FK Velež (opšte diskusije)

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 02 mar 2015, 22:19

obiteljskicovjek je napisao/la:Ne dajte VELEZ braco trznite se svi, malo sam stariji navijac Sarajeva, pamtim Velez jos od 70-tih. Naravno da vise volim Sarajevo ali Velez ima posebno mjesto u mom srcu i sjecanju. Vasi igraci su kupili simpatije diljem Juge, sto igrom sto ponasanjem. Ipak smo mi s vama odigrali najvise utakmica u istoriji. Znam ja i BMV i Kajtaz i Meho i ... Al onaj Semir Bozeeee. Gledao sam ga na malom vise puta. Bilo je to na novog. turnirima u Skenderiji pa ljudi moji sta je onoooo! Bilo je tu vrhunskih majstora iz cijelog okruzenja cak jedne godine bio i Stamenkovic (vazio za najboljeg na malom) na svijetu. Tuce je jedno 4 puta bolji. Bukvano je sakriv"o loptu, pravio smjesnim protivnike, valja loptu a mrtva tisina u sali -6,7000 ljudi samo cujes tene po parketu. Da se najezis. Jedne godine natjer"o Baljica i Capljica da se sudare glavama u korneru. Imajte sabura i ne dajte VELEZ nikome, jer nam Velez svima treba. ISTRAJTE ovaj yebeni vakat je samo jedan mali dio u vasoj bogatoj istoriji.
:thumbup: Jako lijepo si ovo napisao i hvala ti na tome
Vi ste kao klub napravili dzinovski korak i najvjerovatnije dali tesku zadacu svim ostalim premijerligasima da vas prate u vremenima pred nama.Svaka vam cast i iskreno zelim da vam se jos poneko pridruzi u bliskoj buducnosti.I ja sam kao ti imao zadovoljstvo gledati vrhunski fudbal i velemajstore fudbala na ovim nasim prostorima u neka prosla vremena,pa bih volio da i se takva prilika pruzi ovoj mladjoj raji.
Kod nas to ide puzevim koracima,raja se zasitila prosjeka i trazi rezultat.Razumljivo,yebo navijaca kojem je svejedno.Mi smo u zadnje 3-4 godine postigli neku stabilnost,organizacionu,finansijsku ali nemozemo nikako taj zavrsni korak-samo jedan plasman u Evropu.Aktuelna uprava je po mom misljenju istrosena,iscrpljena i nema vise ideja .Dosta su oni dobroga za klub uradili,ali ocigledno moramo naci svjeze snage ,udruziti se i podici ljestvicu na nivo vise.
Hvala ti jos jednom drug na podrsci i lijepim rijecima,neka vam je sretno a ja cu jos vjerovati u to finale kupa protiv vas ,jbg nada zadnja umire kao sto rece @Mortem :salut:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
obiteljskicovjek
Postovi: 1684
Pridružen/a: 06 feb 2015, 18:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la obiteljskicovjek » 02 mar 2015, 23:25

Evo prilike, imate siguran sam pametnih ljudi. Ostvarite kontakt to nije nikakav problem (tu su Meho i Tufek) a i da nisu vama bi ljudi iz bordo prijatelja uvjek izasli u susret. Prepisite sto se moze prepisati iz statuta koji smo mi napravili. Mislim da su ljudi iz Slobode uradili istu stvar. Znam da je bolno,tesko i traje predugo al jedino vi mozete spasiti svoj klub. Siguran sam da je bolje napraviti rez i rastjerati ljude koji gledaju sebe a ne klub. Trebaju vam muda ali i vise od toga pametni i odani ljudi a toga je u Hercegovini bilo uvjek.

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 02 mar 2015, 23:27

obiteljskicovjek je napisao/la:Evo prilike, imate siguran sam pametnih ljudi. Ostvarite kontakt to nije nikakav problem (tu su Meho i Tufek) a i da nisu vama bi ljudi iz bordo prijatelja uvjek izasli u susret. Prepisite sto se moze prepisati iz statuta koji smo mi napravili. Mislim da su ljudi iz Slobode uradili istu stvar. Znam da je bolno,tesko i traje predugo al jedino vi mozete spasiti svoj klub. Siguran sam da je bolje napraviti rez i rastjerati ljude koji gledaju sebe a ne klub. Trebaju vam muda ali i vise od toga pametni i odani ljudi a toga je u Hercegovini bilo uvjek.
Odličan prijedlog. :thumbup:

AlemC85
Postovi: 7485
Pridružen/a: 08 maj 2010, 21:50
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la AlemC85 » 02 mar 2015, 23:44

Pod hitno bi trebali kao što je i HZ uradila u slučaju FK Sarajevo da se aktiviraju sve baze RA iz cijele države i da se krene sa prijedlozima i sastancima, pa da se vidi da se pritiscima zatraži skupština kluba, i da se krene u reorganizaciju kluba.

