FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Slobodas
Kontakt:

PostPostao/la Slobodas » 11 jun 2019, 23:31

E jeb0 vas ako ste ostali šokirani , onda vi nikad i niste pratili Slobodu kad se tako lako šokirate. Mene više ništa ne može iznenaditi što se tiče Slobode
Jedan grad jedna ljubav -- Sloboda Tuzla 1919
Azmir Husic i Jasmin Imamovic nisu jedni od nas !!!
ǝpnsɐɹpǝɹd ısnɹ ǝظuɐuz
NSBIH skupina lopova , SAVEZ NAPOLJE !!!

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 11 jun 2019, 23:39

Ovo je dno. I da svi sute i navijaci i pustaju da menadzercici se igraju sa klubom od 100 godina, to je nevjerovatno.. jasno je da za 3 kola idu belaji, ostavke ali sta onda. Husarici, Sapine i slicni se tale preko kluba sa imenom i prezimenom.

Skver
Kontakt:

PostPostao/la Skver » 11 jun 2019, 23:41

Beduin WroteColonSkver druze - sta ovo popustili pred navalom Husare?

Ovaj napadac iz Olimpika bi mogao biti dobar pogodak. Sjetimo se Krpica i njegovog trnovitog puta.

Iskreno, razocarao sam se kad sam danas vidio onog smrada kako drzi dres Slobode na predstavljanju svog igraca. Nemam zaista rijeci da opisem kako se osjecam. Ako iza tog stoji Ademir Smajlovic izgleda da je grohno pravo i da je pravi promasaj sto su ga doveli ako je on sklopio pakt sa onim, ne znam vise kako da ga nazovem.

slobodaTZ
Kontakt:

PostPostao/la slobodaTZ » 11 jun 2019, 23:52

slika

Evo ga nas de schiljo za sirotinju :)

tuzlak1987
Kontakt:

PostPostao/la tuzlak1987 » 11 jun 2019, 23:56

Jel vama bitno kakav je igrac ili ko je manager? Neka pokaze na terenu ono sto ocekujemo, kada pocne sezona biti ce bitno samo ono sto ce pokazivati na zelenom terenu.

Pustite ljude neka rade, nemojte na svaki potez etiketirati i upravu i nove igrace. Ako budu mutili i budu interesdzije sami ce sebe diskreditovati za sva vremena, pa ako tako zele..
Zadnja izmjena: tuzlak1987, dana/u 11 jun 2019, 23:59, ukupno mijenjano 2 puta.

Topnikus
Kontakt:

PostPostao/la Topnikus » 11 jun 2019, 23:58

Kozlic je dogovorio sa Husaricem saradnju. Kozlic ne nazalost Slobode neznalica teska, on misli da treba kako mu kaze Husaric..jado pljuvao klub dok nije mogao, a sada hvali.. sram ga bilo. Sto se tice Smajlovica. Vise je pijan nego trijezan i sta ocekivat

mirza24
Kontakt:

PostPostao/la mirza24 » 12 jun 2019, 00:15

Skver WroteColon
Beduin WroteColonSkver druze - sta ovo popustili pred navalom Husare?

Ovaj napadac iz Olimpika bi mogao biti dobar pogodak. Sjetimo se Krpica i njegovog trnovitog puta.

Iskreno, razocarao sam se kad sam danas vidio onog smrada kako drzi dres Slobode na predstavljanju svog igraca. Nemam zaista rijeci da opisem kako se osjecam. Ako iza tog stoji Ademir Smajlovic izgleda da je grohno pravo i da je pravi promasaj sto su ga doveli ako je on sklopio pakt sa onim, ne znam vise kako da ga nazovem.

SKVER apsolutno se slazem najveca greska je Ado jer ovom danas nije kraj on ce jos vise greski i sramote donijeti Slobodi

mirza24
Kontakt:

PostPostao/la mirza24 » 12 jun 2019, 00:17

tuzlak1987 WroteColonJel vama bitno kakav je igrac ili ko je manager? Neka pokaze na terenu ono sto ocekujemo, kada pocne sezona biti ce bitno samo ono sto ce pokazivati na zelenom terenu.

