FK Sloboda Tuzla

Moderatori/ce: TaRgEt_,Aerials

Idući na rasporedu "sportski prijatelji" iz Banovića. Očekivanja od te utakmice?

Anketa je završila: 24 mar 2024, 21:54.

Nova tri boda bez većih problema
9
60%
Izvučemo nekako neriješeno
2
13%
Budućnost će odnijeti bodove sa Tušnja
4
27%
 
Ukupno glasova: 15

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 07 dec 2021, 00:08

Stabilizoni je napisao/la:
06 dec 2021, 14:58
U Tuzla Cityu nekoliko igraca ima u prosjeku godisnje plate po 170 000 KM. Za platu jednog igraca mi isplatimo tri mjeseca svima. Sarajevo isto tako. Željo ima drugi mentalitet igraca. Njihovi bivsi igraci su spremni dzaba igrati samo da bi izvukli Želju. Vraga bi bili na ovoj trenutnoj pozicijo da nije igraca, pravih Zeljovaca, tipa Kosorica, Bekrica i ostalih. Sta mi imamo? Imamo Bekice koji nam dodju povrijedjeni na godinu dana, pola od tog ne igraju jer su povrijedjeni i onda ti naplate sve s kamatom, plus dodatno uzmu za lijecenje povrede s kojom su dosli.

Druga stvar, Zeljine domace utakmice su jedne od najposjecenijih i kad gube i kad vode, bilo kad. Zeljo prodaje po 100 KM dresove i u startu prodaju 100 komada, usput jos 100. Za clanske kartice ljudi im u redu stoje i prodaju po 500, 600, 700 minimalno.

Sta mi imamo? Jedva 300 sezonskih karti prodamo. Protiv slabijih ekipa, jedna da na stadionu bude 1500 ljudi racunajuci djecu do 12 godina koja imaju besplatan ulaz, racunajuci fukare koje imaju besplatan ulaz, racunajuci vlasnike clanskih kartica, itd., plus "navijaci" koji i ovdje na ovom forumu pljuju rad svih u i oko kluba, a uđu na poznanstvo sa nekim iz policije. Ljudi na brdu stoje jer im je zao dati 7 KM da dodju na sjever.

Mozda je kriva uprava, mozda je kriv zizovic, mozda su krivi igraci, ali i mi navijaci smo krivi. Sto nam je tesko podijeliti najavu za utakmicu na svoje profile? Pa mozda neko vidi i dodje. Niko ne moze reci da se ljudi ne bore da donesu pare u klub. Eto imamo i sponzore, veliki broj njih. Imamo prodaju pica na stadionu, karte, fanshop. Kakav je nas doprinos i koliko smo mi krivi sto imamo klub za sredine tabele? Lako je porediti nas sa Zrinjskim, Borcem, Sarajevom, Zeljom, Velezom, ali sto ultra kaze sve su to drugacije sredine i drugaciji mentaliteti ljudi. Nijedna sredina nije za poređenje. Ultra je iskusan momak, bio je nekad "u timu". Zna kako stvari stoje i sad realno prica.
Odigrano je 19 kola koje je prema podacima Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine s tribina pratilo 222.744 navijača.

Najposjećeniji stadion ove jeseni bio je Grbavica. Domaće utakmice Željezničara gledalo je 36.244 ljubitelja fudbala.

Čak je i Posusje imalo bolju posjetu od nas.

Ovo je ono o cemu sam danas pisao.

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 07 dec 2021, 12:45

Stabilizoni je napisao/la:
07 dec 2021, 00:08
Stabilizoni je napisao/la:
06 dec 2021, 14:58
U Tuzla Cityu nekoliko igraca ima u prosjeku godisnje plate po 170 000 KM. Za platu jednog igraca mi isplatimo tri mjeseca svima. Sarajevo isto tako. Željo ima drugi mentalitet igraca. Njihovi bivsi igraci su spremni dzaba igrati samo da bi izvukli Želju. Vraga bi bili na ovoj trenutnoj pozicijo da nije igraca, pravih Zeljovaca, tipa Kosorica, Bekrica i ostalih. Sta mi imamo? Imamo Bekice koji nam dodju povrijedjeni na godinu dana, pola od tog ne igraju jer su povrijedjeni i onda ti naplate sve s kamatom, plus dodatno uzmu za lijecenje povrede s kojom su dosli.

