PL prepucavanja - ARHIVA POSTOVA

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rigotina » 23 maj 2015, 16:57

Probisvjet je napisao/la:Mislim da goveđiguraš najbolje zna pastrmku. rigotino jel se znas sa pastrmkom u stvarnom zivotu?
ma jok, bio je pozvan na proslavu titule prosle godine al je odbio. a ko ce sa njima starohanima da mi zaspe u ponoc negdje.
goveđigulašmajka

zenickiROB
Postovi: 20
Pridružen/a: 11 maj 2015, 20:28
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la zenickiROB » 23 maj 2015, 17:06

Zeljo vodi i trejutno prvi. ....hahahaa
CRNO i CRVENO srce je moje, konačno znam i sam koje je LJUBAV boje.. .

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 24 maj 2015, 17:01

rodjenisa je napisao/la:@Batva znas da je nama Zvjezda drag klub i sto se nas tice neka igraju PL svake godine ,a te lexe neznam,ne kazem nista al mi velika kvota danas u Tuzli ,pa stavi u dzep u mozda zatrebaju.
@Tuzlak ne znam o cemu pricas ,Velez je vlasnik 1/1 modernog busa ,dobio na poklon od svojih navijaca za 90-ti rodjendan ,ne treba nam nista po tom pitanju,puni ga Hifa nas sponzor samo vozi
Onda mu nece dugo motor izdrzati. :urnebes:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 24 maj 2015, 17:30

rigotina je napisao/la:
Probisvjet je napisao/la:Mislim da goveđiguraš najbolje zna pastrmku. rigotino jel se znas sa pastrmkom u stvarnom zivotu?
ma jok, bio je pozvan na proslavu titule prosle godine al je odbio. a ko ce sa njima starohanima da mi zaspe u ponoc negdje.
Bjeri bola @krmak zayebo si me ove godine a ja bas bio zagrijan. Ti kazes dvostruka ovo ono ja kupio crne cipe,zena mi izbjelila jedne carape sto tenisa bacam u njima a ti me izradi :urnebes: :thumbup:
From father to son

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 24 maj 2015, 17:40

tuzlak1987 je napisao/la:Lijepo je gledati Pastrmku kad pati :) Pozdrav svima iskrenim navijacima Veleza, nadam se da su legle pare danas za busa. Naredne godine u Evropu sigurno
Sta cu patit brato evo me sa 48 ko momak neki. Prosao sve dobro i lose s klubom hvala bogu i zdravlje me sluzi extra nakon toliko bjelog buble i alkohola. Ako kontas na klubske uspjehe zadnjih godina nisi se ni ti nesto radovao. Goli nispe gdje bi trebali bit i ležVe i bodaSlo. Sto se busa tice to je vlasništvo Veleža poklon od raje i prvi smo u drzavi s njim nakon cega ste nas i vi poceli kopirat dobro s tuđim ali eto ima naljepnica Slobode na njemu.

Znas kako se to kaze. Mi se bola napijemo i iz zayebancije kupimo klubu autobus. Sta ces malo nas i nemamo haha juuuhhuuu
From father to son

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 24 maj 2015, 19:15

Cernica je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Lijepo je gledati Pastrmku kad pati :) Pozdrav svima iskrenim navijacima Veleza, nadam se da su legle pare danas za busa. Naredne godine u Evropu sigurno
Sta cu patit brato evo me sa 48 ko momak neki. Prosao sve dobro i lose s klubom hvala bogu i zdravlje me sluzi extra nakon toliko bjelog buble i alkohola. Ako kontas na klubske uspjehe zadnjih godina nisi se ni ti nesto radovao. Goli nispe gdje bi trebali bit i ležVe i bodaSlo. Sto se busa tice to je vlasništvo Veleža poklon od raje i prvi smo u drzavi s njim nakon cega ste nas i vi poceli kopirat dobro s tuđim ali eto ima naljepnica Slobode na njemu.

