FK Sloboda Tuzla - ARHIVA POSTOVA

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 10:19

Mi dok ne krenemo u neki obracun sa savezom i sudijama nema od nas nista.
City vratio bodEve ovim iz dobuja 3 za 3 i protiv nas ce sada ici maksimalno. Mi u krizi rezultatskoj vec je evidentno. City moraju dobiti a pošto je moranje biće jos teže. Miriše na podjelu bodova.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 21 okt 2018, 10:21

sviunapad1010 je napisao/la:Mi dok ne krenemo u neki obracun sa savezom i sudijama nema od nas nista.
City vratio bodEve ovim iz dobuja 3 za 3 i protiv nas ce sada ici maksimalno. Mi u krizi rezultatskoj vec je evidentno. City moraju dobiti a pošto je moranje biće jos teže. Miriše na podjelu bodova.
Haaazmire sise cemo ti pokidat.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Teretana
Postovi: 77
Pridružen/a: 19 dec 2017, 10:31
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Teretana » 21 okt 2018, 10:33

fukaratz je napisao/la:Nala i igraci naklon do poda ali ovako vise ne ide! sutnja na ocigledne kradje proizvodi samo nove kradje, tako to kod nas funkcionise. Nala mani se bontona i skandinavskih standarda, fino u kameru kazes da je ovo odron od lige, da nas s.eljadija krade na svakom gostovanju i naravno nasu cuvenu "ovo nigdje na svijetu nema" pa se mozemo necemu nadati, ovako dok sutimo samo ce nas dalje gaziti! savez, Robi i reprezentacija izgubili sve dabogda sve najgore vam zelim :kafa:
U pravu si.Ali je i do nas.Mi nemamo covjeka sa reputacijom, karizmom, kulturom i ostalim potrebom manirima, koji bi popravio a nakon toga i uspostavio bolji odnos Saveza prema Slobodi.Ko god dodje gleda samo svoje licne interese,bez odgovornosti za ono sto radi i ono sto ce ostati nakon njegovog mandata.Zato i treba izabrati rukovodstvo kluba koje ce biti posvećeno 24 sata.Makar jednom mjesecno otici u Savez ili zvati ljude iz Saveza na radni rucak kako bi se klub stavio na noge i docekao 100- ti rodjendan sa nekim trofejom.Jbg, cinjenica je da se ne mogu naci takvi ljudi koji bi bili maximalno posveceni.Ali i ta cinjenica dovoljno govori o tome u kakvom stanju je klub kada niko nece da su upusti da ga vodi.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 21 okt 2018, 10:41

Sad protiv citya uzet 3 boda,zabija Smajić 4 i Musić 2 gola za miran nastavak sezone.Nala,trebas yebat sucima javno mater pa sta kosta neka kosta!!
DRŽAVA TUZLA!!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 10:51

Teretana je napisao/la:
fukaratz je napisao/la:Nala i igraci naklon do poda ali ovako vise ne ide! sutnja na ocigledne kradje proizvodi samo nove kradje, tako to kod nas funkcionise. Nala mani se bontona i skandinavskih standarda, fino u kameru kazes da je ovo odron od lige, da nas s.eljadija krade na svakom gostovanju i naravno nasu cuvenu "ovo nigdje na svijetu nema" pa se mozemo necemu nadati, ovako dok sutimo samo ce nas dalje gaziti! savez, Robi i reprezentacija izgubili sve dabogda sve najgore vam zelim :kafa:
U pravu si.Ali je i do nas.Mi nemamo covjeka sa reputacijom, karizmom, kulturom i ostalim potrebom manirima, koji bi popravio a nakon toga i uspostavio bolji odnos Saveza prema Slobodi.Ko god dodje gleda samo svoje licne interese,bez odgovornosti za ono sto radi i ono sto ce ostati nakon njegovog mandata.Zato i treba izabrati rukovodstvo kluba koje ce biti posvećeno 24 sata.Makar jednom mjesecno otici u Savez ili zvati ljude iz Saveza na radni rucak kako bi se klub stavio na noge i docekao 100- ti rodjendan sa nekim trofejom.Jbg, cinjenica je da se ne mogu naci takvi ljudi koji bi bili maximalno posveceni.Ali i ta cinjenica dovoljno govori o tome u kakvom stanju je klub kada niko nece da su upusti da ga vodi.
Ja sam više za opciju da se umjesto trošenja para na uhljupe iz saveza na taj način ručkovi talovi i dogovori, te pare koje bi se dale za to neka daju Fukarama da jednom mjesečno posjete sarajevo i održe prvo mirne pa onda nemirne scene ispred saveza. Pa nek nas kosta koliko košta.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Madal
Postovi: 3594
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 21 okt 2018, 11:04

