Tuzlanski Chat

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Ethel » 05 feb 2023, 23:34

Beduin je napisao/la:
05 feb 2023, 22:07
Ja nisam ni izasao na glasanje, prvensrveno jer sam na godisnjem pa sam ispalio malo van grada, ali i da sam bio i gradu ne bih glasao.
Pun mi qurac vise bacanja glasova i nekakvog nadanja. Prosle godine sam zadnji put glasao i nikad vise. Nista mi BiH niti Tuzla nisu dali, ako pricamo o egzistenciji, materijalnom, bilo kakvom vidu pomoci, motivacije, sadisfakcije, icega. A ja zivim za ovaj grad, toliko toga sam mu dao, pomogao, podrzao, toliko para unjeo u njega, toliko puta sport pogurao i podrzao, njihove politicke kandidate glasao i tako direktno im hljeb u ruke dao (kao i mnogi od vas).
Dosta vise. Mars. Neka idu u pi4ku materinu. Moj glas vise nikad nece dobiti. Ja bez njih svoj zivot uredio, porodicu relativno osigurao za buducnost, a i dalje ne planiram ici zivjeti van granica drzave. Pisaj ih sve vise.
Tačno tako, isti sam i onda se čude što je izlaznost 23%.

Izbor bude na Lugaviću koji je možda i ok lik da je nezavisan kandidat, ali ovako je samo lik koji će da izvršava ono što mu iz stranke kažu, Mirnes heroj nepismeni, glupih i priglupih, kod Omera mi se isključivo kampanja svidjela jer je bila aktivna, moderna, ali podloga prazna, prvo nek uradi nešto konkretno inače će ostati samo "unuk".

Ostala trojica su mi najgora vrsta kandidata, izborni paraziti, njih trojica zajedno nisu uspjeli 900 glasova da skupe, jedan od razloga zašto treba uvesti drugi krug glasanja pa onda nek ih se 50 prijavi ako hoće. Ja ne znam razlog zašto se ti ljudi kandiduju i volio bi da mi neko objasni, nemam problem što su nezavisni kandidati to je odlično čak, ali kampanja im je nalijepi dva plakata, isprintaj 30 letaka i to je to, gostuj tamo gdje moraš i gdje te pozovu.

Svaki naredni izbori na bilo kojem nivou će biti ovakvi, svakako je bila mala zainteresovanost ljudi, a nakon prošlih gdje je malo živnulo interesovanje uspjeli su da obesmisle svake izbore i ubiju svaku želju da izađeš na izbore. Plus stranke koje predstavljaju neke ideologije kao u svojim imenima, a da ih pitaš da objasne ideologiju svoje stranke i šta je recimo socijaldemokratija ne bi znali sa wikipedije pročitati. Onda nakon što si dao svoj glas vidiš da koalira kako ko s kim hoće i da se prave dealovi sa onima što si ih pljuvao cijelo vrijeme kampanje shvatiš da nema nikakvog smisla izlaziti na izbore.

Još dođu ovi facebook izborni aktivisti sa statusima, sramota, mrsko vam izaći da glasate a možete kafe piti i ta moralisanja, jedina katastrofa i sramota su tu liste gdje ne možeš da glasaš za nekog već vazda neko manje zlo biraš.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FKBilder » 06 feb 2023, 00:41

23.14 posto glasackog tijela, znaci onih sa pravom glasa....25 300....jel imamo mi gradjana ispod 18 godina jer jbt u Tuzli haman 100 000 ljudi ima pravo glasa....ludilo.Ali hajde moze biti da je tako.

I kaze glasaj, slusaj samo te intelekte, izjave Lugavica, a Mirso nas kralj.....jos samo da bude kriv svemirac....koji si ti bolid Mirnese :bow:

Ovo mi sve lici na seriju Horizonti ako je ko gledao.

MI SMO BORG..OTPOR JE UZALUDAN :njanjanja:

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la hondas » 06 feb 2023, 13:10

Pravo glasa u Tuzli ima 111512 stanovnika

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la FKBilder » 06 feb 2023, 14:02

Zar Tuzla ima toliko stanovnika uopste....Ne pobijam ali vas sam zacudjen.

Avatar
hondas
Postovi: 1112
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la hondas » 06 feb 2023, 14:20

Podatak tacan o broju gradjana koji imaju pravo da glasaju.

