FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Beduin
Postovi: 16351
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 09 jun 2023, 19:30

Skojevska je napisao/la:
09 jun 2023, 19:27
Beduin je napisao/la:
09 jun 2023, 18:50
Majku svoju zalizanu j3bo, koliko kontradiktornosti i nebuloza navalja u samo jednom intervjuu.
- ispao iz PL i zadovoljam radom
- izbjegavali ih igraci (sam priznao) pa morali agenciju angazovati da radi za njih, ali zadovoljan radom Uprave
- nijedan tremer ih nije htio (sam priznao) pa su bili prinudjeni ostaviti Jahica, ali je i dalje zadovoljan radom Uprave
- ispao iz lige forsirajuci dosta mladica iz vlastitog pogona, ali je za to da i dalje vecinu u timu cine omladinci Slobode
- proziva Azmira zasto nije odblokirao racun kluba u svom mandatu i pripisuje taj uspjeh sebi, a nece glupson reci da u Azmirovom mandatu grad nije htio preuzeti reprogram na sebe kao preduslov deblokade racuna, kao ni cinjenicu da oni od grada dobijaju milion KM (vjerovatno i vise to bude) a ispali iz lige, a Azmir dobijao crkavicu i zavrsio 2. u ligi i finale kupa
- 4 godine se borili za opstanak, ali i dalje zadovoljan

Mamu svoju j3bo.
I nikakav osjećaj krivice ljudi nemaju, to je najgore.
To zaboravih naglasiti, da pored svega covjek bez ikakvog stida, obraza, empatije, suosjecanja ili makar laznog morala prihvati krivicu i izvine se Tuzli, Slobodi, svim navijacima i ljubiteljima kluba jer su ispali. Ušljo pravi. Kao i Secer.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10069
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 09 jun 2023, 19:34

Pa opet je u ovom intervjuu ponovio, da koliko su oni svi krivi, krivi su i navijači :lolno: :lolno: :lolno:
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 09 jun 2023, 19:34

Sto Nino nisi prozvao druga Secera sta nam je sve obecavao i slagao, klub bez dugovanja, 11 najboljih igraca PL, i ostale gluposti, ovcama nas pravili 4 godine.
Pricas da treba biti malo iskreniji pa hajde eto budi ti iskren i kazi kako jeste za vas.

Nemate vi sta govoriti za Azmira ovako onako, racuni i ostale gluposti, iza covjeka rezultati sve govore!

Sta ste vi uradili za 4 godine?? Grcevita borba za opstanak, corona godina nas spasila i prekid prvenstva od ispadanja, pa onda godina poslije Leotar na Tusnju kad je golmanu ispala lopta i sretna pobjeda 1-0 i srecu su tad imali sto su bile jos losije ekipe od nas, Radnik B. i Rudar P., a ove godine nam spasa nije bilo zahvaljujući vama.

Potrosili ste sve kredite i doveli nas na rub strpljenja, zivaca.

Hitman22
Postovi: 2526
Pridružen/a: 01 apr 2017, 14:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Hitman22 » 09 jun 2023, 19:41

Bravo Nino, sad barem nemam sumnje da je od vas svako živ bolji, Azmir ga dodje kao doktor nauka i sigurno će pomoći. Za ove Otimače skupstine je Sejo Kozlic golem frajer. A sto se tiče upravljačkih prava naravno da ćete dati i to pitati jel treba još. Kazna za ispadanje je milionska
FK SLOBODA 1919 ❤️🖤

Avatar
DamirT
Postovi: 13985
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 09 jun 2023, 19:43

Hitman22 je napisao/la:
09 jun 2023, 19:41
Bravo Nino, sad barem nemam sumnje da je od vas svako živ bolji, Azmir ga dodje kao doktor nauka i sigurno će pomoći. Za ove Otimače skupstine je Sejo Kozlic golem frajer. A sto se tiče upravljačkih prava naravno da ćete dati i to pitati jel treba još. Kazna za ispadanje je milionska
Da udjemo mi s foruma u klub, dajem sta god da ne bi nikad ispali. A za nesto vise ne bih mogao garantovat. Znam samo da ispali ne bi
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 jun 2023, 19:50