Znas kako se to kaze. Mi se bola napijemo i iz zayebancije kupimo klubu autobus. Sta ces malo nas i nemamo haha juuuhhuuu
Inace vi kada ste trijezni, kao da vam je **** u djepu. Imao sam i ja jednoga od "dole", u nekadasnjoj jna, napio se i pocasti nas.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 24 maj 2015, 19:24

Ma cao hadzije :urnebes: gdje ces bola to napisat :stop: hercegovci nikad klošari nisu bili. Brato ja nebi jeo dao bi drugom kad vidim da je dangla. Stipu te price. Iz Tegusigalpe mi mailovi zahvale dolaze za gostoprimstvo. Ako te zbunjuje to ti je glavni grad Hondurasa :njanjanja:
From father to son

Avatar
Sabinho
Postovi: 20804
Pridružen/a: 22 maj 2012, 00:54
Lokacija: Istocna trEbina
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Sabinho » 24 maj 2015, 19:27

Cernica je napisao/la:Ma cao hadzije :urnebes: gdje ces bola to napisat :stop: hercegovci nikad klošari nisu bili. Brato ja nebi jeo dao bi drugom kad vidim da je dangla. Stipu te price. Iz Tegusigalpe mi mailovi zahvale dolaze za gostoprimstvo. Ako te zbunjuje to ti je glavni grad Hondurasa :njanjanja:
Brato ne zasluzujemo te. :bow:
Yeferson Soteldo, Roger Guedes!
https://www.youtube.com/watch?v=NKN24rPArL4
https://www.youtube.com/watch?v=_RvX-5si_3Q

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 24 maj 2015, 19:35

Sabinho je napisao/la:
Cernica je napisao/la:Ma cao hadzije :urnebes: gdje ces bola to napisat :stop: hercegovci nikad klošari nisu bili. Brato ja nebi jeo dao bi drugom kad vidim da je dangla. Stipu te price. Iz Tegusigalpe mi mailovi zahvale dolaze za gostoprimstvo. Ako te zbunjuje to ti je glavni grad Hondurasa :njanjanja:
Brato ne zasluzujemo te. :bow:
:thumbup: :wave:
From father to son

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Probisvjet » 24 maj 2015, 19:37

Cernica je napisao/la:Ma cao hadzije :urnebes: gdje ces bola to napisat :stop: hercegovci nikad klošari nisu bili. Brato ja nebi jeo dao bi drugom kad vidim da je dangla. Stipu te price. Iz Tegusigalpe mi mailovi zahvale dolaze za gostoprimstvo. Ako te zbunjuje to ti je glavni grad Hondurasa :njanjanja:
Brato ne zasluzujemo te. :bow:
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
rodjenisa
Postovi: 1663
Pridružen/a: 29 apr 2014, 11:45
Lokacija: raj'voSa
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rodjenisa » 24 maj 2015, 19:40

:clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap: :clap:
Jedan je brat pastrmka :lol:
.. dvore gradi Komadina Mujo, sred Mostara najljepšega grada ..

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 24 maj 2015, 20:22

Cernica je napisao/la:
tuzlak1987 je napisao/la:Lijepo je gledati Pastrmku kad pati :) Pozdrav svima iskrenim navijacima Veleza, nadam se da su legle pare danas za busa. Naredne godine u Evropu sigurno
Sta cu patit brato evo me sa 48 ko momak neki. Prosao sve dobro i lose s klubom hvala bogu i zdravlje me sluzi extra nakon toliko bjelog buble i alkohola. Ako kontas na klubske uspjehe zadnjih godina nisi se ni ti nesto radovao. Goli nispe gdje bi trebali bit i ležVe i bodaSlo. Sto se busa tice to je vlasništvo Veleža poklon od raje i prvi smo u drzavi s njim nakon cega ste nas i vi poceli kopirat dobro s tuđim ali eto ima naljepnica Slobode na njemu.

Znas kako se to kaze. Mi se bola napijemo i iz zayebancije kupimo klubu autobus. Sta ces malo nas i nemamo haha juuuhhuuu
Brato ne zasluzujemo te. :bow:


Btw - radovali smo se ulasku u PL :urnebes:
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rigotina » 24 maj 2015, 20:32

i lijepo je da ste i ostatku foruma napravili ovakvu temu da imaju gdje razgovarati ljeti dok mi tamo naglabamo u temi o mogucim protivnicima u europi. svratit cu ponekad da vidim sta se radi kod ostatka mostaraca i u tuzli.
goveđigulašmajka

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 24 maj 2015, 20:42

rigotina je napisao/la:i lijepo je da ste i ostatku foruma napravili ovakvu temu da imaju gdje razgovarati ljeti dok mi tamo naglabamo u temi o mogucim protivnicima u europi. svratit cu ponekad da vidim sta se radi kod ostatka mostaraca i u tuzli.
Vazda si šašav dečko bio :urnebes: :urnebes: nemoj samo da vas grobari mlate i da primate čvrke od luksemburžana pa da vam djeca pjevaju zrinjski skidaj tange ide dudelange :urnebes: :urnebes:
From father to son

