FC Internazionale Milano - Transferi

Moderatori/ce: ribery,Monolog,hammers,geronimo,rio_Ferdy88,Puma

koeficijent
Postovi: 183
Pridružen/a: 31 okt 2020, 15:55
Kontakt:

Re: FC Internazionale Milano - Transferi

Post Postao/la koeficijent » 14 apr 2024, 23:26

miki09 je napisao/la:
14 apr 2024, 22:58
Acerbiju se zahvaliti na kraju sezone, vidi se da je gotov, mislim da se na tome vec radi tako da... A mikija iduce sezone samo pametnije dozirati kad bude i zielinski tu, jer za razliku od acerbija ne djeluje mi da je gotov igracki vec samo energetski.
Da ti odgovorim na ovoj temi, moje viđenje situacije za ljeto.

Golmani:
Sommer na visini zadatka ove sezone, ali ipak je golman koji se oslanja na refleks, a ove godine puni 36.
Zamjena nije pod moranje, ali se ne može ni zanemariti.
Rješenja koja se spominju Di Gregorio i Brazilac Bento. Situacija u stilu Toldo/JC.
Druga opcija Musso za mjesto rezerve jer je u svađi s Gasperinijem, a ima preveliku platu da sjedi na klupi u Atalanti.

Stoperi:
Bastoni, Pavard, Bisseck i Darmian sigurni.
Oko De Vrija ima dosta priča da bi mogao kući, nemam ništa protiv. Uzeti nekih 5M.
Acerbija prebaciti u rezervu jer sigurno neće ići obojica.
Buongiorno bi bio idealan jer za razliku od npr. Scalvinija može igrati srednjeg i još je ljevak.
Augusto može pokriti, ali bolje bi bilo imati još jednog ljevaka jer će u suprotnom Inzaghiju Acerbi uvijek biti Bastonijeva prva zamjena, a to nikada ne završi dobro.

Bočni:
Dimarco, Augusto, Buchanan sigurni.
Najveći upitnik je pozicija desnog bočnog. Cuadrado sigurno ide, Darmian ne bi smio igrati ništa osim stopera sljedeće sezone.
Dumfries najslabija karika u udarnom sastavu, sigurno će se naći EPL klub koji će ponuditi 25-30M. Napunio 28, po meni prodaja bez razmišljanja.
Najveći problem naći zamjenu, jer ih nema puno na tržištu. Stvarno nemam pojma koga bi mogli dovesti.
Zanotti igra standarndo u St. Gallenu, ali daleko je to od Interove razine. Ne bi ga trebalo prodavati jer je i Dimarco njegovih godina bio u Sionu.

Vezni:
Barella, Calhanoglu, Mkhitaryan, Frattesi i Zielinski sigurni.
Asllani ima potencijala, ali isto tako nije sigurno da će biti dovoljno dobra zamjena za Hakana. Ako bi se našao naivni EPL klub, ne bih imao ništa protiv prodaje. Npr. prošle godine se spominjao Brighton. Za 25+bonuse bih prodao bez razmišljanja. Pogotovo jer će Inzaghiju Zielinski sigurno biti prva zamjena za Hakana, a ne Asllani.
Ako bi prodali Asllanija, dovesti Colpanija iz Monze ili Thuramovog brata. Ima ugovor do 2025. i ne bi koštao previše ako odbije produžiti.
Sensiju i Klaassenu ističe ugovor, njih dvojica sigurno idu.
Fabbiana ostaviti još jednu sezonu u Bologni, onda odraditi buyback.

Napadači:
Lautaro, Thuram i Taremi sigurni.
Ako PSG ili neki EPL klub ponude 80M za Thurama, prodao bi bez razmišljanja, ali teško.
Najviše se piše o Gudmundssonu, vjerovatno će se odraditi u kombinaciji sa mladim igračima po ustaljenoj proceduri.
Arnautović ima ugovor do 2025. i ne vjerujem da će mu plaćati za raskid, jedino nas Arapi mogu izvaditi. Malo vjerovatno. Sljedeće sezone će biti više utakmica, neka ga kao pete opcije.
Alexisu ne treba davati novi ugovor, dao je svoje.
Tu je i mrtvac Correa koji ima ugovor do 2025. i sigurno se vraća iz Marseillea.
Zirkzee ili druge skuplje opcije su nerealne osim ako se proda Thuram.
Carbonija ostaviti još jedu sezonu na posudbi, on se ne smije prodavati, sigurno će biti odličan igrač.


Iz kluba su već izjavili da je plan održati ekipu na okupu za klupsko svjetsko prvenstvo 2025.
Neće biti prevelikih promjena.

Osim ove dvojice koja su već došla besplatno, da se mene pita prioriteti bi bili Buongiorno, Gudmundsson i zamjena za Dumfriesa.

Odgovori

Natrag na “FC Internazionale Milano”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.