Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Ethel » 05 feb 2023, 20:50

AshburtonG je napisao/la:
05 feb 2023, 20:42
Zar ovoliko ima ljudi u TZ sto dijele po fb one postove tipa "Lajk i bit ce uplacen 1$ za djecu oboljelu od raka"? To je upravo baza glasaca Mirnesa Ajanovica. Za SDP klasika penzioneri i mijesani brakovi, dok je glasacko tijelo Berbica uglavnom van drzave.

U onoj debati je Berbic izgledao kao iskusan politicar, a ne obrnuto. Najjaci mi je onaj Arnaut, covjek kao da je s ulice pokupljen i onako dosao da popuni kvotu. Mirnes klasika suplja prica, a ovaj Lugavic mora jadan preuzet poziciju iako mozda i nije htio. :mrgreen:
Pogledaš kakva je vlast u drzavi svih ovih godina i onda se nemaš šta čuditi, BiH je imala i siguran sam da ima i dalje 14 puta veću nepismenost od prosjeka UNESCO-a, sad zamisli broj polupismenih.

To je najisplatljivije glasačko tijelo, SDA je napravila mix takvih, patriJota uhljeba i dijasporaša.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Skojevska » 05 feb 2023, 20:55

Uhljebi odradili posao izasli glasali, a narod neka sjedi i nek nastavi kukati.😁
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 feb 2023, 20:59

Pravi Tuzlaci pobjedili :rol:

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la AshburtonG » 05 feb 2023, 21:03

Ethel je napisao/la:
05 feb 2023, 20:50
AshburtonG je napisao/la:
05 feb 2023, 20:42
Zar ovoliko ima ljudi u TZ sto dijele po fb one postove tipa "Lajk i bit ce uplacen 1$ za djecu oboljelu od raka"? To je upravo baza glasaca Mirnesa Ajanovica. Za SDP klasika penzioneri i mijesani brakovi, dok je glasacko tijelo Berbica uglavnom van drzave.

U onoj debati je Berbic izgledao kao iskusan politicar, a ne obrnuto. Najjaci mi je onaj Arnaut, covjek kao da je s ulice pokupljen i onako dosao da popuni kvotu. Mirnes klasika suplja prica, a ovaj Lugavic mora jadan preuzet poziciju iako mozda i nije htio. :mrgreen:
Pogledaš kakva je vlast u drzavi svih ovih godina i onda se nemaš šta čuditi, BiH je imala i siguran sam da ima i dalje 14 puta veću nepismenost od prosjeka UNESCO-a, sad zamisli broj polupismenih.

To je najisplatljivije glasačko tijelo, SDA je napravila mix takvih, patriJota uhljeba i dijasporaša.
Ma strasno brate. Ajde kontam za ovog Lugavica, to je stranacka masinerija, da postavis Obamu, opet bi ovi imali sanse u Tuzli, medjutim da cirkusant poput Mirnesa bude na ovom broju glasova...

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Ethel » 05 feb 2023, 21:07

AshburtonG je napisao/la:
05 feb 2023, 21:03
Ethel je napisao/la:
05 feb 2023, 20:50
AshburtonG je napisao/la:
05 feb 2023, 20:42
Zar ovoliko ima ljudi u TZ sto dijele po fb one postove tipa "Lajk i bit ce uplacen 1$ za djecu oboljelu od raka"? To je upravo baza glasaca Mirnesa Ajanovica. Za SDP klasika penzioneri i mijesani brakovi, dok je glasacko tijelo Berbica uglavnom van drzave.

U onoj debati je Berbic izgledao kao iskusan politicar, a ne obrnuto. Najjaci mi je onaj Arnaut, covjek kao da je s ulice pokupljen i onako dosao da popuni kvotu. Mirnes klasika suplja prica, a ovaj Lugavic mora jadan preuzet poziciju iako mozda i nije htio. :mrgreen:
Pogledaš kakva je vlast u drzavi svih ovih godina i onda se nemaš šta čuditi, BiH je imala i siguran sam da ima i dalje 14 puta veću nepismenost od prosjeka UNESCO-a, sad zamisli broj polupismenih.

To je najisplatljivije glasačko tijelo, SDA je napravila mix takvih, patriJota uhljeba i dijasporaša.
Ma strasno brate. Ajde kontam za ovog Lugavica, to je stranacka masinerija, da postavis Obamu, opet bi ovi imali sanse u Tuzli, medjutim da cirkusant poput Mirnesa bude na ovom broju glasova...
A otvoriš bilo koji popularniji članak na nekom poznatijem portalu i pogledaš komentare i vidiš profile osoba koje komentarišu i bude ti jasno koliki je to broj na području Tuzle, a zamisli da području BiH.