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 24 maj 2015, 20:58

Cernica je napisao/la:
rigotina je napisao/la:i lijepo je da ste i ostatku foruma napravili ovakvu temu da imaju gdje razgovarati ljeti dok mi tamo naglabamo u temi o mogucim protivnicima u europi. svratit cu ponekad da vidim sta se radi kod ostatka mostaraca i u tuzli.
Vazda si šašav dečko bio :urnebes: :urnebes: nemoj samo da vas grobari mlate i da primate čvrke od luksemburžana pa da vam djeca pjevaju zrinjski skidaj tange ide dudelange :urnebes: :urnebes:
Cek, cek, rigotina je jedan od onih sto posjeduju moc prepoznavanja nas sa tamnijim tenom i drugacijim nacinom hodanja? Ljubi ga brat, kad Differdange rastrga string sa Zrinjevaca, kakav li ce to gang bang da bude.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

Avatar
rigotina
Postovi: 780
Pridružen/a: 20 jun 2014, 23:48
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la rigotina » 24 maj 2015, 21:09

Batva je napisao/la:
Cernica je napisao/la:
rigotina je napisao/la:i lijepo je da ste i ostatku foruma napravili ovakvu temu da imaju gdje razgovarati ljeti dok mi tamo naglabamo u temi o mogucim protivnicima u europi. svratit cu ponekad da vidim sta se radi kod ostatka mostaraca i u tuzli.
Vazda si šašav dečko bio :urnebes: :urnebes: nemoj samo da vas grobari mlate i da primate čvrke od luksemburžana pa da vam djeca pjevaju zrinjski skidaj tange ide dudelange :urnebes: :urnebes:
Cek, cek, rigotina je jedan od onih sto posjeduju moc prepoznavanja nas sa tamnijim tenom i drugacijim nacinom hodanja? Ljubi ga brat, kad Differdange rastrga string sa Zrinjevaca, kakav li ce to gang bang da bude.
hvala maleni, i ti imas poziv da dodes pogledat europsku ukoliko je izborimo. ;)
goveđigulašmajka

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 24 maj 2015, 21:18

Nije @krmak takav on je normala lik ali je šašav dečko do bola. Meni jedan od dražih simpatizera Ferencvaroša iz Međugorja
From father to son

Avatar
Batva
Postovi: 1601
Pridružen/a: 01 okt 2014, 16:24
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Batva » 24 maj 2015, 21:48

rigotina je napisao/la: hvala maleni, i ti imas poziv da dodes pogledat europsku ukoliko je izborimo. ;)
Nece ti Batva popravljati prosjek na stadionu. Dosta mi loseg fudbala u mojoj mahali, a da trpim i vaš. :P

Al ako Cernica veli da si ok haver, proucit cu el Fatihu i Oce nas za pobjedu Zrinjskog u prvom pretkolu (ili vi ono krecete od 2. pretkola?).
Zadnja izmjena: Batva, dana/u 24 maj 2015, 21:49, ukupno mijenjano 1 put.
Ko od harama zivi, godisnje dva puta ne podrigne.

emirzlaTu
Postovi: 1969
Pridružen/a: 23 avg 2014, 21:39
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la emirzlaTu » 24 maj 2015, 21:49

emirzlaTu je napisao/la:Vratite nam Pastrmkuuuuu...dok on ne dodje ovde,ova tema nece zazivit.
:opaopa: ...odma stranicu ispuca :tokralju:
Zlatan Nalić sin tuzlanski

Avatar
Cernica
Postovi: 1256
Pridružen/a: 17 jan 2015, 04:01
Kontakt:

Re: PL prepucavanja

Post Postao/la Cernica » 24 maj 2015, 21:52

emirzlaTu je napisao/la:
emirzlaTu je napisao/la:Vratite nam Pastrmkuuuuu...dok on ne dodje ovde,ova tema nece zazivit.
:opaopa: ...odma stranicu ispuca :tokralju:
Brato koliko su puta citirane moje budalastine i koliko se postalo u raspravama samnom trebao bi mi admin dat imunitet na ban bar do 2016te :urnebes: :urnebes: :thumbup: :wave:
From father to son

Zaključano

Natrag na “Premijer liga BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Bistriksg, Kmenkake i 50 gostiju.