PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rigotina » 24 maj 2015, 21:54

Batva je napisao/la:
rigotina je napisao/la: hvala maleni, i ti imas poziv da dodes pogledat europsku ukoliko je izborimo. ;)
Nece ti Batva popravljati prosjek na stadionu. Dosta mi loseg fudbala u mojoj mahali, a da trpim i vaš. :P

Al ako Cernica veli da si ok haver, proucit cu el Fatihu i Oce nas za pobjedu Zrinjskog u prvom pretkolu (ili vi ono krecete od 2. pretkola?).
od 1. Sto se tice loseg fudbala, to se moze istrpit. Komsija mi trpi od kraja rata stravicno los fudbal na svom terenu a i stariji je covjek, zamisli kako je njemu. Mijenjaj nick u Mazohist komsija
goveđigulašmajka

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la emirzlaTu » 24 maj 2015, 21:59

Cernica je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Vratite nam Pastrmkuuuuu...dok on ne dodje ovde,ova tema nece zazivit.
:opaopa: ...odma stranicu ispuca :tokralju:
Brato koliko su puta citirane moje budalastine i koliko se postalo u raspravama samnom trebao bi mi admin dat imunitet na ban bar do 2016te :urnebes: :urnebes: :thumbup: :wave:
:rol: :rol: ako nista makar gratis jedne banovice da preskoce...
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 11:22

@pastrmka ima li jos kakvih igraca na prodaju? Izgleda da vam je zastekalo od kako premijer nije vise premijer. Izgleda da ce kod vas ostati samo oni "trazim posao, radim besplatno, moj prevoz i hrana". :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 11:28

Probisvjet je napisao/la:@pastrmka ima li jos kakvih igraca na prodaju? Izgleda da vam je zastekalo od kako premijer nije vise premijer. Izgleda da ce kod vas ostati samo oni "trazim posao, radim besplatno, moj prevoz i hrana". :urnebes:
Golemo sa toliko godina ne mozes skontat da ovaj igrac nije prodan nego je dzabe posto mu je istekao ugovor. Nemam rijeci za tvoje neznanje :urnebes: :urnebes:
From father to son

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 11:36

Cernica je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:@pastrmka ima li jos kakvih igraca na prodaju? Izgleda da vam je zastekalo od kako premijer nije vise premijer. Izgleda da ce kod vas ostati samo oni "trazim posao, radim besplatno, moj prevoz i hrana". :urnebes:
Golemo sa toliko godina ne mozes skontat da ovaj igrac nije prodan nego je dzabe posto mu je istekao ugovor. Nemam rijeci za tvoje neznanje :urnebes: :urnebes:
Vidi Tite ti kako se ti izlaja, a doskora ste govorili kako on ima ugovor na dvije godine. :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 11:38

Znaci brato moj mali sto je prop'o u osmom na popravni je inteligentniji od tebe :urnebes: :urnebes: :rol:
From father to son

staragarda
Interni moderator
Postovi: 12196
Pridružen/a: 15 avg 2012, 23:17
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la staragarda » 28 maj 2015, 11:50

Probisvjet je napisao/la:@pastrmka ima li jos kakvih igraca na prodaju? Izgleda da vam je zastekalo od kako premijer nije vise premijer. Izgleda da ce kod vas ostati samo oni "trazim posao, radim besplatno, moj prevoz i hrana". :urnebes:
Mislim da osim ovog Skahica nema vise niko vrijedan spomena...odlicno sto smo ga doveli...iskuliraj ovog retarda iz vrapcica posto mu je velez propo ko i brat mu u 8. razredu i iduce sezone vjerovatno seli i gdje mu je mjesto...federalka
.
DA VIDIS...DA ZNAS...DA PAMTIS....11.07.1995....NEVER FORGET SREBRENICA

Avatar
bagrcavi
Postovi: 13892
Pridružen/a: 26 avg 2011, 16:43
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la bagrcavi » 28 maj 2015, 11:52

Čuj ovih hibrida ko da su doveli Thiaga Silvu a ne nekakvog Škahića :lol:
DRUG NEBI TI PUNCA

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 11:56

bagrcavi je napisao/la:Čuj ovih hibrida ko da su doveli Thiaga Silvu a ne nekakvog Škahića :lol:
I to mu istekao ugovor :urnebes: :urnebes:

Najveci uspjeh kluba bez navijaca u istoriji. Dovest igraca iz Veleža kojem je istekao ugovor :urnebes: :urnebes: :tokralju:

Hajmo u auta i trubit kroz Tuzlu :urnebes: :rol:
From father to son

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 11:57

Cernica je napisao/la:Znaci brato moj mali sto je prop'o u osmom na popravni je inteligentniji od tebe :urnebes: :urnebes: :rol:
Kolika je cijena vaseg busa, treba nam za pionire? Ili je i on pod ugovorom 1+1 ? :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 12:02

Probisvjet je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Znaci brato moj mali sto je prop'o u osmom na popravni je inteligentniji od tebe :urnebes: :urnebes: :rol:
Kolika je cijena vaseg busa, treba nam za pionire? Ili je i on pod ugovorom 1+1 ? :mrgreen:
http://bportal.ba/sretan-ro%C4%91endan- ... %BEa-foto/

Brato jedan kroz jedan. Dar navijaca svom klubu. Nego zabrini se ako vam ode istocnobosanska brnjoza ode i rentani bus :urnebes: :urnebes: koliko vas ima i koliko volite svoj klub zafalila bi vam stoja za yamasaki od 50 kubika :urnebes: :urnebes: :rol:
From father to son

