FK Sarajevo (opšte diskusije)

FK Sarajevo ove sezone?

Anketa je završila: 16 jul 2017, 14:28.

Prvak
11
25%
Osvajač kupa
4
9%
Dupla kruna
12
27%
Izlazak u Europu
17
39%
 
Ukupno glasova: 44

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 11 okt 2022, 14:55

Bellator je druga najveca mma organizacija u Americi. Jeste druga liga sto se sporta tice ali ima i tu dosta vrhunskih boraca i teska kategorija im nije losa.

Boga pitaj sta se iza ovoga krije, mozda Mirvic voli mma i ovo mu je neki 'milionerski' hir ali ja se ne bi previse zamarao sa ovim. Sto se reklame tice, ne znam na kojem ce Card-u se boriti ali ne vjerujem da je ovo neka jaka reklama za FKS, mislim ne znam ni ko mu je target grupa uopste, sto dolazimo do zakljucka da se radi o kurc*** s parama.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
bhpremijerliga12
Postovi: 997
Pridružen/a: 28 feb 2020, 16:07
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la bhpremijerliga12 » 11 okt 2022, 15:11

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
11 okt 2022, 14:55
Bellator je druga najveca mma organizacija u Americi. Jeste druga liga sto se sporta tice ali ima i tu dosta vrhunskih boraca i teska kategorija im nije losa.

Boga pitaj sta se iza ovoga krije, mozda Mirvic voli mma i ovo mu je neki 'milionerski' hir ali ja se ne bi previse zamarao sa ovim. Sto se reklame tice, ne znam na kojem ce Card-u se boriti ali ne vjerujem da je ovo neka jaka reklama za FKS, mislim ne znam ni ko mu je target grupa uopste, sto dolazimo do zakljucka da se radi o kurc*** s parama.
Ma ovdje se radi o reketu 99%, kakav crni Bellator i mma, paravan

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 11 okt 2022, 17:13

bhpremijerliga12 je napisao/la:
11 okt 2022, 15:11
DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
11 okt 2022, 14:55
Bellator je druga najveca mma organizacija u Americi. Jeste druga liga sto se sporta tice ali ima i tu dosta vrhunskih boraca i teska kategorija im nije losa.

Boga pitaj sta se iza ovoga krije, mozda Mirvic voli mma i ovo mu je neki 'milionerski' hir ali ja se ne bi previse zamarao sa ovim. Sto se reklame tice, ne znam na kojem ce Card-u se boriti ali ne vjerujem da je ovo neka jaka reklama za FKS, mislim ne znam ni ko mu je target grupa uopste, sto dolazimo do zakljucka da se radi o kurc*** s parama.
Ma ovdje se radi o reketu 99%, kakav crni Bellator i mma, paravan
Čisto sumnjam, mislim da Mirvić spada u onu kategoriju "neiživljenih" u dijaspori i željan je javnih nastupa, poput onog sa Brajlovićem.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 12 mar 2023, 17:35

Ado1922 je napisao/la:
12 mar 2023, 17:33
Pitar6785 je napisao/la:
12 mar 2023, 17:16
Mozel neko ovde napisati u kojem segmentu je Velez zeljo sb pokazali da su bolji od nas.

Golman nas je kosta oba poraza djete od 18 godina..

Mi da smo pobjedili ovako kao velez **** bi se mirzi isto ko sad..

Krivi te Mirzu Mirvica Ajlu zeli te im smrt.. ponovo kazem velez nije ima nijednu polu sansu za 90 min greska golmana u najtezem momentu..

I to je to..

Pa velez je od prve minute igrao na bod i ako sta na nafaku udje udje, sa ovakom igrom velez nece izborit evropu 200% mi sa ovakvom igrom imamo se cemu nadat a vec imamo bolji omjer i od borca a i 99% od sb sa zeljom smo 60-40 u nasu korist

Imamo igru nemamo jos automatizme sto je logicki,,a velezu ce se ovi vratit protiv igmana mladosti itd…

Cist je go al sa ovom igrom vekez nije zasluzio ni bod
Jesi pametan Allah te nagradio
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 18 mar 2023, 14:54

visokohz je napisao/la:
18 mar 2023, 14:42
AvantiBL je napisao/la:
18 mar 2023, 14:03
Lobudaraczapamcenje je napisao/la:
18 mar 2023, 13:47


Aa Avanti, pratis iz sjene. Lijepi strah :mrgreen:
Pratim, pratim, i navijam da ne izborite Evropu pa da napravimo razmjenu Tatar za Ziljkića :D
Nismo za zamjenu :D :wave:
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 21 mar 2023, 14:24