Druga stvar, Zeljine domace utakmice su jedne od najposjecenijih i kad gube i kad vode, bilo kad. Zeljo prodaje po 100 KM dresove i u startu prodaju 100 komada, usput jos 100. Za clanske kartice ljudi im u redu stoje i prodaju po 500, 600, 700 minimalno.

Sta mi imamo? Jedva 300 sezonskih karti prodamo. Protiv slabijih ekipa, jedna da na stadionu bude 1500 ljudi racunajuci djecu do 12 godina koja imaju besplatan ulaz, racunajuci fukare koje imaju besplatan ulaz, racunajuci vlasnike clanskih kartica, itd., plus "navijaci" koji i ovdje na ovom forumu pljuju rad svih u i oko kluba, a uđu na poznanstvo sa nekim iz policije. Ljudi na brdu stoje jer im je zao dati 7 KM da dodju na sjever.

Mozda je kriva uprava, mozda je kriv zizovic, mozda su krivi igraci, ali i mi navijaci smo krivi. Sto nam je tesko podijeliti najavu za utakmicu na svoje profile? Pa mozda neko vidi i dodje. Niko ne moze reci da se ljudi ne bore da donesu pare u klub. Eto imamo i sponzore, veliki broj njih. Imamo prodaju pica na stadionu, karte, fanshop. Kakav je nas doprinos i koliko smo mi krivi sto imamo klub za sredine tabele? Lako je porediti nas sa Zrinjskim, Borcem, Sarajevom, Zeljom, Velezom, ali sto ultra kaze sve su to drugacije sredine i drugaciji mentaliteti ljudi. Nijedna sredina nije za poređenje. Ultra je iskusan momak, bio je nekad "u timu". Zna kako stvari stoje i sad realno prica.
Odigrano je 19 kola koje je prema podacima Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine s tribina pratilo 222.744 navijača.

Najposjećeniji stadion ove jeseni bio je Grbavica. Domaće utakmice Željezničara gledalo je 36.244 ljubitelja fudbala.

Čak je i Posusje imalo bolju posjetu od nas.

Ovo je ono o cemu sam danas pisao.
I sta ima Azmir od toga sto baca pare u bunar i placa igrace koji objektivno ne vrijede ni trcinu tih para, primjer Krpic i ekipa mu....plafon ako odu u Evropu a vratit ce mu se onoliko koliko je platio Krpica i jos nekog igraca.....to sto rade Zeljini simpatizeri je vise ocajnicki potez da pokusaju spasiti klub, prica se da je i Azmir uletio 400k u akciji spasavanja Zelje....Ko ce doci na Tusanj i gledati ovaj antifudbal osim "bolesnih ovisnika", ko da gleda ono, pa ono je cista demonstracija antifudbala, branimo se protiv ekipe koja se sastavila tek da ih ima na broju i na kraju ganjas bod i protiv njih(Zelje). Kaze Zizovic dogovorili se u svlacionici da ganjaju Evropu :urnebes:, a ispade da skoro u svakoj utakmici ganjaju da osvoje bod i valjaju se u blatu od radosti kad izjednace kao protiv veleza....na kraju ce ispasti super ako ostanu u nikad slabijoj PL.
🔴⚫️

Avatar
RollingPaper
Postovi: 3253
Pridružen/a: 11 avg 2016, 23:41
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la RollingPaper » 07 dec 2021, 12:54

Teska je situacija, ne mozemo plate dat ni ovo sto imamo trenera i igrača, a pricamo o iskoraku nekom.

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 07 dec 2021, 20:19

Stabilizoni je napisao/la:
07 dec 2021, 00:08
Stabilizoni je napisao/la:
06 dec 2021, 14:58
U Tuzla Cityu nekoliko igraca ima u prosjeku godisnje plate po 170 000 KM. Za platu jednog igraca mi isplatimo tri mjeseca svima. Sarajevo isto tako. Željo ima drugi mentalitet igraca. Njihovi bivsi igraci su spremni dzaba igrati samo da bi izvukli Želju. Vraga bi bili na ovoj trenutnoj pozicijo da nije igraca, pravih Zeljovaca, tipa Kosorica, Bekrica i ostalih. Sta mi imamo? Imamo Bekice koji nam dodju povrijedjeni na godinu dana, pola od tog ne igraju jer su povrijedjeni i onda ti naplate sve s kamatom, plus dodatno uzmu za lijecenje povrede s kojom su dosli.