Dok nije bilo društvenih mreža i interneta u ovom obliku nisi znao sa kakvim ublehama, psihopatama i ostalim vrstama dijeliš prostor.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 851
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sjenjak1919 » 05 feb 2023, 21:08

Najlaganija pobjeda ikad.
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 feb 2023, 21:09

Ako su Omer i Ajanovic imali zajedno vise glasova od Lugavica onda Omer duguje javno izvinjenje Mirnesu.
Kao i Beli i Cicko i Zigic.

Omer ce pokusavati dok je ziv da bude gradonacelnik i nece biti nikada osim ako ne predje u SDP.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la StevieG8 » 05 feb 2023, 21:12

tuzlak1987 je napisao/la:
05 feb 2023, 21:09
Ako su Omer i Ajanovic imali zajedno vise glasova od Lugavica onda Omer duguje javno izvinjenje Mirnesu.
Kao i Beli i Cicko i Zigic.

Omer ce pokusavati dok je ziv da bude gradonacelnik i nece biti nikada osim ako ne predje u SDP.
Koliko se puta do sada i Ajanovic kandidovao :urnebes: a ovi ostali su tu samo da pomognu SDPu svakako. Čičko otvoreno branio Lugavića na debatama.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la RollingPaper » 05 feb 2023, 21:12

SDA pobjedila

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Gifron » 05 feb 2023, 21:12

tuzlak1987 je napisao/la:
05 feb 2023, 21:09
Ako su Omer i Ajanovic imali zajedno vise glasova od Lugavica onda Omer duguje javno izvinjenje Mirnesu.
Kao i Beli i Cicko i Zigic.

Omer ce pokusavati dok je ziv da bude gradonacelnik i nece biti nikada osim ako ne predje u SDP.
Omer ne duguje nikakvo izvinjenje Mirnesu jer nemaju isto biracko tijelo. Omer je svoju kampanju fokusirao na mlade i obrazovane, Mirnes na glupe i lakovjerne.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6353
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la AshburtonG » 05 feb 2023, 21:13

tuzlak1987 je napisao/la:
05 feb 2023, 21:09
Ako su Omer i Ajanovic imali zajedno vise glasova od Lugavica onda Omer duguje javno izvinjenje Mirnesu.
Kao i Beli i Cicko i Zigic.

Omer ce pokusavati dok je ziv da bude gradonacelnik i nece biti nikada osim ako ne predje u SDP.
A Mirnes ne pokusava? Obicni cirkusant, koji iskoristava cinjenicu da je okruzen jos vecim idiotima od sebe. :rol:

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 feb 2023, 21:17

Ponavljam cilj je bio da se skine SDP, a ne da Omer bude kako bi mu se ispunila zelja.

Jasno je da Omer nije mogao nikako imati vise od Mirnesa jer Mirnes je kapacitet da okupi ljude. Da su dva kandidata moze okupiti 50%, a Omer da su dva kandidata ne bi uzeo preko 20%.

Nije ni Trump najbolji republikanac ali moze pobjediti.

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Beduin » 05 feb 2023, 22:07

Ja nisam ni izasao na glasanje, prvensrveno jer sam na godisnjem pa sam ispalio malo van grada, ali i da sam bio i gradu ne bih glasao.
Pun mi qurac vise bacanja glasova i nekakvog nadanja. Prosle godine sam zadnji put glasao i nikad vise. Nista mi BiH niti Tuzla nisu dali, ako pricamo o egzistenciji, materijalnom, bilo kakvom vidu pomoci, motivacije, sadisfakcije, icega. A ja zivim za ovaj grad, toliko toga sam mu dao, pomogao, podrzao, toliko para unjeo u njega, toliko puta sport pogurao i podrzao, njihove politicke kandidate glasao i tako direktno im hljeb u ruke dao (kao i mnogi od vas).
Dosta vise. Mars. Neka idu u pi4ku materinu. Moj glas vise nikad nece dobiti. Ja bez njih svoj zivot uredio, porodicu relativno osigurao za buducnost, a i dalje ne planiram ici zivjeti van granica drzave. Pisaj ih sve vise.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 feb 2023, 22:28

Zapade mi za oko to sto na FB od lokalnih SDPovaca idu objave Tuzla je crvena, a onaj dezurni SDA bot iz Luksemburga pise da je Lugavica podrzala SDA u Tuzli.
Kakva je to crvena Tuzla kada pravis koaliciju sa SDA zbog ostanka na vlasti. Dvije mafijaske organizacije.

NiP u Bihacu podrzao stranku Pomak koja je 2022. podrzala Bakira za clana predsjednistva. A u Srebreniku izasli zajedno i NiP i SDP i NS.