Pustite ljude neka rade, nemojte na svaki potez etiketirati i upravu i nove igrace. Ako budu mutili i budu interesdzije sami ce sebe diskreditovati za sva vremena, pa ako tako zele..

Jest vazne ljakse jer taj tvoj ljakse husara je prevarzo Slobodu za pirica

slobodaTZ
Kontakt:

PostPostao/la slobodaTZ » 12 jun 2019, 00:22

Topnikus WroteColonKozlic je dogovorio sa Husaricem saradnju. Kozlic ne nazalost Slobode neznalica teska, on misli da treba kako mu kaze Husaric..jado pljuvao klub dok nije mogao, a sada hvali.. sram ga bilo. Sto se tice Smajlovica. Vise je pijan nego trijezan i sta ocekivat

Prvo - niko ne voli husarica jer gleda prvo interes sebe, pa svojih igraca, a za klubove ga zaboli. I da bi izganjo svoj interes ne preza ni za cim. Majstor je izlevatit, samo da ga vidis jednom i da ga ne znas vidis da je neki saner i da ce ti podvalit muda pod bubrege.

Drugo - s obzirom na obzir, da smo dekintirani totalno i da vjerovatno nijedna od ovih agencija nece da prica sa slobodom jer nema para, mislim da su bili prinudjeni radit sa husarom

Trece - ado smajlovic je isto saner al nije vjest ko husara. Takodje ne znam koliko je moralna osoba, uspjesan manager ( a to moras bit na poziciji sd ) sigruni nije - igrac je BIO uspjesan. Vjerujem da je on iniciro / preporucio precjedniku husaru u nadi da ga husara nece bas tolko ispreskakat.

Cetvrto - ovaj nam novi precjednik, na osnovu toga da zna da nemamo para i informacija da niko od agencija nece da radi sa nama, pristo i svjesno uso u rizik poslovanja sa husarom.

Na osnovu prvog, drugog, treceg i cetvrtog dolazoimo do zakljucka da para nema, da se ovde pokusva izlevatit levat, gdje pobjedi onaj sposobniji. Gledajuci husara vs nas duo najbali smo ako se plaho zamjere husari.

Par puta sam prije piso da bi nam husara bio najbolje rjesenje za sportskog ali kad bi on tu imo neke koristi. Sad smo u toj situaciji da ce nam on biti SD de facto i opet se dovodimo u situaciju da zavisimo od jednog cojeka i opet lika sumnjivog morala, dobro ovaj malo vise sumnjiv.

Al kad ne bi bilo ovako kako jest mi nebi bili mi.

Sretno nam u sljedecoj sezoni.

#slobodadogroba

desperados
Kontakt:

PostPostao/la desperados » 12 jun 2019, 00:25

Super ako ima, posluzit ce nam. Za Husica kazem vezano sto rece @mirza24 da nam nije potreban. I ja mislim da ce zabit vise golova prvih par kola nego Smajic proslu citavu sezonu.
FK Sloboda Tuzla

mirza24
Kontakt:

PostPostao/la mirza24 » 12 jun 2019, 00:30

:x :x :x :x :x :x :x :x :x Imali smo SD denisa karica uzas a i ovaj Ado isti kao cickovo ulje

desperados
Kontakt:

PostPostao/la desperados » 12 jun 2019, 01:18

Jah sad je Ado kriv, potpisuje na svoju ruku ugovore sa Husarinim igracima, jos se izbacuje sve u medije a da Kozlic i ekipa ne znaju sta se radi i ko je Husara. A do prije par dana Ado kovan u zlato ovdje naspram DK, a sad on saner zavaljuje Slobodu. Ne budite smijesni.
Prva opcija ovdje je da se svjesno ide da se potpise sa par njegovih igraca, sto su svi saglasni u klubu jer nismo bas u financijski zavidnoj poziciji da bismo birali sta cemo i s kim.
Druga opcija jeste da uprava i SD pojma nemaju s kim imaju posla, da im je prodao muda pod bubrege, obecao nesto sto ce izlevatit i samo izvuc svoju korist.
Mislim da trece opcije nema, a vidjet cemo ubrzo o cemu se radi.
FK Sloboda Tuzla

dvokorak
Kontakt:

PostPostao/la dvokorak » 12 jun 2019, 01:30

Kakva je situacija sa saidom? Nekako podsjeca na Velimira Vidica, kad ga svi nabiju na rinaku on se vrati u Slobodu kad nema nigdje bolje.
Лепа Лукић <3
Mirise cvijece ko moja Rinaka
Šaka bosasa i vopi, doručak šampiona <3

saltcrew
Kontakt:

PostPostao/la saltcrew » 12 jun 2019, 02:39

Ovu sezonu bit će svačega vjerujte mi od belaja do ne znam ti ni vise čega prva 3 kola bit će paklena
FC Freedom Fans
TEBE LUDO VOLIMO!
UPRAVA NAPOLJE!

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 07:47

kad se govorilo i ukazivalo, vecina vas je ovde branila iste te ljude. kazu dobar covjek, ne treba nama dobar nego sposoban covjek u upravi kluba.
sad se mozete opustit i uzivat, kakvi belaji i palcevi. :lol: :roll:
jel oni za nove igrace, kazu pojacanja nemas ti tu sta vise pricat.kazu tek cemo ih vidjet, pa vidjeli smo i ove prosle sezone pa i pretprosle jedva u ligi ostali, hvala bogu pa nije bilo jos koje kolo.
ovo je samo spustanje ljestvice kvaliteta i ocekivanja do izlijetanja iz lige..
kako nas ljudi resetovase dok si reko keks :lol: :facepalm:

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 07:53

kako neko rece najavljivane su neke velike stvari? jel to to? :lol: :crazy:

sviunapad1010
Kontakt:

PostPostao/la sviunapad1010 » 12 jun 2019, 08:18

Sariel1987 WroteColonkako neko rece najavljivane su neke velike stvari? jel to to? :lol: :crazy:

Čekaj dok Smajlovic odjutri pa da krene fotogtafisanje i danas :rol: :rol:
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sariel1987
Kontakt:

PostPostao/la Sariel1987 » 12 jun 2019, 08:22

zar ovaj kosmodisk nije prosli put furo nekakve formacije bez napadaca?
ono nesto na pripremama, pa igraci bili nezadovoljni, il sam to nesto pomijesao s drugim trenerom?

Gujarat
Kontakt:

PostPostao/la Gujarat » 12 jun 2019, 09:19

:zzz:
Sariel1987 WroteColonzar ovaj kosmodisk nije prosli put furo nekakve formacije bez napadaca?
ono nesto na pripremama, pa igraci bili nezadovoljni, il sam to nesto pomijesao s drugim trenerom?

Nije on furo, nego mu nisu htjeli dovesti sto je trazio, a on nije htio ono sto su oni htjeli. Oni su htjeli Smajića isforsirati na špicu, on je trazio napadaca.

Dolaskom Nalica došao je Zukić. On je bio prinudno rjesenje. Nemas nikog, pa daj šta daš

MakabiTuzla
Kontakt:

PostPostao/la MakabiTuzla » 12 jun 2019, 09:46

Sto se tice Husica, mislim da je on dobar igrac. Ovdje nije nista pokazao jer je ozlijedio rame u prvim utakmicama. Mislim da je on pristojan igrac. Ove ostale ne bih da komentarisem. Sto se tice seljaka Husare, koliki mu dozvolis da te kara, karace te. Ako su toliko glupi, goni ih u k.urac
#SamoSloboda #100GodinaOdaniIdeji

Natrag na “FK Sloboda”

Trenutno korisnika/ca: Napapijri, NKMramor, Posmatrac2, prisonbreak, Sariel1987 i 24 gosta.