Imp je napisao/la:
21 mar 2023, 14:16
bordobijeli je napisao/la:
21 mar 2023, 13:23
U kojoj smo mi to utakmici pogurani ???
Guralo vas se i protiv Širokog i protiv Veleža, to što je Velež pobjedio ne mjenja činjenicu da je sudac gurao vodu na mlin FKS. Nije poguranac samo izmišljen penal. Guranje je i kad sudac jednima svira svaki kontakt dok drugima pušta grublju igru. Često je to dovoljno da presudi utakmicu.
bordobijeli je napisao/la:
21 mar 2023, 13:23
Da nas guraju bili bi drugi a ne šesti.
Kad nema ekipe, a pod ekipu ne mislim samo na skupo plaćena imena, već na ekipu koja je dobro vođena i ima glavu i rep, teško je i sudcima gurati. Najbolje to prikazuje Borac, koji se gura nemilice cijelu sezonu pa evo još su u zoni gdje im nije Europa sigurna, teoretski. U praksi, ako im u zadnjim kolima europa bude upitna, bit će im sviran penal svako kolo kao Sarajevu protiv Posušja tako da je u biti njima europa sigurna.

Vas se odlučilo gurati tek drugi dio sezone kad je jasno postalo da je moguće ugurati u top 4 i Sarajevo i Borac i Želju. Vuk sit, ovce na broju.
bordobijeli je napisao/la:
21 mar 2023, 13:23
Ovo se isključivo radi zbog Leotara i sloge
Nek bude tako ako ćeš tako lakše progutati očite pogurance na račun ekipe za koju navijaš.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 14 maj 2023, 11:14

Tempero je napisao/la:
14 maj 2023, 11:05
spezial je napisao/la:
14 maj 2023, 10:25
ajdohordas je napisao/la:
14 maj 2023, 10:22
Umrijet ću a neću prežalit tri derbija gdje smo ih rastavili a nismo dobili.
Onaj kad ih je Said bacao na koljena pa nam faking Vernes Selimović zabi dva gola, prošli na Šugavici i sad ovaj.

Totalna kontrola utakmice, padnes na 10/15 minuta i ljudi se vrate u život...
Meni je brutalan i onaj 2020 kad smo ih unakazili u prvom poluvremenu i trebali im tricu slozit, onda osim prekombinovo ekipu na poluvremenu, uveo bekrica i jedva izvukli bod. Handzic fulio 5 stopostotnih
Izvinite na upadu. Taj 2020 ste nam plesali pred golom i to se moze nazvati da ste rastavili nekoga. Ovaj post iznad sto spominje rastavljanje u tri derbija gdje ste vodili 2:0, pa zavrsi 2:2 , ni u jednom niste ni blizu rastavili nekoga. Pitanje je da li ste i u jednom dominantiji bili kada se sabere sve.
Ali ono sto je zanimljivo u tim derbijima da svaki put kada smo gubili, sa klupe je ulazio Bekric. Sva tri zavrsavaju 2:2, a njegov ucinak je 1 gol i 3 asistencije.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 22 jun 2023, 21:00

NKBRATSTVOGR je napisao/la:
22 jun 2023, 20:25
Možeš nastaviti pisati ovdje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 29 jun 2023, 11:29

napoleon72 je napisao/la:
29 jun 2023, 11:26
Konzerva je napisao/la:
29 jun 2023, 11:19
Moze li mi neko objasniti ovo oko bojkota?

Da li to znaci horde zla ne dolaze na meceve Sarajeva nikako nego od kuce gledaju mece?

Ili to znaci da se samo prebace na druge tribine sa kospama u rukama lagano grickaju i gledaju tekme?


ako je ovo prvo kako ce te sad izdrzati da ne dodjete a Sarajevo vam nikad jace od rata i jos evropski mecevi na putu?

a ako gledate samo preko TV jer bojkotujete, i to vam je neka patnja, sjediti kuci i gledati a preko puta vam stadion a niste tu timu kad mu je najpotrebnije?

ako ste se prebacili na tribine i aktivno ne navijate, pa fakticki nista niste ni uradili, samo uskratili svom timu navijacku hardcore podrsku.
Buraz ciji si ti navijac zapravo? Okej, ne smeta mi sto pises.po temi al svaki drugi post ti je oko bojkota, isprovociras ovdje pricu koja se razvuce na tri stranice i moderator nam i zakljuca temu nerijetko, a nisi navijac FKS uopste.

