FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

runjerahmanove
Postovi: 142
Pridružen/a: 25 avg 2021, 15:06
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la runjerahmanove » 17 sep 2021, 16:33

FKBilder je napisao/la:
17 sep 2021, 16:26
Papak ostaje papak. Dzaba novci moji sinovci.
Ovo se mora uzeti pa makar tri crvena dobili.
Prava seljacka politika. Od potenciranja " gradski derbi" pa do uslova za ulazak. Najbitnije je da idemo svi na sjever, da im se objasne neke stvari. Zbog Slobode i zbog naseg Sase

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la elvirbaljic » 17 sep 2021, 16:46

runjerahmanove je napisao/la:
17 sep 2021, 16:33
FKBilder je napisao/la:
17 sep 2021, 16:26
Papak ostaje papak. Dzaba novci moji sinovci.
Ovo se mora uzeti pa makar tri crvena dobili.
Prava seljacka politika. Od potenciranja " gradski derbi" pa do uslova za ulazak. Najbitnije je da idemo svi na sjever, da im se objasne neke stvari. Zbog Slobode i zbog naseg Sase
A sto svegati, kao prvo od strane kriznog staba TK je zabranjeno unosenje zastava, salova , nije to odluka TC. Isto je bilo sa reprezentacijom BiH, sta pametujes. Ako ti nepase neides i gotovo. Seljacka politika, papak jedan nemas nikoga vrijedjati !
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 17 sep 2021, 16:54

runjerahmanove je napisao/la:
17 sep 2021, 16:33
FKBilder je napisao/la:
17 sep 2021, 16:26
Papak ostaje papak. Dzaba novci moji sinovci.
Ovo se mora uzeti pa makar tri crvena dobili.
Prava seljacka politika. Od potenciranja " gradski derbi" pa do uslova za ulazak. Najbitnije je da idemo svi na sjever, da im se objasne neke stvari. Zbog Slobode i zbog naseg Sase
Pa jeste gradski derbi.
Simin Han pripada Tuzli nije Tuzla od Brcanske do Skvera prika.
Da igraju Sloboda i Mladost iz Gornje Tuzle opet bi bio Gradski derbi.

Mi treba da se organizujemo i da se na sjever nagura 4000 ljudi ali ne zbog njih da se njima nesto objasnjava nego zbog Slobode.
Pobjeda znaci sigurno mjesto medju 5 i borbu za evropu, ako neko uzme kup ganjati 4 mjesto i evropu, a sa njom i priblizno 500 000 maraka.
Velez je uzeo 2 miliona, sa tim novcem Sloboda bi vratila sve potrebe, i konacno finansijski krenula od nule. Da ne govorimo o uzastopnoj evropi par sezona.
Mnoge ekipe remiziraju, kiksaju, sezona je cudna, i svaka pobjeda zlata vrijedi.
Mene uopste Sloga ne zanima kao klub, oni su nazor, oni su inat, i nestace sa scene cim Azmir povuce novac jer 95 posto je njegovo bez njega nemaju za bus do Kalesije. Mislio je ugasice se Sloboda, a mi tu, rame uz rame za evropu, on sklepo milione, mi jedva sastavili tim, aferim Azmire,
Nas treba da zanima samo Sloboda ,bodovi i napredak kluba.
Evropa jeste skupa ali se uzme i veca para, mozda proda igrac (ko i Velez sto je).Evropa donosi benefit, vece trziste, ljudi prate.....Evropa mora biti inperativ :!:

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 17 sep 2021, 17:05

FKBilder je napisao/la:
17 sep 2021, 16:54
runjerahmanove je napisao/la:
17 sep 2021, 16:33
FKBilder je napisao/la:
17 sep 2021, 16:26
Papak ostaje papak. Dzaba novci moji sinovci.
Ovo se mora uzeti pa makar tri crvena dobili.
Prava seljacka politika. Od potenciranja " gradski derbi" pa do uslova za ulazak. Najbitnije je da idemo svi na sjever, da im se objasne neke stvari. Zbog Slobode i zbog naseg Sase
Pa jeste gradski derbi.
Simin Han pripada Tuzli nije Tuzla od Brcanske do Skvera prika.
Da igraju Sloboda i Mladost iz Gornje Tuzle opet bi bio Gradski derbi.

