Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 03 mar 2019, 00:44

tuzlak1987 je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la: Pa mora dijeliti puske sta je trebalo leci cetnicima pod noz bez otpora. ....Ukljuci mozak. Vama je Alija glavni krivac za rat nikako ustase i cetnici...
Pa on je jedini koji nije zelio rat. ...
Makedonski predsjednik je u svojim memoarima opisao 90-91 i pocetak 92....Podjela BiH je zvanicno dogovorena sredinom osamdesetih kada je i pocela priprema vojna za agresiju....Agresija bi se desila sa Alijom i bez njega yebo vas on vise.
Ma dobro da se ne raspravljamo, slazem se ja sa tobom 90% u svemu. Da se bogdom stvore uslovi jednog dana da u BiH bude posla za sve pa da se i dijaspora vrati. Ali nema investicija kada losa politicka situacija tjera investitore. A tako ce biti uvijek ne zbog Bosnjaka vec SR i HR interesa i ideja protiv BiH.

Sto se tice grada ko grada nema posla kao u svakom drugom gradu, ne mogu to rjesiti gradonacelnici. Lokalcima najveci minus za stadion, rupe na svakom koraku i izbjegavanje teme toplifikacije.
Druze moj,ja sam najbolje godine svog zivota 18-28 dao svojoj domovini i prosao sve ono sto omladina prolazi danas...Nemam ni godinu u radnickoj a radio ko konj...Ostali mi duzni ljudi i smiju ti se u facu nemos mu nista samo robijat gofno. ..Dozivio povredu trbusnog zida kod Senada u Tom-Cat kada se radila fasada na trgu na onoj zgradi tada se nekako i komplet trg renovirao, da bi pao sa skele u tom trenutku sa druge etaze i povrijedio prsljen u kuku. ..Sta sam dobio...ka. .rinu ...Saznao tada da me proizvoljno odjavljuje i prijavljuje kako im pase zbog poreza bog te ne yebo i Alija i Jasmin i sve pm na Gradinu nemam osiguranje.....Hajmo mili fataj za dzep i vadi i ono sto nemas. ...I sta mu mozes....Mozes ti...pokusat. ..
Ovdje imam vec 5 godina staza i pokusavam uhvatiti 15 (minimala)i penzija. ..Ja druze primam blokade dva put mjesecno u kicmu..
E sto ti to govorim,sta sam trebao,leci i kukat na Aliju, drzavu, Jasmina....
Ja se isto slazem sa tobom,ali ne mozes svaki put i za sve zivo traziti krivca u Aliji(i nama samima)...
SDP na drzavnom nivou je isto gofno ...Osvojili su bili na izborima apsolutnu pobjedu i sta su uradili...usli u koaliciju sa sda-hdz snsd. ..
Dvije godine trebalo da se formira vlast....
Ja se slazem da je gradski nivo nesto drugacije ali to ih ne amnestira od more glupih gresaka odluka. ..Pa i investicija. ...Uradili su puno stvari za nas grad...Ja ga se sjecam jos dijete dok sam bio izgradjeno je,i neka je hvala Bogu ali i milioni su otisli u vjetar ...milioni...Sela na vrh majevice asfalt imaju i rasvjetu...bogu iza nogu Obodnica gore i to ona treca, ja fol u "gradskom naselju"yebem se kaldrmom evo 20 godina...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
avenija
Postovi: 13628
Pridružen/a: 31 mar 2009, 12:53
Lokacija: Zenica
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la avenija » 01 jun 2019, 15:59

jel jos kisa pada ? covjece kod nas evo 5 sat pljusak ne staje, bilino polje skroz potopljeno prvi put od kako je napravljen travnjak..
vidim kod vas belaj sa jalom
Dva najcrnija dana u historiji Grada Zenica.
21.10.1697 Eugen Sevojski spalio cijeli grad do temelja.
02.10.2016 Lokalni izbori

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37566
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 01 jun 2019, 16:03

avenija je napisao/la:jel jos kisa pada ? covjece kod nas evo 5 sat pljusak ne staje, bilino polje skroz potopljeno prvi put od kako je napravljen travnjak..
vidim kod vas belaj sa jalom
Smirilo se sada, u pravo vrijeme. Jer je cak Jala poveci potok na granici, izlila se malo kod Tehnoloskog faxa.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 14 jun 2019, 11:09

Zna li neko koliko košta suzavac kod nas, i gdje se može nabaviti?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la MMA075 » 14 jun 2019, 11:14

Aerials je napisao/la:Zna li neko koliko košta suzavac kod nas, i gdje se može nabaviti?
Imas u ovim prodavnicama opreme za lov, tamo kod kipova ako znas gdje je.
Ja mislim 15-20km ne sjecam se, znam da sam curi kupio davno.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 14 jun 2019, 11:22

MMA075 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Zna li neko koliko košta suzavac kod nas, i gdje se može nabaviti?
Imas u ovim prodavnicama opreme za lov, tamo kod kipova ako znas gdje je.
Ja mislim 15-20km ne sjecam se, znam da sam curi kupio davno.
Nisam viđala tu prodavnicu, gdje je otprilike?
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la MMA075 » 14 jun 2019, 11:24

Aerials je napisao/la:
MMA075 je napisao/la:
Aerials je napisao/la:Zna li neko koliko košta suzavac kod nas, i gdje se može nabaviti?
Imas u ovim prodavnicama opreme za lov, tamo kod kipova ako znas gdje je.
Ja mislim 15-20km ne sjecam se, znam da sam curi kupio davno.
Nisam viđala tu prodavnicu, gdje je otprilike?
Kod kipova u redu onih apartmanu, ne mozes profulat samo idi redom od trafike.
Pored se ja mislim prodaju plocice ili nesto.

