezona u kojoj je debitovao Vucurovic.
slika
Za prije nisam mogao naci, ali tandem Tomovic-Parezanin, pa Sehovici, Ikonic, Bremer, Damjanovic, Rahimic, Pasalic, bilo ih je jos. Nabijem te Harunko.
Ili još prije, kad je Saša Vasiljević igrao, Neno se vratio... :(
Parezanin je bio prije Sase ako se dobro sjecam :)
Mile poceo dolaziti sa Igokeom, ili epski mecevi sa Martin Vanjkom,sve jebu a frajer trpa :lol:
Jasmin? Perkovic mi naumpade
"DON'T HATE THE PLAYER, HATE THE GAME"
"BEEN THERE WON THAT"

Walk on, walk ooon with hope in your heart and you'll never walk alone, YOU'LL NEVER WALK ALONE

Avatar
BaDa12
Postovi: 4408
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BaDa12 » 11 mar 2015, 08:58

U pravu si, Saša je bio prije. Zbunio me Tomo, kojeg si spomenuo, a znam da je igrao sa obojicom, pa... :damn:

Jasmin jest Perković, ranije igrao za rivala Široki. Kad se sjetim tih derbija, te u prvenstvu, te u Kupu. Sjećam se jednom sam sa svojim klubom putovala sa neke utakmice, igralo se finale kupa, pa smo u busu slušali radio prijenos. Svi mirni ko bubice. Vjerujem da svaki pravi ljubitelj košarke ima neku povezanost sa Bosnom, bez obzira odakle je iz BiH.
:(
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
Zip
Postovi: 13586
Pridružen/a: 10 avg 2014, 23:15
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Zip » 24 mar 2015, 06:15

Mislim da ce Bosna opet igrati Ligu 12 il kako se vec bude zvala...
Ukoliko Bosnjak bude prvi nakon play offa A1 lige, ovi bi im ustupili licencu za igranje...
Mislim da je to moguce, i da je to vec neko i radio ranijih godina...
Pogotovo ako povecaju ligu, Bosna ce igrati jer mnogo ne zele zbog finansija..



Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Mancini
Postovi: 9225
Pridružen/a: 04 jul 2011, 20:08
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Mancini » 24 mar 2015, 22:01

Zip je napisao/la:Mislim da ce Bosna opet igrati Ligu 12 il kako se vec bude zvala...
Ukoliko Bosnjak bude prvi nakon play offa A1 lige, ovi bi im ustupili licencu za igranje...
Mislim da je to moguce, i da je to vec neko i radio ranijih godina...
Pogotovo ako povecaju ligu, Bosna ce igrati jer mnogo ne zele zbog finansija..



Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Svake godine da im neko ustupi licencu!? :o :? :lol:
FK OLIMPIC SARAJEVO POBJEDNIK KUPA BiH U SEZONI 2014./2015. LAHKO JE BITI NAVIJAČ BRAZILA. BUDI NAVIJAČ KIPRA.

insegnante
Postovi: 236
Pridružen/a: 13 nov 2010, 15:49
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la insegnante » 02 apr 2015, 20:33

Uzas, pa ispade nasa Bosna kao kakva ku...a, malo Rojalu, malo Bosnjaku??? Unistili su ovaj klub, mir mir mir-niko nije kriv.

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la JoseMourinho » 02 apr 2015, 21:48

nek se odspoje od royala, a prispoje bosnjaku, pa da imamo bosna bošnjak :rol: :rol:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 02 apr 2015, 21:53

JoseMourinho je napisao/la:nek se odspoje od royala, a prispoje bosnjaku, pa da imamo bosna bošnjak :rol: :rol:
Bosna Bošnjacima :mrgreen:
1946

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la staragarda » 02 apr 2015, 22:06

jbt,sto ne pokopaju EVROPSKOG prvaka dostojanstveno...napravi neku komemoraciju...pozovi legende kluba i one kojima je Bosna bila na srcu i ko ljudi se oprostite od kluba....ovako se izrugavaju i ismijavaju najveci bosanski kosarkaski klub...jbt,ovo ono g o v n o dodik ne bi radio sa kluba da mu dadnu Bosnu da vodi..koje izivljavanje...ccccccc
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la rodjenisa » 05 apr 2015, 13:30

36 godina prodje od kako je nasa Bosna postala prvakom Evrope.Iako sam tada bio djecak,ostace mi u sjecanju ta sjajna noc i velicanstvena pobjeda vjerovatno do kraja zivota.Nenadyebiva generacija predvodjena kapitenom Varajicem koji je tu noc odigrao utakmicu zivota,zatim najboljim svih vremena rametli Kindzetom,divom Radovanovicem i ostalim sjajnim igracima a vodzeni sa klupe temperamentnim virtuozom Tanjevicem.Najbolje sto je BH kosarka ikada imala,ostace upamceni u historiji kao sportski heroji koji su tih godina harali Yugom i Evropom.
Hvala vam jos jednom za svu radost sto nam je pruziste,majstori nasi :bih:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la patriot » 21 apr 2015, 06:01

Bosna propada ko Steaua, oba kluba nekad evropski giganti.
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

Avatar
Pappy
Postovi: 2912
Pridružen/a: 29 jan 2014, 16:26
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Pappy » 19 maj 2015, 23:26

Vidim gore ste se prisjećali starih vremena. Može li mi neko reći gdje je i šta radi sada Dejan Parežanin ? Guglao sam, ali sve su to bajate stvari.

Avatar
Ethel
Postovi: 5192
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Ethel » 19 maj 2015, 23:33

Pappy je napisao/la:Vidim gore ste se prisjećali starih vremena. Može li mi neko reći gdje je i šta radi sada Dejan Parežanin ? Guglao sam, ali sve su to bajate stvari.
Ja sam skoro vidio da je ucestvovao na nekom kosarkaskom kampu u Srbiji, ali ne znam da li vodi neku ekipu ili sta vec. Toliko znam :)

EDIT: Vodi juniore Mega Vizure druze ;)
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Chstal
Postovi: 1753
Pridružen/a: 23 nov 2013, 18:40
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la Chstal » 19 maj 2015, 23:35

Dejan Parezanin vodi juniore Mega Vizure, Tomislav Tomovic vodi juniore Slodesa

zaboljisportuBiH
Postovi: 2147
Pridružen/a: 10 dec 2011, 16:11
Kontakt:

Re: KK Bosna Royal

Post Postao/la zaboljisportuBiH » 15 jun 2015, 10:42

Niko da napiše da je Bosna dobila novi UO, da je izabran drektor (Damir Krupalija) i trener (Senad Redžić). Ko zna možda se nešto i popravi. Čuo sam da je počelo ozbiljno i da ima neki smisao.

Odgovori

Natrag na “Bh. košarka”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.