FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa je završila: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
9
60%
Izvučemo nekako neriješeno
2
13%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
4
27%
 
Ukupno glasova: 15

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9940
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 08 mar 2021, 20:10

pa kako ce bit kad do prije 7 dana svi pisu nikad bolja uprava nas nije vodila. Haman ljudi i povjerovali u to. pedešan čuda čini u koroni

nego kad gledam ponovo ove golove na snimku, ogromna je ovo kurcobolja, ja ne znam sta oni misle kakvu su zvijezde

pogledajte drugi go, 5 igraca brani, ostalih 5 haman pa nema ni u kadru, mrsko se gospodi vracat i stoje gledaju razvoj dogadjaja ko ja na TV. Pa i narednih par snimaka. Odbrana i zadnji vezni u 16m i onda rupa od 30-40 m do naredne linije, a sve u zoni suta i povratne lopte

nije ovo ona ista ekipa iz prvog dijela sezone, ili sabotiraju nekog svjesno ili se opet sta duzno.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Sviuodbranu
Postovi: 3473
Pridružen/a: 30 avg 2019, 00:18
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sviuodbranu » 08 mar 2021, 20:10

Beduin je napisao/la:
08 mar 2021, 20:04
Ne znam jel' mi komicnija izjava Grade ili forumska "a i ko bi nas preuzeo u ovom momentu ovakve, nikad gore stanje...".
J3bote Tito kod nas je uvijek nikad gore i vazda nas preuzimaju pod takvim okolnostima i stanjem na tabeli. Cak mi cudno ove sezone sto nema strajka, medijskih natpisa o nikad tezoj dituaciji i neimastini, igraci se porezali za kiriju i šišu... ma mars ba
Grado je ocigledno trazio 1 ili 2 igraca da dovedu oni mu uzeli i ova dva sto valjaju :lolno:
"Gubitak identiteta placa se ropstvom i ponizenjem".
"Zrtvovat cemo mir za suverenu Bosnu".
"Velikim Bogom se kunemo,da robovi biti necemo".

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 mar 2021, 20:12

Grado jeste osslabljen sa igrackim kadrom,ali nije neki ni strucnjak.Vec sl sedmice treba dovesti novog trenera,tipa Vojvoda,Milenko....Ovo od danas me podsjetilo na utakmice u federalci kad nam je mjeru uzimo Branitelj,Troglav,Iskra...
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
Sky9
Postovi: 10016
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 mar 2021, 20:14

Ma ovdje Vojvoda ulijeće sto posto...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

ovisnik
Postovi: 1104
Pridružen/a: 22 mar 2008, 20:00
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ovisnik » 08 mar 2021, 20:16

Darko Vojvodić najoptimalnije rješenje u ovom trenutku, zna psihološki pripremiti ekipu, autoritativan, a jedan od nas, za njega sam ubjeđen da bi dao sve od sebe da probudi ekipu, nr vjerujem da bi novci bili problem, a ne bi ga trebalo ni tjerati ako rezultati ne budu dobri, sam će otići.

Avatar
Sky9
Postovi: 10016
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 mar 2021, 20:19

Kako god, mislim da nas Grado neće voditi protiv plođenih...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 mar 2021, 20:23

Grado kukumace,a nije kukumako dok je NJUO bio,i dok su se pare trazile da se potpisu ugovori sa omladincima.Sam Grado je bio sudionik kad je Mile Lazarevic trazio pare za neke igrace iz OP da predju u prvi tim.Nije se usprotivio sekunde,pa smo tako ostali bez momka koji je prosao komplet OP Slobode,i kad je trebao u seniore,ovi ucjenjivali.I dijete predje kod Azmira.Slucaj Kovcic i ostali.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 mar 2021, 20:28

Milenko ili Vojvoda,obojica Slobodasi,nisu skupi,a pomogli bi klubu.Milenko je s losijim timom sloge bio drugi i otjerali su ga odozgo,dok Vojvoda zna dici ekipu psihicki,igro je lopte ima fin cv.Velez ce doci naostren,ali realno su i bolja ekipa od nas.Treba pozitivni sok,ovako ne moze.Sramota
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 mar 2021, 20:29

ovisnik je napisao/la:
08 mar 2021, 20:16
Darko Vojvodić najoptimalnije rješenje u ovom trenutku, zna psihološki pripremiti ekipu, autoritativan, a jedan od nas, za njega sam ubjeđen da bi dao sve od sebe da probudi ekipu, nr vjerujem da bi novci bili problem, a ne bi ga trebalo ni tjerati ako rezultati ne budu dobri, sam će otići.
Valja prvo Gradu maknuti on sam neće dati ostavku koliko ja vidim.
Vojvodic ili Spaha. Milenko ni slučajno kakav on i trener, može za saban lige.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Sunderland
Postovi: 1113
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sunderland » 08 mar 2021, 20:33

Vojvoda koliko ja znam preuzima jedan klub uskoro u federalci. Tako da nista od toga ali mozda grijesim :)
Sloboda je moja nacija

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 mar 2021, 20:37

@sunderland nemoj tako za Milenka,covjek je sposobniji trener od grade.a grado da je moralan ne bi precutio mnoge stvari u eri lazarevica.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 08 mar 2021, 20:39

ultrasstyle_tz je napisao/la:
08 mar 2021, 20:10
pa kako ce bit kad do prije 7 dana svi pisu nikad bolja uprava nas nije vodila. Haman ljudi i povjerovali u to. pedešan čuda čini u koroni

nego kad gledam ponovo ove golove na snimku, ogromna je ovo kurcobolja, ja ne znam sta oni misle kakvu su zvijezde

pogledajte drugi go, 5 igraca brani, ostalih 5 haman pa nema ni u kadru, mrsko se gospodi vracat i stoje gledaju razvoj dogadjaja ko ja na TV. Pa i narednih par snimaka. Odbrana i zadnji vezni u 16m i onda rupa od 30-40 m do naredne linije, a sve u zoni suta i povratne lopte

nije ovo ona ista ekipa iz prvog dijela sezone, ili sabotiraju nekog svjesno ili se opet sta duzno.
Sve stoji.
Sta mislis o denisu karicu?