DamirT je napisao/la:
09 jun 2023, 19:43
Hitman22 je napisao/la:
09 jun 2023, 19:41
Bravo Nino, sad barem nemam sumnje da je od vas svako živ bolji, Azmir ga dodje kao doktor nauka i sigurno će pomoći. Za ove Otimače skupstine je Sejo Kozlic golem frajer. A sto se tiče upravljačkih prava naravno da ćete dati i to pitati jel treba još. Kazna za ispadanje je milionska
Da udjemo mi s foruma u klub, dajem sta god da ne bi nikad ispali. A za nesto vise ne bih mogao garantovat. Znam samo da ispali ne bi
Imali bi sigurno vise smisla od ovih TZ robovlasnika.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 09 jun 2023, 19:56

mk1008 je napisao/la:
09 jun 2023, 14:24
Ovaj je izvaro pola Tuzle, sto radnika, sto ljudi koji su kupovali stanove, državu (porezi). 15 maj zgrada slika i prilika, nije kompetentan uopste da prica o Slobodi.,ljudima oko Slobode,kakvi god da su. Ne branim ih uopste, napolje svi oko Slobode. Senad Dzambic je imao interes, i ako uđe u klub, ući će preko svojih ljudi.Pred nama je..
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 09 jun 2023, 20:09

a bas nevjerovatno, ni trunke stida, kajanja, sramote. Kakvi govori bez emocija kod svih.
svi su krivi sem njih

pa ja da vodim Zelju, Sarajevo, Borac da ispadnem iz lige vise bi me bilo stid izaci pred ljude nego njih u "svojoj" carsiji
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

desperados
Postovi: 1083
Pridružen/a: 07 apr 2019, 11:13
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la desperados » 09 jun 2023, 20:10

Beduin je napisao/la:
09 jun 2023, 18:50
Majku svoju zalizanu j3bo, koliko kontradiktornosti i nebuloza navalja u samo jednom intervjuu.
- ispao iz PL i zadovoljam radom
- izbjegavali ih igraci (sam priznao) pa morali agenciju angazovati da radi za njih, ali zadovoljan radom Uprave
- nijedan tremer ih nije htio (sam priznao) pa su bili prinudjeni ostaviti Jahica, ali je i dalje zadovoljan radom Uprave
- ispao iz lige forsirajuci dosta mladica iz vlastitog pogona, ali je za to da i dalje vecinu u timu cine omladinci Slobode
- proziva Azmira zasto nije odblokirao racun kluba u svom mandatu i pripisuje taj uspjeh sebi, a nece glupson reci da u Azmirovom mandatu grad nije htio preuzeti reprogram na sebe kao preduslov deblokade racuna, kao ni cinjenicu da oni od grada dobijaju milion KM (vjerovatno i vise to bude) a ispali iz lige, a Azmir dobijao crkavicu i zavrsio 2. u ligi i finale kupa
- 4 godine se borili za opstanak, ali i dalje zadovoljan

Mamu svoju j3bo.
I sto je najgore proziva Azmira kao nekog ko naspram njihove uprave pojma nema o vođenju kluba. Kao da se Azmir 4 godine borio za opstanak a oni za titulu. I nije mu jasno sto su navijaci protiv njih a za Azmira. Kakvo jeb.vanje u mozak, nevjerovatno.

klma1
Postovi: 1721
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 09 jun 2023, 20:13

nevjerovatno mi je dati ovakave izjave. Pa nas sloga izbaci iz kupa a čovjek nesto ocekivao. Pa akp to nije bilo dovoljno. A prica o a agenciji je posebna kategorija. Sramota se nastavlja
& $ ?

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 09 jun 2023, 20:19

ultrasstyle_tz je napisao/la:
09 jun 2023, 20:09
a bas nevjerovatno, ni trunke stida, kajanja, sramote. Kakvi govori bez emocija kod svih.
svi su krivi sem njih

pa ja da vodim Zelju, Sarajevo, Borac da ispadnem iz lige vise bi me bilo stid izaci pred ljude nego njih u "svojoj" carsiji
To je taj njihov egoizam i egocentricnost koji im ne dozvoljava da priznaju krivicu, uvijek su drugi krivi, evo prozvao je i navijace :puke: a ako je sta dobro uradjeno oni su uradili.

