Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 dec 2018, 21:09

ASD je napisao/la:CItam komentare, vecina osudjuje, par ovih uglavnom iz dijaspore brani.
Kao sto rekoh da je oko krscanstva bilo bi "normalno"i ne bi niko komentarisao.
Kakva Islamofobija.
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ASD
Postovi: 26242
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la ASD » 29 dec 2018, 21:11

Brcanskamalta je napisao/la:
ASD je napisao/la:CItam komentare, vecina osudjuje, par ovih uglavnom iz dijaspore brani.
Kao sto rekoh da je oko krscanstva bilo bi "normalno"i ne bi niko komentarisao.
Kakva Islamofobija.
Ne lupaj, i sam si svjetan da neces vidjeti natpis, ja sam krscanin i ne slavim islamsku novu godinu.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 dec 2018, 21:27

ASD je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
ASD je napisao/la:CItam komentare, vecina osudjuje, par ovih uglavnom iz dijaspore brani.
Kao sto rekoh da je oko krscanstva bilo bi "normalno"i ne bi niko komentarisao.
Kakva Islamofobija.
Ne lupaj, i sam si svjetan da neces vidjeti natpis, ja sam krscanin i ne slavim islamsku novu godinu.
Ne pravi se paglu mislio sam na natpis poput Sretan Bozic,Uskrs bivalo je po gradu pa niko ne komentarise, uostalom sta smeta natpis...Je li vrijedja nekoga...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ASD
Postovi: 26242
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la ASD » 29 dec 2018, 21:32

Pa bivalo je i Sretan Bajram, nije ni blizu ovako necem.
Klasicna provokacija, ili je ekipa iz Podrinja, ili je SDA, trece nije.

Zamisli eto natpis, ja sam krscanin i ne slavim Bajram.

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 dec 2018, 21:43

Gdje uopste stoji da muslimani ne treba da obilježe doček Nove godine? To je totalna glupost ova poruka. Zatucano razmisljanje pojedinaca.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 dec 2018, 21:47

ASD je napisao/la:Pa bivalo je i Sretan Bajram, nije ni blizu ovako necem.
Klasicna provokacija, ili je ekipa iz Podrinja, ili je SDA, trece nije.

Zamisli eto natpis, ja sam krscanin i ne slavim Bajram.
Pa onda su i Pazarci iz podrinja jbg :D

Cuj ovog gdje stoji,neka te ba sviunapad :facepalm:
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 dec 2018, 21:52

Solinas sta je po tebi cilj ove poruke?

Nikome ovdje ne smetaju poruke Bajram Serif Mubarek Olsun, Čestit Božić ili Srećan Božić itd. Uvjek smo jedni drugima čestitali a i međusobno.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 dec 2018, 22:00

Pa sto mora biti cilj,sto vi u Islamu trazite da nesto okrenete na zlo,ili lose...Pa Kuran i Sunet poslanika Muhameda zabranjuju da Muslimani slave krscanske praznike,Nova Godina je njihov praznik...Valjda im je cilj da bas tu poruku prenesu ljudima,pa ko hoce neka primi,ko nece nemora.
I opet ti kazem,da je pisalo sretan bozic uskrs vaskrs siguran sam da niti bi ko komentarisao niti bi ti pitao bilo sta...Odakle takvo osudjivanje bilo cega vezanog za Islam pogotovo od multi kulti tuzlaka....Sta vama znaci umjereni a sta ekstremni musliman....nigdje u svijetu to ne postoji,niti umjereni budizam,niti ekstremno krscanstvo,samo se Islamu pripisuju neke gluposti,poput Islamista.....sta mu ga znaci Islamista...Pojedincima je svaki covjek koji je drzi propisa Kurana i Islama ekstremista....saberite se malo ljudi
I opet ti kazem,sta ti ba smeta,ko hoce neka cita,ko nece okrenuce glavu,ko hoce slavice svejedno...svakom svacije...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
Madal
Postovi: 3629
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Madal » 29 dec 2018, 22:16

ASD je napisao/la: Klasicna provokacija, ili je ekipa iz Podrinja, ili je SDA, trece nije.
:thumbup:
Ne zamarati se takvim primitivizmom nego skinuti sto prije, ako vec nisu.
Ovaj iznad mene vjeru propovjeda a psuje Bogove i majke po forumu. Takvi slicni i pišu i kace ove natpise.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 dec 2018, 22:29

Islamista ili ekstremni musliman znači kada se lik kamionom zapuca u masu i pobije nevine ljude u ime vjere ili zarobi novinara i snima kako ga kolje u ime vjere.