Druga stvar, Zeljine domace utakmice su jedne od najposjecenijih i kad gube i kad vode, bilo kad. Zeljo prodaje po 100 KM dresove i u startu prodaju 100 komada, usput jos 100. Za clanske kartice ljudi im u redu stoje i prodaju po 500, 600, 700 minimalno.

Sta mi imamo? Jedva 300 sezonskih karti prodamo. Protiv slabijih ekipa, jedna da na stadionu bude 1500 ljudi racunajuci djecu do 12 godina koja imaju besplatan ulaz, racunajuci fukare koje imaju besplatan ulaz, racunajuci vlasnike clanskih kartica, itd., plus "navijaci" koji i ovdje na ovom forumu pljuju rad svih u i oko kluba, a uđu na poznanstvo sa nekim iz policije. Ljudi na brdu stoje jer im je zao dati 7 KM da dodju na sjever.

Mozda je kriva uprava, mozda je kriv zizovic, mozda su krivi igraci, ali i mi navijaci smo krivi. Sto nam je tesko podijeliti najavu za utakmicu na svoje profile? Pa mozda neko vidi i dodje. Niko ne moze reci da se ljudi ne bore da donesu pare u klub. Eto imamo i sponzore, veliki broj njih. Imamo prodaju pica na stadionu, karte, fanshop. Kakav je nas doprinos i koliko smo mi krivi sto imamo klub za sredine tabele? Lako je porediti nas sa Zrinjskim, Borcem, Sarajevom, Zeljom, Velezom, ali sto ultra kaze sve su to drugacije sredine i drugaciji mentaliteti ljudi. Nijedna sredina nije za poređenje. Ultra je iskusan momak, bio je nekad "u timu". Zna kako stvari stoje i sad realno prica.
Odigrano je 19 kola koje je prema podacima Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine s tribina pratilo 222.744 navijača.

Najposjećeniji stadion ove jeseni bio je Grbavica. Domaće utakmice Željezničara gledalo je 36.244 ljubitelja fudbala.

Čak je i Posusje imalo bolju posjetu od nas.

Ovo je ono o cemu sam danas pisao.
trebamo se pokriti po usima.

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la WestSideTz » 08 dec 2021, 09:10

Valjda se ne ugasimo preko zime ...
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

Avatar
Skver
Postovi: 6273
Pridružen/a: 03 feb 2013, 22:19
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skver » 08 dec 2021, 15:19

WestSideTz je napisao/la:
08 dec 2021, 09:10
Valjda se ne ugasimo preko zime ...
Svakako u gradu egzistira "gradski" klub....ne bi me cudilo da dovrse davno zapoceti pvojekat gasenja Slobode....moze sve za pare...
🔴⚫️

Avatar
FKBilder
Postovi: 1679
Pridružen/a: 25 jun 2021, 14:17
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la FKBilder » 08 dec 2021, 18:01

Skver je napisao/la:
08 dec 2021, 15:19
WestSideTz je napisao/la:
08 dec 2021, 09:10
Valjda se ne ugasimo preko zime ...
Svakako u gradu egzistira "gradski" klub....ne bi me cudilo da dovrse davno zapoceti pvojekat gasenja Slobode....moze sve za pare...
Ne moze sve za pare, a to se bas vidi na primjeru ove spodobe koju zovu TC,elem nema veze.
Nisam misljenja da ce se ugasiti FK,ali svakako sluzi kao politicka igracka, shodno vremenu i potrebi.
Ne bi me cudilo da ukinu gradske transe e onda smo najebali.
A nismo bolje ni zasluzili, mi smo narod koji hoce sve odma, i sve dzaba,i ako moze da to neko drugi zavrsi.
Hrvatski model je spas za fudbal a ne neko bezvezno smanjivanje lige. Ali onda se nece moci manipulisati sa klubovima i upravama.
Bolje ovako drzati sve na aparatima, pa iste iskljucivat i ukljucivat po potrebi.

