FK Željezničar (opšte diskusije)

Avatar
SarajlijaTM
Postovi: 3203
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:32

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la SarajlijaTM » 15 jan 2015, 21:37

A jel primjetite kako su oni pametno zapostavili ovu svoju zajednicku temu,iskulirajte ljudi :wave:

Avatar
Adviser
Postovi: 703
Pridružen/a: 06 feb 2014, 11:46
Lokacija: Egzercir
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Adviser » 15 jan 2015, 21:50

Zato što su trolovi većinom njihovi, trenutno pišu na njihovoj temi ;) ... na našu se već stigli baciti po neku kost ne bi li se ko upecao. :mrgreen:
Dževad (Džemal) Begić - Đilda 25.09.1966. - 11.07.1992.

Avatar
Benko
Postovi: 1247
Pridružen/a: 30 sep 2014, 21:28
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Benko » 16 jan 2015, 12:02

slika
je li moguce da nakon napada na bilbiju i ljupka sa vase strane potpisete njega? :o

Avatar
JoseMourinho
Postovi: 6248
Pridružen/a: 02 apr 2014, 00:36
Kontakt:

Re: Odg: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la JoseMourinho » 16 jan 2015, 12:39

Oooo pa bujrum vas dvojca, odkad niste došli, opet briga za komsiju, tako treba, rodi vas majka kulturne :clap: ;)

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 16 jan 2015, 12:57

Benko je napisao/la:slika
je li moguce da nakon napada na bilbiju i ljupka sa vase strane potpisete njega? :o
bijeli orlovi bivsi tim

slika

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la terabajt » 16 jan 2015, 13:28

Kad ste vi bilbiju prihvatili mozemo mi ovog , ajd sad zdrao.

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la FairBet » 16 jan 2015, 13:29

imal gdje crno na bijelo za Bilbiju?Neka slika neka snimak ili nesto slicno ovom?

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la shzna » 16 jan 2015, 13:31

Zar tri prsta ne predstavljaju nešto u njihovoj religiji, npr oni se sa tri prsta krste? Zar se to može ujednačiti sa tim da nekome psuje majku balijsku ?
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la terabajt » 16 jan 2015, 13:33

Imas izjave nekoliko nasih igraca i dizanje 3 prsta nakon gola, zar od juce pratis futbal pa ne znas za to ccc.

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 16 jan 2015, 13:35

terabajt je napisao/la:Kad ste vi bilbiju prihvatili mozemo mi ovog , ajd sad zdrao.
jarane nije fazon koga smo mi prihvatili, nego pucate pricu kako smo mi mogli prihvatiti Bilbiju (iako nemate nikakvih dokaza) pa pucate parole u vezi toga svaki derbi, pa ovdje svaki put to pricate, a kad vama dodje onda mijenjate ploču, znaci nidje veze ..

ako vam smeta takav igrac u nasem klubu, onda bi vam trebao smetati i u vasem

FairBet
Postovi: 318
Pridružen/a: 04 dec 2014, 03:20

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la FairBet » 16 jan 2015, 13:37

Izvorno 3 prsta su koristili templeri,pa se preuzelo za sveto trojstvo.Ali Balkan ne bi bio Balkan da ne izopacimo sve :D
Covjek kao individua je sklona laganju tako da sve sto covjek kaze uzimamo sa rezervom.
No fakat je glupa rasprava ova i Kokotu se odmah u startu nesto na ledja baca.Ajmo mi radije u fudbalu dok nije otislo sve u PM.

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la shzna » 16 jan 2015, 13:37

Čuj nema nikakvog dokaza, a ima klip kad Puzigaća ode pred navijače i diže tri prsta, alo koga ti lažeš ovdje bolan? Jel slika Ljupka i Arkana bila? Jel Bilbija psovao majku balijsku? Meni riječ naših igrača znači.
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la terabajt » 16 jan 2015, 13:38

aS_Roma je napisao/la:
terabajt je napisao/la:Kad ste vi bilbiju prihvatili mozemo mi ovog , ajd sad zdrao.
jarane nije fazon koga smo mi prihvatili, nego pucate pricu kako smo mi mogli prihvatiti Bilbiju (iako nemate nikakvih dokaza) pa pucate parole u vezi toga svaki derbi, pa ovdje svaki put to pricate, a kad vama dodje onda mijenjate ploču, znaci nidje veze ..

ako vam smeta takav igrac u nasem klubu, onda bi vam trebao smetati i u vasem
Pa imas izjave nekoliko nasih igraca o tome kakvo je on pseto, sta hoces vise mozda video gdje on psuje :crazy:

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 16 jan 2015, 13:41

terabajt je napisao/la:
aS_Roma je napisao/la:
terabajt je napisao/la:Kad ste vi bilbiju prihvatili mozemo mi ovog , ajd sad zdrao.
jarane nije fazon koga smo mi prihvatili, nego pucate pricu kako smo mi mogli prihvatiti Bilbiju (iako nemate nikakvih dokaza) pa pucate parole u vezi toga svaki derbi, pa ovdje svaki put to pricate, a kad vama dodje onda mijenjate ploču, znaci nidje veze ..

