Pronađen 101 rezultat
Napredno pretraživanje
- Postao/la Chip
- 29 jul 2025, 16:41
- Forum: Diskusije
- Tema: Film i kinematografija
- Odgovori: 3384
- Pogledano: 501249
soko je napisao/la: ↑29 jul 2025, 14:38
Sto se tice popularnosti slozicu se sam napoleonom. Nije bilo nekog izbora.
heh. okej
samo jedna rečenica.
"Bolje kvalitet, nego kvantitet."

- Postao/la Chip
- 29 jul 2025, 10:48
- Forum: Diskusije
- Tema: Film i kinematografija
- Odgovori: 3384
- Pogledano: 501249
Meni je snatch bolji od sve i jednog arnijevog filma. ukusi su različiti. ono što je meni najbolje ne mora da bude i tebi. i obrnuto. ali ako pričamo o nekoj globalnoj popularnosti ja se vrlo dobro sećam koliko su arni i sly bili popularni u svom peaku jer sam živeo to vreme. ni jedan drugi a pogot...
- Postao/la Chip
- 28 jul 2025, 20:54
- Forum: Diskusije
- Tema: Film i kinematografija
- Odgovori: 3384
- Pogledano: 501249
najbolji filmovi i najbolji scenariji su bili u 20 veku. 21 vek je era kompjuterskih efekata i rimejkova jer u holivudu nemaju više originalnih ideja. o glumcima da ne pričam, postali su statisti. pre si imao švarcija, sly, van dam. pre njih nikolsona, al paćina, de nira. A danas? niko ni nalik. Da...
- Postao/la Chip
- 28 jul 2025, 16:37
- Forum: Diskusije
- Tema: Film i kinematografija
- Odgovori: 3384
- Pogledano: 501249
Kralju, nije superman marvel :D Gledao sam ovaj novi superman. Pricaju nas u filmu, pogleda kad gluma hrvat. najbolji filmovi i najbolji scenariji su bili u 20 veku. 21 vek je era kompjuterskih efekata i rimejkova jer u holivudu nemaju više originalnih ideja. o glumcima da ne pričam, postali su sta...
- Postao/la Chip
- 28 jul 2025, 16:28
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
ništa nije gotovo dok bodovno ne bude gotovo. i nema to veze sa tim, red bull se i dalje bori za pobede ako ne za naslov.
- Postao/la Chip
- 28 jul 2025, 09:40
- Forum: Auto-moto
- Tema: Red Bull Racing
- Odgovori: 12
- Pogledano: 18268
Prema najnovijim informacijama Max definitivno ostaje u sadašnjem timu još najmanje jednu godinu. Ako Ford ne bude konkurentan Mercedesu i Ferariju verovatno će se preseliti negde drugde.
- Postao/la Chip
- 28 jul 2025, 09:36
- Forum: Auto-moto
- Tema: NASCAR
- Odgovori: 16
- Pogledano: 17189
juče su bile trke na 3 legendarne piste
f1 na spa
indycar na laguna seki
nascar na IMS
Pogledao sam sve tri, indy malo na preskok. slobodno mogu reći da je što se tiče samog trkanja nascar najviše dao. Zvanično 15 Lead changes. U f1 i indycaru Oskar odnosno Palu su izdominirali.
- Postao/la Chip
- 28 jul 2025, 09:30
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
čitam da je luis stao na stranu maxa i da su tražili da se trka ne odgađa. fia je opet delovala u korist mclarena. luis i max su imali aute podešene za jaku kišu a u takvim uslovima nije voženo nisu koristili wet gume.
- Postao/la Chip
- 28 jul 2025, 00:34
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
Invincibles14 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 21:17
Ne znas razliku izmedju "top vozaca" i "dobrog vozaca"?
S ovim bolidom bi i ja i ja ti bili medju top 5 glatko.
ja znam da sezona još nije gotova. ne znam od kad pratiš f1 ali u istoriji je bilo preokreta kad su ljudi mislili da je rešeno

- Postao/la Chip
- 27 jul 2025, 19:43
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
Invincibles14 je napisao/la: ↑27 jul 2025, 17:45
A sta stv je netko mislio da je Lando top vozac
da lando nije dobar ne bi bio na samo -16
ima još do kraja da se vozi

- Postao/la Chip
- 27 jul 2025, 19:37
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
aqarius je napisao/la: ↑27 jul 2025, 17:46
Hamilton 453 kruga ne može prići Albonu u Wiliamsu...gume iste..pa šta je onda bem ti tititule i goata...
setap. luis je leteo po kiši a kad se staza prosušila njegovo veliko zadnje krilo ga je kočilo. ali svaka čast albonu ipak je to vilijams protiv ferarija.
- Postao/la Chip
- 26 jul 2025, 22:59
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
lol89 je napisao/la: ↑26 jul 2025, 18:54
Vidjet ces sutra suha staza

- Postao/la Chip
- 26 jul 2025, 18:37
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
DamirT je napisao/la: ↑26 jul 2025, 18:35
Samo da ne zablista kao na Silverstoneu
e pa tad se ekipa zajebala kad mu je stavila setap za suvo sa spuštenim krilom. nisu računali kišu u trci.
- Postao/la Chip
- 26 jul 2025, 18:33
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
Verstapen najsporiji na pravcu znači da je sa najviše df. Trebao bi blistati sutra po kiši.

- Postao/la Chip
- 26 jul 2025, 13:35
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
Manje vise, ocekivan sprint. Cestitke Maxu. Za Mclaren, nije prevelika steta. I onako, sutra su glavne stvari. Bolid je ocito podesen za promjenjive uslove i sutra je Mclaren bez konkurencije. Bit ce preslikan Silveraton. oni sad na kvalifikacijama mogu promeniti setap. ovde je bila caka što je max...
- Postao/la Chip
- 26 jul 2025, 13:31
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
Manje vise, ocekivan sprint. Cestitke Maxu. Za Mclaren, nije prevelika steta. I onako, sutra su glavne stvari. Bolid je ocito podesen za promjenjive uslove i sutra je Mclaren bez konkurencije. Bit ce preslikan Silveraton. oni sad na kvalifikacijama mogu promeniti setap. ovde je bila caka što je max...
- Postao/la Chip
- 26 jul 2025, 09:40
- Forum: Auto-moto
- Tema: Formula 1
- Odgovori: 22916
- Pogledano: 1866445
Evander je napisao/la: ↑25 jul 2025, 19:49
Sutra ce se Oscar jako tesko odbraniti od Maxa u prvoj polovini kruga, gdje su ravni dijelovi staze. Ako prezivi do ulaska u drugi sektor, gotovo je.
Da to i ja mislim. Red Bul je setapovo auto da Max žrtvuje pol poziciju ali da bude prvi posle kemel pravca.
- Postao/la Chip
- 25 jul 2025, 14:32
- Forum: Auto-moto
- Tema: Ferrari
- Odgovori: 59
- Pogledano: 44843
Ajmo malo oživeti ovu temu. Pa reč je o najslavnijem timu u cirkusu. Evo mene zanima da ste vi šef Ferarija šta biste promenili? Ono koga bi doveli od inženjera i vozača, da li bi bilo prvog i drugog vozača?
- Postao/la Chip
- 25 jul 2025, 14:27
- Forum: Auto-moto
- Tema: Red Bull Racing
- Odgovori: 12
- Pogledano: 18268
Anochflyn je napisao/la: ↑16 apr 2025, 11:17
Koje strategije Red Bull Racing može primijeniti kako bi zadržao svoju natjecateljsku prednost
Zadržati Maxa

DEBUG SSO: [] | STATUS: []