FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
samirr
Postovi: 8864
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 12 apr 2021, 22:30

sviunapad1010 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:21
samirr je napisao/la:
12 apr 2021, 21:02
MMA075 je napisao/la:
12 apr 2021, 20:58

Ma i nismo imali, nit je radilo na stabilizaciji niti je bilo ikakvog plana, sve nazor.
Ma jedino sto valja a da je ostalo poslije Azmira je ovaj reprogram on je to izlobirao da grad placa jer bi ostali bez Licence za Evropu ! Jest bilo nazor al su rezultati bili tu Borba za dva trofeja ( nismo ništa osvojili ) izlazak u Evropu prije Azmirovog dolaska borba u Federalnoj za opstanak toliko o tome.
Azmir otišao u septembru 2016. godine, a reprogram potpisan u aprilu 2017. godine. Kako je on izlobirao kad je već otišao iz kluba?
ja mislio potpisan da bismo mogli dobiti licencu za Evropu moja greška ako nije tako.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 apr 2021, 22:32

Sky9 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:29
sviunapad1010 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:23
Sky9 je napisao/la:
12 apr 2021, 21:39

Pa nemoguće je tu priču izbjeći jbg. Narod smo koji brzo zaboravlja, pa treba neko da podsjeti.

Godine gospodnje 2012. kad smo ispali, pa nas preuzeo Meske, čovjek na Radio Tuzli u emisiji Nusreta Sarvana spominje nekog Amerikanca i kaže da ga nema ne bismo imali za goriva. Jel treba to zaboraviti??? Bio je avgust otprilike.

U januaru 2013. nas preuzima, a bili smo u borbi za opstanak u prvoj federalnoj ligi!!! Da tad nije preuzeo ispali bismo i vjerovatno se ugasili. Ubrzo je skontao u kakvo sranje je upao i javno je rekao da je znao da je toliko loše ne bi se upuštao...

2014. odlučuje napasti prvo mjesto i dovodi najveće trenersko ime bivše Jugoslavije. Sam Ćiro je rekao da mu je spucao ogromnu cifru da ga odbije, ali ovaj ludak pristane. Uvodi te u PL. Jasko kaže: Malo si požurio...!!!

Već 2015. pravi šampionsku ekipu, izlazi Sloboda u Evropu...

Znači od ljeta 2012. kad nemaš za gorivo, do ljeta 2016. kad igraš Europa Ligu :crazy: A da su ga karali kako su stigli, jesu. Cijeli mandat. Da im se on kasnije svetio, jeste. A tim osvećivanjem mnogim se navijačima Slobode zgadio. Činjenica. Sam ja sam mu je.bavao od do.

A da je navijač Slobode, jeste. Karam ga u usta ko tvrdi da nije.

Da nas i danas dan pomaže, opet istina. Ne mogu da prešutim ovo, jer je istina.
Navijač Slobode da jeste omogućio bi nam fer suđenje protiv sloge, a svjedoci smo navlacenja i juče i prije utakmice.
Puno si puta napisao da nas pomaže i sada pa bi bio red i da kažeš kako to azmir sad pomaže Slobodu?
Ako može bez šuplje priče, ako ne može okej je.
Više voli sebe od Slobode, kao i svako od nas. Trenutno je on=ssh. I navlači za sebe, boli ga ku.rac.
Za pomoć pišem ti u pp.
Onda nije navijač Slobode. Fer suđenje samo da bude, niko ne traži da nam pušta utakmice. Ako su bolji neka pobjede jednu bez sudijske pomoći.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

sviunapad1010
Postovi: 8095
Pridružen/a: 07 mar 2016, 09:35
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la sviunapad1010 » 12 apr 2021, 22:35

samirr je napisao/la:
12 apr 2021, 22:30
sviunapad1010 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:21
samirr je napisao/la:
12 apr 2021, 21:02


Ma jedino sto valja a da je ostalo poslije Azmira je ovaj reprogram on je to izlobirao da grad placa jer bi ostali bez Licence za Evropu ! Jest bilo nazor al su rezultati bili tu Borba za dva trofeja ( nismo ništa osvojili ) izlazak u Evropu prije Azmirovog dolaska borba u Federalnoj za opstanak toliko o tome.
Azmir otišao u septembru 2016. godine, a reprogram potpisan u aprilu 2017. godine. Kako je on izlobirao kad je već otišao iz kluba?
ja mislio potpisan da bismo mogli dobiti licencu za Evropu moja greška ako nije tako.
Jeste potpisali Vugdalic i Azmir na 3 godine, a nije se znalo ko garantuje za reprogram. Plaćena 1 rata i reprogram pao logično. Onda kada je on otišao u aprilu 2017. potpisan drugi reprogram na 10 godina pa onaj viber dodatak od 700.000 još dodatno. Znači nije izlobirao Azmir reprogram i zato je ja mislim i digao sidro tada. Baš zbog reprograma.
Samo Tuzla je pjesme pjevala kontra ustaša, kontra četnika, kontra sda, nacionalista...