ako vam smeta takav igrac u nasem klubu, onda bi vam trebao smetati i u vasem
Pa imas izjave nekoliko nasih igraca o tome kakvo je on pseto, sta hoces vise mozda video gdje on psuje :crazy:
dobro eto i da je rekao, kazem ti vidim protiv toga ste , a igra u nasem timu, znaci nemas nista sa tim, a ne smeta ti u tvom klubu , zanimljivo al eto nije samo ovo stvar kod vas takva nego svaka druga

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la terabajt » 16 jan 2015, 13:42

De sad molim te idi sa teme i prati rukomet vidim da nemas nista pametno reci.

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 16 jan 2015, 13:44

terabajt je napisao/la:De sad molim te idi sa teme i prati rukomet vidim da nemas nista pametno reci.
kad nemas odgovor i znas da sam upravu, samo tako mozes odgovoriti ;)

ova je tema za sve navijace

Avatar
shzna
Postovi: 4777
Pridružen/a: 11 jul 2013, 22:10
Lokacija: MANIJACI 1987
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la shzna » 16 jan 2015, 13:50

Prvo počneš da lažeš, a kad ti ja fino napišem to i to zaobiđeš moj post. Ukoliko nisi upoznat sa tim, tri prsta predstavljaju trojstvo i pravoslavci se sa tri prsta krste. Samo što je to kod nas poznati nacionalistički simbol. Sa druge strane, govoriš da su kod vas svi zlatni a probali dovesti Ljupka Petrovića koji se slikao sa Arkanom. Prvo priča photoshop, pa onda priča kako će Arkanu reći "ne". Onda izjave naših igrača da im Bilbija vaš psuje majku balijsku itd.

No, sve i da si upravu, kao što nisi, odeš na temu FK Željezničar i vidiš da niko nije podržao dovođenje Kokota. Ali ne, tebi treba pažnje jer si ti jedna izopačena osoba, pa zbog toga trollaš, a koliko si sam prema sebi kontradiktoran je dokaz kad si napisao da više ništa nećeš pisati o Želji.
Ultras Željezničar i jedanaest ratnika, oduvijek je najbolja taktika!

Avatar
Adviser
Postovi: 703
Pridružen/a: 06 feb 2014, 11:46
Lokacija: Egzercir
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la Adviser » 16 jan 2015, 13:52

Zadnja izmjena: Adviser, dana/u 16 jan 2015, 13:59, ukupno mijenjano 3 puta.
Dževad (Džemal) Begić - Đilda 25.09.1966. - 11.07.1992.

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 16 jan 2015, 13:54

shzna je napisao/la:Prvo počneš da lažeš, a kad ti ja fino napišem to i to zaobiđeš moj post. Ukoliko nisi upoznat sa tim, tri prsta predstavljaju trojstvo i pravoslavci se sa tri prsta krste. Samo što je to kod nas poznati nacionalistički simbol. Sa druge strane, govoriš da su kod vas svi zlatni a probali dovesti Ljupka Petrovića koji se slikao sa Arkanom. Prvo priča photoshop, pa onda priča kako će Arkanu reći "ne". Onda izjave naših igrača da im Bilbija vaš psuje majku balijsku itd.

No, sve i da si upravu, kao što nisi, odeš na temu FK Željezničar i vidiš da niko nije podržao dovođenje Kokota. Ali ne, tebi treba pažnje jer si ti jedna izopačena osoba, pa zbog toga trollaš, a koliko si sam prema sebi kontradiktoran je dokaz kad si napisao da više ništa nećeš pisati o Želji.
Prvo tvoj post nisam ni vidio, al nije problem odgovoriti.

Ja ti kazem, sta god tri prsta znacila znaci sta god , vama je smetalo, bio to Puzigaca, Bilbija peti deseti nebitno.
Znaci navalili ste na njih dvojicu i dan danas niste prestali , zadnji derby su opet neke parole vezano za to bile, elem nebitno , pa ste krenuli sa tim Petrovicem trenerom, ok .. e sad mi reci kakvu vi brigu vodite o FK SARAJEVO ?

Ako smo mali, nebitni, itd itd kao sto kazete sta onda to komentarišete ?

Zato ti kazem zapeli ste za tri prsta nasih igraca, a tri ta ista prsta vam nece smetati od vasih igraca, sva poenta price.

Odjava.

terabajt
Postovi: 8176
Pridružen/a: 04 okt 2012, 10:41
Kontakt:

Re: FK Željezničar (opšte diskusije)

Post Postao/la terabajt » 16 jan 2015, 13:56

To sad ti nama vracas sto su neki nasi vama to prebacili ? To mogu zakljuciti iz tvog posta znaci trolas temu i trebas dobiti ban.

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.