Beledija
Postovi: 987
Pridružen/a: 04 dec 2021, 15:42
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Beledija » 08 dec 2021, 23:50

FKBilder je napisao/la:
08 dec 2021, 18:01
Skver je napisao/la:
08 dec 2021, 15:19
WestSideTz je napisao/la:
08 dec 2021, 09:10
Valjda se ne ugasimo preko zime ...
Svakako u gradu egzistira "gradski" klub....ne bi me cudilo da dovrse davno zapoceti pvojekat gasenja Slobode....moze sve za pare...
Ne moze sve za pare, a to se bas vidi na primjeru ove spodobe koju zovu TC,elem nema veze.
Nisam misljenja da ce se ugasiti FK,ali svakako sluzi kao politicka igracka, shodno vremenu i potrebi.
Ne bi me cudilo da ukinu gradske transe e onda smo najebali.
A nismo bolje ni zasluzili, mi smo narod koji hoce sve odma, i sve dzaba,i ako moze da to neko drugi zavrsi.
Hrvatski model je spas za fudbal a ne neko bezvezno smanjivanje lige. Ali onda se nece moci manipulisati sa klubovima i upravama.
Bolje ovako drzati sve na aparatima, pa iste iskljucivat i ukljucivat po potrebi.
Ne može sve za pare, a to se baš vidi na primjeru ove spodobe koju zovu Tc Ako nam ukinu gradske tranše najebali smo kako dalje imaš pare nevalja nemaš opet nevalja haj gradska smo raja smislit ćemo nešto

klasik
Postovi: 3962
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 09 dec 2021, 10:25

Zeljo potpisao tog generalnog sponzora, evo vidim po pisanju da Zrinjski se sprema da potpise jedan od najvecih sponzorskih ugovora..
Necu da pitam imal kod nas na pomolu kakvog generalnog sponzora il se i dalje uzdamo u to da dajemo ljudima popuste i free betove u kladionicama, nego oglasil se uprava hocel bit il je vec bila neka zajenicka vecera, da se obrati predsjednik igracima i trenerima, da kaze kad se vidimo opet, imal kakav plan za prelazni rok, pretpostavljam da prodajemo Amar i pretpostavljam da cemo htjet unovcit pa za kolko god i Sasu Maksimovica jer mu na ljeto istice ugovor, kao i 95% ekipe, osim Alica i Osmica i jos par omladinaca svi su na ugovoru do ljeta sljedece godine (po Transfermarktu)

Pa eto imal ista, imal Mladen kakvih zelja, ko bi mu pojacao ekipu, ko mu je visak i tako...
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

NjonjoVam
Postovi: 1744
Pridružen/a: 14 jun 2016, 19:51
Lokacija: Tusanj se raspada!!
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la NjonjoVam » 09 dec 2021, 11:12

klasik je napisao/la:
09 dec 2021, 10:25
Zeljo potpisao tog generalnog sponzora, evo vidim po pisanju da Zrinjski se sprema da potpise jedan od najvecih sponzorskih ugovora..
Necu da pitam imal kod nas na pomolu kakvog generalnog sponzora il se i dalje uzdamo u to da dajemo ljudima popuste i free betove u kladionicama, nego oglasil se uprava hocel bit il je vec bila neka zajenicka vecera, da se obrati predsjednik igracima i trenerima, da kaze kad se vidimo opet, imal kakav plan za prelazni rok, pretpostavljam da prodajemo Amar i pretpostavljam da cemo htjet unovcit pa za kolko god i Sasu Maksimovica jer mu na ljeto istice ugovor, kao i 95% ekipe, osim Alica i Osmica i jos par omladinaca svi su na ugovoru do ljeta sljedece godine (po Transfermarktu)

Pa eto imal ista, imal Mladen kakvih zelja, ko bi mu pojacao ekipu, ko mu je visak i tako...
Ima,doveli su pseto :crazy: :urnebes:
DRŽAVA TUZLA!!

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 09 dec 2021, 14:38

Na meti jedan igrac iz Radnika, mogao bi doci.