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 12 apr 2021, 22:40

sviunapad1010 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:35
samirr je napisao/la:
12 apr 2021, 22:30
sviunapad1010 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:21

Azmir otišao u septembru 2016. godine, a reprogram potpisan u aprilu 2017. godine. Kako je on izlobirao kad je već otišao iz kluba?
ja mislio potpisan da bismo mogli dobiti licencu za Evropu moja greška ako nije tako.
Jeste potpisali Vugdalic i Azmir na 3 godine, a nije se znalo ko garantuje za reprogram. Plaćena 1 rata i reprogram pao logično. Onda kada je on otišao u aprilu 2017. potpisan drugi reprogram na 10 godina pa onaj viber dodatak od 700.000 još dodatno. Znači nije izlobirao Azmir reprogram i zato je ja mislim i digao sidro tada. Baš zbog reprograma.
Nije, digao je zbog trogodišnjeg sabotiranja koje je kulminiralo pred euro mečeve. A onda on njega pokušava da kara za izbore 2016...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

costacurta08
Postovi: 510
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la costacurta08 » 12 apr 2021, 22:42

Nema ovdje lijeka.
Ja sam se pomirio s tim. Lakše mi u želucu.
Više ništa ne očekujem.
Velež ima ljude koji znaju očigledno šta hoće. Imaju stadion, bore se za Evropu. Kuš dalje?
Kod nas 1.5KM zaraslo u živicu i nikog nije briga otkud, zašto, kako?!
Dok Veležovo rukovodstvo hoće Evropu naši stratezi zagovaraju masovno cijepljenje u Mejdanu. Sad će godina od kako je poplavljen bio, nisu u stanju parket polijepiti, da mi ono upravlja razvojem sporta?!
Doduše rečeno je skoro da nema svrhe ulagati u Tušanj kad zjapi prazan. Samo još da neko odgovori što ukrhaše milione niušto jerbo i tad je zjapio prazan.

Avatar
samirr
Postovi: 8864
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 12 apr 2021, 22:44

sviunapad1010 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:35
samirr je napisao/la:
12 apr 2021, 22:30
sviunapad1010 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:21

Azmir otišao u septembru 2016. godine, a reprogram potpisan u aprilu 2017. godine. Kako je on izlobirao kad je već otišao iz kluba?
ja mislio potpisan da bismo mogli dobiti licencu za Evropu moja greška ako nije tako.
Jeste potpisali Vugdalic i Azmir na 3 godine, a nije se znalo ko garantuje za reprogram. Plaćena 1 rata i reprogram pao logično. Onda kada je on otišao u aprilu 2017. potpisan drugi reprogram na 10 godina pa onaj viber dodatak od 700.000 još dodatno. Znači nije izlobirao Azmir reprogram i zato je ja mislim i digao sidro tada. Baš zbog reprograma.
Znam da je on htio cist klub što se tice dugova i da je baš zbog toga velika rata bila ako se dobro sjecam po njegovom planu klub je trebao za 3 godine da bude bez dugova - nije. Jedan od razloga zasto je otišao bas je taj reprogram ! ali nije jedini razlog bilo je tu svega necemo o tome. Da nas je digao iz pepela digao nas je da smo posuti pepelom i dugovima kad je on otišao jesmo. Ostavio nam skupe igrace koji nisu igrali za kikiriki pa smo kasnije to morali platiti. Bitno je ove sezone izboriti opstanak a sljedece vec najaviti borbu za mjesta koja vode u Evropu dosta mi je sredine tabele i borbe za opstanak zašto ne da se i napadne titula nema niko u ovoj ligi Neymara, Mbappe-a pa da kazes ne moguce ih zaustaviti svi su tu u par deka evo Borac koji je izgubio na Tusnju ove sezone moze doci Sarajevu na -2 ako slave na Koševu a misljenja sam da ce Evropu izboriti navlacenjem sudija a titulu mogu sanjati samo a trenutno su samo -5 od prvog mjesta mi ih na Tusnju dobili s gotovo istim igracima koji su i danas tu fale Tomaševic i Karlos ! Po pobjedu u Krupu na Vrbasu i obezbjediti opstanak pa uigravati ekipu za Evropu vec naredno ljeto !
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 12 apr 2021, 22:51

