FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Avatar
Gifron
Postovi: 4151
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Gifron » 28 nov 2021, 12:32

Bez Osmica i Jusica u zadnjem kolu,bas divno...
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3283
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 28 nov 2021, 13:38

Gifron je napisao/la:
28 nov 2021, 12:32
Bez Osmica i Jusica u zadnjem kolu,bas divno...
Bezveze dade Jusicu karton, samo da ne igra protiv Borca

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 28 nov 2021, 13:54

Ma kakav Spaha ko zamjena, covjek je nas ali je prosle godine juniorska titula izgubljena zbog njega, ove godine nikad lose Sarajeva sa Mehmedovicem i Kapetanovicem na Tusnju nije mogao dobiti. Ima srecu sto su prethodne generacije, mlađe, imale dobrih fudbalera pa se moglo raditi. Dođu malci iz Osijeka, Rijeke, pa igraju...

Sistem se postepeno uspostavlja. Samo polako. Sarajevo daje 150000 mjesecno na plate, a mi jedva 50 i ocekujemo borbu za evropu ili da budemo cetvrti, peti. Mi smo odlicni.

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 28 nov 2021, 14:28

Ne znam šta ste vi jučer vidjeli dobro u igri Veselinovića... Po meni ništa nije uradio, naprotiv upropastio je 2-3 dobra napada potezima više. Imo je toliko prostora i izolacija 1 na 1 i ne znam šta više krilu treba od tog i nijednom nije pokušao da probije. Za razliku od njeg Saša, iako nije krilo kako kažete, svaki put kad dobije loptu krene okomito ka golu , i nije ga briga jel ide na 1 il 2 igrača, al proba nešto prema naprijed. Isto tako je bilo i za Fedora, možda nije odigrao dobru utakmicu al za razliku od Balića barem je pokušao sa pasom prema naprijed. Ne znam ko je igrao lijevog beka al svaka momku čast, mislim da nisu skoro ništa napravili po njegovoj strani za razliku od dosadašnjih utakmica gdje smo maltene sve golove primili preko te strane. U ekipi jedino Saša i Said preuzimaju odgovornost.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 28 nov 2021, 15:29

slatina87 je napisao/la:
28 nov 2021, 14:28
Ne znam šta ste vi jučer vidjeli dobro u igri Veselinovića... Po meni ništa nije uradio, naprotiv upropastio je 2-3 dobra napada potezima više. Imo je toliko prostora i izolacija 1 na 1 i ne znam šta više krilu treba od tog i nijednom nije pokušao da probije. Za razliku od njeg Saša, iako nije krilo kako kažete, svaki put kad dobije loptu krene okomito ka golu , i nije ga briga jel ide na 1 il 2 igrača, al proba nešto prema naprijed. Isto tako je bilo i za Fedora, možda nije odigrao dobru utakmicu al za razliku od Balića barem je pokušao sa pasom prema naprijed. Ne znam ko je igrao lijevog beka al svaka momku čast, mislim da nisu skoro ništa napravili po njegovoj strani za razliku od dosadašnjih utakmica gdje smo maltene sve golove primili preko te strane. U ekipi jedino Saša i Said preuzimaju odgovornost.
Da ti nisi zamijenio Fedora i Balica, sigurno jesi. Balic je imao par izuzetnih pasova i nije se bojao poslati pas, u duelima je bio odlican, kontroli lopte jedna od boljih njegovih partija. Fedor je taj koji je uvijek cekao s pasovima sto je na kraju pocelo i raju nervirat bespotrebno povlacenje lopte i njegovo okretanje umjesto da pošalje cist pas
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

Avatar
Madal
Postovi: 3603
Pridružen/a: 16 avg 2018, 11:58
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Madal » 28 nov 2021, 16:02

Nisam puno ni očekivao, previše smo mi imali "sta smo propustili iskoristiti" utakmica sto govori o našem kvalitetu. Ok je ovo dok se slažu ostale stvari u klubu. Valjda u kupu malo zakuhamo.
A ljudi slabo pamte to je ovde glavni problem
ko te jeb'o godinama **** te opet
-Beogradski sindikat