Mi treba da se organizujemo i da se na sjever nagura 4000 ljudi ali ne zbog njih da se njima nesto objasnjava nego zbog Slobode.
Pobjeda znaci sigurno mjesto medju 5 i borbu za evropu, ako neko uzme kup ganjati 4 mjesto i evropu, a sa njom i priblizno 500 000 maraka.
Velez je uzeo 2 miliona, sa tim novcem Sloboda bi vratila sve potrebe, i konacno finansijski krenula od nule. Da ne govorimo o uzastopnoj evropi par sezona.
Mnoge ekipe remiziraju, kiksaju, sezona je cudna, i svaka pobjeda zlata vrijedi.
Mene uopste Sloga ne zanima kao klub, oni su nazor, oni su inat, i nestace sa scene cim Azmir povuce novac jer 95 posto je njegovo bez njega nemaju za bus do Kalesije. Mislio je ugasice se Sloboda, a mi tu, rame uz rame za evropu, on sklepo milione, mi jedva sastavili tim, aferim Azmire,
Nas treba da zanima samo Sloboda ,bodovi i napredak kluba.
Evropa jeste skupa ali se uzme i veca para, mozda proda igrac (ko i Velez sto je).Evropa donosi benefit, vece trziste, ljudi prate.....Evropa mora biti inperativ :!:
Potpisujem.
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
MoodyHank
Postovi: 4483
Pridružen/a: 22 mar 2021, 22:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la MoodyHank » 17 sep 2021, 17:30

elvirbaljic je napisao/la:
17 sep 2021, 16:46
runjerahmanove je napisao/la:
17 sep 2021, 16:33
FKBilder je napisao/la:
17 sep 2021, 16:26
Papak ostaje papak. Dzaba novci moji sinovci.
Ovo se mora uzeti pa makar tri crvena dobili.
Prava seljacka politika. Od potenciranja " gradski derbi" pa do uslova za ulazak. Najbitnije je da idemo svi na sjever, da im se objasne neke stvari. Zbog Slobode i zbog naseg Sase
A sto svegati, kao prvo od strane kriznog staba TK je zabranjeno unosenje zastava, salova , nije to odluka TC. Isto je bilo sa reprezentacijom BiH, sta pametujes. Ako ti nepase neides i gotovo. Seljacka politika, papak jedan nemas nikoga vrijedjati !
Pada li ti kiša u usta zbog čehre, nosati, nepismeni Podrinjac?
1992, 2006, 2009, 2011, 2015 🏆

elvirbaljic
Postovi: 2656
Pridružen/a: 01 okt 2019, 19:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la elvirbaljic » 17 sep 2021, 17:39

MoodyHank je napisao/la:
17 sep 2021, 17:30
elvirbaljic je napisao/la:
17 sep 2021, 16:46
runjerahmanove je napisao/la:
17 sep 2021, 16:33


Prava seljacka politika. Od potenciranja " gradski derbi" pa do uslova za ulazak. Najbitnije je da idemo svi na sjever, da im se objasne neke stvari. Zbog Slobode i zbog naseg Sase
A sto svegati, kao prvo od strane kriznog staba TK je zabranjeno unosenje zastava, salova , nije to odluka TC. Isto je bilo sa reprezentacijom BiH, sta pametujes. Ako ti nepase neides i gotovo. Seljacka politika, papak jedan nemas nikoga vrijedjati !
Pada li ti kiša u usta zbog čehre, nosati, nepismeni Podrinjac?
Hajde mozes bolje, samo toliko vrijedjanja, ocekivao sam vise.
Tuzla City / Sloga Simin Han

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37574
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la tuzlak1987 » 17 sep 2021, 17:43

Asmir izbjeglica. Prava ona.

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 sep 2021, 17:58

Jedna ljubav, jedan grad, jedna ljubav, CRVENO-CRNA❤️🖤

🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

klma1
Postovi: 1722
Pridružen/a: 09 nov 2014, 17:24
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klma1 » 17 sep 2021, 18:07

Ne idem. Ne dam 10 za sjever. Ali eto loženje je krenulo, idemo da pokažemo koliko nas ima.
Radije napunite sjever protiv Posusja i ne kukajte za cijenu karte. Sve što se karti proda sutra ide TC.
Boli me k. za TC, neka budu i prvaci apsolutno me ne zanima ova utakmica
& $ ?

