FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 16 okt 2018, 18:34

Rimes87 je napisao/la:
Lažete obojica, prozvat će vas Mario :mrgreen:
Preko Dr. Cipurkovića dobio drugu :kafa:
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 okt 2018, 19:06

Nego da se malo vratimo fuzbalu. Imamo li suspendovanih igrača pred gostovanje jufkama zna li neko?
Ako nema treba izvesti provjeren sastav ove sezone: Vuklis, Beganovic, Ignjatovic, Adžem, Ivetic, Hadzanovic, Alispahic, Husejinovic, Baraban, Pršeš, Vidovic.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

katarakta
Postovi: 2854
Pridružen/a: 24 jan 2015, 11:18

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la katarakta » 16 okt 2018, 19:23

Suspendovanih nemamo mi, nema ni Sarajevo
Niko, niko, samo Sloboda

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 16 okt 2018, 19:29

katarakta je napisao/la:Suspendovanih nemamo mi, nema ni Sarajevo
Znaci 0:0 prvo poluvrijeme pa onda ko koga :D

Kad ih Said isklepa na lavoru :lol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 17 okt 2018, 11:44

Pokazujem siptarima na poslu klipove protiv Jedinstva i jos neke mocnije, j3bote sebe sam uvjerio kako smo jaka grupa. Odusevili se momci, jos mu otac trener i dolazio cesto u Sarajevo i Tuzlu pa mu prico koliko smo ludi za sportom i nasim klubovima, mene stid slusati, nit priznat nit demantovat.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

fukaroni
Postovi: 350
Pridružen/a: 04 feb 2018, 15:23
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukaroni » 17 okt 2018, 13:28

Aerials je napisao/la:Bože sačuvaj. Jedan dan čovjek uzme malo da odmori od svega i vi haos napravite. Pa zna li iko ovdje diskutovati, a da ne naziva nekoga maloumnikom, debilom, glupanom, i sličnim stvarima u najmanju ruku?
Neće vam ovo prolaziti.
mene je prozvo maloumnikom i mene da pitas ja bih ga banovo za sva vremena jedna obicna lazovcina
fukare

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 17 okt 2018, 13:58

**** li vas ta prepirka,idemo da ne izgubimo protiv Sarajeva i onda probati Tuzlu City dobiti.Naliću povedi svoje ratnike po povoljan rezultat,dovoljno su odmorili

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Aerials » 17 okt 2018, 17:09

fukaroni je napisao/la: mene je prozvo maloumnikom i mene da pitas ja bih ga banovo za sva vremena jedna obicna lazovcina
Obzirom da je admin prije mene reagovao i nije ga banovao, ja tu ne mogu ništa. Al' neću dozvoliti onakvo ponašanje. Svi smo tu jer volimo Slobodu, to što nam se mišljenja razlikuju nije opravdanje za vrijeđanje.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
meecko
Postovi: 1523
Pridružen/a: 01 dec 2009, 22:25
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la meecko » 17 okt 2018, 18:55

Nikakvo čudo, svi igraju gluhih telefona i niko ne želi čuti što neko kaže. Ne dozvoljava se drugo mišljenje osim vlastitog, bio ne bio u pravu. A kada se nema argumenta onda se prelazi na vrijeđanje
Crveno-crna boja krvi ACM
Sloboda do groba

salinas
Postovi: 50
Pridružen/a: 17 feb 2017, 20:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la salinas » 17 okt 2018, 19:55

Malo o Slobodi i fudbalu :D
Za pohvalu je promovisanje omladinaca na zvanicnom face i instagram nalogu kluba... :clap: To valjda obecava da u perspektivi mozemo ocekivati i nadati se nekom novom Todorovicu, Saidu ... :tokralju:

Avatar
bhpremierliga12
Postovi: 2302
Pridružen/a: 07 mar 2018, 16:20
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la bhpremierliga12 » 18 okt 2018, 09:24

Svaka čast za marketing, ovo što rade zadnjih mjeseci je za veliku pohvalu i drago mi je da bas napredujemo u toj oblasti :clap:
Na te ne dam, na te ne dam, na te ne dam Slobodo,
ja te volim, ja te volim, to uvijek reci cu ponosno!