Kakva marva.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la StevieG8 » 05 feb 2023, 22:34

tuzlak1987 je napisao/la:
05 feb 2023, 22:28
Zapade mi za oko to sto na FB od lokalnih SDPovaca idu objave Tuzla je crvena, a onaj dezurni SDA bot iz Luksemburga pise da je Lugavica podrzala SDA u Tuzli.
Kakva je to crvena Tuzla kada pravis koaliciju sa SDA zbog ostanka na vlasti. Dvije mafijaske organizacije.

NiP u Bihacu podrzao stranku Pomak koja je 2022. podrzala Bakira za clana predsjednistva. A u Srebreniku izasli zajedno i NiP i SDP i NS.

Kakva marva.
Pa prećutno ga jeste podržala uz to je i član izvršnog odbora medžlisa IZ Tuzla
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la tuzlak1987 » 05 feb 2023, 22:52

Pa i nije bas poderao. Mirnes i Omer imaju vise zajedno. Steta sto u BiH nema drugog kruga.
Jasmin je njih razvalio politikom jednoumlja, naredne izbore lokalne padaju na 4 5 vjecnika.

Power10
Postovi: 159
Pridružen/a: 03 jun 2010, 10:27
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Power10 » 05 feb 2023, 23:06

Kaže unuk pobijedio bi da nije bilo glasova iz uprave i javnih preduzeca. Prvo, bio si treći, drugo, ne bi ni to postigao da nisi djedov , treće, što nisi aktivirao ostale da glasaju za tebe, četvrto, prepotentan si i ljudi su to vidjeli, i peto, nadam se da više nećeš biti ni u Vijeću. Ako si pametan, radi i zapošljavaj ljude I skini se sa budžeta. Dosta više rodbinskih loza koje vladaju
Samo je Sloboda iz Tuzle

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8108
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 feb 2023, 23:06

tuzlak1987 je napisao/la:
05 feb 2023, 22:52
Pa i nije bas poderao. Mirnes i Omer imaju vise zajedno. Steta sto u BiH nema drugog kruga.
Jasmin je njih razvalio politikom jednoumlja, naredne izbore lokalne padaju na 4 5 vjecnika.
Baš gledam sad rezultate po biračkim mjestima, recimo u mom naselju je Lugavić pokupio brat bratu 80-85% glasova, a 20 godina nam nisu cestu bili u stanju napraviti, prije koji mjesec je dobili tek (100metara je u pitanju bilo). Ne znam stvarno.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8108
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la baboedindzeko09 » 05 feb 2023, 23:10

Power10 je napisao/la:
05 feb 2023, 23:06
Kaže unuk pobijedio bi da nije bilo glasova iz uprave i javnih preduzeca. Prvo, bio si treći, drugo, ne bi ni to postigao da nisi djedov , treće, što nisi aktivirao ostale da glasaju za tebe, četvrto, prepotentan si i ljudi su to vidjeli, i peto, nadam se da više nećeš biti ni u Vijeću. Ako si pametan, radi i zapošljavaj ljude I skini se sa budžeta. Dosta više rodbinskih loza koje vladaju
Sad baš krenu da prokomentarišem ovaj njegov post, nevjerovatno je da su mu sad odjednom svi krivi za poraz osim njega samoga, odjednom pominje i SDA koja nije ni imala kandidata na ovim izborima.
Hvala svima na velikom povjerenju koje me obavezuje na jače i bolje djelovanje u gradu! Pogotovo Hvala gradskom odboru Naše stranke! Sa 28 godina, velika je čast biti jedan od favorita za gradonačelnika Tuzle.
Nije bilo teško biti favorit kad su tri kandidata bila (Zijad, Mirnes i on), a od ta tri bio si zadnji.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la StevieG8 » 05 feb 2023, 23:25

baboedindzeko09 je napisao/la:
05 feb 2023, 23:06
tuzlak1987 je napisao/la:
05 feb 2023, 22:52
Pa i nije bas poderao. Mirnes i Omer imaju vise zajedno. Steta sto u BiH nema drugog kruga.
Jasmin je njih razvalio politikom jednoumlja, naredne izbore lokalne padaju na 4 5 vjecnika.
Baš gledam sad rezultate po biračkim mjestima, recimo u mom naselju je Lugavić pokupio brat bratu 80-85% glasova, a 20 godina nam nisu cestu bili u stanju napraviti, prije koji mjesec je dobili tek (100metara je u pitanju bilo). Ne znam stvarno.

Pa na proslim lokalnim Jasmin pobijedio u svim mjesnim zajednicama a neke od njih nemaju ni vodu ni kanalizaciju o cesti da i ne pricam, suvisno je ista dodat.
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 12 gostiju.