Avatar
Skojevska
Postovi: 2472
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 17 sep 2021, 18:12

klma1 je napisao/la:
17 sep 2021, 18:07
Ne idem. Ne dam 10 za sjever. Ali eto loženje je krenulo, idemo da pokažemo koliko nas ima.
Radije napunite sjever protiv Posusja i ne kukajte za cijenu karte. Sve što se karti proda sutra ide TC.
Boli me k. za TC, neka budu i prvaci apsolutno me ne zanima ova utakmica
Nije i da nisi upravu.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 sep 2021, 18:19

Naravno da ovo ne može probuditi neke posebne emocije, nikad Simin Han nije bio rival Slobodi, i nikad neće ni biti.

Naročito me nervira to potenciranje kao mi mrzimo Podrinjce, a svi imamo neke poznanike, kolege ili neki i prijatelje među njima. Pa koliko ima Slobodaša mrtvih a da su iz Zvornika, Bratunca ili sl...

Bit je u tome da je Tuzla=Sloboda, a Sloboda=Tuzla, a sve ostalo je neprirodno i brzo nestane, i neka bude tako.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 sep 2021, 18:26

Kako ovo moze biti derbi i to gradski, neki fakat zele na silu da ovo bude derbi....i to gradski, koliko poznajem svoj zavicaj Simin Han je prigradsko naselje....gradski derbi Zeljo-Sarajevo, Partizan-Zvezda itd......sto se mene tice na Tusanj nikada necu otici kada se gradski klub iz Tuzle tretira kao gostujuci.....odmah potpisujem da se utakmica registruje za tim iz Simin Hana...dosli divlji da istjeraju pitome i jos da mi uslovljava da ne mogu iz "epidemioloskih" razloga doci sa obiljezjem svog kluba na svoj stadion :puke:
🔴⚫️

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 17 sep 2021, 19:37

Jao jao jao kakve pite mi nismo dobili. Samo da smo im dali loptu, 2 0 bi bilo glat. Ne mogu to prežaliti jbt.
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
samirr
Postovi: 8877
Pridružen/a: 26 avg 2013, 00:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la samirr » 17 sep 2021, 19:53

Rezultati nam idu na ruku ove sezone ajmo sutra dobiti i najaviti borbu za Evropu!
Zukanović, kralj cijena za PL BiH na TM!

Avatar
FKBilder
Postovi: 1741
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 17 sep 2021, 20:17

Ma neka idu pare kome hoce, nase je valjda da podrzimo klub.
Gledaj rezultata covjece, pobjedom bi zacementirali 3 poziciju (barem trenutno)...
Treba ovu polusezonu odraditi sto bolje i onda na zimu vidjeti sta kako.

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 17 sep 2021, 20:22

Skver je napisao/la:
17 sep 2021, 18:26
Kako ovo moze biti derbi i to gradski, neki fakat zele na silu da ovo bude derbi....i to gradski, koliko poznajem svoj zavicaj Simin Han je prigradsko naselje....gradski derbi Zeljo-Sarajevo, Partizan-Zvezda itd......sto se mene tice na Tusanj nikada necu otici kada se gradski klub iz Tuzle tretira kao gostujuci.....odmah potpisujem da se utakmica registruje za tim iz Simin Hana...dosli divlji da istjeraju pitome i jos da mi uslovljava da ne mogu iz "epidemioloskih" razloga doci sa obiljezjem svog kluba na svoj stadion :puke:
Naravno da je derbi jer igraju 1. i 3. na tabeli.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 17 sep 2021, 20:24

Beduin je napisao/la:
17 sep 2021, 20:22
Skver je napisao/la:
17 sep 2021, 18:26
Kako ovo moze biti derbi i to gradski, neki fakat zele na silu da ovo bude derbi....i to gradski, koliko poznajem svoj zavicaj Simin Han je prigradsko naselje....gradski derbi Zeljo-Sarajevo, Partizan-Zvezda itd......sto se mene tice na Tusanj nikada necu otici kada se gradski klub iz Tuzle tretira kao gostujuci.....odmah potpisujem da se utakmica registruje za tim iz Simin Hana...dosli divlji da istjeraju pitome i jos da mi uslovljava da ne mogu iz "epidemioloskih" razloga doci sa obiljezjem svog kluba na svoj stadion :puke:

Naravno da je derbi jer igraju 1. i 3. na tabeli.
Ali ne gradski.
🔴⚫️

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 17 sep 2021, 20:26

Sky9 je napisao/la:
17 sep 2021, 19:37
Jao jao jao kakve pite mi nismo dobili. Samo da smo im dali loptu, 2 0 bi bilo glat. Ne mogu to prežaliti jbt.
Jbg šta je tu je, da smo se branili mogla bi ući neka frljoka onda bi bilo a sramote što se branimo, što ne napadamo. Žižović je odličan stručnjak i treba ga pustiti da radi kako god izgledali na terenu pa čak i ako udjemo u neku krizu rezultata.
A polusezona više-manje očekivano, svi su loši. Ne treba se zanositi, dobro stojimo trenutno na tabeli a i igrom iznad većine drugih ekipa ali na zimu je redovno remont u svim ekipama pa ne znaš nikad kakav će ko izaći na proljeće. Zato ovu polusezonu maksimalno odraditi, kao da nam je svaka odlučujuća.
Evo i Borac u zaletu, kad skontaš remi odličan i dobro smo ih uštopali da se još više približe na tabeli.

Već neko vrijeme ne očekujem ništa u utakmicama sa Slogom, mislim da nam je svima jasno čime se služe kada s nama igraju i da ne prepuste ništa slučaju čak iako su u zadnje vrijeme kvalitetnija ekipa. Iskreno sad ni ne doživljavam ''derbi'', valjda kako nema trzavica izmedju uprava koje su se prije znale preliti i na navijače. I normalnije mi je tako, mislim da nema potrebe graditi neki odnos mržnje bespotrebno. Nema potrebe ni za nekim ''lizanjem'', ali prve su ti komšije, imaš nekog za odigrati pripremnu seniora, mladjih selekcija, dijeliš iste interese da i TK progura sudije u PL, dijeliš stadion i 2 je više nego 1 kad nastupaš prema savezu, gradu, kantonu itd.
Dobra je i odluka da svako može gdje hoće, mislim realno možeš na svaki stadion gdje hoćeš. Mislim da je ono jednom bilo samo u plavom smiješ na zapad :rol: . Za ostalo samo poštuju krizni štab.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

Avatar
Beduin
Postovi: 16356
Pridružen/a: 07 avg 2015, 19:10
Lokacija: Beduin nema stalnu lokaciju
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beduin » 17 sep 2021, 20:39

klma1 je napisao/la:
17 sep 2021, 18:07
Ne idem. Ne dam 10 za sjever. Ali eto loženje je krenulo, idemo da pokažemo koliko nas ima.
Radije napunite sjever protiv Posusja i ne kukajte za cijenu karte. Sve što se karti proda sutra ide TC.
Boli me k. za TC, neka budu i prvaci apsolutno me ne zanima ova utakmica
I ja sve sve mislim ici ili ne. Ja i otac da im dadnemo 20KM, iz nekog inata mi se ne daje i sve razmisljam to uplatiti u vidu donacijske karte online.
A sa druge strane mi se gleda Sloboda na Tusnju, zivo mi se sexa za Slogom, totalno nebitno igramo li protiv njih ili bilo kojeg drugog tima u ligi. Previse znacaja im se daje.

Vidicu, ako slucajno i odem na tekmu to je Sjever ili A tribina, dres Slobode kao i uvijek do sad i idemo srce na teren.
Ko od harama zivi, godisnje 2 puta ne podrigne.

075 ❤

Avatar
ultrasstyle_tz
Postovi: 9942
Pridružen/a: 17 nov 2008, 12:25
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la ultrasstyle_tz » 17 sep 2021, 20:40

gradski derbi je i Olimpic bio, geografska odrednica.
ovo je prvi put da ispunjava sve kriterije. gradski po geografiji i derbi jer igraju 1. i 3. na tabeli

sto se tice saopstenja ne vidim zasto se dizu tenzije, samo je prepisano sve, ljudi se ogradjuju od gostujucih navijaca da ne popuse kaznu, a svi znamo da ce Fukare uci na sjever.
ustvari nigdje nisam ni primjetio neke tenzije iskreno osim na forumu, ovo ostalo kao da se i ne desava i ne igra nista sutra.

i malo je to lose, igraju prvi i treci, nikad bolje u globalu se nije stajalo ako gledas oba kluba skupa, pa opet mrtvilo totalno.
crveno-crno srce kuca jace nego ikada!

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.