costacurta08 je napisao/la:
12 apr 2021, 22:42
Nema ovdje lijeka.
Ja sam se pomirio s tim. Lakše mi u želucu.
Više ništa ne očekujem.
Velež ima ljude koji znaju očigledno šta hoće. Imaju stadion, bore se za Evropu. Kuš dalje?
Kod nas 1.5KM zaraslo u živicu i nikog nije briga otkud, zašto, kako?!
Dok Veležovo rukovodstvo hoće Evropu naši stratezi zagovaraju masovno cijepljenje u Mejdanu. Sad će godina od kako je poplavljen bio, nisu u stanju parket polijepiti, da mi ono upravlja razvojem sporta?!
Doduše rečeno je skoro da nema svrhe ulagati u Tušanj kad zjapi prazan. Samo još da neko odgovori što ukrhaše milione niušto jerbo i tad je zjapio prazan.
veleež ima poseban motiv u svinjskom. Iz inata ovo guraju i ujedinjeni su. Mi nemamo taj momenat. Možda kad bi ssh osvojila koji trofej, da bismo se i mi probudili...

Ali ja sam optimista, mora nekad i nas sunce ogrijati, jednostavno mora.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Beduin
Postovi: 16329
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 12 apr 2021, 22:53

I kad ti ne ide, kad mislis gotovo
Pogledaj na brdo, pokusaj ponovo.
Poraz zaboli, sreca utihne
Al' vjera u tebe nikad ne prestaje.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 12 apr 2021, 22:57

Beduin je napisao/la:
12 apr 2021, 22:53
I kad ti ne ide, kad mislis gotovo
Pogledaj na brdo, pokusaj ponovo.
Poraz zaboli, sreca utihne
Al' vjera u tebe nikad ne prestaje.
NIKAD NE PRESTAJE!
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

antisisoja1919
Postovi: 3420
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 12 apr 2021, 23:02

Beduin je napisao/la:
12 apr 2021, 22:53
I kad ti ne ide, kad mislis gotovo
Pogledaj na brdo, pokusaj ponovo.
Poraz zaboli, sreca utihne
Al' vjera u tebe nikad ne prestaje.
Kad smo vec kod brda, lijepo je vidjet onoliko raje na brdu u ovako ne bas dobroj situaciji. Po mojoj procjeni bilo je sigurno 600-700 ljudi gore. A po portalima uvijek navode " nekoliko desetina", a da onoliko navijaca prati sarajevo il zelju bilo bi hiljade navijaca. Sto mi je jos draze i kad smo poceli gubit, samo je jaca podrska i pjesma bila. Sta bi tek bilo da se borimo za vrh...
Volim tebe, više od sebe

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 12 apr 2021, 23:28

:urnebes: :urnebes: Soko zove orla, orao javi....prekidaj prvenstvo izgidosmo....
slika
🔴⚫️

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 12 apr 2021, 23:30

Skver je napisao/la:
12 apr 2021, 23:28
:urnebes: :urnebes: Soko zove orla, orao javi....prekidaj prvenstvo izgidosmo....
slika
Ne izgidosmo, ostajemo u ligi, nek ispadaju ovi patrljci od klupčića. Nek se dogovore.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 12 apr 2021, 23:31

