FK Sarajevo - Bivši igrači i treneri

Moderatori/ce: hilmo,insider,MortemHz

Avatar
Zastone
Postovi: 1668
Pridružen/a: 10 okt 2013, 00:23
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la Zastone » 21 apr 2015, 14:22

Home hvala ti za sve. Nećemo ti zaboraviti silovanje dječice na šugavici nikad. Nešto nije štimalo i najbolje je da se ovako završi. A ja ostajem pri svome mišljenju da si ti jedan veliki gospodin. :clap: :clap:

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 21 apr 2015, 14:25

Kakvi debili, jebote kakvi debili... :crazy:
1946

Avatar
uNbx
Postovi: 7027
Pridružen/a: 13 jul 2014, 17:32
Lokacija: Anestezija
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la uNbx » 21 apr 2015, 15:15

Nisam ni za ni protiv prekida saradnje, ali tajming je nikad gori. U tome je problem @bitisrcemvezan. Iskreno se nadam tom pozitivnom soku sad sa Dzenom, a meni je dovoljno sto je Home poceo gurat Marka i prezentiro ga siroj javnosti kao odlicnog igraca. Da nije njega bilo, gledali bi Kovacevica svaku tekmu.
jedan devet čet'ri šest
željkan vazda mačić čest

Avatar
biskitt
Postovi: 837
Pridružen/a: 05 jun 2008, 13:33
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la biskitt » 21 apr 2015, 15:15

BitiSrcemVezan je napisao/la:Kakvi debili, jebote kakvi debili... :crazy:
?

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 21 apr 2015, 15:18

biskitt je napisao/la:
BitiSrcemVezan je napisao/la:Kakvi debili, jebote kakvi debili... :crazy:
?
Cirkus.
1946

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 21 apr 2015, 19:02

Rezime današnjeg dana = S konja na magarca! Od evropskog trenera, profesionalca, čovjeka sa vizijom, stručnjaka do amatera i mahalca za 1 dan. Daj Bože da se varam. Uprava debelo pala na ovom ispitu!
1946

Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la Evander » 23 apr 2015, 00:31

BitiSrcemVezan je napisao/la:Rezime današnjeg dana = S konja na magarca! Od evropskog trenera, profesionalca, čovjeka sa vizijom, stručnjaka do amatera i mahalca za 1 dan. Daj Bože da se varam. Uprava debelo pala na ovom ispitu!
X

Avatar
macahz
Postovi: 1190
Pridružen/a: 26 okt 2013, 14:53
Kontakt:

Re: Odg: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la macahz » 23 apr 2015, 02:32

BitiSrcemVezan je napisao/la:Rezime današnjeg dana = S konja na magarca! Od evropskog trenera, profesionalca, čovjeka sa vizijom, stručnjaka do amatera i mahalca za 1 dan. Daj Bože da se varam. Uprava debelo pala na ovom ispitu!
Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Avatar
macahz
Postovi: 1190
Pridružen/a: 26 okt 2013, 14:53
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la macahz » 23 apr 2015, 02:38

Vidjet ćemo šta će biti kad nam taj "magarac" donese titulu, kao što je i kup, šta će te onda pričati. Samo polahko.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.


Avatar
Evander
Postovi: 14453
Pridružen/a: 12 feb 2015, 20:54
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la Evander » 24 apr 2015, 18:17

macahz je napisao/la:Vidjet ćemo šta će biti kad nam taj "magarac" donese titulu, kao što je i kup, šta će te onda pričati. Samo polahko.

Postano kroz Forum SportSport.ba app.
Da donese ligu sampiona, on je neznalica, prostak i alkoholicar i kao osoba je nedostojan da sjedi na klupi FK Sarajeva.

Avatar
BitiSrcemVezan
Postovi: 3763
Pridružen/a: 24 avg 2014, 00:31
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la BitiSrcemVezan » 24 apr 2015, 18:18

MEHO KODRO!
1946

BordoArmy88
Postovi: 3106
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la BordoArmy88 » 24 apr 2015, 19:36

Ključaj i briši temu, samo da mi ga je što prije zaboraviti...

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la patriot » 24 apr 2015, 19:43

Ja ne hvalim Kodru kao strucnjaka, ali mislim da je ovo prestrogo i da je sve uradjeno pod pritiskom, navijaca, javnosti, itd... neki izgleda ocekuju da ih Kodro odma odvede u grupnu fazu lige prvaka, da izvuku povoljan rezultat protiv Bayerna, cim se ne ide prema tome, odma se smjeni. Ne znam je li smijesno, evo nekima jeste, neki pisu da je sve ovo cirkus, ali eto, u svakom slucaju, sretno Sarajevu.
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

joker90
Postovi: 21764
Pridružen/a: 15 nov 2014, 23:50
Lokacija: Arkham Asylum
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la joker90 » 24 apr 2015, 19:57

patriot je napisao/la:Ja ne hvalim Kodru kao strucnjaka, ali mislim da je ovo prestrogo i da je sve uradjeno pod pritiskom, navijaca, javnosti, itd... neki izgleda ocekuju da ih Kodro odma odvede u grupnu fazu lige prvaka, da izvuku povoljan rezultat protiv Bayerna, cim se ne ide prema tome, odma se smjeni. Ne znam je li smijesno, evo nekima jeste, neki pisu da je sve ovo cirkus, ali eto, u svakom slucaju, sretno Sarajevu.
Nismo ocekivali grupnu fazu, ali smo ocekivali da bude neke igre, a ne da nas Drina nadigrava. Mehi sve najbolje u karijeri, ali nije on za ovog.
Bahati, bahati Željkan!
1946