Ekstremni musliman nameće agresivno svoja shvatanja i vjeru i tumače na bukvalan i pogrešan način.

Zna se sta znači ekstremni nije dzabe taj naziv.

Je li to dobro za Muslimane sto ti takvi rade po meni nije i to je to.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 dec 2018, 22:49

sviunapad1010 je napisao/la:Islamista ili ekstremni musliman znači kada se lik kamionom zapuca u masu i pobije nevine ljude u ime vjere ili zarobi novinara i snima kako ga kolje u ime vjere.

Ekstremni musliman nameće agresivno svoja shvatanja i vjeru i tumače na bukvalan i pogrešan način.

Zna se sta znači ekstremni nije dzabe taj naziv.

Je li to dobro za Muslimane sto ti takvi rade po meni nije i to je to.
A ekstremni kriscanin ne postoji uopste tako nesto,doduse,oni u Islamskom svijetu,od Alzira do Palestine,pobise djecu u ime slobode i demokratije,jel da :)
Da li barem znas koliko je miliona muslimana pobijeno od 2001 do danas :!: :?:
Koliko djece,da li znas koliko su muslimanki silovali po Iraku i Afganistanu :?: Nema vas da to osudite,komentarisete,vama oci bode natpis da muslimani ne slave novu godinu,sram ih bilo :)
I kada se covjek zapuca sa autom punim eksploziva ,nije da opravdavam,boze sacuvaj,onda je on dzihadista,ekstremista.a ovi sto pobise milione neduznih,vjesnici ljubavi i sire mir,demokratiju....Naopak je ovo svijet,boze sacuvaj....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ASD
Postovi: 26242
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la ASD » 29 dec 2018, 22:57

Naravno da postoji i ekstremni krscanin, zato nama treba sekularna drzava da takvi budu na marginama.
Mi smo na papirima sekularna drzava, nazalost to se u praksi najbolje ne provodi.

sviunapad1010
Postovi: 8102
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la sviunapad1010 » 29 dec 2018, 23:01

Solinas postoje ekstremisti na svim stranama. Ti si pitao sta znaci ekstremni musliman i islamista.

Ne podržavam ekstremizam sa bilo koje strane on dolazio i to je to. A ti ekstremni muslimani ne donose nista dobro islamu.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 dec 2018, 23:06

ASD je napisao/la:Naravno da postoji i ekstremni krscanin, zato nama treba sekularna drzava da takvi budu na marginama.
Mi sm na papirima sekularna drzava, nazalost to se u praksi najbolje ne provodi.
Pa sekularna drzava nije samo potreba Muslimana,nego i krscana....Nepobitna cinjenica da generalno Bosnjaci je zele,krscani(srbi hrvati)ne,zato mi svoj sekularizam redovno placamo Bosnjackim glavama,markalama,kapijama,srebrenicama,i tako zadnjih(pogotovo zadnjih)dvijesto godina.Dokaz ti je samo Tuzla,da ne idemo dalje......Dok Bosnjaci placu sa bratstvom i jedinstvom i drze se sdp-a i socijaldemokratije,hrvati dizu krstove po husinu...**** takav sekularizam.
Kako bi ti da se provodi...Da se Bosnjacima ponovo zabrani ime,vjera,sve zivo,dok drugi orgijaju....Nije ti to sekularizam pajdo...
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ASD
Postovi: 26242
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la ASD » 29 dec 2018, 23:08

Brcanskamalta je napisao/la:
ASD je napisao/la:Naravno da postoji i ekstremni krscanin, zato nama treba sekularna drzava da takvi budu na marginama.
Mi sm na papirima sekularna drzava, nazalost to se u praksi najbolje ne provodi.
Pa sekularna drzava nije samo potreba Muslimana,nego i krscana....Nepobitna cinjenica da generalno Bosnjaci je zele,krscani(srbi hrvati)ne,zato mi svoj sekularizam redovno placamo Bosnjackim glavama,markalama,kapijama,srebrenicama,i tako zadnjih(pogotovo zadnjih)dvijesto godina.
Kako bi ti da se provodi...Da se Bosnjacima ponovo zabrani ime,vjera,sve zivo,dok drugi orgijaju....Nije ti to sekularizam pajdo...
Po cemu je zele? po tome sto im glavna politicka stranka mijesa vjeru s politikom.