Nikakvi ruckovi, samo **** familiju sarajevskim klosarima kod kojih i da nogu slome nasem igracu u 16m nema penala, i kad damo gol poniste ga jer izmisle nesto, jebote zivot regularnija je nigerijska liga od ovog
Zadnja izmjena: Madal, dana/u 21 okt 2018, 11:25, ukupno mijenjano 1 put.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 11:19

Poraz od etno sela nam je napravio situaciju da se sad igra skroz pod pritiskom. Vrlo mala bodovna prednost u odnosu na ekipe iz donjeg dijela tabele.
Dugo mi mirno posmatramo krađe iz godine u godinu. Do nas je izgleda nemamo snage usprotiviti se igrama saveza i sudija. Dok god ides na neki normalan nacin u ovoj državi bice tako kako jeste.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9941
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 21 okt 2018, 11:23

ma cim vidis ko ti sudi znas sta ce se desiti. Sta se ja imam nervirat dokle god klub suti na Petrovica.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 11:38

Upravo nema nista od nerviranja pojedinca. Ako se poslije ovoga ne oglase iz kluba, Fukare... Onda nas treba yebavat do maksimuma. Ako nikome ne smeta sta ima smetati nama kao pojedincima koji volimo klub.
Pojedinačno nista napraviti ne možemo.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 21 okt 2018, 13:15

Vidi to i Nalić sta rade sudije,al sta moze suti i trpi.Ako sta kazes bit ces kaznjen

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 14:39

Tz1986 je napisao/la:Vidi to i Nalić sta rade sudije,al sta moze suti i trpi.Ako sta kazes bit ces kaznjen
I Nalic je pojedinac sta bi njegova izjava promjenila?
Ovo treba organizovano napraviti pobunu pa makar nas izbacili u kantonalnu ligu. Je.bo ovo više sve.
Revolucija je evolucija.... :bih:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 21 okt 2018, 17:17

Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
DamirT
Postovi: 13878
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 21 okt 2018, 21:38

Ne moze ovdje Nalic nista uradit.Sta god da kaze dobit ce jedno 3-4 utakmice kazne i mi smo yebani.Ionako jedva cekaju da sta losr uradimo da nas kazne.Ovo se moze rijesit samo da yebu mater cijelom savezu i da se Fukare dignu,a ne samo da sute i trpe kradje na nas racun
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slobodaTZ » 21 okt 2018, 22:44

slika

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 22 okt 2018, 11:54

slobodaTZ je napisao/la:slika
:lol: :crazy: strasno
samo da nalu dzaba ne potrose :roll:

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 okt 2018, 14:19

Kada je skupstina i da li se zna koga je Jasmin Imamovic izabrao za predsjednika kluba? Ovako vise ne ide, da nas kara ko stigne i kad im se pozeli...pocev od bivsih igraca, sudija i podanika NS BiH, naci-politickih klubova....i ostalih kriminalnih organizacija.
🔴⚫️

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 okt 2018, 14:53

Jasmin se treba dogovoriti sa Azmirom da vodi brigu o fudbalu u Tuzli....bez obzira na politicka i druga neslaganja, frajer jedini ima damu da im yebe sve po spisku i da ih kara....moze mu se, ima tip pare i damu :salut:....ostalo je sve saginjanje i pusenje....
🔴⚫️

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 22 okt 2018, 14:55

Skver je napisao/la:Jasmin se treba dogovoriti sa Azmirom da vodi brigu o fudbalu u Tuzli....bez obzira na politicka i druga neslaganja, frajer jedini ima damu da im yebe sve po spisku i da ih kara....moze mu se, ima tip pare i damu :salut:....ostalo je sve saginjanje i pusenje....
Vidimo da sa sejmon hejnom pravi dar mar u ligi :clap:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 22 okt 2018, 14:57

sviunapad1010 je napisao/la:
Skver je napisao/la:Jasmin se treba dogovoriti sa Azmirom da vodi brigu o fudbalu u Tuzli....bez obzira na politicka i druga neslaganja, frajer jedini ima damu da im yebe sve po spisku i da ih kara....moze mu se, ima tip pare i damu :salut:....ostalo je sve saginjanje i pusenje....
Vidimo da sa sejmon hejnom pravi dar mar u ligi :clap:
Tebe sam i ocekivao da ces se prvi javiti....vjerovatno si jedan od one dvojice sto su dobili 5 milja..... :shh:
🔴⚫️

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Penaltiky » 22 okt 2018, 15:01

Skver je napisao/la:Jasmin se treba dogovoriti sa Azmirom da vodi brigu o fudbalu u Tuzli....bez obzira na politicka i druga neslaganja, frajer jedini ima damu da im yebe sve po spisku i da ih kara....moze mu se, ima tip pare i damu :salut:....ostalo je sve saginjanje i pusenje....
Boli **** seoskog varalicu za fudbal, njemu je cilj bio da se cuje za njega da udje u politiku.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Zaključano

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.