FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Odgovori
Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Post Postao/la slobodaTZ » 27 maj 2018, 11:08

Kako nam se glavna tema pretvorila u oglasnu tablu za stranke i stvarno mi je muka da vise citam o faraonu, sisoji, bjelosvjetskim zavjerama, volio bih da imamo jednu temu iskljucivo za sportski segment, gdje ce raspravljat o sastavu ekipe, o prinovama, zeljama itd...

Ako ova tema uopste zazivi, volio bih da se svaki post koji divergira od sportskog segmenta posalje na glavnu temu ili izbrise.

Hvala

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Post Postao/la slobodaTZ » 23 jun 2018, 01:37

Ocigledno je da nema vise novaca za transfere i vjerovatno ono sto je bilo planirano, potroseno je na dobijanje licence. Po svemu sudeci ako se nesto drasticno ne promjeni u narednih par dana, bice ovo veoma teska sezona. Ako kojim slucajem sa ovim rosterom opstanemo, sezona iza toga bi mogla bit istorijska. Sva djeca koja budu igrala ove sezone imaju cvrste ugovore i nevjerujem da ce moci otici tek tako, al sve je to u domenu KBBSBB.

Par starijih treba u ekipi ako nista da uce ovu djecu, vise bi volio da dovedu jeftinije malo starije nego mladje da dizu sebi formu ovde i onda odu za dz, a mi opet remont na prelaznom roku.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Post Postao/la slobodaTZ » 27 jun 2018, 00:37

Da nastavim vodit ovaj svoj dnevnik/blog :)

Doveli su starije, sve majstori svog zanata, ali sve igraci koji nisu konstantni, kad im se hoce, nema boljih od njih u PL, al je problem sto im se u vecini vremena ne da. Njihov doprinos se ne treba gledati samo kroz igre vec i kako uticu na mlade igrace. Sloboda, potencijalno, svake godine moze izbaciti trojicu dobrih mladih igraca, i ako ti igraci imaju priliku trenirati sa velikim imenima, u PL okvirima, trebalo bi da budu mnogo kvalitetniji. Slavko je bio odlican trener za ovaj princip rada, razvoj mladih igraca i stabilan rezultat. Za trenutni dvojac jos nisam sigran kako ce to izgledati, mislim da niko nije pa cak ni njih dva.

Ako bi sve prinove bile na 90% onog sto mogu, mislim da bi trebali biti bez problema u prvih 6.

Od svega najveca nepoznanica je trenerski dvojac, za sve trenere do sad se znalo barem kakav stil preferiraju, dok za ove ne znam jos uvijek ni dal smrde ni dal mirisu. Vrijeme ce pokazat, mozda se pozitivno iznenadimo.

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Post Postao/la benTzley » 27 jun 2018, 19:42

Podrska za temu :salut: .

Avatar
benTzley
Postovi: 434
Pridružen/a: 19 jan 2017, 13:47
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Post Postao/la benTzley » 30 jun 2018, 12:45

Danas u 18 protiv Krupe u Lipnici.

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Post Postao/la slobodaTZ » 30 jun 2018, 15:35

benTzley je napisao/la:Danas u 18 protiv Krupe u Lipnici.
Hvala ;)

Avatar
slobodaTZ
Postovi: 497
Pridružen/a: 02 jun 2009, 20:38
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla - Sportski segment

Post Postao/la slobodaTZ » 16 jul 2018, 23:04

I tako.....

Od dvojaca bez kormilara osta ekipa citava bez kormilara, napadaca i golmana. Ovo ostalo se i moze pokrpit nekako ako ne bude povreda, ako ne budu opet ganjali kup. Ako misle ganjat kup, fale dva stopera, jedan defazivni vezni i jedan napadac, bolji od ovog iz orasja.

Bojim se da odlazakom Smajica i nedefinisanim statusom trenera ce zavladat teski boliquraz.

Nadat se da ce proradit neki inat, medju ovima sto znaju igrat, said/alispahic i da cemo dobit zrinjski.

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.