Avatar
Brcanskamalta
Postovi: 2239
Pridružen/a: 01 mar 2018, 23:38
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Brcanskamalta » 29 dec 2018, 23:23

ASD je napisao/la:
Brcanskamalta je napisao/la:
ASD je napisao/la:Naravno da postoji i ekstremni krscanin, zato nama treba sekularna drzava da takvi budu na marginama.
Mi sm na papirima sekularna drzava, nazalost to se u praksi najbolje ne provodi.
Pa sekularna drzava nije samo potreba Muslimana,nego i krscana....Nepobitna cinjenica da generalno Bosnjaci je zele,krscani(srbi hrvati)ne,zato mi svoj sekularizam redovno placamo Bosnjackim glavama,markalama,kapijama,srebrenicama,i tako zadnjih(pogotovo zadnjih)dvijesto godina.
Kako bi ti da se provodi...Da se Bosnjacima ponovo zabrani ime,vjera,sve zivo,dok drugi orgijaju....Nije ti to sekularizam pajdo...
Po cemu je zele? po tome sto im glavna politicka stranka mijesa vjeru s politikom.
A ovi ne mijesaju,odricu se vjere na koljenima mole za sekularnu drzavu. :lol:
Politika koju provodi,kazes da provodi,sda,direktan je produkt fasizma hrvata i srba,tj odgovor na isti...
decenijama nije tako bilo,pa opet zaplatismo glavama....
"Ako doznaju Bošnjaci da neću sam samcat biti u ratu, hrabrije će vojevati." (pismo Papi Piju II 1462.)
Stjepan Tomasevic

"Od slavnijeh smo tebi Slava i od Bošnjaka mi poslani." ("Pavlimir", 1632.)
Junije Palmotic

Avatar
ASD
Postovi: 26242
Pridružen/a: 20 okt 2012, 12:26
Lokacija: Ciudad de carbón (Kohlenstadt)
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la ASD » 29 dec 2018, 23:42

Brcanskamalta je napisao/la: A ovi ne mijesaju,odricu se vjere na koljenima mole za sekularnu drzavu. :lol:
Politika koju provodi,kazes da provodi,sda,direktan je produkt fasizma hrvata i srba,tj odgovor na isti...
decenijama nije tako bilo,pa opet zaplatismo glavama....
Cim su se osnovali isli u koaliciju sa SDS i HDZ, dobar odgovor.

Avatar
HElo
Postovi: 1027
Pridružen/a: 12 jul 2014, 02:40
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la HElo » 29 dec 2018, 23:47

sviunapad1010 je napisao/la:Gdje uopste stoji da muslimani ne treba da obilježe doček Nove godine? To je totalna glupost ova poruka. Zatucano razmisljanje pojedinaca.
Po izvornom islamu ne treba da obiljezavaju jer se zna koji su jedini praznici u islamu, po ovom bosanskom update-ovanom islamu smijes gotovo sve pa i to.

Nego Solinas da li ti mislis da je logicnije da na spomen obiljeziju na Husinu stoji mjesec i zvjezda a ne kriz?

Avatar
coelho41
Postovi: 12811
Pridružen/a: 23 jan 2014, 16:48
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la coelho41 » 29 dec 2018, 23:51

ovo je neki paradžemat sa kule valjda, lijepe i po stanicama autobuskim te poruke, ekstremni muslimani su mi u rangu četnika

Avatar
Moggi
Postovi: 4691
Pridružen/a: 01 mar 2010, 22:23
Lokacija: Site Admin
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Moggi » 30 dec 2018, 00:01

ovakvi sa mostova su kod mene nekada postovaoca islama proizveli islamofoba veceg od netanjahua gdje cu na kraju ime primijeniti da me se ne stavlja u isti kos sa njima i uzet pagansko... ljepota
Zarathustra

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.