Pronađena 2 rezultata
- 12 jun 2008, 09:54
- Forum: Niže lige
- Tema: NK Zvijezda Gradačac
- Odgovori: 51012
- Pogledano: 7080653
Re: NK Zvijezda Gradacac
Cestitke na ulazu u PM ove godine, stvarno su ljudi bili najjaci i igrali najljepsi nogomet , za razliku od nasih kakanjskih lopova koji uvijek pred kraj pokradu i rasprodaju sve ... 
- 20 mar 2008, 18:28
- Forum: Ostalo
- Tema: Sergej Barbarez
- Odgovori: 648
- Pogledano: 176810
Re: Sergej Barbarez
Pa sad da li bi Trebala Barbu vratit u repku je diskutabilno ???!!! Mozda DA , da podigne moral ostalim igracima , jer on to zaista moze, trenutno je i u dobroj formi, pa bi ga bilo divno vidjeti u dresu nacionalnog tima ponovo, a sada racunati na njega iducu godinu ili dvije , tesko ... svakako da ...