FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2015, 01:55

pa, dobro, ako ga ne mogu poredit' s Filipom (poziciono), jer kao što rekoh, pogrešno je fokusirat' se na renome igrača, bitna je sadašnjost i igre koje igrač pruža, onda ga mogu poredit' s Felipe Andersonom i Candrevom

prvi je eksplodirao i ima 5 golova i 3 asistencije, drugi ima 7 asistencija, da l' će Poldi nadmašit' bilo kojeg od njih dvojice? je l' bolji duo Poldi-Shaqiri, ili Felipe Anderson-Candreva?

to nabrajanje Shaqiri, Kovačić, Handanović je bezveze, tako i ja mogu napisat' De Vrij, Felipe Anderson, Candreva :D dakle, svako cigo svog konja hvali :D

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25691
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2015, 02:18

Podolski je tek dosao.I jasno da je znacajno pojacanje posto bi to lijevo krilo da nije njega igrali priglupi Japanac ili Kovacic.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2015, 02:22

kontam ja vas, upgrade je u odnosu na ono što imate, al' po meni to nije dovoljno dobar upgrade :D nemojte me zbog toga napadat' :rol: recimo Shaqiri je odličan upgrade :D na kraju krajeva, kad dođe polivalentni Tino, on će moć' igrat' krilo :opaopa:

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25691
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2015, 02:56

O majko mila retard ce stvarno potpisat.Morat ce Ausilio po njega u Zagreb posto Bubi jos nije polozio vozacki.A u Milanu ce pronaci novog Tattu Zdravka u Golubu i ovaj ce ga vozat na treninge.Hoce li uopce proc testove?Ako mu uvale onaj za inteligenciju onda smo sigurno da je Bubi do vecere u Zagrebu.Ukoliko ne kako ce se retard prilagodit ovdje?Frajer ne zna hrvatski pricat,a sad bi kao trebao talijanski naucit.Kakva ce ovo sprdacina bit,vamosssssssss Bubi :tokralju: Mi ovdje slavimo transfer,pucamo petarde prije nove :tokralju:

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 24 jan 2015, 11:05

Chinaglia primjetio sam da često čitaš naš forum pa neke igrače koje mi zovemo panjevima i ti zoveš. Tebi jedna stvar izgleda nije jasna, oni nisu dovoljno dobar za naš klub a za mali Lazio bi bili top igrači (taj isti panj Kuz bi bez problema izbacio Parola iz prvih 11). Hernanes koji je bio bog i batina kod vas dođe nama i može čistit kopačke Kovi, Candreva propo u Juvetu, dođe kod vas i odmah najbolji, a i Anderson na kojeg sada svršajete će sigurno završit kao Zarate. Vaši najbolji igrači su svi upitni dok se ne dokažu u velikom klubu, a više čak niste na glasu ni kao dobar klub za razvoj igrača jer svi igrači koji se od vas kupe se pokažu kao loše investicije. Ti se čovječe moraš malo uozbiljit, Lazio nit je kad mogao nit će kad moć prismrdit velikom Interu, pa čak i ove sezone ćemo biti bolje plasirani od vas. U to sam uvjeren a da ne govorim o budućnosti koja nam se smiješi.
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la MrMuscle » 24 jan 2015, 11:49

Lazio u borbi za 3. mjesto samo nije bolji od Napolia... Toliko o kvaliteti Intera... ;) Da je pravde Lazio bi se sad klao sa Romom za 2. poziciju s obzirom koliko su pehova imali i neiskustva kod vodstva u rezultatu...barem su trebali imati 7-8 bodova vise...
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 24 jan 2015, 12:00

slika

:clap:

Na kraju se mrtvi bore, ja sam misljenja da Lazio nece u LP ali isto tako mislim da ce Inter jako tesko doc do tog treceg mjesta. Od 3 do 10 mjesta razlike je svega 7 bodova, a to je nista kad je do kraja ostalo pola sezone.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5432
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 24 jan 2015, 12:04

MrMuscle je napisao/la:Lazio u borbi za 3. mjesto samo nije bolji od Napolia... Toliko o kvaliteti Intera... ;) Da je pravde Lazio bi se sad klao sa Romom za 2. poziciju s obzirom koliko su pehova imali i neiskustva kod vodstva u rezultatu...barem su trebali imati 7-8 bodova vise...
pehovi, sudije, pravda kuknjava oni da imaju taj kvalitet da se bore sa Romom za drugo mjesto ne bi bili sad tu gdje jesu

mogu i ja pocet pricat sta bi bilo da je mancini bio od pocetka sezone, kako je mazzari bezveze prosipo bodove bla bla..tabela je odlican prikaz trenutnih snaga, al ne mora znacit da ce tako ostat do kraja ;)
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
MrMuscle
Postovi: 1988
Pridružen/a: 23 mar 2013, 10:27
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la MrMuscle » 24 jan 2015, 12:12

arminz je napisao/la:
MrMuscle je napisao/la:Lazio u borbi za 3. mjesto samo nije bolji od Napolia... Toliko o kvaliteti Intera... ;) Da je pravde Lazio bi se sad klao sa Romom za 2. poziciju s obzirom koliko su pehova imali i neiskustva kod vodstva u rezultatu...barem su trebali imati 7-8 bodova vise...
pehovi, sudije, pravda kuknjava oni da imaju taj kvalitet da se bore sa Romom za drugo mjesto ne bi bili sad tu gdje jesu

mogu i ja pocet pricat sta bi bilo da je mancini bio od pocetka sezone, kako je mazzari bezveze prosipo bodove bla bla..tabela je odlican prikaz trenutnih snaga, al ne mora znacit da ce tako ostat do kraja ;)
Voditi 2:0 na poluvremenu, a ne pobijediti na kraju nije nista do neiskustvo ili peh... a pritom promasis jos nekoliko izglednih sansi.... a oni su to uradili i protiv Intera, a pogotovo protiv Rome.... od Napolia su milijardu puta bili bolji protivnik a izgubili... Sta drugo do nesreca.. Uostalom slazem se tablica je jedini meritum... A na 3. mjesto ce sigurno ili Napoli ili Lazio.. Zivi bili pa vidjeli.. Al vecu sansu dajem Napolitancima jer imaju veci kvalitet u igracima... prevashodno zbog Gonzala i Slovaka....
32 SCUDETTI ★ VINTI ★ SUL ★ CAMPO