Avatar
Skojevska
Postovi: 2455
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 09 dec 2021, 15:21

Da bas ce izaci u javnost sa zeljama. :D
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

admirrx
Postovi: 1135
Pridružen/a: 07 feb 2021, 11:46
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la admirrx » 09 dec 2021, 15:46

Skojevska je napisao/la:
09 dec 2021, 15:21
Da bas ce izaci u javnost sa zeljama. :D
Pa moze se doci do svega,samo treba volje :mrgreen:
Covijek je zainteresovan da dodje,jedino problem pravi Radnik sa kojim ima ugovor do kraja sezone

Avatar
Skojevska
Postovi: 2455
Pridružen/a: 17 jan 2016, 21:14
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Skojevska » 09 dec 2021, 16:09

admirrx je napisao/la:
09 dec 2021, 15:46
Skojevska je napisao/la:
09 dec 2021, 15:21
Da bas ce izaci u javnost sa zeljama. :D
Pa moze se doci do svega,samo treba volje :mrgreen:
Covijek je zainteresovan da dodje,jedino problem pravi Radnik sa kojim ima ugovor do kraja sezone
ko ziv ko mrtav do nastavka ove nase kaljuge. :D
Sloboda ili ništa.

- Azmir Husić "anđeo sa neba" melek

Stabilizoni
Postovi: 96
Pridružen/a: 06 dec 2020, 00:21
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la Stabilizoni » 09 dec 2021, 19:37

Kakvi su nam ovo šalovi :ljepota: :ljepota:
Jel neko kupio? Vidim da imaju i u online prodaji

slika

klasik
Postovi: 3962
Pridružen/a: 25 jan 2013, 17:36
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la klasik » 09 dec 2021, 20:54

Stabilizoni je napisao/la:
09 dec 2021, 19:37
Kakvi su nam ovo šalovi :ljepota: :ljepota:
Jel neko kupio? Vidim da imaju i u online prodaji

slika
Dobar samo 30km je malo previse
ᴛᴜᴢʟᴀɴꜱᴋᴀ ꜱʟᴏʙᴏᴅᴀ

Avatar
hondas
Postovi: 1106
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 12 dec 2021, 14:54

Ima li ko kakvih informacija vezano za trenera i igracki kadar.Kako sad stvari stoje izgleda da Zizovic ostaje na klupi a da ce se pokusati zadrzati igracki kadar te probati dovesti dva kvalitetna pojacanja.

Avatar
hondas
Postovi: 1106
Pridružen/a: 31 mar 2014, 15:56
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la hondas » 12 dec 2021, 15:21

Maksimović: Igrači iz Premijer Lige imaju šta da pokažu
Nekadašnji mladi reprezentativac Bosne i Hercegovine i član tuzlanske Slobode Saša Maksimović prvi put je dobio poziv u "A“ tim i za svoj 22. rođendan, 18. decembra imat će priliku da debituje za seniorsku selekciju.
Mladi ofanzivac Slobode nije krio oduševljenje zbog poziva u nacionalni tim.
“Sigurno da je san svakog fudbalera da predstavlja svoju zemlju. Čim sam dobio ovaj poziv sigurno da sam bio presretan, a ovo je motiv za dalji i još jači rad u narednom periodu. Mogu biti zadovoljan nastupima u ovoj godini, ali naravno uvijek može bolje i ja ću težiti ka tome“, rekao je Maksimović.
Maksimović kaže da meč dolazi u pravo vrijeme, te da igrači iz Premijer lige imaju šta da pokažu.
“Mislim da smo i dalje u dosta dobroj kondiciji jer je polusezona nedavno završila, tako da mislim da možemo odgovoriti svim zahtjevima koje selektor stavi ispred nas. Čeka nas teška utakmica. Iako su im igrači uglavnom iz domaće lige, to je ipak liga koja ima kvalitet. Ali i mi ovdje imamo kvalitet i mislim da ćemo im se moći suprostaviti na pravi način.”, rekao je Maksimović.
Zmajevi svoju prijateljsku utakmicu protiv SAD-a igraju 18. decembra sa početkom u 17.15 sati po lokalnom vremenu u Los Angelesu.

WestSideTz
Postovi: 222
Pridružen/a: 19 apr 2018, 15:40
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la WestSideTz » 12 dec 2021, 18:52

Vidim Armin Hodzic napustio Alcorcon, eto na struci je da vide u kakvom je stanju momak. Ne bi bilo loše zaganjati malog Mahmica što je otiso u Sloveniju da nam dodje na posudbu.
Sloboda je emocija ! 🔴⚫

Athletic Bilbao ⚪🔴

SlobodaTuzla075
Postovi: 294
Pridružen/a: 17 nov 2020, 10:21
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: FK Sloboda Tuzla

Post Postao/la SlobodaTuzla075 » 14 dec 2021, 21:53

Desaval se sta?

Odgovori

Natrag na “FK Sloboda”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.