Bojkot kao bojkot je propao i to je fakt. Svi navijaci su bili pozvani da bojkotuju utakmicu s Tuzlom, nije se ispostovalo, vec na narednoj tekmi je pola Hordi otislo na druge tribine. Taman kad bi svi poceli dolazit na druge tribine i gledat tekme to igracima i ostalim navijacima ostavlja gorak ukus u ustima jer se tekme gledaju u pozorisnoj atmosferi. S druge strane Horde dolaze na svoje na gostovanjima, koja odavno nisu bila brojnija i bolje organizovana. Bilo kako bilo, navijaci su razjedinjeni vise nego ikad, nazalost.
Iako nisi navijač FK Sarajevo dozvolio sam ti da pišeš na glavnoj temi jer su ti postovi generalno pozitivni i dobri tako da nemam neki problem sa tim ali oko bojkota i sl. bi te zamolio da pitaš ovdje.
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Ado1922 » 19 jul 2023, 23:46

Pitanje za navijače FK Sarajevo

Koja je firma u vlasništvu Mirvića, jučer gledam sponzore na vašoj stranici i nigdje ne vidim ime firme koja se može povezati sa Mirvićem?

Kada već ulaže tolike pare trebalo bi ime njegove firme da se vrti među glavnim sponzorima.

Onaj generalni sponzor svinjskog je zapišao čitav stadion i klub sa reklamama svoje firme.
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

mosarajvosa83
Postovi: 5370
Pridružen/a: 28 jul 2022, 20:11
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la mosarajvosa83 » 20 jul 2023, 12:16

Ado1922 je napisao/la:
19 jul 2023, 23:46
Pitanje za navijače FK Sarajevo

Koja je firma u vlasništvu Mirvića, jučer gledam sponzore na vašoj stranici i nigdje ne vidim ime firme koja se može povezati sa Mirvićem?

Kada već ulaže tolike pare trebalo bi ime njegove firme da se vrti među glavnim sponzorima.

Onaj generalni sponzor svinjskog je zapišao čitav stadion i klub sa reklamama svoje firme.
Mirvic i ova dva brata sto su stalno sa njima,ulazu u razlicite firme.

Avatar
MortemHz
Interni moderator
Postovi: 54373
Pridružen/a: 13 jan 2015, 03:01
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la MortemHz » 20 jul 2023, 12:31

Ado1922 je napisao/la:
19 jul 2023, 23:46
Pitanje za navijače FK Sarajevo

Koja je firma u vlasništvu Mirvića, jučer gledam sponzore na vašoj stranici i nigdje ne vidim ime firme koja se može povezati sa Mirvićem?

Kada već ulaže tolike pare trebalo bi ime njegove firme da se vrti među glavnim sponzorima.

Onaj generalni sponzor svinjskog je zapišao čitav stadion i klub sa reklamama svoje firme.
Evo izvoli brate moj.

Co-Defend - vlasnik
Cleared4 - investitor, član nadzornog odbora
Co.Protect Global - vlasnik
Sec One (ovo ti je bivši Securitas) - investitor i suvlasnik
Bash (zamjena za McDonald's, šuška se da će kupiti franšizu kada se završi ovaj sudski spor so prijašnjim vlasnikom) - investitor i suvlasnik
Yugoslav First League - ⭐️⭐️
Bosnian Premier League - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️
Bosnian Cup - ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Avatar
Ado1922
Postovi: 3204
Pridružen/a: 02 jul 2022, 16:06

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Ado1922 » 20 jul 2023, 21:27

MortemHz je napisao/la:
20 jul 2023, 12:31
Ado1922 je napisao/la:
19 jul 2023, 23:46
Pitanje za navijače FK Sarajevo

Koja je firma u vlasništvu Mirvića, jučer gledam sponzore na vašoj stranici i nigdje ne vidim ime firme koja se može povezati sa Mirvićem?

Kada već ulaže tolike pare trebalo bi ime njegove firme da se vrti među glavnim sponzorima.

Onaj generalni sponzor svinjskog je zapišao čitav stadion i klub sa reklamama svoje firme.
Evo izvoli brate moj.

Co-Defend - vlasnik
Cleared4 - investitor, član nadzornog odbora
Co.Protect Global - vlasnik
Sec One (ovo ti je bivši Securitas) - investitor i suvlasnik
Bash (zamjena za McDonald's, šuška se da će kupiti franšizu kada se završi ovaj sudski spor so prijašnjim vlasnikom) - investitor i suvlasnik
Hvala
Nije ažuran dio stranice gdje se nalaze vaši sponzori.

Samo ih nekoliko navedeno.

https://fksarajevo.ba/sponzori
Eric Cantona : "You can change your wife, your politics, your religion, but never, never can you change your favourite football team."

