Jel moguce da ovo nije bilo za kartona? Start tapsobe nad stilerom??
Nebi dao penal za ono,izbio je loptu al i moglo je doci do teske povrede stilera
Pronađena 10233 rezultata
- 09 maj 2026, 15:57
- Forum: Bundesliga
- Tema: Bundesliga
- Odgovori: 38644
- Pogledano: 4207887
- 31 mar 2026, 20:39
- Forum: Fudbalska reprezentacija BiH
- Tema: 31.03.2026 BiH - Italija
- Odgovori: 3941
- Pogledano: 196185
- 26 mar 2026, 22:05
- Forum: Fudbalska reprezentacija BiH
- Tema: 26.03.2026. Vels - BiH
- Odgovori: 3699
- Pogledano: 235520
Re: 26.03.2026. Vels - BiH
Koji qrac Barbarez ceka sa izmjenama?? Niti imamo rezultat niti igru
- 01 feb 2026, 21:09
- Forum: Diskusije
- Tema: Automobili, motori...
- Odgovori: 12754
- Pogledano: 1553072
Re: Automobili, motori...
Kia prooceed 1,6 benz 150kw
Ima li neko iskustva sa tim autom i motorom??
Ima li neko iskustva sa tim autom i motorom??
- 18 jan 2026, 22:19
- Forum: Međunarodni fudbal
- Tema: Afrički Kup Nacija 2025
- Odgovori: 225
- Pogledano: 16506
Re: Afrički Kup Nacija 2025
Ja mislim da je dog. Jedino mi tako ima smisla ovaj povratak senegalal
- 18 jan 2026, 22:11
- Forum: Međunarodni fudbal
- Tema: Afrički Kup Nacija 2025
- Odgovori: 225
- Pogledano: 16506
Re: Afrički Kup Nacija 2025
Al penal je cist. Nema greske. Samo sto im je ponistio cist gol prije toga. Ni p od penala, bukvalno mu stavio ruku na rame. Druze cist penal jbt...lopta ide prema diazu,ruka igraca senegala njemu na vratu. Koliko je to bilo jako ili ne,to se nemoze zakljuciti. Al realno onaj ponisten gol je bezze,...
Re: Formula 1
Ima li neko link,na poslu sam
Re: Formula 1
Kakav potez redbulla.
Max uradio pitstop i nalazi se tik iza mclarena
Max uradio pitstop i nalazi se tik iza mclarena
Re: Formula 1
On ce bjezati od dueala na startu sigurno. Medjutim sve zavisi koliko ga kasnije mogu mercedesi stiskati.RobertHrkac555 je napisao/la: ↑29 nov 2025, 20:54Lando samo ne smije glavu gubiti sutra, pametno do postolja. Ne mora juriti pobjedu pošto poto
3 mjeato je dobro za njega...peto aigurno nije
Re: Formula 1
Ima li neko slucajno link za ovaj sprint??
Necu stici kuci da gledam,u guzvi sam
Necu stici kuci da gledam,u guzvi sam
- 18 nov 2025, 22:41
- Forum: Fudbalska reprezentacija BiH
- Tema: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- Odgovori: 5568
- Pogledano: 363969
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
78 minuta se nemoze cuvati 1:0.
Igracima svaka cast,al ovo je poraz Barbareza
Igracima svaka cast,al ovo je poraz Barbareza
- 15 nov 2025, 23:11
- Forum: Fudbalska reprezentacija BiH
- Tema: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- Odgovori: 5568
- Pogledano: 363969
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Momci svaka cast
- 15 nov 2025, 19:36
- Forum: Fudbalska reprezentacija BiH
- Tema: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
- Odgovori: 5568
- Pogledano: 363969
Re: BiH - Rumunija 15.11.2025 | Austrija - BiH 18.11.2025
Kakav je ovo sastav Rumunije?? Dragusin na golu???
Re: Formula 1
Slaba utrka...vala nista se ne desava
- 19 okt 2025, 19:32
- Forum: English Premier League
- Tema: English Premier League
- Odgovori: 106542
- Pogledano: 7665190
Re: English Premier League
Nemoze ae igrati ovakav derbi a na kraju utakmice ni jedan igrac nije dobio ni zuti karton.
- 19 okt 2025, 16:32
- Forum: Diskusije
- Tema: Automobili, motori...
- Odgovori: 12754
- Pogledano: 1553072
Re: Automobili, motori...
Dizel i 1000km sa jednim tankom, punjenje bilo kad bilo gdje u 2min, svetinja. Kad si zadnji put prešao 1000km u jednom danu sa autom, i to samo sa pauzom od 2 min, ja nisam nikad iskreno toliko u cugu vozio, 500 možda i jesam al to sa pauzama za kafu, hranu, bude svaka po pola sata minimalno :) Ta...
Re: Formula 1
Lando danas nece ni pokusati napasti Maxa na pocetku. Daj Boze da grijesim. On ce gledati samo to sa bude ispred Piastrija i to je to
- 16 okt 2025, 19:02
- Forum: Evropska košarka
- Tema: Euroliga 2025/26
- Odgovori: 1204
- Pogledano: 137808
Re: Euroliga 2025/26
Sta je sa Musom kad ne igra?? Povreda ili je nesto drugo u pitanju??
Re: Formula 1
Mislim da odavno jedna ekipa nije ociglednije "sabotirala" jednog od svojih vozaca kao sto mclaren radi piastriju. Ono vracanje pozicije zbog greske u boxu je bila glupost stoljeca. Trebao je piastri danas traziti da lando uspori da dodje na 4 sekunde zaostatka kao prije ulaska u boxove. S...
Re: Formula 1
Mpze li mi neko poslati link za utrku. Ovsj sto imam neradi,a ja na poslu