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la StevieG8 » 12 feb 2023, 15:12

Jel zna neko koliko dugo mi vaze ove uputnice za specijaliste na UKC?
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Ethel » 12 feb 2023, 15:16

StevieG8 je napisao/la:
12 feb 2023, 15:12
Jel zna neko koliko dugo mi vaze ove uputnice za specijaliste na UKC?
30 dana ako se dobro sjecam.

Edit:

Dokumenti koji su potrebni za obavljanje pregleda, dijagnostičkih pretraga i bolničko liječenje:

Uputnica ljekara iz primarne zaštite ili druge bolnice (ne starija od 30 dana)
Ovjerena zdravstvena knjižica
Lična karta ili drugi identifikacijski dokument sa slikom (pasoš, vozačka dozvola)
Zdravstvena dokumentacija o prethodnom liječenju (otpusnice, rtg snimci, nalaz UZ i sl.).

Detaljna uputstva o potrebnoj dokumentaciji, bilo da ste osiguranik sa područja Tuzlanskog kantona ili drugog kantona / entiteta / distrikta mogu se dobiti u prijemnim ambulantama.
Informacije možete dobiti i na brojeve telefona. Svi kontakti navedeni su telefonskom imeniku u oviru Vodiča
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la StevieG8 » 12 feb 2023, 15:39

Ethel je napisao/la:
12 feb 2023, 15:16
StevieG8 je napisao/la:
12 feb 2023, 15:12
Jel zna neko koliko dugo mi vaze ove uputnice za specijaliste na UKC?
30 dana ako se dobro sjecam.

Edit:

Dokumenti koji su potrebni za obavljanje pregleda, dijagnostičkih pretraga i bolničko liječenje:

Uputnica ljekara iz primarne zaštite ili druge bolnice (ne starija od 30 dana)
Ovjerena zdravstvena knjižica
Lična karta ili drugi identifikacijski dokument sa slikom (pasoš, vozačka dozvola)
Zdravstvena dokumentacija o prethodnom liječenju (otpusnice, rtg snimci, nalaz UZ i sl.).

Detaljna uputstva o potrebnoj dokumentaciji, bilo da ste osiguranik sa područja Tuzlanskog kantona ili drugog kantona / entiteta / distrikta mogu se dobiti u prijemnim ambulantama.
Informacije možete dobiti i na brojeve telefona. Svi kontakti navedeni su telefonskom imeniku u oviru Vodiča
:salut:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la StevieG8 » 27 maj 2023, 21:51

Glupo pitanje al ako ima neki gurman da mi desifruje od cega je onaj pikant sos u old storyu :rol:
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 851
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sjenjak1919 » 27 maj 2023, 21:56

StevieG8 je napisao/la:
27 maj 2023, 21:51
Glupo pitanje al ako ima neki gurman da mi desifruje od cega je onaj pikant sos u old storyu :rol:
Trazio ja recept prije par godina, nemoj dzaba, tajna braco :cool:
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
mk1008
Postovi: 874
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la mk1008 » 24 jun 2023, 16:07

Ljudi meni treba pomoc tacnije informacije ako neko zna, a necu da pisem po sportskim temama tamo ...
Zivim u zgradi ispred koje se nalazi porodicna kuca , ljudi imaju psa, koji neprestano laje i ometa sve stanare zgrade, nece da ga zatvore u boks onaj, raspravljaju se s nama ..
Valjda se oni nama moraju prilagodiiti jer imaju kucu u podrucju gdje su zgrade, MZ centar je u pitanju..
Zovem gradsku inspekciju, kaze zovite policiju, zovem policiju kazu zovite inspekciju.
Kome se mogu obratiti da rijese ovak problem da se covjeka primora da zatvori psa u taj boks, jer nas sve izludjuje ili mu fkt ne mozemo nista zakonski...

Izludi nas...
Ne mozemo prozore otvoriti od laveza psa..
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
Aerials
Interni moderator
Postovi: 11407
Pridružen/a: 17 jan 2016, 13:44
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Aerials » 24 jun 2023, 16:37

Lajat će on i u boksu, džaba bi ga zatvarali.
The ones who love your dark are the only light you'll ever need.