Avatar
TETRAPAK
Postovi: 328
Pridružen/a: 18 maj 2015, 13:21
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la TETRAPAK » 22 jul 2023, 15:43

Ado1922 je napisao/la:
20 jul 2023, 21:27
MortemHz je napisao/la:
20 jul 2023, 12:31
Ado1922 je napisao/la:
19 jul 2023, 23:46
Pitanje za navijače FK Sarajevo

Koja je firma u vlasništvu Mirvića, jučer gledam sponzore na vašoj stranici i nigdje ne vidim ime firme koja se može povezati sa Mirvićem?

Kada već ulaže tolike pare trebalo bi ime njegove firme da se vrti među glavnim sponzorima.

Onaj generalni sponzor svinjskog je zapišao čitav stadion i klub sa reklamama svoje firme.
Evo izvoli brate moj.

Co-Defend - vlasnik
Cleared4 - investitor, član nadzornog odbora
Co.Protect Global - vlasnik
Sec One (ovo ti je bivši Securitas) - investitor i suvlasnik
Bash (zamjena za McDonald's, šuška se da će kupiti franšizu kada se završi ovaj sudski spor so prijašnjim vlasnikom) - investitor i suvlasnik
Hvala
Nije ažuran dio stranice gdje se nalaze vaši sponzori.

Samo ih nekoliko navedeno.

https://fksarajevo.ba/sponzori
Ne ocekuj da ljudi u klubu rade svoj posao. :mrgreen:

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 24 jul 2023, 20:55

Povedi ovo Husrefe, napokon Zrinjski dobija konkurenta.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Konigsblau
Postovi: 643
Pridružen/a: 19 avg 2015, 12:38
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Konigsblau » 24 jul 2023, 22:59

Kad ce se zvanicno znati za novog trenera?
Ode Husrefinjo, a za evropu smo se trebali borit :mrgreen:
Wir leben dich Schalke 04!

Avatar
kraljttbvb
Postovi: 7442
Pridružen/a: 28 dec 2011, 16:32
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la kraljttbvb » 25 jul 2023, 07:05

Konigsblau je napisao/la:
24 jul 2023, 22:59
Kad ce se zvanicno znati za novog trenera?
Danas nakon jutarnjeg treninga Igmana...
Kad rušiš kuću, napisao je svojevremeno pjesnik, možeš da zoveš koga hoćeš, ali kada je podižeš, moraš da zoveš majstore.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Skojevska » 25 jul 2023, 15:55

Ovo je stvarno postalo prosipanje iz šupljeg u prazno u Sarajevu, pa kakav Husref ako si toliko para izvalio na igrače de bolan dovedi trenere i strucni stab kako treba, napravi dugorocan plan...

Preslikan Azmir Husic.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
DuljevinhoHaraldo
Postovi: 14140
Pridružen/a: 02 jan 2020, 16:12
Lokacija: Daštansko
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la DuljevinhoHaraldo » 25 jul 2023, 17:27

Skojevska je napisao/la:
25 jul 2023, 15:55
Ovo je stvarno postalo prosipanje iz šupljeg u prazno u Sarajevu, pa kakav Husref ako si toliko para izvalio na igrače de bolan dovedi trenere i strucni stab kako treba, napravi dugorocan plan...

Preslikan Azmir Husic.
Mirvićev problem je sto narkomanu nije otkaz uručio nakon Igmana. A nikakvog "trenera" nećeš moći dovoditi 5-6 dana pred početak prvenstva.
⚜️~⚜️~⚜️

"Azur je za sve mlade golmane Jan Oblak" - A. Husarić

Mirvić + Dudić + Hadžija = Najjači trio BH fudbala

kad ce poljska liga, fali mi hamulic, hebo svjetsko:-) - @babino

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sarajevo (opšte diskusije)

Post Postao/la Skojevska » 25 jul 2023, 20:53

DuljevinhoHaraldo je napisao/la:
25 jul 2023, 17:27
Skojevska je napisao/la:
25 jul 2023, 15:55
Ovo je stvarno postalo prosipanje iz šupljeg u prazno u Sarajevu, pa kakav Husref ako si toliko para izvalio na igrače de bolan dovedi trenere i strucni stab kako treba, napravi dugorocan plan...

Preslikan Azmir Husic.
Mirvićev problem je sto narkomanu nije otkaz uručio nakon Igmana. A nikakvog "trenera" nećeš moći dovoditi 5-6 dana pred početak prvenstva.
Ma brate ovo vise nema smisla, ne moguce da se ne moze dovesti neko drugi sa ovakvim resursima, Zrinjski moze Sarajevo ne moze, zajebi.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Kmenkake, TarpiTarpi i 40 gostiju.