BordoArmy88
Postovi: 3106
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la BordoArmy88 » 24 apr 2015, 19:58

patriot je napisao/la:Ja ne hvalim Kodru kao strucnjaka, ali mislim da je ovo prestrogo i da je sve uradjeno pod pritiskom, navijaca, javnosti, itd... neki izgleda ocekuju da ih Kodro odma odvede u grupnu fazu lige prvaka, da izvuku povoljan rezultat protiv Bayerna, cim se ne ide prema tome, odma se smjeni. Ne znam je li smijesno, evo nekima jeste, neki pisu da je sve ovo cirkus, ali eto, u svakom slucaju, sretno Sarajevu.
Kakva bolan LP Božiji robe kada ti nikad gori čelik uzme bod NA SRED KOŠEVA...A o Mehi najviše minusa: nikakav autoritet, igra nepostojeća a ostali smo pri vrhu samo zbog kikseva DRUGIH ne MEHINOM zaslugom! O čemu mi pričamo ovdje? Jedina greška jeste što su ga smijenili DAN pred tekmu sa olimpiC-om, a to su trebali odmah poslije čelika učiniti TU ISTU NOĆ, ali tako je valjda samo u pravim klubovima...ali gledajući ko nam je SD i ne iznenađuje... :kafa:
Zadnja izmjena: BordoArmy88, dana/u 24 apr 2015, 19:59, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
patriot
Postovi: 489
Pridružen/a: 27 sep 2012, 18:49
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la patriot » 24 apr 2015, 19:59

11 pobjeda, cetiri remija, dva poraza, nije bas rezultat nekog amatera :kafa:
Olimpic Sarajevo:►► Pobjednik Kupa BiH • 2014/2015
█▓░ Juventus Campione d'Italia ★☆★ 33 Scudetti ░▓█

BordoArmy88
Postovi: 3106
Pridružen/a: 22 mar 2014, 21:59
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la BordoArmy88 » 24 apr 2015, 20:03

patriot je napisao/la:11 pobjeda, cetiri remija, dva poraza, nije bas rezultat nekog amatera :kafa:
Sa definitivno NAJJAČIM sastavom u ligi, sa NAJŠIROM klupom u ligi, NAJBOLJIM uslovima u ligi, i to protiv daleko slabijih protivnika...brojevi tu nisu nikakvo mjerilo jer je igra **** I NEPOSTOJEĆA i to je vidio svako ko je gledao barem 2-3 fudbalske utakmice!

Poređenja radi; Dženo sa LOŠIJOM EKIPOM od ove sadašnje:

Vrijedno je spomenuti da je popularni Dženo uspio i da sruši mnoge neugodne tradicije, a ostat će i upamćen kao trener Sarajeva koji za vrijeme svog prijeđašnjeg mandata nije doživio nijedan poraz u domaćim takmičenjima. U 13 prvenstvenih utakmica računajući meč protiv Zvijezde koji je registrovan službenim rezultatom 3:0, ostvario je osam pobjeda i pet remija uz impresivnu gol-razliku 31:13. U Kupu je imao stopostotan učinak od četiri pobjede uz gol razliku 11:2. Zanimljivo je da je na svakoj utakmici prvenstva i Kupa BiH Uščuplićevo Sarajevo postiglo bar jedan gol, što dovoljno govori o načinu igre koji gaji mladi trener.

9 pobjeda ako ćemo računati i ovu posljednju protiv olimpiCa! :salut:

Avatar
Desole
Postovi: 1788
Pridružen/a: 19 jan 2012, 11:24
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la Desole » 24 apr 2015, 20:17

Jeste se upecali na tu statistiku. Od pocetka ove polusezone covjek ima odnos 4-3-2, a gledajuci samo ligaske utakmice 3-3-1. Navedene ligaske pobjede ostvarene su protiv Obarske, Travnika i Zvijezde. Nerijeseno protiv Drine, Borca i Celika. Ako je ovo uspjeh onda ne gledamo isto na navedene timove i to sve uz prelosu igru. Svaka cast Mehi kao covjeku, a ovo fudbalsko je i mene prevarilo. Previse je blag, na kraju ga je narav kostala... igraci su to ocito iskoristili.

Avatar
MCMXLVI
Postovi: 3129
Pridružen/a: 17 nov 2014, 11:49
Kontakt:

Re: Meho Kodro - Trener FK Sarajevo!

Post Postao/la MCMXLVI » 24 apr 2015, 20:18

Ma kljucaj temu
"Ne mogu, brate ja, igrati za novac i slusati kako trebam igrati. Hvala im. Bili su korektni i nisu mi pravili probleme. Rekao sam im da ja mogu igrati samo u Sarajevu" - Asim Ferhatovic Hase

Odgovori

Natrag na “FK Sarajevo”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 24 gosta.