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 18 okt 2018, 14:37

Jel' Jasmin odabrao novoga predcednika?
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Brcanskamalta » 18 okt 2018, 15:06

Senadu se daju prevelike zasluge realno pola od toga nije on napravio....
Azmir je za tri godine dobio oko pola miliona...Senad za zadnje dvije 1.8 mil...Kazete prodao Darka,pa momka je Azmir vezao za Slobodu,imao je talenat neosporan,veliki potencijal,ali nase ambicije zeljni trofeja po svaku cijenu,nisu dopustale da dobije sansu....Petrovic ga silom prilika gurnuo u vatru.Senad je tu samo neko ko je pokupio kajmak,i nije ga Senad prodao,nego njegove igre,i menadjer,Senad je trazio sebe,kakav klub,dobar novac je dobio da ne koci transfer zivota momku.
Krpic isto,gotov proizvod,prodali ga pa usrao,jos smo duzni ljudima,a njih dvojica podijelili kajmak...Sjebao je Pirica,Ordagica,Kada sve podvuces nista senzacionalno,a dobio je ogromne pare....Ostao duzan Ordagicu 40 000 maraka...
saberi mili moj,1.8 miliona od gradagdje racunam i 200 000 koje su dobili u odboru za hitnost...
400 000 Azmir ostavio od evrope
700 000 Darko
300 000 Krpic
150 000 federacija
skoro 3,5 miliona maraka a rezultat nikakav...Dosta tih dugova je sam napravio,i Kostica,i Govedaricu,i ostale svojom gluposcu,Karica i Dzidica necu komentarisati,to je za haga...
Cinjenica je da je imao vecu podrsku od Azmira tri puta,a naslijedio duga NULA...jer bilo je 400 000 kojim je mogao da pokrije sve,i da ostane...zasto nije sta se desilo,to Senad najbolje zna...Eto i ti hoteli,gdje je racun,gdje su dokazi....politicka prepucavanja yedu gofna preko Slobode...

Cinjenica je da i on,kao i svi prije njega,nista nije uradio za klub...sve mu servirano,od para do ostalog...
omladinski nista,clanske nista,rekonstrukcija skupstine nista,statut nista,fan shop nista....Samo prvi tim i trosenje vecinom budzetskih para....
Koliko znam Alic je javno rekao da je pozajmica 90 000....otkud sada odjednom 270 000.....ima isplata nema odakle...bezveze se prepirete ljudi kupe kajmak.....Nema nikada napretka kod nas dok klub ovako funkcionise...nikada....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
juvebosna
Postovi: 182
Pridružen/a: 29 okt 2011, 13:29
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la juvebosna » 18 okt 2018, 16:11

Brcanskamalta je napisao/la:Senadu se daju prevelike zasluge realno pola od toga nije on napravio....
Azmir je za tri godine dobio oko pola miliona...Senad za zadnje dvije 1.8 mil...Kazete prodao Darka,pa momka je Azmir vezao za Slobodu,imao je talenat neosporan,veliki potencijal,ali nase ambicije zeljni trofeja po svaku cijenu,nisu dopustale da dobije sansu....Petrovic ga silom prilika gurnuo u vatru.Senad je tu samo neko ko je pokupio kajmak,i nije ga Senad prodao,nego njegove igre,i menadjer,Senad je trazio sebe,kakav klub,dobar novac je dobio da ne koci transfer zivota momku.
Krpic isto,gotov proizvod,prodali ga pa usrao,jos smo duzni ljudima,a njih dvojica podijelili kajmak...Sjebao je Pirica,Ordagica,Kada sve podvuces nista senzacionalno,a dobio je ogromne pare....Ostao duzan Ordagicu 40 000 maraka...
saberi mili moj,1.8 miliona od gradagdje racunam i 200 000 koje su dobili u odboru za hitnost...
400 000 Azmir ostavio od evrope
700 000 Darko
300 000 Krpic
150 000 federacija
skoro 3,5 miliona maraka a rezultat nikakav...Dosta tih dugova je sam napravio,i Kostica,i Govedaricu,i ostale svojom gluposcu,Karica i Dzidica necu komentarisati,to je za haga...
Cinjenica je da je imao vecu podrsku od Azmira tri puta,a naslijedio duga NULA...jer bilo je 400 000 kojim je mogao da pokrije sve,i da ostane...zasto nije sta se desilo,to Senad najbolje zna...Eto i ti hoteli,gdje je racun,gdje su dokazi....politicka prepucavanja yedu gofna preko Slobode...