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 12:10

Cernica je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Znaci brato moj mali sto je prop'o u osmom na popravni je inteligentniji od tebe :urnebes: :urnebes: :rol:
Kolika je cijena vaseg busa, treba nam za pionire? Ili je i on pod ugovorom 1+1 ? :mrgreen:
http://bportal.ba/sretan-ro%C4%91endan- ... %BEa-foto/

Brato jedan kroz jedan. Dar navijaca svom klubu. Nego zabrini se ako vam ode istocnobosanska brnjoza ode i rentani bus :urnebes: :urnebes: koliko vas ima i koliko volite svoj klub zafalila bi vam stoja za yamasaki od 50 kubika :urnebes: :urnebes: :rol:
To za odlazak ima istine brato, ne bi nas bilo nigdje. Ali, to nije za ove teme, malo je hororicno. :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 28 maj 2015, 12:14

Pa nista onda brato. Upali svijecu klekni na koljena i okreni se prema kibli nekom krizu ili statui bude. Trazi po parku djetelinu s cetri lista ili stavi potkovicu na retrovizor u auto :urnebes: :urnebes: a mi cemo nastaviti živjeti zivot svih nas i disati nas zajednicki Velez :wave:
From father to son

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 14:47

Cernica je napisao/la:Pa nista onda brato. Upali svijecu klekni na koljena i okreni se prema kibli nekom krizu ili statui bude. Trazi po parku djetelinu s cetri lista ili stavi potkovicu na retrovizor u auto :urnebes: :urnebes: a mi cemo nastaviti živjeti zivot svih nas i disati nas zajednicki Velez :wave:
Problem je sto je vas kisik presusio, nema premijera, nema ni kisika. Samo iznesi koliko ste davali Skaljicu da ostane i sve ce ti se samo kazati. Ako niste za njega mogli sakupiti onda tesko da mozete za nekoga boljeg.
Ali vi ne treba da brinete, imate jako dobar podmladak, pred njima je buducnost. Jedini je problem sto jos imaju mlijecne zube, pa ne mogu da jedu boljikavu zicu i staklenu vunu. Na vasim mladjim kategorijama je buducnost. kuknjava
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Sarajevo22
Postovi: 280
Pridružen/a: 15 sep 2014, 00:45
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sarajevo22 » 28 maj 2015, 15:13

Jel to onaj Skahic iz gradine, bio na probi u Sarajevu prije par godina glatko ga odbili.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 28 maj 2015, 15:21

Sarajevo22 je napisao/la:Jel to onaj Skahic iz gradine, bio na probi u Sarajevu prije par godina glatko ga odbili.
Jeste, al posto ima samo 21 godinu, a igrao je za renomirani klub cijena mu je drasticno porasla. :mrgreen:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la shaman7 » 28 maj 2015, 15:24

Da nema vas tuzlaka, ja se nikad u zivotu ne bih nasmijao.

Avatar
FaraonTM
Postovi: 11010
Pridružen/a: 08 jul 2013, 23:24
Lokacija: Z' guza na guz
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la FaraonTM » 28 maj 2015, 15:27

staragarda je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:@pastrmka ima li jos kakvih igraca na prodaju? Izgleda da vam je zastekalo od kako premijer nije vise premijer. Izgleda da ce kod vas ostati samo oni "trazim posao, radim besplatno, moj prevoz i hrana". :urnebes:
Mislim da osim ovog Skahica nema vise niko vrijedan spomena...odlicno sto smo ga doveli...iskuliraj ovog retarda iz vrapcica posto mu je velez propo ko i brat mu u 8. razredu i iduce sezone vjerovatno seli i gdje mu je mjesto...federalka
.
I ti si sa inteligencijom na Vi, upravu je Pastrmka :D
Željo je život, sve ostalo su sitnice!

Holy South!

Forza Milan!

Go Mavs!

shaman7
Postovi: 2044
Pridružen/a: 11 apr 2009, 14:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la shaman7 » 28 maj 2015, 15:42

Ko da ste Maldinija doveli, a ne Ibrahima Škahića, inače fenomenalno poslujete, doveli ste slobodnog igrača. Jel i ovaj Castro iz Betisa slobodan ? Ko ce bola spansku primeru igrati, bolje je u Tuzli. Nego budite sretni što imate tog Husica koji zna sta radi, a pravi navijači Slobode ne razmisljaju ovako kao sto se pise ovdje, oni ce raditi za svoj klub. Domet sezone vam je ispricati na forumu pricu kako vas je Velez izbacio iz lige, opustite se

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 28 maj 2015, 16:33

Cernica je napisao/la:Pa nista onda brato. Upali svijecu klekni na koljena i okreni se prema kibli nekom krizu ili statui bude. Trazi po parku djetelinu s cetri lista ili stavi potkovicu na retrovizor u auto :urnebes: :urnebes: a mi cemo nastaviti živjeti zivot svih nas i disati nas zajednicki Velez :wave:
Vi brato saljite peticije Evropskoj Uniji za ostanak RAje na Zapadu, jer ako ih vrate u rodno mjesto vi ni trokolice necete imati. Selam RAji baustelcima i prenesi im haber da salju vise para za godisnje karte, barem 500 na stadionu da vas bude u narednoj sezoni. :lol:


A ako sam upratio za Skahica, prvo ste cvilili kako treba predozuti mu ugovor, zatim kako se uzdigao mali pa zato poslan na klupu zadnjih par utakmica, a onda i kako ne vrijedi pa zato kao slobodan odlazi od RAje.

Slijedi Cernicino prosvjetljenje, 3 - 2 - 1... ta na na naaa
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], Morgen19 i 34 gosta.