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11406
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 14 jun 2019, 11:25

Kako to nisam vidjela nikako, a stalno prolazim tu. :crazy:
Hvala. :D
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la MMA075 » 14 jun 2019, 11:26

Aerials je napisao/la:Kako to nisam vidjela nikako, a stalno prolazim tu. :crazy:
Hvala. :D
dignes nos u nebesa :D

EdoBa
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 jul 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la EdoBa » 17 jun 2019, 09:02

Servis za popravku laptopa u Tuzli i okolini Tuzle?

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Beduin » 17 jun 2019, 09:06

Preko puta Kadrine pijace onaj malo trzni, sa te strane od ceste ima manja radnja. Odlican momak, nedavno meni popravio i jeftin je.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

EdoBa
Postovi: 551
Pridružen/a: 04 jul 2013, 11:07
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la EdoBa » 17 jun 2019, 09:12

Beduin je napisao/la:Preko puta Kadrine pijace onaj malo trzni, sa te strane od ceste ima manja radnja. Odlican momak, nedavno meni popravio i jeftin je.
Hvala drug :salut:

Avatar
slusalica
Postovi: 1926
Pridružen/a: 18 apr 2018, 12:23
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la slusalica » 23 jun 2019, 16:16

J3 li Tusanj otvoren za trcanje? Ako da, u kom terminu? Hvalaa
tz tz tz tz tz tz

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Penaltiky » 23 jun 2019, 17:58

slusalica je napisao/la:J3 li Tusanj otvoren za trcanje? Ako da, u kom terminu? Hvalaa
renovira se tartan
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Gifron » 23 jun 2019, 21:06

Iz karting arene “Speed Extreme” još 2015. godine najavljeno je da će pored Mostara izgraditi staze za karting i u još nekoliko gradova Bosne i Hercegovine među kojima je bila planirana i Tuzla. Konačno od 1. jula ljubitelji oktanskih sportova, adrenalina ali i “obične rekreacije ne moraju više odlaziti u veće gradove regije, jer će sve što je potrebno imati u Tuzli. – Prvog jula otvara se najveća karting staza na Balkanu, na lokalitetu petlja Šićki Bord (Bivši Interex), sa ukupno 15 sodi kartinga, profesionalnim sistemom mjerenja vremena, prikaza na TV-u mjerenje vremena svakog kruga u toku vožnje, kao i sva dodatna oprema potrebna za potpuni užitak u vožnji ali i za nezaboravan utisak, navode iz karting arene “Speed Extreme”.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la MMA075 » 23 jun 2019, 21:35

Gifron je napisao/la:
Iz karting arene “Speed Extreme” još 2015. godine najavljeno je da će pored Mostara izgraditi staze za karting i u još nekoliko gradova Bosne i Hercegovine među kojima je bila planirana i Tuzla. Konačno od 1. jula ljubitelji oktanskih sportova, adrenalina ali i “obične rekreacije ne moraju više odlaziti u veće gradove regije, jer će sve što je potrebno imati u Tuzli. – Prvog jula otvara se najveća karting staza na Balkanu, na lokalitetu petlja Šićki Bord (Bivši Interex), sa ukupno 15 sodi kartinga, profesionalnim sistemom mjerenja vremena, prikaza na TV-u mjerenje vremena svakog kruga u toku vožnje, kao i sva dodatna oprema potrebna za potpuni užitak u vožnji ali i za nezaboravan utisak, navode iz karting arene “Speed Extreme”.
U Speed Extremu bi bili sampioni :D

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Beduin » 26 jul 2019, 19:03

Jel ko polir'o auto kod Selima u AUTO LACK? Kako radi komsija mi, jel ima neko iskustva kod njega?
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sariel1987 » 26 jul 2019, 20:44

Nisu valjda vec isparali?? :mrgreen:

Avatar
Beduin
Postovi: 16343
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Beduin » 26 jul 2019, 22:11

Sjebo ga ja danas. Uzeo onaj VAP perac i da isprobam, pogresan nastavak stavim i prejak mlaz bio i po autu sve ostecenja na farbi. Pa da ga probaju ispolirat dobro i neke korekcije farbe s Bozijom pomoci.

Peodajem ga ako hoces :) haha
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
MMA075
Postovi: 1627
Pridružen/a: 24 maj 2019, 17:32
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la MMA075 » 27 jul 2019, 15:15

Beduin je napisao/la:Sjebo ga ja danas. Uzeo onaj VAP perac i da isprobam, pogresan nastavak stavim i prejak mlaz bio i po autu sve ostecenja na farbi. Pa da ga probaju ispolirat dobro i neke korekcije farbe s Bozijom pomoci.

Peodajem ga ako hoces :) haha
Svaka cast, da i to cujem :D

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.