UPRAVA NAPOLJE!

klasik
Postovi: 3981
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 28 nov 2021, 16:14

Evo da i ja pohvalim mladon Kapetanovica jos jednom na lijevom beku, mislim da je on jos uvijek junior a da bi ukoliko dobijenprilike u drugom dijelu mogao bit solidno rjesenje za sljedecu sezonu
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
FKBilder
Postovi: 1739
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 28 nov 2021, 16:47

2 boda protiv Zelje, i dva protiv Veleza sa ta 4 bili bi ravnopravno u borbi za 3 mjesto. A sigurno smo prosuli jos 4,barem 7 ili 8 bodova imamo manje zbog nekih stvari koje su vise do trenera nego do kvalitete ekipe.

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 28 nov 2021, 16:50

Šta kaže Žižović bez muda,jesmol još treći?
DRŽAVA TUZLA!!

Avatar
HPCompaq
Postovi: 2493
Pridružen/a: 14 dec 2017, 17:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la HPCompaq » 28 nov 2021, 17:28

Podrska Zizovicu i ekipi. Podrska Nini i upravi na postavljanju kluba na zelenu granu, dug je to proces ali napredujemo. Samo Sloboda.
Forza Freedom
SISTEM TE LAŽE ! !
Ne moš spavat,sutra utakmica,šta ćes ako izvučes bod dobro je.A oni dobra momčad,nije to da ti mozes doći u Tuzlu olako. Hatunić,Šećerbegović.Ma odlična momčad,Sloboda Tuzla."-Ivica Šurjak.

slatina87
Postovi: 165
Pridružen/a: 10 jun 2016, 19:32
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la slatina87 » 28 nov 2021, 20:57

Pashoni je napisao/la:
28 nov 2021, 15:29
Da ti nisi zamijenio Fedora i Balica, sigurno jesi. Balic je imao par izuzetnih pasova i nije se bojao poslati pas, u duelima je bio odlican, kontroli lopte jedna od boljih njegovih partija. Fedor je taj koji je uvijek cekao s pasovima sto je na kraju pocelo i raju nervirat bespotrebno povlacenje lopte i njegovo okretanje umjesto da pošalje cist pas
Moguće da griješim :) Možda je i imao pokušaja prema naprijed al eto nisam zapamtio. Sigurno je bilo nekoliko prilika gdje je mogao i ubrzat igru i osvojit koji metar al on je izabrao pas prema nazad. Doduše onakav teren nije mjerilo ali eto meni se činilo da je moglo brže i prema naprijed :) :salut:

Avatar
Sky9
Postovi: 10071
Pridružen/a: 16 jan 2021, 15:28
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Sky9 » 28 nov 2021, 21:48

Nakon 18 kola sa sigurnošću se može reći da smo po kvalitetu igrača:

- od kmelje, trebinja, prijedora, posušja, bijeljine objektivno jači;

- sa veleežom, pitama, lišticom, boycem u pet deka...

- od svinjskog i ssh objektivno slabiji.

S ekipama našeg ranga imamo katastrofalan učinak, a razlog je jasan - ljudi su imali boljeg stratega...

Što će reći, putuj igumane...
🅵🅺 🆂🅻🅾🅱🅾🅳🅰 🆃🆄🆉🅻🅰 🔴⚫🔴⚫🔴⚫🔴

Avatar
Skojevska
Postovi: 2471
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 29 nov 2021, 10:48

HPCompaq je napisao/la:
28 nov 2021, 17:28
Podrska Zizovicu i ekipi. Podrska Nini i upravi na postavljanju kluba na zelenu granu, dug je to proces ali napredujemo. Samo Sloboda.
samo polako.
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 29 nov 2021, 11:06

Sky9 je napisao/la:
28 nov 2021, 21:48
Nakon 18 kola sa sigurnošću se može reći da smo po kvalitetu igrača:

- od kmelje, trebinja, prijedora, posušja, bijeljine objektivno jači;

- sa veleežom, pitama, lišticom, boycem u pet deka...