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 mar 2021, 20:43

ultrasstyle_tz je napisao/la:
08 mar 2021, 20:10
pa kako ce bit kad do prije 7 dana svi pisu nikad bolja uprava nas nije vodila. Haman ljudi i povjerovali u to. pedešan čuda čini u koroni

nego kad gledam ponovo ove golove na snimku, ogromna je ovo kurcobolja, ja ne znam sta oni misle kakvu su zvijezde

pogledajte drugi go, 5 igraca brani, ostalih 5 haman pa nema ni u kadru, mrsko se gospodi vracat i stoje gledaju razvoj dogadjaja ko ja na TV. Pa i narednih par snimaka. Odbrana i zadnji vezni u 16m i onda rupa od 30-40 m do naredne linije, a sve u zoni suta i povratne lopte

nije ovo ona ista ekipa iz prvog dijela sezone, ili sabotiraju nekog svjesno ili se opet sta duzno.
Nije se baš tako pisalo za upravu. Bilo je pohvala jer je po izvještaju smanjen dug, ali svi smo pisali sve pada u vodu ako ispadnemo iz lige. Isto se većina složila da treba dovesti stopera i napadača minimalno za siguran opstanak. Stoji ovaj dio da ekipa izgleda letargicno i da nema borbe na terenu kako je bilo u prvom dijelu sezone, za to sigurno postoji objašnjenje i razlog. Koji je razlog saznati će se, uvijek se sve sazna.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 08 mar 2021, 20:48

🔴⚫️

Sunderland
Postovi: 1113
Pridružen/a: 27 feb 2012, 19:56
Lokacija: Salt City
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sunderland » 08 mar 2021, 20:49

HPCompaq je napisao/la:
08 mar 2021, 20:37
@sunderland nemoj tako za Milenka,covjek je sposobniji trener od grade.a grado da je moralan ne bi precutio mnoge stvari u eri lazarevica.
Pricam za Vojvodu uzima uskoro koliko znam ja jedan klub u federalci. Slazem se ostalo sa tobom
Sloboda je moja nacija

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2477
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 08 mar 2021, 20:52

@sunderland vruce su glave posle ove katastrofe na proljece,prednost se topi a nigdje napretka...zivio drugar
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

sviunapad1010
Postovi: 8088
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 08 mar 2021, 21:00

Jedina smo ekipa bez osvojenog boda u nastavku, uputili 1 šut u okvir gola za 180 minuta, igrači se ne bore...
Ne znam jel treba još nešto dodati da neko shvati da ovako ispadamo iz lige. Hitno promjena stručnog štaba i dovođenje pojačanja, ako već nije kasno za to. Nešto se mora poduzeti, voda je u ušima.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Beduin
Postovi: 16199
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 08 mar 2021, 21:00

Sariel1987 je napisao/la:
08 mar 2021, 20:39
ultrasstyle_tz je napisao/la:
08 mar 2021, 20:10
pa kako ce bit kad do prije 7 dana svi pisu nikad bolja uprava nas nije vodila. Haman ljudi i povjerovali u to. pedešan čuda čini u koroni

nego kad gledam ponovo ove golove na snimku, ogromna je ovo kurcobolja, ja ne znam sta oni misle kakvu su zvijezde

pogledajte drugi go, 5 igraca brani, ostalih 5 haman pa nema ni u kadru, mrsko se gospodi vracat i stoje gledaju razvoj dogadjaja ko ja na TV. Pa i narednih par snimaka. Odbrana i zadnji vezni u 16m i onda rupa od 30-40 m do naredne linije, a sve u zoni suta i povratne lopte

nije ovo ona ista ekipa iz prvog dijela sezone, ili sabotiraju nekog svjesno ili se opet sta duzno.
Sve stoji.
Sta mislis o denisu karicu?
Stoji i to "pedesan cuda cini" 😂
Led te j3bo, ja na utakmici popijem i pojedem vise, a da ne govorim o gostovanjima prije. Sto neko gore rece, niko ne govori da su najbolji jer je najbolji onaj ko donese pare i osvoji nesto, napuni stadion, vrati vjeru u fudbal, a ovi jednostavno ne pricaju previse, ne kukaju, ne obecavaju, nego vracaju dugove (barem tako prikazuju zasad), a svi smo govorili da bismo volili vidjeti cist klub i krenuti od pozitivne nule pa tek onda probati napraviti nesto ozbiljno. Ili barem pripremiti teren za nekoga s parama jer se uvijek govorilo da niko nece preuzeti onoliko zaduzen klub.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10016
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 08 mar 2021, 21:02

Potpisujem @Beduin.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Tz1986
Postovi: 245
Pridružen/a: 17 jul 2018, 18:39
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Tz1986 » 08 mar 2021, 21:03

Mi i Krupa naj lošije igrace imamo,nek se niko ne ljuti al tako je.Nek nam je bog na pomoći

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.