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 02 mar 2015, 23:47

AlemC85 je napisao/la:
obiteljskicovjek je napisao/la:Evo prilike, imate siguran sam pametnih ljudi. Ostvarite kontakt to nije nikakav problem (tu su Meho i Tufek) a i da nisu vama bi ljudi iz bordo prijatelja uvjek izasli u susret. Prepisite sto se moze prepisati iz statuta koji smo mi napravili. Mislim da su ljudi iz Slobode uradili istu stvar. Znam da je bolno,tesko i traje predugo al jedino vi mozete spasiti svoj klub. Siguran sam da je bolje napraviti rez i rastjerati ljude koji gledaju sebe a ne klub. Trebaju vam muda ali i vise od toga pametni i odani ljudi a toga je u Hercegovini bilo uvjek.
Odličan prijedlog. :thumbup:
ma lahko je prepisati i da vam dadnu milion eura na ruke u startu sta ce te postici sa tim .. apsolutno nista
da je to tako lagano svako bi prepisao i lagano dosao do neceg boljeg

za sve pa tako i u ovom morate prvo imati 2 do 3 jaka covjeka (jaka finansijski + jaki sa mozgom + jaka prijateljstva)
kojim ce na prvom mjestu biti Velez pa onda oni sami, to bolje mozete vidjeti na primjeru Slobode, nego kod nas recimo, gdje 1 covjek dosta toga promjeni, jer mu nije stalo do njegovih para ako se radi pošteno, ako ce ostali krasti naravno da ce otici i odustati od svega.

Pored tih ljudi , treba jedna dobra druzina koja poznaje ekonomiju, finansije i ostale k.. palce koji su potrebni.
Pa onda prvo neki korak sami da napravite sto organizacijski , pa morate i popraviti marketing bez obzira na sve, nemate neke osnovne stvari, npr koje je Sarajevo i prije Tana imalo jbg

E onda poslje osnovnih stvari mozete pucati na nesto vise, al vjerujte i vi navijaci da neko odluci ulagati u klub taj covjek hoce naravno zaradu, mora taj klub imati veliku podrsku navijaca da se zna za sta se bori, ako je vas uvijek 500 na utakmicama e onda je to malo teze ...

al eto u svakom slucaju ako ikad krenete tim putem sretno :thumbup:

I da znate ovo sto Sarajevo ima sad je zasluga navijaca, nikog drugog, zato krenite malo jace vi sami prvi, mi smo rušili svoj stadion i sta sve ne da bi dosli do ovog svega

Avatar
Elegant
Postovi: 13805
Pridružen/a: 22 jun 2010, 21:41
Lokacija: Sarajevo, BiH.
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Elegant » 04 mar 2015, 17:11

Ja ne na cemu vi gajite optimizam da nesto mozete protiv Zrinjskog kad vam Drina i slicne ekipe prave probleme ?
× Željezničar - Manijaci TM87 ×

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 04 mar 2015, 18:05

Elegant je napisao/la:Ja ne na cemu vi gajite optimizam da nesto mozete protiv Zrinjskog kad vam Drina i slicne ekipe prave probleme ?
Jbg valjda je normalno da navijac Veleza razmislja da ce Velez proci dalje. Ili mozda nije ???
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 04 mar 2015, 18:44

Ne quotaj ga nikako. Tip je nabio 10 i po milja postova, a ne zna osnove nogometne igre.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 04 mar 2015, 18:51

Elegant je napisao/la:Ja ne na cemu vi gajite optimizam da nesto mozete protiv Zrinjskog kad vam Drina i slicne ekipe prave probleme ?
Podsjeti me da ti postavim isto pitanje kad budete igrali protiv Sarajeva :wave:
From father to son

anel81m
Postovi: 929
Pridružen/a: 16 okt 2009, 18:15
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la anel81m » 04 mar 2015, 23:11

Elegant je napisao/la:Ja ne na cemu vi gajite optimizam da nesto mozete protiv Zrinjskog kad vam Drina i slicne ekipe prave probleme ?
Svaki put me iznova iznenadiš koliki si panglu! :crazy:

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Cernica » 05 mar 2015, 22:47

Jest da je off i nije što mi je žena iz mahale ali ovi mahalci su me oduševljavali vazda. Svaka cast sinovi mahale. Evo raja ko je voljan
slika
From father to son

BICE GUSTO
Postovi: 336
Pridružen/a: 10 feb 2010, 20:44
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la BICE GUSTO » 06 mar 2015, 14:18

Mahalci su prava raja, mada nisam iz Mahale. Rado im pomazem. Halalosum.
RODJEN U MOSTARU U NAJLJEPSE DOBA,MOSTAR U SRCU VELEZ DO GROBA !