- od svinjskog i ssh objektivno slabiji.

S ekipama našeg ranga imamo katastrofalan učinak, a razlog je jasan - ljudi su imali boljeg stratega...

Što će reći, putuj igumane...
Realno realan post. Nema se šta dodati.
075

Avatar
TzBulevar87
Postovi: 2627
Pridružen/a: 29 nov 2012, 23:50
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la TzBulevar87 » 29 nov 2021, 11:19

10ka vrhunska loading . . .
075

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 29 nov 2021, 11:37

TzBulevar87 je napisao/la:
29 nov 2021, 11:06
Sky9 je napisao/la:
28 nov 2021, 21:48
Nakon 18 kola sa sigurnošću se može reći da smo po kvalitetu igrača:

- od kmelje, trebinja, prijedora, posušja, bijeljine objektivno jači;
Sa strumfovima 2 boda - jos dva prosuta na Grbavici i ovo kod nas neki dan ne znam kako da okarakterisem
Sa trebinjem 4 boda, rudar 4 boda, posusje 1 bod i 2 prosuta, cekamo drugu utakmicu. Biljenina 6 bodova

- sa veleežom, pitama, lišticom, boycem u pet deka...
Velež 4 boda, Pite 0 bodova, listica 2 boda, borac 1 bod i cekamo drugu utakmicu. Meni ni ovo nije lose. Sa pitama u Sarajevu da smo imali bolje igrace prema naprijed, dali bi iz onih kontri i polukontri barem jedan gol. Imali smo situacije iz kojih su se mogle roditi prilike, a imali smo i prilike koje nismo iskoristili. Tako je bilo u obje utakmice.

- od svinjskog i ssh objektivno slabiji.

S ekipama našeg ranga imamo katastrofalan učinak, a razlog je jasan - ljudi su imali boljeg stratega...

Što će reći, putuj igumane...
Realno realan post. Nema se šta dodati.

Pashoni
Postovi: 1206
Pridružen/a: 01 avg 2020, 18:05
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Pashoni » 29 nov 2021, 11:42

Ko sto gledam eto nama Bekica nazad. Jest da bi nam lego u napadu al sto dalje od nas. Hajde Ordaga nazad među raju i povedi nas :pray:
"Pobjeda je blizu. Bit će opet naša BiH"
moSa bodaSlo

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la WestSideTz » 29 nov 2021, 16:13

Pod scoutingom drugih klubova Sasa, Kenin,Osmic i Alic. Drago mi je čuti ovo jer se očigledno radi dobar posao. S druge strane ne bi valjalo da ostanemo bez svih istovremeno. Vidjet ćemo šta će biti

Forza !
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

antisisoja1919
Postovi: 3459
Pridružen/a: 10 avg 2020, 22:02
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la antisisoja1919 » 29 nov 2021, 16:34

WestSideTz je napisao/la:
29 nov 2021, 16:13
Pod scoutingom drugih klubova Sasa, Kenin,Osmic i Alic. Drago mi je čuti ovo jer se očigledno radi dobar posao. S druge strane ne bi valjalo da ostanemo bez svih istovremeno. Vidjet ćemo šta će biti

Forza !
Stranih ili nasih? Ako ih vec neko uzme, nadam se da cemo dobit fine pare za njih
Volim tebe, više od sebe

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la WestSideTz » 29 nov 2021, 16:59

antisisoja1919 je napisao/la:
29 nov 2021, 16:34
WestSideTz je napisao/la:
29 nov 2021, 16:13
Pod scoutingom drugih klubova Sasa, Kenin,Osmic i Alic. Drago mi je čuti ovo jer se očigledno radi dobar posao. S druge strane ne bi valjalo da ostanemo bez svih istovremeno. Vidjet ćemo šta će biti

Forza !
Stranih ili nasih? Ako ih vec neko uzme, nadam se da cemo dobit fine pare za njih
Nije navedeno u članku
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.