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37573
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 09 jun 2023, 20:28

Prije 6 7 godina bilo nije moguce privatizovati Slobodu. Klub svih nas i ne smije niko to dovesti u pitanje.
Jedan dan nakon ispadanja u 2023. skontamo da su Nino, Babilon i Secer vlasnici Slobode :rol:

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la merak » 09 jun 2023, 20:29

Beduin je napisao/la:
09 jun 2023, 19:30
Skojevska je napisao/la:
09 jun 2023, 19:27
Beduin je napisao/la:
09 jun 2023, 18:50
Majku svoju zalizanu j3bo, koliko kontradiktornosti i nebuloza navalja u samo jednom intervjuu.
- ispao iz PL i zadovoljam radom
- izbjegavali ih igraci (sam priznao) pa morali agenciju angazovati da radi za njih, ali zadovoljan radom Uprave
- nijedan tremer ih nije htio (sam priznao) pa su bili prinudjeni ostaviti Jahica, ali je i dalje zadovoljan radom Uprave
- ispao iz lige forsirajuci dosta mladica iz vlastitog pogona, ali je za to da i dalje vecinu u timu cine omladinci Slobode
- proziva Azmira zasto nije odblokirao racun kluba u svom mandatu i pripisuje taj uspjeh sebi, a nece glupson reci da u Azmirovom mandatu grad nije htio preuzeti reprogram na sebe kao preduslov deblokade racuna, kao ni cinjenicu da oni od grada dobijaju milion KM (vjerovatno i vise to bude) a ispali iz lige, a Azmir dobijao crkavicu i zavrsio 2. u ligi i finale kupa
- 4 godine se borili za opstanak, ali i dalje zadovoljan

Mamu svoju j3bo.
I nikakav osjećaj krivice ljudi nemaju, to je najgore.
To zaboravih naglasiti, da pored svega covjek bez ikakvog stida, obraza, empatije, suosjecanja ili makar laznog morala prihvati krivicu i izvine se Tuzli, Slobodi, svim navijacima i ljubiteljima kluba jer su ispali. Ušljo pravi. Kao i Secer.
Sta kaze na kraju mnogi clanovi ce napustiti Slobodu stitit cemo svoja upravljacka prava. Koja bolan upravljacka prava, ko im vam je dao ? Ovo treba DOBRO razbucati
samo Sloboda

Avatar
DamirT
Postovi: 13985
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la DamirT » 09 jun 2023, 20:45

merak je napisao/la:
09 jun 2023, 20:29

Sta kaze na kraju mnogi clanovi ce napustiti Slobodu stitit cemo svoja upravljacka prava. Koja bolan upravljacka prava, ko im vam je dao ? Ovo treba DOBRO razbucati
Sami sebi dali otac ih yebo sugavi
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

LaBombonera88
Postovi: 683
Pridružen/a: 11 jun 2022, 15:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la LaBombonera88 » 09 jun 2023, 21:10

Ima li neko iz navijacke skupine Fukare ovdje, neki vodja i sl, ako ima nek mi se javi u pp

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 09 jun 2023, 21:17

Nino je zavrsio sa Slobodom drugovi.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
fukara87
Postovi: 5664
Pridružen/a: 15 sep 2010, 17:01
Lokacija: 75000, Tribina Sjever
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la fukara87 » 09 jun 2023, 21:19

HPCompaq je napisao/la:
09 jun 2023, 21:17
Nino je zavrsio sa Slobodom drugovi.
Kako mislis zavrsio?
Vjera u tebe nikad ne prestaje🔴⚫

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 09 jun 2023, 21:23

fukara87 je napisao/la:
09 jun 2023, 21:19
HPCompaq je napisao/la:
09 jun 2023, 21:17
Nino je zavrsio sa Slobodom drugovi.
Kako mislis zavrsio?
Oproštajni intervju.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 09 jun 2023, 21:26

HPCompaq je napisao/la:
09 jun 2023, 21:17
Nino je zavrsio sa Slobodom drugovi.
Zavrsio sa funkcijom a sam je reko da ce stitit svoja upravljacka prava
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 09 jun 2023, 21:29

klasik je napisao/la:
09 jun 2023, 21:26
HPCompaq je napisao/la:
09 jun 2023, 21:17
Nino je zavrsio sa Slobodom drugovi.
Zavrsio sa funkcijom a sam je reko da ce stitit svoja upravljacka prava
Zavrsio, kazem ti ✔️
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: al87, klasik i 20 gostiju.