Cinjenica je da i on,kao i svi prije njega,nista nije uradio za klub...sve mu servirano,od para do ostalog...
omladinski nista,clanske nista,rekonstrukcija skupstine nista,statut nista,fan shop nista....Samo prvi tim i trosenje vecinom budzetskih para....
Koliko znam Alic je javno rekao da je pozajmica 90 000....otkud sada odjednom 270 000.....ima isplata nema odakle...bezveze se prepirete ljudi kupe kajmak.....Nema nikada napretka kod nas dok klub ovako funkcionise...nikada....
:clap: :clap: :clap:
"Postao sam Juventino onog dana kada sam kročio u Torino,i zbog toga što sam shvatio koliko ovaj klub mrze navijači drugih klubova u Italiji.njihovu mržnju sam pretvorio u ljubav prema Juveu.Protiv svega i svakoga "Paolo Montero"

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Teretana » 18 okt 2018, 21:00

Brcanskamalta je napisao/la:Senadu se daju prevelike zasluge realno pola od toga nije on napravio....
Azmir je za tri godine dobio oko pola miliona...Senad za zadnje dvije 1.8 mil...Kazete prodao Darka,pa momka je Azmir vezao za Slobodu,imao je talenat neosporan,veliki potencijal,ali nase ambicije zeljni trofeja po svaku cijenu,nisu dopustale da dobije sansu....Petrovic ga silom prilika gurnuo u vatru.Senad je tu samo neko ko je pokupio kajmak,i nije ga Senad prodao,nego njegove igre,i menadjer,Senad je trazio sebe,kakav klub,dobar novac je dobio da ne koci transfer zivota momku.
Krpic isto,gotov proizvod,prodali ga pa usrao,jos smo duzni ljudima,a njih dvojica podijelili kajmak...Sjebao je Pirica,Ordagica,Kada sve podvuces nista senzacionalno,a dobio je ogromne pare....Ostao duzan Ordagicu 40 000 maraka...
saberi mili moj,1.8 miliona od gradagdje racunam i 200 000 koje su dobili u odboru za hitnost...
400 000 Azmir ostavio od evrope
700 000 Darko
300 000 Krpic
150 000 federacija
skoro 3,5 miliona maraka a rezultat nikakav...Dosta tih dugova je sam napravio,i Kostica,i Govedaricu,i ostale svojom gluposcu,Karica i Dzidica necu komentarisati,to je za haga...
Cinjenica je da je imao vecu podrsku od Azmira tri puta,a naslijedio duga NULA...jer bilo je 400 000 kojim je mogao da pokrije sve,i da ostane...zasto nije sta se desilo,to Senad najbolje zna...Eto i ti hoteli,gdje je racun,gdje su dokazi....politicka prepucavanja yedu gofna preko Slobode...

Cinjenica je da i on,kao i svi prije njega,nista nije uradio za klub...sve mu servirano,od para do ostalog...
omladinski nista,clanske nista,rekonstrukcija skupstine nista,statut nista,fan shop nista....Samo prvi tim i trosenje vecinom budzetskih para....
Koliko znam Alic je javno rekao da je pozajmica 90 000....otkud sada odjednom 270 000.....ima isplata nema odakle...bezveze se prepirete ljudi kupe kajmak.....Nema nikada napretka kod nas dok klub ovako funkcionise...nikada....
Sve objasnio.Hvala druze.Ovo treba isprintati i polijepiti po gradu i dzambo plakatima.I Azmir i Senad su Slobodu iskoristili na svoj način.Prvi je radio promociju za sebe, a drugi nikad ne bi bio predsjednik da ga Gradonacelnik ( zbog svojh interesa i kalkulacija) nije ustolicio iako dotični niti javnim istupima niti mentalnim kapacitetom moze voditi jedan od najstarijih klubova na Balkanu.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 18 okt 2018, 21:42

Brcanskamalta je napisao/la:Senadu se daju prevelike zasluge realno pola od toga nije on napravio....
Azmir je za tri godine dobio oko pola miliona...Senad za zadnje dvije 1.8 mil...Kazete prodao Darka,pa momka je Azmir vezao za Slobodu,imao je talenat neosporan,veliki potencijal,ali nase ambicije zeljni trofeja po svaku cijenu,nisu dopustale da dobije sansu....Petrovic ga silom prilika gurnuo u vatru.Senad je tu samo neko ko je pokupio kajmak,i nije ga Senad prodao,nego njegove igre,i menadjer,Senad je trazio sebe,kakav klub,dobar novac je dobio da ne koci transfer zivota momku.
Krpic isto,gotov proizvod,prodali ga pa usrao,jos smo duzni ljudima,a njih dvojica podijelili kajmak...Sjebao je Pirica,Ordagica,Kada sve podvuces nista senzacionalno,a dobio je ogromne pare....Ostao duzan Ordagicu 40 000 maraka...
saberi mili moj,1.8 miliona od gradagdje racunam i 200 000 koje su dobili u odboru za hitnost...
400 000 Azmir ostavio od evrope
700 000 Darko
300 000 Krpic
150 000 federacija
skoro 3,5 miliona maraka a rezultat nikakav...Dosta tih dugova je sam napravio,i Kostica,i Govedaricu,i ostale svojom gluposcu,Karica i Dzidica necu komentarisati,to je za haga...
Cinjenica je da je imao vecu podrsku od Azmira tri puta,a naslijedio duga NULA...jer bilo je 400 000 kojim je mogao da pokrije sve,i da ostane...zasto nije sta se desilo,to Senad najbolje zna...Eto i ti hoteli,gdje je racun,gdje su dokazi....politicka prepucavanja yedu gofna preko Slobode...