🔴⚫️

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 13 apr 2021, 09:06

hm da, vrti se prica u krug i svi ste u pravu i niste u pravu. ne vi, mi, ispravka. :)
i ima politike i nema politike. fazon je sto je ovde i dalje, pa nek se ljuti ko god hoce, mentalitet palanke. koja god stranka, koji god biznis, navijaci, simpatizeri, svi, dalje od palanke mrdnuli nismo. svi bi se jbali al da nikom ne udje.
samo jedna stvar hocemo borbu za trofeje, hocemo euro ligu, ali necemo kartu. skupo, pa nema brate logike.
hocemo konsolidaciju pod svaku cijenu, a onda kad krenu porazi, hocemo pobjede.
hocemo fan shop, al necemo online fanshop.
hoecmo, al necemo i tako unedogled.
nista bolje ne razmisljaju ni ljudi sa lovom, vjerujte. nece niko svoju marku olako dati, niti vrijeme trositi zalud.
nema tog galvanizirajuceg faktora. tako je kako je. sad da se izvuci i ostati u ligi.
a za iducu sezonu, opet price dosta nam patnje, hocemo pobjede, hocemo borbu za trofeje, bolje se pripremit odmah da nema borbe za trofeje, jer nema para, jer nema ko. i bice lakse, ili teze kako kome.
jer iskustvo nam kaze, sta god ocekujemo ishod bude na kraju u 99% slucajeva isti.

Sariel1987
Postovi: 9403
Pridružen/a: 24 okt 2017, 08:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sariel1987 » 13 apr 2021, 09:14

i ne branim nikoga, kad su svi isti, od onog najobicnijeg navijaca do predsjednika kluba i opstine.
svi cekaju nekog drugog, i u toj borbi jednostavno nisu spremni dati nista vise od puke podrske na drustvenoj mrezi, ili pljuvacine po zasluzi.
vrlo mali broj ljudi oko slobode ne spada u ovu grupu, a da je tako, govore brojke, a brojke nikad ne lazu, godinama isto. pa i u vrijeme kad smo se ko za nesto borili. naravno svako u skladu sa svojim mogucnostima.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 13 apr 2021, 10:41

Sariel1987 je napisao/la:
13 apr 2021, 09:14
i ne branim nikoga, kad su svi isti, od onog najobicnijeg navijaca do predsjednika kluba i opstine.
svi cekaju nekog drugog, i u toj borbi jednostavno nisu spremni dati nista vise od puke podrske na drustvenoj mrezi, ili pljuvacine po zasluzi.
vrlo mali broj ljudi oko slobode ne spada u ovu grupu, a da je tako, govore brojke, a brojke nikad ne lazu, godinama isto. pa i u vrijeme kad smo se ko za nesto borili. naravno svako u skladu sa svojim mogucnostima.
Treba sto manje ljudi u Slobodi. Po mogucnosti jedan. On ce tada upravljati sto moze bolje zbog sebe jer je vlasnik.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 13 apr 2021, 10:43

Sviuodbranu je napisao/la:
12 apr 2021, 22:15
Jasmina treba puskom otjerati, i suditi mu za finansijske malverzacije ali smanjite malo jbg hahaha
Ma Jasmina teba zakopati zajedno sa Sebijom. To je jedan te isti qurac. Samo ja ovo ja mala, ja mali, igrali se, ja vam kazem...
Evo primjer je da moze biti mlada pametna lijepa osoba nova gradonacelnica Sarajeva. Mi trpimo jednog trulog vec 25 god. jednom nogom u ilovaci.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Sky9
Postovi: 10060
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 13 apr 2021, 10:50

Nema TV prijenosa iz krupe...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Probisvjet
Postovi: 11472
Pridružen/a: 23 jun 2009, 11:34
Lokacija: Kazan mahala
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Probisvjet » 13 apr 2021, 11:12

Sky9 je napisao/la:
13 apr 2021, 10:50
Nema TV prijenosa iz krupe...
Bolje. Manje slagiranih i sa srcanim. Hvala onome ko se sjeti da nas postedi sikiracije.
Fudbalski Klub Sloboda Tuzla Bosnia and Herzegovina. The English translation of the team's name is Football Club Freedom.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 13 apr 2021, 11:52

Sto puta receno, samo zakon o sportu i privatizacija kluba, pod uslovom da Ime i grb Slobode bude zasticeno, a ne sutra da neko kupi klub mijenja ime i grb zbog nekih svojih frustracija, svjedoci smo pljuvanja svega i svacega od ovih novokomponovanih politika i ideologija koji nisu napravili kilometra puta a da ne pricam da ljudima ne mogu obezbjediti nista, ni yebenu vakcinu....necu da mi neki Fadil sa nekom malinom kupi i vodi klub i da Sloboda igra u zelenim dresevima...Crveno crbi dres i petokraka na grbu i :salut:, to je zastitni znak ovog grada i kluba, ko hoce tako bujrum ko nece nek nas zaobidje i pravi sebi negdje drugo razne sitije, sporove i ostale.....
🔴⚫️

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.