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la RollingPaper » 24 jun 2023, 16:43

mk1008 je napisao/la:
24 jun 2023, 16:07
Ljudi meni treba pomoc tacnije informacije ako neko zna, a necu da pisem po sportskim temama tamo ...
Zivim u zgradi ispred koje se nalazi porodicna kuca , ljudi imaju psa, koji neprestano laje i ometa sve stanare zgrade, nece da ga zatvore u boks onaj, raspravljaju se s nama ..
Valjda se oni nama moraju prilagodiiti jer imaju kucu u podrucju gdje su zgrade, MZ centar je u pitanju..
Zovem gradsku inspekciju, kaze zovite policiju, zovem policiju kazu zovite inspekciju.
Kome se mogu obratiti da rijese ovak problem da se covjeka primora da zatvori psa u taj boks, jer nas sve izludjuje ili mu fkt ne mozemo nista zakonski...

Izludi nas...
Ne mozemo prozore otvoriti od laveza psa..
Et yebem ti i policiju i inspekciju, na tim stvarima vidis kolko ti uhljebi nista nece da rade. ****

Avatar
mk1008
Postovi: 874
Pridružen/a: 25 apr 2022, 01:26
Lokacija: TUZLA
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la mk1008 » 24 jun 2023, 16:50

Aerials je napisao/la:
24 jun 2023, 16:37
Lajat će on i u boksu, džaba bi ga zatvarali.
Al ga ne cujemo jer je boks iza kuce, a oni ga puste po dvorištu koje je gotov nama ispred prozora haha
Evo sad pred svima tebi kunem se da ću sve do kraja biti uz tebe i kad Bog na nebo sebi uzme me s'neba ću da bodrim crno crvene...
FK SLOBODA TUZLA 1919
🔴⚫

Avatar
Sjenjak1919
Postovi: 851
Pridružen/a: 06 avg 2022, 15:09
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sjenjak1919 » 24 jun 2023, 20:19

mk1008 je napisao/la:
24 jun 2023, 16:50
Aerials je napisao/la:
24 jun 2023, 16:37
Lajat će on i u boksu, džaba bi ga zatvarali.
Al ga ne cujemo jer je boks iza kuce, a oni ga puste po dvorištu koje je gotov nama ispred prozora haha
Zamoli li ih onda barem da bude u boksu u periodu 16h pa nadalje, jer kontam to je vrijeme odmora i svijet dolazi sa posla.
SLOBODA ILI NIŠTA

Avatar
merak
Postovi: 1866
Pridružen/a: 14 jun 2014, 18:28
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la merak » 24 jun 2023, 20:56

mk1008 je napisao/la:
24 jun 2023, 16:07
Ljudi meni treba pomoc tacnije informacije ako neko zna, a necu da pisem po sportskim temama tamo ...
Zivim u zgradi ispred koje se nalazi porodicna kuca , ljudi imaju psa, koji neprestano laje i ometa sve stanare zgrade, nece da ga zatvore u boks onaj, raspravljaju se s nama ..
Valjda se oni nama moraju prilagodiiti jer imaju kucu u podrucju gdje su zgrade, MZ centar je u pitanju..
Zovem gradsku inspekciju, kaze zovite policiju, zovem policiju kazu zovite inspekciju.
Kome se mogu obratiti da rijese ovak problem da se covjeka primora da zatvori psa u taj boks, jer nas sve izludjuje ili mu fkt ne mozemo nista zakonski...

Izludi nas...
Ne mozemo prozore otvoriti od laveza psa..
Moras otici i podnjeti prijavu inspekciji pismeno
samo Sloboda

Avatar
StevieG8
Postovi: 13428
Pridružen/a: 29 apr 2016, 12:48
Lokacija: Behind you
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la StevieG8 » 25 jun 2023, 13:35

Da li imamo ikakvog veterinara na podrucju TK koji zna sta radi kad lijeci macke
"Ta američka razvojna liga... Tamo se ne igra odbrana, tamo se ne trenira, ja stvarno ne znam šta to oni tamo razvijaju"

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Sky9 » 25 jun 2023, 14:21

StevieG8 je napisao/la:
25 jun 2023, 13:35
Da li imamo ikakvog veterinara na podrucju TK koji zna sta radi kad lijeci macke
Beograd, topla preporuka.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
DamirT
Postovi: 13988
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la DamirT » 04 jul 2023, 12:51

Zna li neko mozda jesu li u funkciji one nove kamere na semaforima po Tuzli?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Beduin
Postovi: 16352
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: Tuzlanski Chat

Post Postao/la Beduin » 04 jul 2023, 15:14

DamirT je napisao/la:
04 jul 2023, 12:51
Zna li neko mozda jesu li u funkciji one nove kamere na semaforima po Tuzli?
Cini mi se da jesu, ali ne mjere brzinu. Tako mi je receno.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.