Cinjenica je da i on,kao i svi prije njega,nista nije uradio za klub...sve mu servirano,od para do ostalog...
omladinski nista,clanske nista,rekonstrukcija skupstine nista,statut nista,fan shop nista....Samo prvi tim i trosenje vecinom budzetskih para....
Koliko znam Alic je javno rekao da je pozajmica 90 000....otkud sada odjednom 270 000.....ima isplata nema odakle...bezveze se prepirete ljudi kupe kajmak.....Nema nikada napretka kod nas dok klub ovako funkcionise...nikada....
Realno,kritički.Svaka na mjestu.Bravo solinas. :thumbup:
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 okt 2018, 22:45

ma ima tu i malo neistina , u koje su ljudi povjerovali i sad se uzimaju zdravo za gotovo.

prva neistina je da je Azmir dobio 400.000 za 3 godine. Dobio je vise od 400.000 samo za zadnju godinu. Njemu je godisnja transa bila 400.000 ali je on to vjesto provukao kad je rekao " 3 godine sam dobivao 400.000", vjesto je izostavio dodatak "godisnje" . I ovo je apsolutno tacno. Najmanje zadnje 2 godine transa je bila 40.000, i u to ne racunamo donatorsku konferenciju koju je grad napravio.

i druga neistina je Piric. Husaric prvi ne voli Senada ali ce reci da je Piric napustio Slobodu prije, napustio je kad se Azmir nije pojavio na sastanku sa Husarom, svako ko ga zna moze to potvriditi s njim.

papiri su vec bili u savezu, spremni da se aktiviraju ostao Azmir-ne ostao i cim je otisao aktivirani su. Ovi su se dogovorili s njim da ostane do polusezone, i onda da ide jer su se igraci skupljali na cesti. Bilo je momenata kad ih 11 nije bilo na treningu jer su nagovarani na pobunu, na strajkove itd itd. tu VELIKO HVALA ide Zajki Zebi.

da smo imali drugacijeg kapitena tad mozda nas ne bi ni bilo 11 da se otputuje u travnik i u bijeljinu na kup obzirom na pobune i opstrukcije koje su vrsili igraci bliski Azmiru. Zato su se zakacili njih dvojica (Azmir i Zeba) jer Zeba nije dozvolio da se ne trenira i ne otputuje na utakmicu

malo je falilo da i Piric nestane kad su i Karic,Dzidic, Kostic , Mehidic i ostali. i drugovi moji ovo vam je tako, koliko god vi nekog volili ili ne
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

sviunapad1010
Postovi: 8099
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 18 okt 2018, 22:49

Senco ostani :salut:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 18 okt 2018, 22:53

sviunapad1010 je napisao/la:Senco ostani :salut:
ma ne treba ostati jer ne zeli.
predsjednik Slobode ne mozes biti preko kurca, jer to uzima stvarno puno svega i energije i volje i zivaca i ne treba nam neko ko nece i ko nije 100% posvecen.
ako opet dobijemo takvog **** smo

senco i kad je dolazio bio je ipak motivisan da to vodi, iz ovih ili onih razloga, licna promocija, korist- nebitno, bio je motivisan da to vodi. Da nije izgorio bi za mjesec. Sad nije motivisan i to se vidi.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Avatar
infected
Postovi: 116
Pridružen/a: 14 jul 2018, 21:26
Lokacija: Barranquilla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la infected » 19 okt 2018, 09:18

sviunapad1010 je napisao/la:Senco ostani :salut:
Vodi ga kuci!
Sarajevu je vrijeme za kiks kuci, X2 lagano na veci ulog :pray:
mosa zlatu mosa bodaslo

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 28 gostiju.