Avatar
aS_Roma
Postovi: 2441
Pridružen/a: 11 avg 2010, 10:36

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la aS_Roma » 10 mar 2015, 21:59

Sutra borbeno da odigrate i da makar izgubite sa 1 razlike, da imate nade u revansu, ako treba poraz biti nek bude 2-1
JBG realno jaci su, al derby je derby svasta moze biti :salut:

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Primorac » 10 mar 2015, 22:18

Sutra samo hrabro i jako rezultat će doći

Primorac
Postovi: 668
Pridružen/a: 01 mar 2015, 16:29
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Primorac » 10 mar 2015, 22:33

Zna li neko jesu li Hadžić i Demić u kombinaciji za sutra
Zadnja izmjena: Primorac, dana/u 11 mar 2015, 12:38, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la rodjenisa » 10 mar 2015, 22:42

aS_Roma je napisao/la:Sutra borbeno da odigrate i da makar izgubite sa 1 razlike, da imate nade u revansu, ako treba poraz biti nek bude 2-1
JBG realno jaci su, al derby je derby svasta moze biti :salut:
Nazalost nakon prvog kola koje smo katastrofalno odigrali ,mnogi su stekli utisak da smo skroz tanki i da nemozemo napraviti nista paznje vrijedno.E evo necu reci da cemo napraviti neko cudo ali garantujem da ta utakmica nije pravi pokazatelj nase vrijednosti i nasih mogucnosti.Ono sto su momci radili na pripremama i nacin na koji mogu odigrati garantuje da cemo mi ipak u ovoj polusezoni napraviti dobrih stvari.Pitanje je trena kad cemo proigrati 100% a ako se to desi sutra ,vjeruj da mozemo cak i pobjediti.To sto su oni kako kazes kvalitetniji nemora nista znaciti u ovakvim utakmicama,da ne spominjem da se i oni prilagodjavaju na novog trenera,da su promjenili sistem koji je bio uspjesan i da nemaju podrsku kakvu su imali sa prdhodnim trenerom.Puno toga je u igri i ja tvrdim da ce Rodjeni sutra ipak mnoge nas pozitivno iznenaditi.U ovom momentu sanse su fifti-fifti i nevjerujem da ce se sutra rjesiti pitanje pobjednika ,osim ako mozda huligani ponovo prekinu mec nakon sto im ga Rodjeni zabiju.Ipak su onni nasa Severina a mi znamo kako treba sa njom.
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Zoom088
Postovi: 2713
Pridružen/a: 14 okt 2008, 09:59
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la Zoom088 » 10 mar 2015, 22:44

Sutra samo hrabro, ali bez srljanja!

Bitno je ne primiti gol, ali i ako se primi neka to bude minimalno. Pokazati ko je jedini pravi mostarski klub!

Forzza Velež :bih:
Sunce, behar, trešnje, kraj Neretve hlad
Slušam Mostar Sevdah, igram tavle sad
A u mojoj duši gori isti žar, za Rođene moje i Velež Mostar

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la zizu1991 » 10 mar 2015, 23:10

Primorac je napisao/la:Znali neko jesul Hadžić i Demić u kombinaciji za sutra
Demić neće moći igrati zato što je već nastup'o za Zvijezdu u KUP-u.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

bordobijeli
Postovi: 14263
Pridružen/a: 27 okt 2011, 14:57
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la bordobijeli » 10 mar 2015, 23:14

samo jako rodjeni ,sretno sutra pa aBd vidimo se u finalu :salut: :salut:

Avatar
amorovski
Postovi: 1893
Pridružen/a: 18 feb 2013, 11:25
Kontakt:

Re: FK Velež (opšte diskusije)

Post Postao/la amorovski » 11 mar 2015, 13:13

U kost braco, samo u kost. Bijele čarape padaju danas!! Ako Bog daa


Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Titula - 1966/1967, 1984/1985, 1998/1999, 2006/2007, 2014/2015
Kup - 1996/1997, 1997/1998, 2001/2002, 2004/2005, 2013/2014
Superkup - 1996/1997

Odgovori

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Anes1946, Balorda, Cernica22, LamineDiarra, Pantelija i 43 gosta.