Budi dio ŽELJE, budi Željovac...

Avatar
arminz
Postovi: 5432
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 24 jan 2015, 12:22

po meni je to prije pokazatelj da nemaju toliko kvaliteta za trece mjesto koliko neki ovdje misle, a ne neki pehovi i nesrece

da se razumijemo izmedju napolija i lazia ja bi vise volio da to bude lazio, jer su mi ovi drazi..al mislim ipak da je napoli jaci od ostalih i da ce oni u LP, ako mi ne odemo :mrgreen:
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Chinaglia » 24 jan 2015, 12:40

ovaj Biscione se pravo naložio, frajer nema smisla za zajebanciju, sve ovo doživlja kao lični attack :lol:

ovo za Felipe Andersona, Zaratea, Parola, Candrevu, neću ni da komentarišem :rol: a ja treba da se uozbiljim :rol:

Avatar
Biscione
Postovi: 4593
Pridružen/a: 18 nov 2012, 17:36
Lokacija: Sarajevo-Zavidovići
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Biscione » 24 jan 2015, 13:19

Chinaglia je napisao/la:ovaj Biscione se pravo naložio, frajer nema smisla za zajebanciju, sve ovo doživlja kao lični attack :lol:
Nama interistima nije do zajebancija kada nam 3. mjesto bježi 7 bodova. Možda ćemo na kraju sezone biti raspoloženiji :mrgreen:
"It'll be born here and it'll always be a team of great talent. On this splendid night, its colors will be given, the black and blue with a golden background of stars. It'll be called Internazionale, because we are brothers of the world."

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 24 jan 2015, 19:21

Znaci po svemu sudeci Broz je novi igrac Intera. Ja osobno nebi ima problema s tim da je cijena oko 5 mil € sta bi bilo realno. Recimo Badelj je osa za otprilike tu lovu i po meni je bio bolji igrac od Brozovica. Broz je malo bolji igrac od Kuzmanovica, ali takvi igraci nisu rang Intera, pa cak ni ovog posrnulog Intera, olakotna okolnost je sta on ima 22 godine i sta bi mozda ali samo mozda (ako se zvijezde poklope) bi ga mogli prodat za otprilike iste novce ili da zaradimo koji euro.

Po meni njegova najveca kvaliteta je sut, ima stvarno dobar sut, nelos u kontroli lopte i zna podvalit loptu, ali to je sve bilo u HNL-u,pitanje je kako ce se prilagodit u jacoj ligi, i bolji je trkac od staticnog Kuza.

Nisam optimistican, odnosno uvjeren sam da ce flopirat.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
arminz
Postovi: 5432
Pridružen/a: 31 jul 2012, 10:28
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la arminz » 24 jan 2015, 19:29

Ja ga nisam nikad gledo pa cu pustit da me iznenadi :D

Nego mene interesuje kakav ce hobi Siamo izabrat, posto ce imat previse slobodnog vremena :urnebes:

Evo samo za Siama

[youtube][/youtube]
We all have a past. We have ours and we're proud of it.

Avatar
Tritolone
Postovi: 12328
Pridružen/a: 12 apr 2011, 21:19
Lokacija: Croatia
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Tritolone » 24 jan 2015, 19:44

Siamo je dobio novog najdrazeg igraca :kafa:

Marcelo Broz dobar skroz.
Io non rubo il campionato ed in Serie B non sono mai stato!

Urlando contro il cielo

Tu regina di milano
Io son pazzo di te

Go into a room too fast kid, the room eats you.

Avatar
Scarpini
Postovi: 493
Pridružen/a: 17 avg 2012, 02:47
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Scarpini » 24 jan 2015, 19:50

Et ga u Milanu !

slika

slika
JZ: "Now I have something else to do and I do not know if I am good or bad at it but one thing is certain: I always always defend Inter like I have done on the field.”

Puma
Moderator
Postovi: 14277
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 24 jan 2015, 20:36

Moze li fb link, da ga dodam ? :think: :rol:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
Jericho
Postovi: 5301
Pridružen/a: 27 nov 2012, 18:35
Lokacija: I can see the bottom
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Jericho » 24 jan 2015, 20:40

Puma je napisao/la:Moze li fb link, da ga dodam ? :think: :rol:
https://www.facebook.com/marcelo.brozovic.9?fref=ufi" onclick="window.open(this.href);return false;

:D
#SuningOUT

Puma
Moderator
Postovi: 14277
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la Puma » 24 jan 2015, 21:08

80% svidjanja klubovi i kafici. Nema od njega nista, vozat ce ga po posudbama i to je to. :crazy:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25691
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la SiamoNoi » 24 jan 2015, 21:48

Marcelo Broz propali smo skroz.

Ovo nije istina.Ovo nije istina.Ovo nije istina.Ovo nije istina.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.